Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20701) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Szerintetek mennyiért érdemes eladni a brannocot ? az elsőt 500-ért adtam el aztán 1500-ért és egyre nő az ára annak ellenére hogy csökkennie kéne :D

(#20702) OnSeT válasza phanzetomox (#20701) üzenetére


OnSeT
őstag

Szerintem nem érdemes eladni, u0-san beüti az u3as aktivált képességes grigorit. :D

(#20703) phanzetomox válasza OnSeT (#20702) üzenetére


phanzetomox
őstag

És mit csinálok 17-el ? :D

(#20704) Airedhyal válasza phanzetomox (#20703) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Átdobsz nekem 3 -mat, csupán csak úgy, miért ne alapon, hogy tudjam fejleszteni az enyémet. :R :R :R

(#20705) pachito


pachito
őstag

Meg mindig szeretem ezt a jatekot, reggel 4 bfp-ert 3 Lost Horror meg egy Lost Dragon, egy oraval kesobb eladva mind a 4 14k-ert :DDD

szerk.: ` Servers are back and running again. We had to remove the Amii cards which snuck into the game with the prior patch. But hey, at least you have seen for yourself that we're working on Amii ;) Sorry for any inconvenience.` Csiny letudva :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20706) mikibm


mikibm
csendes tag

you need to open the deck lock first to modify the current deck.

valaki tudja miért írta ki ezt a szerver?

(#20707) pachito válasza mikibm (#20706) üzenetére


pachito
őstag

Mert megprobaltal kartyat tenni a lockolt deckbe :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20708) phanzetomox válasza mikibm (#20706) üzenetére


phanzetomox
őstag

looool xDDDD :DDD :DDD

(#20709) Volgafan


Volgafan
senior tag

Bakker,kár,hogy nem emléxem a kisaccok belépésére...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#20710) mikibm válasza pachito (#20707) üzenetére


mikibm
csendes tag

hát nem az előre megjegyzem azért tudok ennyit h ki kell nyitni előtte és amúgy is fulon volt a deck nem akartam semmit bele tenni csak kiírta már 3x is!!

(#20711) phanzetomox válasza mikibm (#20710) üzenetére


phanzetomox
őstag

Akkor bug . Bár nálam normálisan működik. (ha fullon van a deck attól még kiirja)

(#20712) Rankerz


Rankerz
senior tag

Akinek van eladó Promo MO ja írjon már rám pls :))

(#20713) Volgafan válasza Rankerz (#20712) üzenetére


Volgafan
senior tag

Minek promo?????Sose értettem,mindenki promo....pvpbe elég 1 sima...sokkal ócsóbban kigyüssz

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#20714) Gyuri27 válasza Volgafan (#20713) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mert szép. Nem mondom, hogy szebb a promó mint a sima. De szép.
Meg mint látjuk a promok jobban tartják az árukat. :K

Volt valami változás a boosterekbe?

Amd - Radeon - Ryzen

(#20715) Volgafan válasza Gyuri27 (#20714) üzenetére


Volgafan
senior tag

Semmi......szép,szép,de neki nem a kinézet kellXDDDD akkor swampból is mindenki promót használjon!!!

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#20716) Gyuri27 válasza Volgafan (#20715) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azt kéne.
De annyi bfp a világon nincs. Csak egy két állandóan kereskedő kurafinak! :DDD :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#20717) Zotya21


Zotya21
senior tag

én azért összevakartam plusz 4 accnak a jelszavát jelszóemlékeztetővel :DDD

de abba csak deepfang meg soulhunter volt :D

https://500px.com/slayer_art

(#20718) phanzetomox válasza Gyuri27 (#20716) üzenetére


phanzetomox
őstag

Én nem ismerek ilyeneket :D :DDD

(#20719) OnSeT válasza Gyuri27 (#20714) üzenetére


OnSeT
őstag

Volt, már nem dobnak amii lapot.

(#20703) phanzetomox 17? :Y kár hogy már nem tudom a farmer accok adatait. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20720) Volgafan válasza OnSeT (#20719) üzenetére


Volgafan
senior tag

Most is a sok munkakerülőnek volt mákja...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#20721) pachito válasza Volgafan (#20720) üzenetére


pachito
őstag

Hat igen, azota osszeszedtem 20k bfpt 10 bfpbol kb :DDD Az emberek lazan tradelnek 5-6kt a lost dragonert meg twilight hagert anelkul, hogy felneznenek az ahra.

(#20722) Gyuri27 válasza OnSeT (#20719) üzenetére


Gyuri27
félisten

De ez milyen már? :W
Ehh ea barnamaci a másik neved!

Amd - Radeon - Ryzen

(#20723) Zotya21 válasza Volgafan (#20720) üzenetére


Zotya21
senior tag

nekem is lehetett volna ennyi eszem éjszakás vagyok a héten dehát én meg elfelejtettem :DDD

én inkább azt bánom hogy nme lépkedtem be néha néha a másik 4 be amit tudok mert akkor ott is lett volna brannoc nem csak a fő accon :D

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#20724) OnSeT válasza Gyuri27 (#20722) üzenetére


OnSeT
őstag

azé át ne ránts má a monitoron. :DDD

nem volt itt semmi gond mindaddig míg vki állatkirály nem nyitott kint egy topicot, amiben fél óra leforgása alatt sikerült elmagyaráznia a kékeknek hogy az 1bfp-s boosterek amii lapokat szórnak. utána meg lépniük kellett...

amúgy nem hiába értetlenkedtek szvsz, húzták az időt amíg lehetett.
EA még nem engedélyezte az amii lapok kiadását, ezért TBO-ék magánakcióba kezdtek, egy "véletlen" hiba folytán engedélyezték az amii lap generálást az 1 bfp-s boosterekben ( ráadásul nemcsak az eddig megjelent de még az új affokét is)

erre volt is utalás a patch notesban , csak nem vettük a lapot. :DDD

feltételezem már ők is unják hogy ennyire húzódik a kiadás, s hogy az amii lapok extrém áron mennek.

összeesküvés elmélet off. ^^

(#20725) Airedhyal válasza Zotya21 (#20723) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Brannoc csak azoknak jár akik 2010-06-01 előtt is játszottak már.

"Everyone who has played Battleforge before 06/01/2010 will receive the awesome and brand-new “Brannoc” card."

(#20726) Gyuri27 válasza OnSeT (#20724) üzenetére


Gyuri27
félisten

Oké. Nem bántalak. Küldj egy promo swampot és pajtik vagyunk.
Amúgy nagy az isten állatkertje. Nem, hogy örült volna az idióta a cuccnak. Nyit egy topikot. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#20727) OnSeT válasza Gyuri27 (#20726) üzenetére


OnSeT
őstag

Asszem maradok az ignore listeden. :DDD

(#20728) Volgafan válasza Airedhyal (#20725) üzenetére


Volgafan
senior tag

Nekem rengeteg accom van előtte,de egyse jut eszembe...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#20729) pachito válasza Gyuri27 (#20726) üzenetére


pachito
őstag

Megcsokolnam az embert, ha tehetnem. :DDD Tole ertesultem a dologrol. Egyebkent ahogy nezem nem sokan vettek a lapot, eleg keves amii kartya van igy is ah-n.

(#20730) Zotya21 válasza Airedhyal (#20725) üzenetére


Zotya21
senior tag

jah azok meg tavaly tavasziak kb akkor azért csak a fő accra jött :D

https://500px.com/slayer_art

(#20731) Cr4Zy


Cr4Zy
tag

A netem nagyon ratyi ma este, de azért még közzétennék pár dolgot a versennyel kapcsolatban, így 15 perccel a nevezések lezárása előtt:

- Murdeer és rainbowforce kizárásra kerültek mert semmilyen aktivitást nem mutattak a jelentkezési szándékuk jelzésén kívül, melybe beletartozik az is, hogy a nevezési díjuk nincs befizetve.
- 4 db 470 bfp értékű, 5 kártyából álló kártyacsomagot fogunk kisorsolni (HZoli személyes jelenlétében) azon nevezők között, akik nem lépnek le valamilyen sértődés, vagy a teljesen random rendszer "csak az ő szívatására megy" alapján (e sorsoláson az első két helyezett nem vesz részt)
- Egy Lord Cyriant kap a legjobban teljesítő kis rangú játékos (itt az eddig megszerzett legjobb rangot veszem figyelembe). Azok tartoznak bele ebbe a csoportba, akik arany rang alatt vannak.
- A fő díjazás az első 4 főt érinti, mely így fog kinézni:

1.: dreadnought + 300 bfp

2.: suunderer

3.: 260 bfp

4.: 100 bfp

- Esetleges további nevezők esetén a 3. helyezett nyereményét fogom növelni.

U.i.: A nevezők végleges listáját éjfélkor zárom, és ha megfelelő lesz az internetkapcsolatom, a sorsolást is megejtem HZoli szeme láttára. Ha nem lesz megfelelő,akkor holnap amikor felkelek annak a szeme láttára fogom megejteni, akit skype-on megtalálok (képernyőmegosztással).

IGN: TBPeti

(#20732) Rankerz válasza Cr4Zy (#20731) üzenetére


Rankerz
senior tag

Nagyon szépen összehoztad, le a kalappal :C

(#20733) Cr4Zy válasza Rankerz (#20732) üzenetére


Cr4Zy
tag

Ez ne nekem köszönd, hanem az adakozóknak, akik színük és lelkük mellett még kártyákkal illetve bfp-vel támogatják a versenyt:

gergomester:
- a kisorsolásra váró kártyák teljes valója
- a dreadnought a fődíjba

HZoli:
- a sunderer a második helyezetthez

Demiron:
- 500 bfp a nyereményalapba

XjamesfoxX:
- a lord cyrian a legjobb kis rangú játékosnak

És ehhez még hozzájött a sok kicsi 10 bfp-s nevezési díjból 160 bfp.

ÉS EZENNEL A NEVEZÉSEKET LEZÁROM!

Íme a nevezők végleges listája:

LolHunTrack
NeTFaMouSs
Hangfal
gergomester
Icepeter
TBPeti
Lighkex
OnSet
bcdHUN
szike
xXxCsirkExXx
XjamesfoxX
HZoli
Rankerz
Demiron
Steert

És sajnos Zoli lefeküdt aludni, úgyhogy a sorsolást csak reggel fogom megejteni az egyik induló szeme láttára, nehogy bárki is leszólhasson azért, mert túl nehéz ellenfeleket kapott.

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#20734) zoli.22


zoli.22
tag

Na én leszertam, amiket nyitottam 1bf-es amii lapokat(összesen volt5), azt gyorsan ki is szortam poton pénzért. Nem is érdekel, nyertem rajta azért igyis szépen.

Viszont brannocbol én is bevásároltam olcso pénzért, mert ez tuti tartani fogja az árát. Elég jo kis lap, lehet, hogy le is porolom miatta a shadow-nature paklimat.

És igen Gergö, bár elözö hozzászolásaiddal nem mondanám, hogy kiérdemelted nálam, de lásd milyen rendes ember vagyok pár brannoc-ot félreteszek neked beszerzési áron. Persze nem eröszak a disznotor.

(#20735) zoli.22 válasza Cr4Zy (#20733) üzenetére


zoli.22
tag

Szerintem egyszerre sikerült megirnunk nagyjábol a hsz-t, de akkor gondolom a sorsolás már reggelre marad.
Szép kis nyeremények várnak a versenyzökre, szoval mindent bele!

(#20736) Cr4Zy válasza Cr4Zy (#20733) üzenetére


Cr4Zy
tag

A tombola-csomagok így néznek ki, ezeket csak a verseny végeztével sorsoljuk ki (ezt HZoli személyes jelenlétében egy kalapból kihúzva fogjuk megoldani):

Első:
viridya
ice shield tower
nightshade plant (lila)
frost mage
scavenger

Második:
gravity surge (lila)
gladiatrix (zöld)
protector seal (twilight absoprtion)
curse orb
shadow phoenix

Harmadik:
tortugun (piros)
soul splicer (zöld)
timeless one
amazon (kék)
enforcer

Negyedik:
ravenheart
firesworn (kék)
curse well
lyrish knigh
shaman

Pfff, Zolit 5x hívtam amíg megírta ezt az üzenetet... Vagy nagyon el volt foglalva azzal, vagy pedig szart rá nagy ívben... Nah mindegy, most XjamesfoxX fogja így látni a sorsolás menetét.

A sorsolás megtörtént! Érdekes első fordulónak nézünk elébe. A verseny további menetét ezen a honlapon követhetitek:
http://challonge.com/magyar_bfbajnoksag

IGN: TBPeti

(#20737) Richie1984 válasza zoli.22 (#20734) üzenetére


Richie1984
tag

Nekem is tudnál 1 et adni majd olcsóért? :)

Ide valami menő okosság kéne, de az már nem is olyan menő...

(#20738) Rankerz


Rankerz
senior tag

Hát srácok ez a Brannoc elég durva tud lenni, Subush használja fő pakliban és csak lesek néha unholy tuningolja a képességét is. Javaslom Brannoc bannolását a versenyről

(#20739) Murder3 válasza OnSeT (#20724) üzenetére


Murder3
addikt

mert az jó rájuk nézve h össz-vissz annyi ami lap lesz?
mert sztem szánalmas.

(#20740) Murder3


Murder3
addikt

na jó megint fury vagyok..szerintem 3 hónapig megint nem nézek majd a játékra hogy majd megint elérhessem a furyt :DDD

olyan dolog történt volt egy emberke az naturéval rusholós vmire gyúrhatott végig mert vagy 6X mentünk egymás ellen és mindig ugyan azt csinálta...
warebeast,shaman,dryad..íjászok...
na ezt egy dreadcharger spammel meg 1-2 noxla le is győztem, de ezután vagy 3X benéztem pedig tudtam h azt csinálja és mégis..először látom na ugyan ez elmentem wellért szikláról bedarált...ok ott már én se tudtam mit csináltam mert forsakeneket hoztam nox helyet.. na mondom ok megint ugyan az az ember már tudom na rusholni fogsz..haha majd most és ismét elmegyek wellért... :F
jó aztán már felidegelt és a maradékba eleve megtámadtam akkor annak rendje és módja szerint el is söpörtem...

(#20741) gergomester válasza zoli.22 (#20734) üzenetére


gergomester
tag

Készülj haver! Nem kíméllek az tuti! :DDD
Ameddig nem toltuk le a meccset addig nem is szólok hozzád :DDD :DDD

(#20742) zoli.22 válasza Cr4Zy (#20736) üzenetére


zoli.22
tag

Jelentem azért nem értél el, mert akkor én márcsak tabletröl irtam ide, a skype-om nem volt bekapcsolva.

Gergö, semmi baj majd kinövöd. Amugy meg ha nem kell a brannoc szerintem el tudom én azt még dupla áron is adni simán. Inkább gyurj rá a láma lostodra mert lesandstormozom a fejedet is. Ugy feltápolom a slayeremet, hogy 2 grigorit fog egyszerre lecspni. Utána ráfarolok vele a welledre és letolom hogy vissza se engedi épiteni majd :C

(#20743) HangFalx válasza zoli.22 (#20742) üzenetére


HangFalx
csendes tag

lol ez a szöveg :DD

IGN: HangFal

(#20744) HangFalx


HangFalx
csendes tag

Na OnSet itt is egymásnak nézünk elébe:D

IGN: HangFal

(#20745) Rankerz


Rankerz
senior tag

bcdHun- Rankerz 0:2

(#20746) Cr4Zy válasza Rankerz (#20745) üzenetére


Cr4Zy
tag

repek elfogadva, pont beírva! ;)
Két instant t2-es pure fire vs. pure nature meccs, a generált pályán látható a nature gyengesége is a fire-höz képest: a ravagelt drake ellen nehéz bármit is tennie, az egyetlen igazán hatásos megoldás az, amit végül Rankerz tett: átvette.

A brannochoz visszatérve: unit-spam ellen nagyon erős a képessége, buffolva meg healekkel mellette majdhogynem leölhetetlen. De 1 az 1 ellen a jugger és az abyssal is beütik, s az xl-counterek is elég lazán verik, mint a fathom, vagy a giant slayer. Nastyzni még nem próbáltam, de elég szépet robban full hp-val (~2500 dmg / target). Egyébként egy legendary, t3-as, rare, XL méretű egységről van szó, természetes, hogy erős. A nagy hátránya a többi t3-as laphoz képest, hogy egyszerre csak 1 lehet lent a pályán belőle, és mivel ezt nem lehet széthúzni, mint a silverwindeket, sokkal könnyebben fogható. Amúgy meg azt ismerve, hogy pure nature vagy, szerintem közel sem kéne ettől a laptól annyira félned, mint a grigori ellen, hiszen drágább, a képessége is drágább, és fathom lordokkal sokkal könnyebben üthető is, mivel maga a brannoc xl-counter. Természetesen NEM tiltom ki, hiszen úgy volt ezelőtt is, ha mapok érkeznek, azok is automatikusan a verseny részévé válnak.

IGN: TBPeti

(#20747) Richie1984 válasza Rankerz (#20745) üzenetére


Richie1984
tag

grat

Ide valami menő okosság kéne, de az már nem is olyan menő...

(#20748) Rankerz válasza Cr4Zy (#20746) üzenetére


Rankerz
senior tag

Mondtam én egy szóval h félek ? : D

(#20749) Volgafan válasza Rankerz (#20748) üzenetére


Volgafan
senior tag

Nem mondtad,de tudjuk :D:D:D:D :C :W

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#20750) Zotya21


Zotya21
senior tag

nah mondom felmegyek a deepfang-el picit elszórakozok ugy is már rég volt meg

aztán pvp be mondom gyökér vagyok legyen pve de nézem a mappokat hát mind unalmas már szóval inkább kiléptem ennyit az ujdonságról XD

https://500px.com/slayer_art

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.