Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#21451) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Mi ez a sport-croch ? :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21452) AIex válasza Mercutio_ (#21451) üzenetére


AIex
tag

Szegény ember Yeezy Foam Runner-je

(#21453) Szabi® válasza AIex (#21452) üzenetére


Szabi®
addikt

Valami elképesztően okádékok ezek a lábbelik ;]

(#21454) lord_m válasza AIex (#21452) üzenetére


lord_m
senior tag

Jesszus....

Mondjuk lehet, hogy valakinek bejön... :D

(#21455) AIex válasza Szabi® (#21453) üzenetére


AIex
tag

Én sem értem, hogy ez mitől tűnt jó ötletnek, főleg, hogy a szandál-zokni kombó jut eszembe elsőnek....

@lord_m
Vannak, lesznek olyan Yeezy / Kayne rajongók, akik felveszik akkor is, ha bűn ronda.

[ Szerkesztve ]

(#21456) Illye válasza adalbert1 (#21444) üzenetére


Illye
tag

Már régóta air max 90-re vadászom. Szokott ennél is olcsóbb lenni? Kb. mi szokott lenni a BB ár érte?

50.000Ft jóváírás Gránit bank, okostelefonos számlanyitáshoz! Részletekkel kapcsolatban keress Privát üzenetben!

(#21457) Zoli-bácsi válasza Illye (#21456) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Miért, nincs is normális 90-es most, főleg nem olcsó. Vagy látsz valamit?

(#21458) Illye válasza Zoli-bácsi (#21457) üzenetére


Illye
tag

Ennél olcsóbban nem.

[ Szerkesztve ]

50.000Ft jóváírás Gránit bank, okostelefonos számlanyitáshoz! Részletekkel kapcsolatban keress Privát üzenetben!

(#21459) adalbert1 válasza Illye (#21458) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem ennél olcsóbban nem igazán lesz mostanában - most visszakerestem, és eddig legolcsóbban 2021 júniusban vettem air max 90-t az aboutyouról 31490-ért - igaz akkor még rendszeresen voltak 25%-os kuponok, és akkor a listaára is alacsonyabb volt (51k).
A best buy árat úgy értettem, hogy annyira nincs leárazva, mint néha a huarachek, amik mentek már ilyen 22-23k körül is zalandon (tippre szerintem soha nem is lesznek), szóval általánoságban nézve cipő téren nem best buy áron van, de a mostani air max listaárat elnézve ez nagyon jó ár.

(#21460) Zoli-bácsi válasza Illye (#21458) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Ettől a Nike oldalán vannak olcsóbbak, pl: [link] Bár ezek a színek pl nekem nem jönnek be, de érdemes szétnézni hátha van még. (ja ez nem 90, bocs)

[ Szerkesztve ]

(#21461) lorcsi válasza Zoli-bácsi (#21460) üzenetére


lorcsi
veterán

így első ránáézésre ez a cipő azért nincs túl szépre kidolgozva :(
a szabadkai piacon tucatjával vannak ilyenek :(

(#21462) Zoli-bácsi válasza lorcsi (#21461) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Azért ne hasonlítsunk már össze egy eredeti és egy szabadkai piacos kamu Nike-t :D

(#21463) fodin válasza Soulfly842 (#21326) üzenetére


fodin
tag

Köszönöm a megosztást, két Bugatti és egy Skechers ma jött meg, ennyiért nem lehetett otthagyni.

(#21464) margithid válasza fodin (#21463) üzenetére


margithid
veterán

Melyikek?
Minőségre rendben vannak?

(#21465) la_cc válasza Zoli-bácsi (#21460) üzenetére


la_cc
addikt

De kár, hogy nincs MÉRET... :W :W :W

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#21466) Szabi® válasza Zoli-bácsi (#21460) üzenetére


Szabi®
addikt

Az se rossz, Olan Prenattel reklámoz a nike.

(#21467) Soulfly842 válasza fodin (#21463) üzenetére


Soulfly842
addikt

Szívesen! :) Sok Bugatti cipőm van és volt már. Elegáns és soortcipő is. Iszonyat kényelmes volt mind és nagyon jó, hosszú élettartamú.

Bugattit csak ajánlani tudom mindenkinek! :)

Úgy látom az akciók java el is szállt/kivasároltuk :) 50%os áron jó deal volt. Bugattira ritkán van ilyen mértékű akc.

[ Szerkesztve ]

(#21468) adalbert1 válasza Zoli-bácsi (#21460) üzenetére


adalbert1
veterán

Igen, ez valamivel olcsóbb, gondolom az akció első napjaiban elvitték a méretek nagy részét.
Az air max 90 alapból drágább, a nike.com-on 150-170 euro között vannak a férfi modellek, ezek szerintem akcióban is nagyon ritka, hogy 100 alá essenek (habár most végignéztem a nike.com-os rendeléseimet is, és 2020 vége felé sikerült egyet 68.93 euroért venni, tehát a korábbi hozzászólásomat megcáfolom, ez a legolcsóbb air max 90, amit valaha vásároltam, de azóta sem láttam hasonló áron).

A sneaker marketplace csoportban van valaki aki több cipőt is árul, de szinte mindet fél dobozzal, szinte az összesnek hiányzik a teteje. Valaki tudja esetleg, hogy ez miért jó, vagy mi értelme van? :F

(#21469) BigBear


BigBear
senior tag

Sziasztok,
egy kis segítséget kérnék méretben, hátha valakinek van tapasztalata.
Az elmúlt sok-sok évben (lehet röhögni) occó melós pólónak a Tesco FF sima pólóit vásároltam. 2XL-t nagyrészt, az ok, bár szeret összemenni, ill. pár 3XL-t, ami kicsit nagy és lóg, de elmegy. (2XL névleg 119-124cm mellkas, 3XL pedig 127-132). Kipróbálnám viszont a Gildan ill. Fruit of the Loom pólóit (heavy / ultra / premium / super premium vagy ilyesmi változatok). A Fruit méretezés szerint ugyanakkora, mint az FF. A Gildan viszont nagyobbnak írja (XL 117-122 cm, 2XL 127-132 cm). Mi lehet a valóság, ill. mennyire mehetnek össze?
Furcsállom, hogy Gildanból eszerint az XL gyak. akkora, mint a többiből a 2XL, ill. a 2XL megegyezik a többi 3XL méretével.
Valakinek van tapasztalata ezekkel a márkákkal és a méretezésükkel?
Köszönöm előre is a segítséget. :R

(#21470) AIex válasza BigBear (#21469) üzenetére


AIex
tag

Én mindenképpen a gyári méretezést követném,

Kaptam most egy nyomtatott pólót, az azthiszem Gildan, többször volt már mosva, tartja a méretét, nincs ezzel gond, szerintem a Fruit of the Loom sem lesz kivétel, amúgy ha a póló amit emlitettem Gildan, akkor a méretezés is valós, mert nekem L-es méret van, és inkább XL-esnek mondanám, de mindenképpen egy átmenet.

(#21471) w.miki


w.miki
veterán

Decathlon.hu téli kiárusítást csinál.
Láttok valami érdekeset? Melyik kabátot vennétek meg? :B
Ez mondjuk az emagon most ugyanannyiba kerül...

Modivo-n megint van ez a kényelmes cipő
SKECHERS Rydock 237282/BBK Fekete 21530 Ft

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#21472) xEon1337 válasza BigBear (#21469) üzenetére


xEon1337
őstag

Én szeptemberben rendeltebb Gildan és Fruit of the Loom pólókat teszt gyanánt több méretben és a lehető legjobb anyagminőségekben a pólónagykertől.

Tapasztalat az első 40°C-os mosás és normál szárítógép után:
- az összes póló összement (S és M méreteket hordok más márkákból, itt még az L is kicsi)
- gyűrödtek a gallérok, az ujjak végei, kicsit elfordultak a varrások
- van olyan Gildan, ami teljesen sprőd tapintású lett (mosás előtt még kellemes volt)
- páromnak adtam "otthonra jó lesz" jeligével pár darabot: pár óra használat után már büdösödnek hónaljban

Összegezve: szemétre való az összes, több, mint 20e forintom bánta. :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#21473) Mr.Csizmás válasza xEon1337 (#21472) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

nem tudom hogy számít-e, de ilyeneket 30 fokon mosok :F bár az istenített qwertee is ezekből dolgozik, úgyhogy elengedtem azt is.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#21474) tisn válasza xEon1337 (#21472) üzenetére


tisn
addikt

qwerteetol is ilyen polok jonnek, hiaba tetszenek a mintak, a polok nem tul jo minoseguek, pl. felpondorodik az aljuk. tenyleg nem tudom milyen polot erdemes venni, regebben budmilokat vettem (ott nem tudom mi az alapanyag) de aztan az is fos lett.

(#21475) Soulfly842 válasza tisn (#21474) üzenetére


Soulfly842
addikt

Budmil... s még a fost is még jobban túlárazták.
Pedig régen tényleg jó volt, van olyan pólóm, ami ezer éve itthoni használtra lett minősítve, s nem akar elkopni, tönkremenni akkor sem :D (van ami talán már 10 év körüli, vagy 10+-os, s addig amég minden más póló elég gyorsan hónalj résznél elkopik, kiszakad, ez az égnek se akar... )

(#21476) AIex válasza Mr.Csizmás (#21473) üzenetére


AIex
tag

Szerintem a száritással, száritógéppel lesz a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#21477) lord_m válasza Mr.Csizmás (#21473) üzenetére


lord_m
senior tag

Szerintem számít, szintén 30 fokon mosom ezeket. Amiket ráadásul mostanában rendeltem ruhákat, legtöbbnél ez a hőfok javasolt.

[ Szerkesztve ]

(#21478) Studi válasza w.miki (#21471) üzenetére


Studi
addikt

Figyelj, pár hónapos újítás: a Deacthlon webáruházban is közösségi piactérként működik már. Konkrétan a linkelt kabátot sem ők forgalmazzák, hanem közvetlenül a Fundango.

(#21479) BigBear válasza xEon1337 (#21472) üzenetére


BigBear
senior tag

Ezt szomorúan olvasom. :(
Bíztam benne, hogy talán ezek jobb minőségűek lesznek, mert míg a korábbi FF pólók elég tartósak és jók voltak, az utóbbi időben ott is igen nagy a szórás, ahogy írtam, összmennek jellemzően.
De akkor normális áron mit lehetne venni?

(#21480) Mr.Csizmás válasza BigBear (#21479) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

elengedtem a szín és minta preferenciát az anyagminőség és árért cserébe, így lett citromsárga meg fekete-zöld márványmintás hollister pólóm például.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#21481) margithid


margithid
veterán

Ez a kabát vajon mennyire lehet bélelt, meleg? [link]

(#21482) Szabi® válasza lord_m (#21477) üzenetére


Szabi®
addikt

Ha tényleg nem petpalack a ruha, akkor a 40-et bírnia kell, az még egy "lázas ember kézhőfoka" ahogy mondani szokták . Tehát nyugodtan lehet mindent 40-en mosni, még jobban is tisztít . 30 fokon sok msosópor egyszerűen nem is oldódik .
A Fruit of the Loom-ok nálam még az 60 fokot is simán bírták, amiket meloba/outdoor használtam.

(#21483) paatrick válasza xEon1337 (#21472) üzenetére


paatrick
őstag

A többiekkel kell egyetértsek. Szabályosan kinyírtad szegény pólókat :P

Max 30 fok, de sokszor én 15-ön mosom őket, Calgon kihagyhatatlan. Ha a fertőtlenítés a cél akkor Calgonnak van zöld változata, plusz Sanytolnak van fertőtlenítő mosószeradalék ami az öblítő helyére megy be.
Szárítógép megint off. Az összes pulcsimban a címke: 30 fok, szárítógép kizárva. Pólókból kivágom mindig, de szerintem azt is legyilkolja.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#21484) margithid


margithid
veterán

Nekem sajnos márkás ruhák is megsinylették a 40 fokot.
De az is igaz, hogy 30 fok meg nevetésges.
Lehet mosószert se szabad sokat tenni, meg öblitőt se.
Sajna az egyik télikabátomat haza is vágtam mosással, az ujjából eltünt egy részen a töltet :(

(#21485) paatrick válasza Szabi® (#21482) üzenetére


paatrick
őstag

30 fokon és alatta tényleg lehet baj a mosóPOR oldódásával, pláne a most divatos pluszban adagolható illatgyöngyös cuccokkal. De erre van a mosógél, az biztos feloldódik.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#21486) Szabi® válasza paatrick (#21485) üzenetére


Szabi®
addikt

De nem kasmírról meg menyasszonyi ruha mosásáról van szó, csak sima pólókról . . . A 40 fok nem tud kárt tenni benne. A Szárító viszont igen. Sztem túlmisztifikáljátok.


(#21487) tisn válasza paatrick (#21483) üzenetére


tisn
addikt

na teregetni biztos nem fogok.

(#21488) AIex válasza margithid (#21484) üzenetére


AIex
tag

Ott van az a töltet, csak összeállt,

Sok kabátot, mosás után, száritás közben, meg kell rázni többször is, ezzel segitve, hogy a töltet megmaradjon egyenletesnek, és ne csomosódjon,

Persze, macera, meg ez sem tökéletes, de relativ sokat számit.

[ Szerkesztve ]

(#21489) oszy válasza margithid (#21484) üzenetére


oszy
veterán

Mert a gyapjú programot kell használni. ;) LG mosógépen az Gentle Care. Legalábbis a miénken.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#21490) istnag válasza paatrick (#21483) üzenetére


istnag
addikt

15 fokos programot nem is láttam még, nyáron szerintem az alap víz is melegebb ami a hálózatról jön. Szóval a mosás is olyan lesz, mint a kávéfőzés, ha nem szüzek könnyéből van a víz, már semmire sem való.
Plusz vegyünk még több vegyi anyagot fertőtlenítőt meg színes calgont, meg foltisztítót, meg még mosószert, meg öblítőt....
Ami poló 40 fokon tönkremegy, ott nem a 40 fokkal van gond.

(#21491) tisn válasza istnag (#21490) üzenetére


tisn
addikt

ha mar egy szaros polot nem lehet berakni a szaritogepbe, akkor mit lehet?!

(#21492) Szabi® válasza istnag (#21490) üzenetére


Szabi®
addikt

15 fok . . . Annyit még a tavaszi szellő is ér ;] Annak a hőfoknak egyszerűen nincs tisztító ereje . . .

(#21493) lord_m válasza paatrick (#21483) üzenetére


lord_m
senior tag

15 fokos mosásról még nem hallottam.. :Y

(#21494) margithid válasza AIex (#21488) üzenetére


margithid
veterán

Próbáltam szétnyomkodni, de nem ment... :(
Nem gyapjó mosással mostam, de lehet nem is 30 fokon...

(#21495) BigBear


BigBear
senior tag

Mondjuk erre a mosás szárítógépezés dologra én is kíváncsi lennék, mi a helyzet. Mosni 40 fokon szoktunk, de szárítógépezünk, mert sajnos kirakni nemigen tudjuk a holmikat, szárogatni meg bent sincs hely.
A szárítógép hőszivattyús, elvileg alacsonyabb hőfokon szárít, mint a régi kondenzációs típusok.
Most megnéztem, az FF-es pólóimban a matricán 40 fok van, de engedi a normál szárítógépezést.
Azért is gondoltam Fruit pólókra, mert a premium darabok 60 fokon moshatók.

[ Szerkesztve ]

(#21496) Mr.Csizmás válasza lord_m (#21493) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

az új mosógépemen van 20 fokos eco mosás, 2-4 óra súlytól függően. :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#21497) rbalint88 válasza Mr.Csizmás (#21496) üzenetére


rbalint88
addikt

Ennyi erovel bedobalhatnad a kadba is hideg vizbe, ott is kiazik es legalabb aranot nem fogyaszt :DDD :DDD :DDD

ami rendes minosegu polo, azt a 40fok+szaritogep se eszi meg :R

(#21498) Mr.Csizmás válasza rbalint88 (#21497) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

kb ;] nekem elég a 30 fok+gőz quick progi mosás, nem vagyunk szénbányászok, se élsportolók.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#21499) margithid válasza rbalint88 (#21497) üzenetére


margithid
veterán

Nekem az USSN polo Assn pólóm sajnos nem szerette a 40 fokot... :(
Meg a puma pamut melegitő alsóm se.

(#21500) hmatyas


hmatyas
tag

Ha egy anyag 40fokot nem bírja és csavarodik abban sok a műanyag és kevés a polóanyag. 40 fokon mosunk mindent amelyik poló nem bírja olyat többet nem veszünk. Meglepő, hogy van pár nagyon régi polo azok simán bírják nem egy mostani divatpoló meg pulcsi szinte egyből megy tönkre.
(technikai polóimat is 40 fokon mossuk a többivel és semmi bajuk nincsen)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.