Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#21151) adalbert1 válasza SOAD19 (#21098) üzenetére


adalbert1
veterán

El tudom ezt is képzelni, de valószínűbbnek tartom, amit mert_csokis vagy Mr. Csizmás írt, hogy többen nem a rendelt terméket küldik vissza, hanem valami olcsó gagyit helyette. Itt viszont az az érdekes számomra, hogy erre miért nincs kellően felkészülve az adott cég, miért nem szűrik ki ezeket jobban?
Én személy szerint baromira sajnálnám, ha idővel tényleg úgy járnánk, mint az amazon.de-es ingyen szállítással, most nagyon kényelmes, hogy ingyen hozzák-viszik a cuccokat, és azért akciókat figyelve rengeteget spóroltam már a bolti árakhoz képest.

Ma Dunakeszin volt dolgom, így beugrottam a Nike outletbe. Egész siralmasnak tűnt a választék, csak nagyon alapdarabok voltak mindenből (pl csak sima club fleece, de abból se volt már cipzáras felső, régebben volt pár egyszerűbb Jordan cucc, most azok se, csak 2 féle Delta low 3-as cipő). Beszélgettem kicsit az egyik eladóval, ő azt állította, hogy náluk ez 2023-ra szerinte így is lesz, Jordan cuccok, vagy kevésbé alap termékek nem lesznek, mindent jobbat inkább a márkaboltokba visznek.
Így azért elég felejtős lesz az az outlet, a legtöbb dolgot általában meg tudom vásárolni olcsóbban máshol is.

(#21152) Szabi® válasza Mr.Csizmás (#21149) üzenetére


Szabi®
addikt

Igen nálam is volt ilyen "viszketős" cucc. De annál két-három mosás után nem jött elő.

#21151 adalbert1 ""Én személy szerint baromira sajnálnám, ha idővel tényleg úgy járnánk, mint az amazon.de""
Vagy kivonul az AboutYou is az országból, mint az Otto.hu . . . Annál is volt ilyen visszaélés.
Ha nagyon felgyűllik ez, és jön az összegzés, nem tudnak realizálni egy ekkora hiányt.
Mennyi drága cucc cserélődhetett gagyira ? Rengeteg. Ha bedől, akkor meg is érdemeljük, mert az azt jelenti, hogy sem szociálisan, sem társadalmilag nem vagyunk azon a szinten, hogy ilyen multik jól működjenek nálunk.
A Lövőház utcai Mamutba a múltkorjában volt cirkusz, mozdonyszőke egyének cserélgettek hamis parfümöket eredetire a douglasbe.
Itt a topikba 2000 forint értékekért hívják a gls visszaküldést . . . :N

(#21153) donbig válasza Mr.Csizmás (#21140) üzenetére


donbig
tag

A TH és egyéb drágább márkákat értem, de azért döbbenet, hogy a relatív olcsó Jack & Jones, Bershka, Pull & Bear ruhákat is hamisítják. Igaz sok kicsi haszon sokra megy. A qrva anyjukat.

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#21154) Troy.


Troy.
addikt

about you-ra esetleg kupon valakinek? :)

.

(#21155) xEon1337 válasza Szabi® (#21152) üzenetére


xEon1337
őstag

Off: Amíg vannak emberek, akik megmagyarázzák, hogy elvből miért nem fizetik ki az 1.790 forintos YouTube Premiumot és használnak helyette reklámblokkolót, miközben naponta órákat eltöltenek a platformon, addig mit várunk?

On: Tegnap megjött a téli kabát rendelésem: Patagonia Jackson Glacier Parka
Elegáns, meleg, jó a minősége és talán nem jön szembe az utcán. :D

Ha ruha vagy cipő, akkor én már szinte csak a gyártói oldalakról rendelek közvetlenül, esetleg Amazon, Bergfreunde, Ecipő (bár utóbbi helyen tegnap törölték egy kifizetett rendelésemet..)

"Less but better" - Dieter Rams

(#21156) lord_m válasza xEon1337 (#21155) üzenetére


lord_m
senior tag

És gyártói oldalakon szoktak jó akciók lenni, hogy ki lehessen fogni BB cuccokat? Annyira nem követem, azért kérdem.

(#21157) Azie válasza xEon1337 (#21155) üzenetére


Azie
őstag

...amikor VPNnel lehet évi 6000-ért is családid :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#21158) Thoty válasza Azie (#21157) üzenetére


Thoty
senior tag

Már csak lehetett, mert Argentínában is árat emeltek.

[ Szerkesztve ]

(#21159) xEon1337 válasza lord_m (#21156) üzenetére


xEon1337
őstag

A hozzászólásom inkább a BestBuy ruhás topiknak szólt.

Előfordulnak akciók a gyártói oldalakon is, de fel sem vehetik a versenyt az ilyen-olyan keresztbe kuponozással. Viszont legalább azt kapod, amit megrendeltél. :DDD

"Less but better" - Dieter Rams

(#21160) lord_m válasza xEon1337 (#21159) üzenetére


lord_m
senior tag

Értem, köszi!

Mondjuk az valóban nem egy elhanyagolható szempont. :D

(#21161) arcsin válasza valeno (#21045) üzenetére


arcsin
senior tag

Megjött a cipő, másnak is kicsit keskeny az eleje? Kis hordást követően ez kicsit engedni fog szerintetek?

(#21162) margithid válasza arcsin (#21161) üzenetére


margithid
veterán

Ha bőr akkor valószínű.
Amúgy hajszáritozas is bevállt nekem 😄

(#21163) Szabi® válasza xEon1337 (#21155) üzenetére


Szabi®
addikt

Az egy jó kis kabát, és már az újabb logó van rajta. Bergfreunde-t én is ajánlottam itt már. Azzal nem lehet mellé nyúlni, és az összes jó márka szinte megtalálható náluk.

(#21164) Zamasun válasza Thoty (#21158) üzenetére


Zamasun
aktív tag

Még így is sokkal olcsóbb.

(#21165) valeno válasza arcsin (#21161) üzenetére


valeno
tag

Sajna nekem nem volt méretemben így nem rendeltem. Szerintem is nyúlni fog még a hordástól hogyha bőr.

(#21166) oszy válasza arcsin (#21161) üzenetére


oszy
veterán

Nekem is egy picit szűk. A 41 érezhetően kicsi lett, de a 42-es már jó.

________

Hajszárítózás?? Ezt hogy? :U

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#21167) arcsin válasza oszy (#21166) üzenetére


arcsin
senior tag

Párom azt mondta hogy elől tökéletes, csak a varrás környékén kicsit keskenyebb mint a többi cipője, de erről a hobbit lábai tehetnek biztos :D A hajszárótózást még nem csináltuk meg, mert párom idézem: "mégegyszer nem szenvedem fel azt a szűk szart" nem próbálta még fel újra.
De elvileg vastagzoknival kell felvenni és rámenni a legmelegebb fokozattal, kicsit mozgatni a lábad, Ehhez annyi kérdésem van hogy vizes zoknival kell-e mert anyámék mindig vizes zoknival hordták méretre a bőrcipőket régebbenm csak nem hajszárítóztak mellé :D

(#21168) margithid válasza arcsin (#21167) üzenetére


margithid
veterán

Én nem vizes zoknival csináltam, félek az már tönkretenne.
3 zoknit felhúztam és úgy hajszáritoztam.
De ezt is csak egy elegáns ciponel. Mondjuk utána se sokkal kényelmesebb, de legalább kicsit tágabb.

(#21169) oszy válasza arcsin (#21167) üzenetére


oszy
veterán

Régen egy kád vízbe ültek be farmerban. :D

Lehet nem bántom és hordom így egyelőre. Csak előtte le kell fújni valami impregnálóval.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#21170) toompa válasza arcsin (#21167) üzenetére


toompa
őstag

Szerintem küldd vissza. Ha egy pasi azt mondja hogy mégegyszer nem szenvedi fel azt a szűk....., akkor soha többet nem lesz a lábán. :) :) :)

(#21171) arcsin válasza toompa (#21170) üzenetére


arcsin
senior tag

Egy hajszárítózásért fel tudom könyörögni 1x, csak idő kérdése.. 14 napon belül mindenkepp meglesz :D"De olcsó volt, Ilyet akartál, Jól áll, Ez legalább nem bohóc orrú, No pressure pénteken megyünk ccc-fele visszavinni, döntsd el " érvekkel:D

(#21172) oszy válasza arcsin (#21171) üzenetére


oszy
veterán

:C

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#21173) hentes555


hentes555
senior tag

Sziasztok!

Nekem is megérkezett a Gino Rossi, viszont a jobbnak a sarkánál úgy lett összevarrva, hogy egy nagy gyűrődés van a bőr anyagban, vissza fogom vinni, mert ez így nagyon zavaró, kidörzsöli a bokámat..
A másik tökéletes, azzal semmi gond nincs, nyilván nem egy 30k-s futócipő kényelmét adja, de alkalmi használatra tökéletes, főleg ennyiért.

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#21174) PainKiller13 válasza hentes555 (#21173) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nekem a 7500ftos bugatti bakancs jött meg, képen annyira nem tetszett de élőben nagyon király.

(#21176) dan1


dan1
tag

CCC-n vannak leárazott hátizsák, táskák. Sprandi, Lanetti márkákkal van valakinek tapasztalata? Esetleg bestbuy hátizsák 20L vagy afölött?

(#21177) mert_csokis


mert_csokis
senior tag

Nekem ez érkezett a CCC-től.
Csak ajánlani tudom, ha valaki szereti ezt a fazont.
A színe élőben is gyönyörű, a bőr minősége pedig kifogástalan.

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#21178) arcsin válasza oszy (#21172) üzenetére


arcsin
senior tag

Hajszáritozást követöen marad :C

(#21179) margithid


margithid
veterán

A rage age cipokkel nem tett egy próbát senki?
Én modivoról rendeltem egy ilyen márkájú inget kb 7k-ért, nagyon rendben van.
A gino rossi cipőt végülis én is visszaküldtem.
Itthon próbáltam többször is és nekem ez a teljesen lapos talp nagyon nem jön be. Pedig van hasonló cat cipőm, de ott nem zavaró annyira mint ennél.
Családba rendeltem 2 női cipőt, egy lasocki és egy gino rossi, azok viszont maradnak, mert jók és kényelmesek.

(#21180) rushty válasza arcsin (#21178) üzenetére


rushty
senior tag

Megtartás a marad, vagy az állapota maradt? :D

Revolut meghívó pü-ben

(#21181) Mercutio_ válasza mert_csokis (#21177) üzenetére


Mercutio_
félisten

Élőben is annyira nagy nyitott rész van a tetején?
Olyan, mintha kimondottan vastagabb bokára/lábszárra lenne tervezve :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21182) mert_csokis válasza Mercutio_ (#21181) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Abszolút nem. Ahogy bekötöd, szépen körülfogja a bokád.
Pedig ha valakinek, akkor nekem vékony a bokám. Szerintem a legtöbb nőnek vastagabb bokája és torkosabb lábfeje van.
Itt is ez a probléma. Vagy néznem kell valami vékonyabb talpbetétet, vagy vastagabb zoknival fogom hordani, hogy megemelje kicsit a lábam.
De ez már "user error", nem a cipő tehet róla. :)
Ennyiért ez abszolút best buy. Rég láttam cipőn ilyen minőségű, finom bőrt.

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#21183) lord_m válasza rushty (#21180) üzenetére


lord_m
senior tag

Vagy maradt mert olcsó volt, de fel nem veszi többet. ;] :)

(#21184) Sungoo


Sungoo
addikt

Azt hiszem, az akciós Emagos kabát sem kerül a fa alá. Nem baj, jövő télre csak ideér. :U

(#21185) oszy válasza Sungoo (#21184) üzenetére


oszy
veterán

Nekem tegnap jött egy. Ma a másik. Egyszerre rendeltem két méretet. :) Tresspass. Te milyet vettél?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#21186) Sungoo válasza oszy (#21185) üzenetére


Sungoo
addikt

Egy Geographic Norway lenne. Nem tudom, milyen minőség, de akció+kuponnal olcsóbban jött ki, mint a kínai üzletekben a kabátok.

(#21187) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Jean Pascale barna párka szerű 16.995 Ft

Ma szeged árkád Takko-ban találtam, aztán végül nem vettem meg mert így is van itthon már 2 másik, csak a szemem kívánta mert nagyon tetszett a színe :))
Külső anyaga érzésre talán vízálóbb, belül viszont jó bélelt, még a zsebei is. Nagyon melegnek éreztem. A valóságban ennél kicsit világosabb barna, kimondottan jó színe van. Méretre én 180/78 vagyok, az M-es tökéletes volt.
Ha valaki olcsón akar kabátot jó választás.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#21188) lorcsi válasza MaddeNNNN (#21187) üzenetére


lorcsi
veterán

Milyen meretben voltak ?
teljes skala esetleg ?

(#21189) MaddeNNNN válasza lorcsi (#21188) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

M-es 1 db, a többi XL ha jól láttam. Kb. 5 db volt összesen belőle.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#21190) lorcsi válasza MaddeNNNN (#21189) üzenetére


lorcsi
veterán

Tx!

(#21191) TripleB válasza Sungoo (#21186) üzenetére


TripleB
senior tag

Szerintem jó minőség. Nekem az Arnold fantázia nevű van.Tavaly vettem egyet, csak elfogytam belőle...

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#21192) adalbert1 válasza Szabi® (#21152) üzenetére


adalbert1
veterán

Az kemény, gondolom nem először próbálták. Biztos jó lehet, ha veszel horror áron egy parfümöt egy olyan helyen, ahol elméletileg csak eredeti termékek vannak, és pont azt hozod el, amit ezek az emberek kicseréltek.
Ez a post is érdekes redditen, a stockx-et ha jól értem perli a nike, és volt egy rakás próbarendelésük, amiből egész sok hamis cipőt kaptak. Itt azért felmerül az emberben a kérdés, hogy a stockx már eleve maga küld ki ilyeneket (ennek annyira nem látnám értelmét, mert egy rakás pénzt kereshetnek a közvetítésen), vagy ennyire rossz az ellenőrző rendszerük, hogy ennyi ilyen példány átcsúszik rajta?

Közben a nike.com-on megint van leárazás, piros tech fleece nadrág ha jól látom 50 euro - vicces, hogy valaki ugyanezt árulja a sneaker marketplace hungary-n 30k-ért :)
Tech fleece rövidgatyák is vannak fél áron, 35 euroért.

(#21193) AIex


AIex
tag

Sziasztok !

Valakinek van tapasztalata, ha webshopban, ahol visszaküldésre is van lehetőség, ajándékutalvánnyal fizetnek, de a termék nem lesz jó, akkor is visszautalják a termék teljes árát ? Vagy erre esetleg van valami korlátozás, hogy csak az utalvány 80%-át téritik stb. ?

(#21194) gergo5991 válasza AIex (#21193) üzenetére


gergo5991
őstag

ajándékutalvány vagy online egyenlegre töltik vissza a pénzt, nem hiszem hogy konkrétan a pénzt adnák vissza, sőt van ahol ha ajándékkártyára vásároltál, akkor nincs is lehetőség visszavinni

(#21195) AIex válasza gergo5991 (#21194) üzenetére


AIex
tag

Az ajándék utalvány teljesen oké, inkább az utóbbi esettől félek, hogy esetleg nem engedik a visszaküldést.

(#21196) tocsek18


tocsek18
senior tag

nike.com
UP TO 50% OFF
The End of Season Sale is on

(#21197) Soulfly842 válasza AIex (#21193) üzenetére


Soulfly842
addikt

Távollévő felek közötti szerződéskötésnek minősül az online vásárlás. Magánszemély részére teljes összeg visszatérítendő 14 napos elállás esetén a jogszabályok értelmében (ettől eltérni nem lehet), hogy hova az más kérdés. Erre csak ők tudják a választ, ha rákérdezel.

(#21198) AIex válasza Soulfly842 (#21197) üzenetére


AIex
tag

Köszönöm !

Az a lényeg, hogy online pénztárcába, vagy valahogy visszajuttatják,

Karácsonyra szeretnék vásárlási utalványt adni, és ez volt a félelmem, hogyha a cégnek nincsen fizikai üzlete, szóval próbálni nem lehet, és nem lesz jó a méret, akkor a vevőnek mik a lehetőségei ilyenkor,

Ugye a 2 méret rendelése mindig opció, de ha a kedvezményezett nem akar ilyennel szórakozni, akkor azt is tiszteletben kell tartanom,

Köszönöm mégegyszer !

:R

(#21199) realist


realist
őstag

Kabáttal kapcsolatos kérdésem lenne.
A tízen párévig napi használatban lévő Columbia titanium kabátom elégé elhasználódott. Tavaly vettem egy HH parka-t ami 0 fok alatt és huzamosabb szabad téren töltött időben tökéletes, de a napi életem inkább autóhoz kötött szaladgálós, ilyen körülmények között viszont nem szellőzik elégé. A hónaljnál cipzáros Columbia "sí" kabát estében ilyen gondom korábban nem volt. Megnéztem a jelenlegi Columbia kínálatot és minden aktív fit, ami nekem kevésbé megfelelő. :D A HH kínálatot még megnéztem meglehetősen drága (120e+) szellőzőnyílásokkal ellátott kabátok esetében. :U
Tehát olyan hónalj résznél cipzáros szellőzőnyílással ellátott, kb 0-5 fokig megfelelő, normál fit kabátot keresnék ami relatív konzervatív színvilágú (irodába bejárni nem lenne az igazi) és nem elrugaszkodott árban :B
Tudtok márkát /esetleg típust/ ajánlani amit érdemes megnézni?

kösz! :)

(#21200) Mr.Csizmás válasza realist (#21199) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

cmp dzsekik, konkrét típus nélkül? nekem bkv+autózásra bevált, ha mozgásban vagyok kint, vagy max járatra várok egyhelyben.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.