Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#21051) ktommy91 válasza margithid (#21050) üzenetére


ktommy91
addikt

Ezekből sikerült rendelni 43-as méretben: [link] [link]
Csak fizetni nem enged... Teljesen belassult és részben lerohadt a rendszerük. BF héten vettem lasocki magas szárú téli cipőt(12k volt) és árában korrekt minőségűnek találtam.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#21052) margithid válasza ktommy91 (#21051) üzenetére


margithid
veterán

Jaja, nem rosszak, de ez a gino rossi sem: [link]

(#21053) Igric


Igric
tag

Nálunk az alzás kamik ariel f nagy csalódás lett 20ért. Még nem is jöttek meg azok a nagy hidegek, de már fázik benne a láb. Jól néz ki meg minőségi csak sajnos pont arra nem jó, amire való.

(#21054) RexpecT válasza ígyvanferi (#21016) üzenetére


RexpecT
addikt

December másodikán vitte el tőlem a futár, és december hatodikán szállították le.
Köszi az infókat, akkor nem tudom hogy nálam miért tart eddig a folyamat. Azon is meglepődtem, hogy tudták összehozni hogy 38-as helyett 41-es cipőt szállították le. A dobozon kívül is 41-es szám szerepelt.

mar@cuja:
Elhiszem, hogy most elvannak havazva, de egy ilyen cégnél nem nagy dolog lenne kiírni a webes felületre, hogy most a kiemelt szezon miatt meghosszabbodik a visszatérítés ideje.
Emailt és a pénzt azóta is várom. :)

[ Szerkesztve ]

(#21055) margithid


margithid
veterán

Másnál is ez az üzenet van ccc-n?
A rendelését nem tudjuk teljes egészében rögzíteni, mert valamely termék(ek) a kosarában foglalás alatt áll(nak), vagy megvásárolták idő közben.
Van rá esély hogy ilyen termék mégis rendelhetővé válik?

(#21056) raven12 válasza margithid (#21055) üzenetére


raven12
senior tag

Én már bármit teszek be 43,44 méretben ezt dobja, amiket utoljára linkeltetek, azokra is... :(

(#21057) AssAssynn válasza MAGUS7 (#21043) üzenetére


AssAssynn
őstag

Ez a Tommy kinézetre nekem is bejön, csak kérdés mennyire meleg. Ha végül ezt választanád, kérlek oszd meg velem a tapasztalataidat. :R

[ Szerkesztve ]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#21058) danikem válasza margithid (#21055) üzenetére


danikem
csendes tag

Van rá esély! Érdemes holnap reggel megpróbálni ismét kosárba rakni. Estefelé szokta ezt csinálni a jó ajánlatoknál.

(#21059) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Ja, a megbízható boltokhoz hozzáadhatnátok a MyProteint is. Van angol-magyar áruház, sokszor eltérő akciókkal. Van családtagom, aki rendszeresen rendel onnan ruhát, és elég jó minőségűek. Természetesen sportruháik vannak.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#21060) margithid


margithid
veterán

Na sikerült megrendelni ccc-n!

(#21061) margithid


margithid
veterán

A lasocki van olyan minőségre, kenyelemre mint a gino Rossi? Utóbbi kicsivel drágábbak tűnik.
Gondolkodom 2 gino Rossi cipő, a 2 lenne 15k.

(#21062) margithid


margithid
veterán

Végülis ezt rendeltem, 7300 Forintért elég jutányos: [link]
Klubtagként ingyenes a szállítás is 5k felett.

(#21063) paatrick válasza MaddeNNNN (#21041) üzenetére


paatrick
senior tag

Bro, most megszámoltam nekem 6 Lacoste van itthon. Egyiknek se volt semmi baja, a legöregebb 10 éves már csak munkáscipőnek használom a talpa mostanra lekopott és eltört. De ez már ennyi idősen mind így fog járni. A gumi elöregedik és bekeményedik.

Másfelől, ha már ennyit kiadsz érte magadnak vagy a barátnődnek akkor olyat válassz ami bőr és tényleg egyedibbnek tervezett. Ez egy vászon Converse koppintás tornacipő Lacoste logóval, nem kell semmit se várni. Eleve szar konstrukció az összes ebből a fazonból, ahogy a képen is látszik. Ha ilyet tornacipőt akarsz akkor Karát fashion 1000 Ft kb ugyanannyit bír :P

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#21064) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Modivo-val van valakinek garanciális tapasztalata? Nyáron rendelt Columbia kabátnál több helyen jön ki a tömés... :F

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#21065) pepe091 válasza AssAssynn (#21057) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Kontextus nélkül elég ütős ez a hsz. :DDD

(#21066) RexpecT válasza pepe091 (#21065) üzenetére


RexpecT
addikt

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

(#21067) AtHoS válasza pepe091 (#21065) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hú bakker, remélem privátban osztja meg a tapasztalatokat :DDD

read-only mode on the forum

(#21068) thebigK válasza pepe091 (#21065) üzenetére


thebigK
addikt

oriasi :DDD :DDD :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#21069) lord_m válasza pepe091 (#21065) üzenetére


lord_m
senior tag

:DDD :C

(#21070) AssAssynn válasza AtHoS (#21067) üzenetére


AssAssynn
őstag

Tapasztalatainkat természetesen közkinccsé tesszük. ;]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#21071) mert_csokis válasza margithid (#21061) üzenetére


mert_csokis
senior tag

A lengyelek jó dolgokat csinálnak. Ár-érték tekintetében röhögve verik a "nagy" neveket.
Nekem egy régi Lasocki bakancsom van, ami legalább 10 éves. A talpa keményedett ki, és kezdett repedezni az évek során, de még mindig él.
Pedig kapott rendesen, tudna mesélni.

Egyedül a méretezéssel van gondom náluk.
Mivel kis lábam van, így sokszor még a 40-es cipőjük is olyan felvéve, mint egy csónak. Fazon kérdése, de szinte mindig az van, hogy ha látok valami jó bakancsot vagy félcipőt tőlük, akkor már előre tudom, hogy még a 40-es is nagy lesz.
Pedig brutál formás cipőket csinálnak. Az az igazi, klasszikus bakancs forma, jobbnál jobb színekkel.
Most komoly akciók vannak, én is behúztam párat, aztán majd kiderül élőben...

[ Szerkesztve ]

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#21072) Sungoo


Sungoo
addikt

Nagyon off: srácok, a Martens bakancsoknál hogy van jelölve az acélbetét nélküli típusok?

(#21073) TripleB válasza Sungoo (#21072) üzenetére


TripleB
senior tag

Nem tudok ilyenről. Én azt hittem, hogy acelbetéteset vettem nemrég, de nem az volt. A 1460-61 széria biztos, hogy betétes.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#21074) arcsin válasza Sungoo (#21072) üzenetére


arcsin
senior tag

Már azon lennék meglepődve hogyha acélbetéttel gyártanának még:D Mostmár mindegyik szinte made in china, ami made in england az meg 3x annyiba kerül, de még mindig benne van hogy vegánbőr, nem bőr. Acélbetét... uggyanmár. :P
Régebbieknél szerintem valamennyire látható ha az.

[ Szerkesztve ]

(#21075) Sungoo válasza arcsin (#21074) üzenetére


Sungoo
addikt

A lényeg, hogy semmilyen betét ne legyen benne. Úgy tudom, van olyan típus is, csak a jelölést nem találom. Sajnos kalapácsujjaim vannak, a munkavédelmim is ki van “herélve”. :(

(#21076) arcsin válasza Sungoo (#21075) üzenetére


arcsin
senior tag

Ezek a mai martensek már más közönségnek készültek többnyire. Alapvetően egy divatmárka lett, ami drága, és egyre drágább.

[ Szerkesztve ]

(#21077) margithid


margithid
veterán

Modivon másnak müködik a DECEMBER kód?
Én egy kabátra próbáltam, de nem vitte.

(#21078) Llew válasza Sungoo (#21075) üzenetére


Llew
senior tag

a "herélt" munkavédelminek mi értelme? Mármint ha ujjvédőset kéne hordanod és te meg nem azt teszed?

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#21079) Szabi® válasza Sungoo (#21072) üzenetére


Szabi®
addikt

Steel-t vegyél, az betétes, a kapli kívülről van rávarrva, és az orr-rész tágas. Cserébe olcsóbb, mint a Martens, és annyit nem is bír.

(#21080) TripleB válasza arcsin (#21076) üzenetére


TripleB
senior tag

Ilyet vettem most, nekem nagyon megtetszett és kényelmes is.
Az előző acélbetétes volt, '96-os évjáratú, látott pár dolgot.

Ehhez kapcsolódóan, sehol sem találok fekete-sárga fűzőt. :(

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#21081) Maximum1 válasza TripleB (#21080) üzenetére


Maximum1
őstag

"látott pár dolgot"
Ez ugrott be

(#21082) SOAD19 válasza margithid (#21077) üzenetére


SOAD19
addikt

Csak azoknál működik, amiknél ott van a felirat, hogy Cristmas. A főoldalon felül kattints a "SZEREZZ 8600 Ft KEDVEZMÉNYT A VÁSÁRLÁSODBÓL EZZEL A KÓDDAL : DECEMBER"-nél a "Férfi", és akkor kilistázza, hogy mire él az akció. Sajnos nem minden termékükre vonatkozik.

(#21083) rellif


rellif
senior tag

Az utóbbi AY rendeléseim nem sikerültek túl jól.

Ca'Shott Chelsea csizma (női) bőven 50K feletti árazással.
Ennyi pénzért elvárható lenne,hogy azonos legyen a bőr struktúrája.

JACK & JONES Farmer 'Pete'
Minden gyártói azonosító stimmel,de sajnos köszönőviszonyban sincs egymással a képeken
látható farmer a termékfotóval.

Ezeken kívül még volt egy Threadbare kabát ami hiába original csomagolásban érkezett,mégis volt egy pár érdekes folt az ujján. :(((

(#21084) margithid válasza rellif (#21083) üzenetére


margithid
veterán

Nekem a 10k-s chelseai csizmam jobb kidolgozottságú..
Durva ez azért 50k-ért.
A farmer meg szánalmas...
Örülök, hogy nekem kb az volt a legnagyobb problémám, hogy nem az eredeti dobozban küldtek cipőt. (valója ez számomra nem is probléma)

(#21085) Lackki válasza margithid (#21084) üzenetére


Lackki
senior tag

Multkori zalandos columbia cipo hisztimre, annyi kieget meg hozok, hogy columbia megerositette, hogy fake :))

Privátot hamarabb észreveszem

(#21086) rellif válasza margithid (#21084) üzenetére


rellif
senior tag

Itt is látszik,hogy a magas ár nem feltétlenül jelent minőséget is.
Amúgy lett helyette a ccc-ből egy Bagatt csizma ami sokkal jobb darab.

(#21087) margithid válasza rellif (#21086) üzenetére


margithid
veterán

Vicces áron vannak most cipők ccc-n.
Gino Rossi 7-8k körül.
Az egy teljesen jó cipő, kényelmes, jól néz ki, kívül belül bőr.

(#21088) Sungoo válasza Szabi® (#21079) üzenetére


Sungoo
addikt

Pont a betétet szeretném elkerülni. 16 éve taposok betétes cipőket munkában, legalább az utcán ne legyen már. :)

(#21089) TripleB válasza Maximum1 (#21081) üzenetére


TripleB
senior tag

Az a film nagyon megfogott, máig nagy hatással van rám, az egyik kedvencem.
De ennyire radikális nem voltam azért. :)

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#21090) Szabi® válasza Sungoo (#21088) üzenetére


Szabi®
addikt

Akkor te sem irodista vagy ;] Elnyúztam én is párat életemben . . .

Ezek a Martensek nagyon "furcsák" lettek. Emlékszem a 90-es években milyen jó dizájnjuk volt még. :)

#21083 rellif Nem semmi, az a csizma nem is egy-ugyanazon gyártmány, sztem.
Én is így jártam farmerral utoljára. Iszonyú csalódás volt, ment is vissza még aznap.

[ Szerkesztve ]

(#21091) Sungoo válasza Szabi® (#21090) üzenetére


Sungoo
addikt

Sajnos az a korosztály vagyok, aki emlékszik. :) A másik 15 évet is bakancsban töltöttem, de legalább nem betétesben. Onnan maradt a valódi bőr imádat, amit kezelni, ápolgatni kell. És innen ugrott be a Martens, hiába van otthon vagy 4 pár bakancs. :DDD

(#21092) rellif válasza margithid (#21087) üzenetére


rellif
senior tag

Sajnos tudok róla :DDD . 6 pár van a kedvencek között,nehéz választani...

Szabi® A típus azonos volt,de valószínűleg nem ez volt a párja eredetileg.

(#21093) margithid válasza rellif (#21092) üzenetére


margithid
veterán

Én beértem 1 párral :)

(#21094) Mr.Csizmás válasza rellif (#21083) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

túl sok a véletlen egybeesés, ennyi gyári gagyi nem lehet AY-n :U

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#21095) SOAD19 válasza Mr.Csizmás (#21094) üzenetére


SOAD19
addikt

Ki tudja, mennyi valóságalapja van a sztorinak...?! Bááár, pont nem rég írta egyikünk, hogy gagyi Columbia cipőt kapott a Zalandotól.

(#21096) rellif válasza Mr.Csizmás (#21094) üzenetére


rellif
senior tag

Gyanús,hogy nem ellenőrzik a visszaküldött csomagokat. :U
Másképp,hogy fordulna elő? Azért nem feltételezem,hogy az AY,Zalando vagy akár eMAG nem megbízható forrásból szerzi be a készleteit.

(#21097) adalbert1 válasza Mr.Csizmás (#21094) üzenetére


adalbert1
veterán

Vajon ennyire sokan csinálják, hogy rendelnek valamit, majd valami jóval olcsóbb, vagy hamis cuccot visszaküldenek helyette?
Ezeknél a cégeknél a visszaküldött dolgokat senki nem nézi át? Azért erről a kabátról egyből látszik, hogy nem az, mint ami a képen van...
Vagy talán a raktárban, a csomagolásnál cserélődnek ki?
Vagy ez a konkrét post csak lejáratás céljából íródott volna? De akkor az adott illető mit nyer vele? :F

(#21098) SOAD19 válasza adalbert1 (#21097) üzenetére


SOAD19
addikt

Az se kizárt, hogy igazából a posztot író megkapta a Boss kabátot, és most próbálja a nyilvánosság segítségével elérni, hogy a pénzét is visszakapja egy kitalált storyval. Lehet, hogy simán a Boss fityegőt átrakta egy noname kabátjára... És úgy van vele, hogy hátha a nyilvánosság miatt inkább azt mondja az AY, hogy inkább bebukja a kabát árát, mintsem hogy csorbuljon a jó hírneve.

[ Szerkesztve ]

(#21099) mert_csokis válasza adalbert1 (#21097) üzenetére


mert_csokis
senior tag

19-re húzott lapot az illető, aki eredetileg megjátszotta ezt, és láthatóan bejött neki.
Azt ugye senki nem gondolja, hogy a raktárban dolgozó csomagolók nekiállnak képeket nézegetni, hogyan is néz ki a kiküldendő termék valójában.
Rajta volt a piros HUGO címke, amin szerepel a gyári sorszám, és csókolom. Egyezik a megrendelt termék számával. Mehet ki, ennyi.
Nyilván volt annyi esze az illetőnek, hogy az eredeti kabát zacskójába rakta bele ezt a kabátot, így még az is stimmelt. Szét sem kell bontani, becsipogja a kódot, és minden egyezik.
Egész egyszerűen nincs arra kapacitásuk, hogy minden kimenő és visszaküldött rendelést egyenként átnézzenek.
Ez nyilvánvaló most már...

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#21100) mert_csokis válasza rellif (#21096) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Biztos, hogy nem. Egyik cégnek sem érdeke ezzel bohóckodni, illetve saját magát lejáratni. A vevők próbálnak ügyeskedni, ami láthatóan sikerül is néha.

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.