Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#21851) Sungoo


Sungoo
addikt

Ha már a Mustang műbőr…Lehet még egyáltalán valódi bőr bakancsot kapni? Gondolom a Martens az lehet, de egyébb, nem aranyért kapható márka van?

(#21852) Janaboy


Janaboy
veterán

Tommy Hilfiger oldalán minden kabát 50%.
Nem néztem hogy milyenek az árak..

Janaboy

(#21853) Xtomi


Xtomi
tag

A bestsecreten már csak 15000 ft fölötti rendelésnél van ingyen szállítás.
(pedig kinéztem egy jó GAP jumpert 6000-ért)

[ Szerkesztve ]

(#21854) CHIPman válasza guftabi96 (#21847) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nekem skechersből kivétel nélkül jók a 45-ösök, ugyanebből a Nike-ból nekem is 46-os van de csak mert az volt olcsó (8k) és megrendeltem hátha jó lesz, miután betörtem tökéletes, és valószínűleg nem is lenne jó a 45-ös. Viszont Adidasnál a legtöbből, a 45,3 se jó, hanem 46-os kell, a Hervisben végigpróbáltam az összeset. És akkor rendelj látatlanban. :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#21855) paatrick válasza margithid (#21849) üzenetére


paatrick
senior tag

"Mango lúdlábas kabát: [link]"

Ebben megbújt az egész udvar: "lúdlábas kabát, tyúkláb minta, gyapjú bélés" :DDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#21856) San398


San398
őstag

Tudom, hogy itt már mások is ajánlották a herbertshop-ot de mivel a jövő héten Ők is árat emelnek gondoltam berakom. (ha valaki éppen pl. zokni vásárláson gondolkodik)
hírlevélből: "Termékeinknél a jövőhét folyamán 10-25%-os ÁRKORREKCIÓT VÉGZÜNK!"

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#21857) margithid válasza paatrick (#21855) üzenetére


margithid
veterán

Nekem 10k-ért se kéne, de hátha valakinek :)

(#21858) MaddeNNNN válasza yanesz (#21848) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Sportstyle.hu
pl most 40-50%-os leárazások vannak

btw ez is mehet az összefoglalóba mint hivatalos UA importőr webshop

[ Szerkesztve ]

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#21859) San398


San398
őstag

Külön rakom, ha valamilyen álltalam nem ismert szabályt sért akkor topikgazda törölje
About You kupon: 25% kedvezmény 20 000 Ft-os vásárlás felett!A kedvezmény alól kivételt képeznek az extra jelöléssel ellátott termékek.25LILIP (próbáltam működik)

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#21860) WayneGace válasza MaddeNNNN (#21858) üzenetére


WayneGace
őstag

Jól látom, hogy nincs mérettáblázat?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#21861) MaddeNNNN válasza WayneGace (#21860) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

ofotért/vision express

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#21862) margithid válasza CHIPman (#21854) üzenetére


margithid
veterán

Nekem a mostani 2 Skechers 45-ös, kicsi mindegyik, pont az a fél méret kéne amit ecipo ír a 45.5-es méretre. (+3 mm)
A vicc az, hogy az ősszel rendelt másik Skechers is 45-ös volt, az meg nagy lett :D

(#21863) diegho


diegho
nagyúr

Tudtok ajánlani vékony sapkát, ami azért ilyen fos időben is ér valamit? Ma voltam heavytools-ban, de azok a vékony sapkák kicsik a nagy hülye fejemre.

(#21864) MaddeNNNN válasza diegho (#21863) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

2 éve vettem Footshopon egy ilyen HH sapit. Kuponnal 6k volt. Nagyon jó anyaga van és meleg is ahhoz képest hogy nem vastag. Nem tudom lehet-e még kapni őket. Annó volt több színben is.
Sapkák Helly Hansen Ridgeline Beanie Trooper

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#21865) mert_csokis válasza Sungoo (#21851) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Ne viccelj már. :)
Tele az ecipo vagy a CCC bőr cipőkkel.
De a Zalando-n és AY-n is szartig van választék. Egymást licitálják alul, csak hagyd náluk a pénzed...

Zalando
AY
ecipo
CCC
asos

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#21866) lorcsi válasza diegho (#21863) üzenetére


lorcsi
veterán

A dockyardbol van egy fasza columbia sapim
belul valami fullos hőtarto reteggel
6-7k volt anno
nagy a valasztek, mindig fel lehet egy csomot probalni

de a springfield oldalan is lattam jo sapi-sal kombot, 6k

(#21867) Sungoo válasza mert_csokis (#21865) üzenetére


Sungoo
addikt

Így én is megtalálom. De a Mustangot is bőrnek írják, mégis azt írják a kollégák, hogy nem az.

(#21868) diegho válasza lorcsi (#21866) üzenetére


diegho
nagyúr

Megnézem, köszi, interspotot és decathlont is bepróbálom hátha van valami jó.

(#21869) trebrona válasza Sungoo (#21867) üzenetére


trebrona
nagyúr

Amire azt mondják nem az, annak a termékleírásában is műbőr szerepelt.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#21870) yanesz válasza MaddeNNNN (#21858) üzenetére


yanesz
tag

Koszi!

(#21871) Ptech válasza diegho (#21868) üzenetére


Ptech
őstag

Decában van 100% gyapjú sapi. Meleg, de nem izzadsz bele.

(#21872) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

hervis 12 oras akcio 30k felett webshopbol rendelve

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#21873) AIex


AIex
tag

Sziasztok !

Kicsit érdekesebb kérdésem lenne,

Édesanyámnak szeretnék venni egy túracipőt / bakancsot,

A háttérről annyit, hogy 55 éves lesz nyáron, mai napig aktiv életet él, elég sokat sétál, napi 7-8km-t, aszfalton és rosszabb minőségű földúton vegyesen, illetve néha szokott kirándulni is. 35-40 éves kora óta van gerincsérve, 30 éves koráig aktivan sportolt, amiből keletkezett bokaszalag sérülés is (ha esetleg a választásnál ez befolyásoló tényező, illetve lehet emiatt, mindenképpen magasszárú modellt kellene nézni)

A problémám, hogy normális cipője nincsen, a legjobb darabok belépő kat. Nike sportcipők, amik aszfaltra még okésak, de egyenetlen földúton már kevésbé, egy ösvényen pedig kb használhatatlan,

Szóval a hosszabb bevezeő után, az lenne a kérdésem, hogy tudtok-e, jól bevált, női túracipőt ajánlani (leginkább konkrét tipust), ami kényelmes, és jól tartja a lábat, illetve relativ jól megálja a helyét (könnyű)terepen, és aszfalton egyaránt (ugye futócipőknél ez legtöbbször nem működik, igy nem tudom, hogy túracipőnél van-e ilyen)

Előre is köszönöm !

(#21874) Lackki válasza AIex (#21873) üzenetére


Lackki
senior tag

Hasonlo a story anyamnal csak o mar 67, de mai napig rohangal :D gerincserv mutet is volt.
Neki a picit magasitott sarok a nyero, 1-2cm max.
Tura bakancsbol CMP ami jo aron mozog es f*sza is. Nyilvan nem egy hanwag, de gondolom nem is az Andokot akarja megmaszni. Aszfaltra setalni UA futocipot tartja a legjobbnak, ahogy o mondja, mintha felhon lepne.

Privátot hamarabb észreveszem

(#21875) ggeleven válasza AIex (#21873) üzenetére


ggeleven
őstag

Adidas Terrex cipők között is megnézhetitek, hogy tetszik-e valamelyik. Konkrét típust nehéz ajánlani, mert nem tudni neki melyik a kényelmes.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#21876) margithid válasza ggeleven (#21875) üzenetére


margithid
veterán

A Terrexes cipőkben mi az extra? Ezek ilyen terepcipők inkább, nem?

(#21877) lord_m válasza AIex (#21873) üzenetére


lord_m
senior tag

Szia!

Édesanyám Decathlon női túracipői között talált magának megfelelőt, amely kényelmes, nagyon könnyű és még vízálló is.

Ott is nézzetek szét, van magasabb szárú is, amely jobban tartja talán a bokát, de sportcipő fazon is.

(#21878) w.miki válasza diegho (#21863) üzenetére


w.miki
veterán

Én ezt szeretem: Deca Felnőtt sísapka Firstheat, fekete

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#21879) margithid


margithid
veterán

Decathlonos domyos pólókkal van valakinek tapasztalata?
2k/db. Jobb mint a fast fashionös társai?

(#21880) tuareg85 válasza margithid (#21879) üzenetére

A fitness verziobol van nehany. A 70 pamut 30 muszal verzio nekem a szaritastol ugy ment ossze, hogy rovidebb lett, de keskenyebb nem, pedig eleve kicsit szeles fazon. Az anyaga kicsit vastag es nehez erzesu. En amugyis alvashoz vettem, arra jo. A szaritasba ne menjunk bele pls, igy is a peneszedes hataran mozog a lakas es hely sem nagyon van.
A teljesen muszalas kicsit dragabb (~3k?), kevesbe ment ossze, kenyelmesebb viselet, mert konnyebb az anyaga. Szinten lehetne szukebb.

(#21881) AIex válasza Lackki (#21874) üzenetére


AIex
tag

Köszi !

Mivel van, hogy egy alkalmolla is össze-vissza sétál (terep-aszfalt), igy azért is gondoltam a túra cipőre, mivel annak a talp mintázata erre talán alkalmasabb.

@ggeleven
Köszi ! Megnézem azokat is.

@margithid
Nekem van egy aminek Boost talpa van. Egy jó mindenes cipő. A Boost talp miatt, elég kényelmes, kb a Kayano szintjét hozza, relativ vizálló, magas szára miatt jól tart. Nekem pl. tök jól működik, mert ha kell egy vizálóbb cipő utcára, akkor feltudom venni oda is, de ha hétvégén elmegyek "túrázni" (utazok azért autóval 100km-t ,hogy egy ösvényen, erdőben sétáljak 10km-t :DDD ) akkor megálja ott is a helyét, nem csúszik, tartja a lábam stb.

Rendes, igazi túracipőt sosem fog kiváltani, de egy bizonyos fokig, egész jó univerzális cipő. Persze nem 70e ért, de ha akcióban ki lehet fogni 30-35e-ért, akkor szerintem jó vétel tud lenni.

Domyos póló : Én kb 3 éve vettem Decathlonban 1000Ft-ért pólókat, lehet domyos, a cimkét sajnos ki kellett belőle vágnom, mert egy 10cm hosszú cimke volt benne, szóval a márkáját már nem tudom, de elég sokat hordtam, a vállán már kezd fakulni, talán már kezd egy nagyon picit nagyon csavarodni, mosás után, de inkább hajtogatásnál észrevehető. Szakadás nincsen. Arra figyelj, hogy én ugyan abból a modellből vettem 3 különböző szinűt, és mind a háromnak más a szabása.

@lord_m
Köszi, akkor első körben lehet tartunk egy offline körtúrát.

@tuareg85
Penészedés ellen páramentesitőt próbáltátok ?

[ Szerkesztve ]

(#21882) margithid


margithid
veterán

Akkor csodák nincsenek decathlonban sem ennyiért :)
Köszi :R

Adidas Terrex cipők most is vannak sportfactoryn 20k alatt.

(#21883) Ance válasza margithid (#21882) üzenetére


Ance
őstag

Ezekből vettem. Kicsit több, mint 2k/db de nekem bejött az anyaga. Alváshoz használom főleg.

(#21884) gergo5991 válasza AIex (#21881) üzenetére


gergo5991
őstag

[link] én valami ilyesmit ajánlanék, de ha magas száru kell drágábban vannak túrásabb cipők is, [link] pld ez?
Nekem salomonom van, könnyü, jól tapad terepen, nagyon kényelmes, puha, élvezet benne járni.

(#21885) bbsofficial


bbsofficial
tag

Calvin Klein ingdzseki 13k: [link]

(#21886) lord_m válasza bbsofficial (#21885) üzenetére


lord_m
senior tag

Ingdzseki? Elég fura...Nekem.

(#21887) Mclovin


Mclovin
senior tag

Sziasztok,

10-20k között van értelmes pehely dzseki? Ha igen, melyik márkákat érdemes nézni? Vagy érdemes kicsi növelni keretet?

(#21888) AIex válasza gergo5991 (#21884) üzenetére


AIex
tag

Köszi !

A terep futócipő sem egy rossz elgondolás, megnézzük azt is.

(#21889) staldan


staldan
újonc

Sziasztok!
A Gomez.hu oldalról van valakinek tapasztalata? Elég megosztó véleményeket olvasni róluk. Mennyire megbízhatóak, illetve tényleg eredeti termékeket forgalmaznak?

(#21890) AIex válasza staldan (#21889) üzenetére


AIex
tag

Azt hiszem, még a nyáron rendeltünk tőlük egy fürdőköpenyt, futár hozta, termék rendben volt, szerintem eredeti is, aztán mérethiba miatt vissza is lett küldve, az egy kicsit körülményes volt, de megjött a pénz is.

Egyébként, talán a Gomez is egy nagyobb cégcsoporthoz tartozik, de nem vagyok benne biztos.

(#21891) falikep válasza staldan (#21889) üzenetére


falikep
csendes tag

Eddig háromszor rendeltem tőlük, minden rendben volt. Előnye, hogy bár nem kérhető csomagpont, csak házhoz szállítás, a kapott GLS linken utólag ez módosítható előbbire is. Néha nagyon jó árakat lehet találni náluk.

(#21892) AIex


AIex
tag

Zalando-n 15% kedvezmény VILLAM15 kóddal.

(#21893) Greentea válasza staldan (#21889) üzenetére


Greentea
senior tag

Egyszer rendeltem tőlük, teljesen ok volt minden. Visszaküldéssel se volt gond.

(#21894) Wajk


Wajk
addikt

Szerintem ez jó vétel, ha mellé tudsz dobni valami hasznosat tovább lehet húzni az áron. (2. akciós még mindig féláron)
SKECHERS SKECH-AIR STRATUS MAGLEV (45)
13 999 Ft (Ingyen posta)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#21895) scott_free


scott_free
senior tag

Üdv,
teremfocihoz keresnék mez+nadrág kombót jó áron, jó minőségben.
Van valahol bb?
Köszi!

(#21896) Soulfly842 válasza scott_free (#21895) üzenetére


Soulfly842
addikt

Decathlonba rohadt jó áron vannak teremcipők is, ha alkalmi teremfocihoz kell, nem profi, állandó jelleggel, - ill mez esetén, ha nem látvány-márka megjelenés kell :DDD - akkor szerintem bőven jó:) de pl. Puma/egyéb márkák, normál sport póló is jó áron szokott náluk lenni.

Cipők külön kat-ba szedve:
[link]

Illetve én ruházatban általában a puma/adidas outletbe szoktam bevásárolni sporthoz.

Puma ára mostanában rendesen kilőtt még az outletben is, az adidasban mostanában sokkal jobb 'fogások' vannak.

Ha jól látom bp-i vagy, célszerű lenne egy adidas outlet-re ránézni (ha van olyan szintű ott is, mint Polgáron). Sokan a Nike outletet is szeretik, de tőlem távolabb áll valamiért.

[ Szerkesztve ]

(#21897) la_cc válasza Wajk (#21894) üzenetére


la_cc
addikt

Ezek a fényes sarkak elég könnyen karcolódhatnak.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#21898) toompa válasza Wajk (#21894) üzenetére


toompa
őstag

A második féláron akciót hogy lehet érvényesíteni?

(#21899) margithid


margithid
veterán

Skechers bakancs, 43,44,45, 10k [link]

(#21900) laci1117 válasza Ideg (#21728) üzenetére


laci1117
tag

Megjött a kabát, tökéletes lett az S méret.
Nagyon köszönöm a megosztást, óriási vétel volt! :R

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.