Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#21101) rushty válasza SOAD19 (#21098) üzenetére


rushty
senior tag

A nyelvezete pont ilyen, a kamu átverős oldalakéhoz hasonlít.

Revolut meghívó pü-ben

(#21102) Szabi® válasza SOAD19 (#21095) üzenetére


Szabi®
addikt

A hölgy elég jó cuccokban nyomul, nem hinném hogy szüksége lenne arra, hogy ne kapja meg amit rendelt, és csináljon egy műbalhét.
Az aboutyout sokunk leírta hogy sz@r, sok tapasztalat volt itt, egyrészt itt is inkompetensen van kezelve, másrészt az itteni fanjai az oldalnak is mindjárt védelmükbe vették, és rögtön hápogtak hogy náluk mennyire királyság minden . . .
Azt kell megérteni, hogy az aboutyou sz@r, teljesen mindegy hogy miért, de sok a gebasz.
Lehet mentegetni a Józsi néni mundér becsületét, hogy nem volt rajta az olvasószemüveg, és azért küldött rossz terméket ki a raktárból a vevőnek, vagy mert valakik abból élnek, hogy a fake cuccokat eredetire cserélik, a végkifejlet ugyanaz. :)

[ Szerkesztve ]

(#21103) Mr.Csizmás válasza adalbert1 (#21097) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

ez a 3. input, amit látok a topicon, és topicon kívüli ismerős esete után, hogy kajli cuccot kapott/kaptak. azt meg erősen kétlem, hogy az AY/Zalando/columbia/stb. a szabadkai piacról szerezné be a raktárkészletet. :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#21104) Szabi® válasza Mr.Csizmás (#21103) üzenetére


Szabi®
addikt

(#21110) Lackki válasza Mr.Csizmás (#21103) üzenetére


Lackki
senior tag

Nalam a gls futar mar nagy haver, de o reg mondta, hogy AYnak csomo cuccot ugy visz vissza, hogy mondjak a vevok hogy fake volt.

Columbianak a dobozan is made in india volt, szal eleg profi fake, csak epp osszerakason latszott a punjabi nem szeret odafigyelni mit hova :U

Privátot hamarabb észreveszem

(#21111) alite válasza Szabi® (#21104) üzenetére


alite
aktív tag

Nekem 2 éve AY kiküldött egy 20k-s pénztárcát olyan állapotban mintha valaki 5 éve folyamatosan használná. Belül el volt szakadva, tiszta kosz és a bőr külső teljesen elkopva. Nem írtam nekik külön, csak visszaküldtem, talán bepipáltam, hogy nem megfelelő állapot. Szó nélkül utalták a pénzt.

Megvettem máshonnan a pénztárcát és 2 év alatt még mindig nincs olyan állapotban mint amit anno kiküldtek.

Könnyen el tudom képzelni, hogy valaki vett magának egy újat és a régit visszaküldte.. :(((

[ Szerkesztve ]

(#21112) Lackooo84 válasza Lackki (#21085) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Gyááá, akkor most bukó a magyar forgalmazó? :DDD

The Truth is out there...

(#21113) Zamasun


Zamasun
aktív tag

Van akkora mammut az AY és a Zalandoo is, hogy néhány polgártárs hisztije nem fogja bebuktatni őket, egyszerűen benyelik. Valószínű működik náluk valamilyen belső kivizsgálás, de ez a legtöbb amit tesznek, ezek eredményeit mi nem tudjuk meg.

(#21114) meszi85


meszi85
csendes tag

AY rossz cipő méretet küldött (45 helyett 42), jelezni kell/szoktátok, vagy simán küldjem vissza? Nem szeretném, hogy azt higgyék én küldtem vissza rossz méretet.
Nekem egyébként eddig nem volt az AY-val minőségi és méret problémám se, pedig jó pár rendelésem volt már.

(#21115) gergo5991 válasza Szabi® (#21102) üzenetére


gergo5991
őstag

primarkot nem árul ugytudom az AY, az hogy jó cuccokban járkál arra csak annyit tudok mondani, hogy lehet hamis mind, ezek a pláza cicák próbálnak mindig márkás cuccokba járkálni a felét meg hamisan veszik mert lóvé az nincs csak egó..simán el tudom képzelni hogy ezt a kabátot is ő cserélte meg és most megy a kamu balhé, egyből fb-n kell pampogni? legyen "hirértéke" a dolognak? miért nem küldi vissza és csókolom, látszik hogy az ingyen pénzre megy..tudtommal megvizsgálják a visszaérkező csomagot, és csak utána utalnak vissza pénzt, legalábbis nálunk ezt mondják. Az meg hogy valaki hamisitványt küld vissza, egyedül a magyar társadalmat minősiti. Még egy kib.ott bolt-wolt akármi legyen a neve rollert se lehet az utcán hagyni mert bedobják a dunába, más országban miért nincs ilyen? egy kib.ott lezüllöt nép a magyar.. csóróság van, az generálja a csalást, az autóvizsga mutyizást, a korrupciót, kb kazahsztán szint van, még roszabb mint a balkán..

(#21116) csƵ válasza gergo5991 (#21115) üzenetére


csƵ
őstag

Máshol is van ilyen. Meg még ilyenebb. Mindenhol vannak seggfej emberek.

[ Szerkesztve ]

(#21117) lord_m válasza meszi85 (#21114) üzenetére


lord_m
senior tag

Írj nekik, hátha tudják cserélni, csatolva az űrlapok képeit a csomagból, hogy azokon a helyes méret szerepel, ahogy rendelted, plusz a cipőről is. (Feltéve, hogy kapható még ez a cipő.)

Csak egy tipp, mert nem volt még ilyen konkrét esetem.

[ Szerkesztve ]

(#21118) Lackki válasza Lackooo84 (#21112) üzenetére


Lackki
senior tag

nem lesz belőle semmi :D amúgy dockyard a columbia viszonteladó, ők is megnézték és mondták egyből hogy kamu :D

az fix, hogy ezentúl átnézem minden rendelésem, zalandot meg hanyagolom.

Privátot hamarabb észreveszem

(#21119) Szabi® válasza gergo5991 (#21115) üzenetére


Szabi®
addikt

Látod hogy itt is valakik használt terméket kaptak, tehát nem vizsgálják meg. A facebook csak egy szócső, ahol kiadta magából, ahogy a reddit is, és ez az oldal is. Ha mérges az ember, akkor mérges.
90 ezer forintért már lehet te is zabos lennél. A simán csak visszaküldjük, és lefekszünk aludni azért nem jó, mert egyrészt emberek vagyunk, akik tudnak mérgesek is lenni, másrészt fogyasztóvédelmi szempontból egy hatalmas visszaélés van, és ha még úgy sem ad/adunk hangot, akkor megy minden ugyanúgy ahogy eddig.
Az AY gondatlansága tény, nem vita, a kérdés csak az, hogy ez meddig megy, mennyi embernek kell hibás, hamis, használt terméket kapnia, amire lép valaki komolyabbat az ügyeben.

(#21120) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Sziasztok!

Szerintetek ezt az Adidas Terrex cipőt Budapesten hol lehetne próbálni? Boráros téri outlet?

:R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#21121) gergo5991 válasza zsolti72837 (#21120) üzenetére


gergo5991
őstag

mindennaposnak kell a cipő? én most rendeltem egy adidas terrex performance felsőt és gyenge minőség, részemről adidas terrex innentől offos...

(#21122) rbalint88 válasza gergo5991 (#21121) üzenetére


rbalint88
addikt

Felesegemnek egy adidas terrex cipot vettem az esti kutyasetakhoz, mert akkor ez volt a legolcsobb valamennyire is vizallo cipo (22490Ft-ert vettem), goretexes kb duplajaert lett volna. Legutobbi egy oras esos setaban nem teljesitett erdemben rosszabbul, mint az en gtx-es salomonom, egy cseppnyi viz jutott csak be az adodasba az elejenel.

(#21123) zsolti72837 válasza gergo5991 (#21121) üzenetére


zsolti72837
őstag

Igen. Hideg miatt kell már valami. :D

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#21124) bbmt válasza gergo5991 (#21121) üzenetére


bbmt
senior tag

Több féle Terrex létezik, nekem ilyen van, én imádom, full kényelmes és strapabíró.

A kanál a gyengék villája

(#21125) AIex válasza gergo5991 (#21121) üzenetére


AIex
tag

Terrex Hiker-em van, én nagyon-nagyon szeretem,

(#21126) Hzsolt11


Hzsolt11
tag

Sziasztok
Tudja esetleg valaki hogy még gyártanak Supra cipőket?
Ma bementem egy boltba és azt a választ kaptam hogy 2020ban meg szűnt.
De a neten meg látok olyan oldalt ahol lehet venni.
Válaszokat előre is köszönöm szépen :R :R

(#21127) IntelKiller7 válasza Hzsolt11 (#21126) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Eladtak a koreaiaknak.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#21128) Szabi® válasza Hzsolt11 (#21126) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem lehet, garagestore volt az első és legnagyobb hazai forgalmazó, de a skytop 3 széria után, már amúgy is ótvar volt a minőség. Elvétve találsz egy-egy darabot, de nem biztos hogy eredeti lesz, mivel 2 éve megszűnt a márka.

(#21129) Mr.Csizmás válasza AIex (#20982) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

kicsit késve, de ezzel (AIex#20982) és ezzel #20987mert_csokis updateltem.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#21130) margithid


margithid
veterán

Megjött ez a cipő: [link]
Nagyon jó minőségben tűnik, kivül belül bőr, kényelmes is, csak kicsit szokatlan, mert mostanában állandóan futócipőben vagyok és annak a kényelmével nem tud versenyezni. (ugye ott van drop, ebben nincs)
Ennyiért ez nagyon jó vétel, sportosan elegáns cipő.

(#21131) raven12 válasza margithid (#21130) üzenetére


raven12
senior tag

nekem is megjött, én is akartam róla írni, de pont az ellenkezőjét :DDD
Ez a full-sík keménytalp szvsz járásanatómiailag borzalmas (meg ennél fogva gondolom csúszik mint a korcsolya), a felsőrész kidolgozottsága is hagy maga után kívánnivalót, igazi ccc-be való fast-fashion cipő.
Ebből is látszik, nagyon nem vagyunk egyformák :R

(#21132) margithid válasza raven12 (#21131) üzenetére


margithid
veterán

7300 forint, ennyiért papucsot kapsz.
Felsőrész szerintem nagyon rendben van. A járás kapcsán viszont egyetértünk. De én azt gondolom hogy ez ilyen típusú cipő. Nekem vagabond sokkal kényelmetlenebb volt és minőségben se éreztem jobbnak. Az viszont akciósan volt 22k..

(#21133) tisn válasza margithid (#21130) üzenetére


tisn
addikt

nem szabad levenni a futocipot :)

(#21134) margithid válasza raven12 (#21131) üzenetére


margithid
veterán

Ezt esetleg nem rendelted meg? [link]

(#21135) MaddeNNNN válasza margithid (#21134) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

tudom hogy az ízlés szubjektív. de ezt a cipőt olyan 60-70 éves idős embereken tudom elképzelni akik 18-nak érzik magukat és épp ki akarnak menni gördeszkázni
úgy néz ki mint egy alkalmi bőr cipő és egy sneaker keveréke

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#21136) oszy válasza MaddeNNNN (#21135) üzenetére


oszy
veterán

Pedig nem csúnya, csak azzal a gatyával ami a képen van, nagyon nem jó!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#21137) Szabi® válasza MaddeNNNN (#21135) üzenetére


Szabi®
addikt

Kegyetlen ;]

(#21138) MaddeNNNN válasza oszy (#21136) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

nem tudom azt a ruhát sem elképzelni amivel ez a cipő jó lehet, ne haragudj.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#21139) AIex válasza MaddeNNNN (#21138) üzenetére


AIex
tag

Nem elképzelni kell, horadni. ;]

(#21140) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

szabadkai piacos aboutyou game over :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#21141) MaddeNNNN válasza Mr.Csizmás (#21140) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

vámosoknál sem lesz gond a karácsonyi ajándékokkal

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#21142) RexpecT


RexpecT
addikt

Kis update a nike-s sztorihoz:
9 munkanap telt már el azóta hogy visszakapták a csomagot.
Azóta sem jött email és/vagy pénz. Nagy nehezen megint tudtam chatelni egy bottal(?):
Since the return timeframe that took 3-7 working days was passed. I can now manually refund you for the item you return.
Please allow me 1-2 minutes to process your refund.

Na ez nekem megint fura, miért nekem kell itt kontaktolni? Ha ilyen lassúk és nem tudják megnézni 7 nap alatt, hogy nem egy darab téglát küldtem-e vissza, akkor miért nem automatikus a visszatérítés?

De amúgy a legidegesítőbb az egészben, hogy a magyar lokalizációt beállítva, a rendelt terméknél a chatelés opciót választva ez jelenik meg:
"Please click here for Chat Support hours."
Mindezt egy piros keretben, azaz nem elérhető a szolgáltatás.
Az amaerikai lokalizációt beállítva chateltem egy másik bottal(?), de az meg nem tud segíteni, helyette küldött egy linket, amin keresztül elértem az európai ügyekkel foglalkozó chatet. :U

(#21143) Azie válasza RexpecT (#21142) üzenetére


Azie
őstag

A sok b*zi piaci visszaküldős csak azt fogja elérni, hogy szépen ezek a cégek is kivonulnak a balkánról, mint az amazon. Ha valahol csak csetbottal tudok beszélni, azonnal meg a panasz trustpilotra amúgy. Nem tudom miért erőltetik egyesek a csetet még 2022-ben amúgy. Email és csókolom.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#21144) Mr.Csizmás válasza Azie (#21143) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

de naiv vagy, abban az országban ahol tüntetnek az önkiszolgáló kassza ellen? :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#21145) Sungoo válasza Mr.Csizmás (#21140) üzenetére


Sungoo
addikt

“közleményben kiemelték, hogy az ismeretlen eredetű és anyagú ruhaneműk súlyos allergiás tüneteket, bőrirritációt is kiválthatnak”
:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD Sírva nevetek! :DDD

(#21146) IntelKiller7 válasza Azie (#21143) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Talan mert sokkal gyorsabb, ha akkor kapcsol valakit mint, hogy kuldesz 1 email aztan majd valaszolnak ra valamikor?

En sokkal jobban szeretem a live chatet, mert ott, ha 20 perc mulva kapcsol ugyintezot akkor valszeg par perc utan mar tudom is mi a problema. Es nem kell 3 napot varni 1 valasz emailre amiben ujabb adatokat kernek, es megint eltelik 3 nap. :DDD

Multkor szar volt a Telekom otthoni szolgaltatas, a robot mondta, hogy hibat eszlel, felveszi a problemat. 5 perc alatt letudtam az ugyintezest, masnap mar jott is a szerelo.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#21147) Szabi® válasza Sungoo (#21145) üzenetére


Szabi®
addikt

Pedig lehet nem hülyeség, a kínaiak Melaminből húznak pulovert, pólót, papucsot, és egyéb napi használati tárgyakat, ruhaneműt. Köztudottan erősen mérgező. Itthon is találtak a sz@rjaikból, még bébijátékokat is . . .

[ Szerkesztve ]

(#21148) Sungoo válasza Szabi® (#21147) üzenetére


Sungoo
addikt

De itt török eredetről van szó, ami a hazai ruhakínálat nagyon nagy hányadát adja a mai napig. Az, hogy most épp egy márkának a logoját szitázták rá, nem szép, de attól még maga a termék nem mérgező.

(#21149) Mr.Csizmás válasza Szabi® (#21147) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

belélegezve a pora.
----------------
mondjuk nekem is volt pólóm, amitől viszkettem, pedig elvileg rendes gyártmány volt, és nincs allergiám, asztmám. ment is mutterékhoz portörlőnek.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#21150) Azie válasza IntelKiller7 (#21146) üzenetére


Azie
őstag

Szerintem nem a csetbottól függ, hogy mikor kapsz választ, hanem a szolgáltatás minőségétől. Érdekes, vasárnap! amazonon feladtam egy ticketet, fél órán belül jött az email, hogy telefonon nem értek el és konkrét, érdemi megoldást kaptam a problémára, majd az emailre válaszoltam egy kérdéssel és 5 perc múlva jött a válasz.
A csetbotnak 0! ZÉRÓ gyakorlati haszna van, ha tudod, hogy konkrétan ügyintézőre van szükséged.

A chatbot hibát észlel :)Azért a mikulásnak ne tedd ki a cipődet. ;)

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.