Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20251) Volgafan válasza Gyuri27 (#20250) üzenetére


Volgafan
senior tag

És a razor mit kezd doval???tán knocolja?jahogy do bizto nem jön ki 180 powerből...

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#20252) Gyuri27 válasza Volgafan (#20251) üzenetére


Gyuri27
félisten

Do-ra ott az aggressor. De mire én do-t hivok ő már szépen bontogatja a campet a razorral. Ugyanis lr. Mást meg nem hivhasz ellene mert mindent szará knockol.

Amd - Radeon - Ryzen

(#20253) Volgafan válasza Gyuri27 (#20252) üzenetére


Volgafan
senior tag

igen és miből hív egyből aggressort?omg....lehívsz rá 1 swampot és vagy arra költi minden powerjét,vagy aggal egyből támadja és addig simán szétszeded az aggressort...

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#20254) LoLHunCsirke válasza Volgafan (#20251) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

elég rá a mauler, esetleg a parasite swarm is ;]
[link]

[ Szerkesztve ]

TinkeringAboutYou!

(#20255) Rankerz válasza LoLHunCsirke (#20254) üzenetére


Rankerz
senior tag

Ezen a képen még én is rajta vagyok ,bár gondolom nem ez a lényeg : D

(#20256) Zotya21 válasza OnSeT (#20246) üzenetére


Zotya21
senior tag

Drakonz játékában egyedül a fire dancer tetszett mert ő a rendeset használja nem azt a cigányt :DDD

https://500px.com/slayer_art

(#20257) Richie1984


Richie1984
tag

2500 ért forgattam és lám mik estek: harvester, abyssal, mine, sunderer és még mellé pár 100-200 pontos egységek. :)

[ Szerkesztve ]

Ide valami menő okosság kéne, de az már nem is olyan menő...

(#20258) Richie1984 válasza Richie1984 (#20257) üzenetére


Richie1984
tag

Az enlightenment et elfeledtem beírni...

[ Szerkesztve ]

Ide valami menő okosság kéne, de az már nem is olyan menő...

(#20259) Murder3


Murder3
addikt

Na játszogattam 2 meccset abból a második Righteous ellen top 23 volt pure naturéval jött én pure shadowal.
én bronz voltam láttam is h rögtön megiuindult na modnom rusholni akar aztán elé álltam jöttek a treespiritek..
na mennem kellett t2-re ott aztán jött az EP spam meg do+heal spam.
Vissazvertem majd rögtön t3-ra mentem és elhamarkodtam egy kicsit a támadást, cultistot hülye voltam hozni és a kocok gyengék voltak és az orbja túlélte.
utánna hozott gólemet amit meg esélytelen voltam megfogni.
amúgy simán nyertem volna ha mondjuk a magem nem ragad be az orbomhoz vagy esetleg lettem volna hülye hozni egy cultistot
[Itt a replay amúgy
meg mondjuk időközbe volt egy felesleges befallen cursom a bázisán álló treespiritekre...

(#20260) Richie1984 válasza Murder3 (#20259) üzenetére


Richie1984
tag

Milyen gólem van pure nature t3on? Abyssal ra gondolsz?

[ Szerkesztve ]

Ide valami menő okosság kéne, de az már nem is olyan menő...

(#20261) Murder3 válasza Gyuri27 (#20214) üzenetére


Murder3
addikt

codba csipával nem kempelni kell:)
meg amúgyis multi játékoknál minél inkább butítani mert úgy lesz több fps-ed és úgy tudsz jobban teljesíteni is ezzel arányosan:D

persze az abyssal egy gólem, mi másra gondolnék:D

[ Szerkesztve ]

(#20262) Richie1984 válasza Murder3 (#20261) üzenetére


Richie1984
tag

Az egy eléggé op lap ;) bár fogható. Kár hogy még nem vagyok profi, mert bfp már lenne egy jó deckre. :D

Ide valami menő okosság kéne, de az már nem is olyan menő...

(#20263) Cr4Zy válasza Murder3 (#20259) üzenetére


Cr4Zy
tag

Ha jobban megnézed a meccset, ő is csak szórakozott veled, nem vette kicsit sem komolyan azt a játékot. Csak egy-két példát emelnék itt ki: deep one healelése és folyamatosan a shadow egységek ütögetése baromság, ha ehelyett a wellt ütötte volna, már rég bontotta volna azt. Energy parasiteket egyben küldte, nem 3-at 3 felé, ha kicsit okosabban csinálod, akkor többször is megtehetted volna, hogy 1 mage-lövéssel 2-őt leszedsz! SoM csak a legvégén jött fel, normál esetben t2-őn rég felrakta volna. Jah és akkor arról nem is beszéltem, hogy csak parasite-et használt, mikor spirit hunterje is van bent a pakliban, ami kevesebb powerért jobb hatásfokkal bír, hiszen garantáltan több egységet mérgez meg.
Ha csak az abyssalokat nézed, akkor meg láthatod, ott sem használt sok supportot, pedig egy thunderstorm elég rosszul esett volna neked az első abyssal mellett...

A befallen-t viszont nem ismeri, ez látszik rajta, azzal már korábban a do-ját is megfingathattad volna ;]

(#20262) Richie1984: Nem egy rossz egység, de nem is op, hiszen egy pure t3-as xl egységtől ez el is várható! Hozzá hasonlóan ilyen egységek még a jugger és az avatar, amik úgyszintén elég erősek! Igaz, a shadow felhozatal kicsit gyengusz ezekhez képest (satanael, wrathgazer), viszont ott van cserébe a grigori, amire már ténylegesen lehet mondani, hogy túl erős ahhoz képest, hogy splash pakliba mehet, és még van egy választható orb-követelménye is!

(#20264) fantom922: Shadow-val az abyssal egyetlen jó ellenszere az aura, illetve a satanael (igen, a snapjaws-ok, amiket lehív,eléggé ellehetetlenítik az abyssal-t), de abban egyetérthetünk, hogy legalább 300 power kell egy abyssal megfogásához.

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#20264) fantom922 válasza Gyuri27 (#20245) üzenetére


fantom922
aktív tag

Minden színnek megvan az előnye és a hátránya. A sadó előnye az olcsó egységek és az erős speckó tulajdonságok. Hátránya, hogy több hal az egységekből, mint a többi színnél. Főleg a naturnál ahol heal van.

Phante, egyforma jó játékosok közötti csatában a sadónak több egysége hal, mert többet tud lehozni az olcsó egységek miatt. Pl. az elöbb említett nature ellen, a nature heal miatt általában sadó több egységet veszít viszont olcsóbban tudja őket pótolni.

...legalábbis a kezdeti elképzelés ez volt.

Nem tudom ezen miért kell vitázni, mikor egyértelmű.

Richi: Ja van amivel abbyssal fogható pl. pure nature cc, fossal bevédheted az orbod. Pure sadóval pont nem :) hacsak nem vagy nagy power előnyben. Pure sadóval a sok egység vagy az aura tudja leszedni... mindkettőhöz sok power kell. Aki pyrot mond vagy cultistot az még nem játszott pure sadóval nature ellen T3-on :D

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#20265) fantom922


fantom922
aktív tag

...de várjuk az ötelteket, hogy mivel fogná bárki abbyssalt pure sadóval t3-on :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#20266) Murder3 válasza Cr4Zy (#20263) üzenetére


Murder3
addikt

na jó, de mikor a do bent van nem igen törődhetek a parazitákkal.
mondjuk nem értem miért az egységeim támadta, logikus magyarázat max az lehetne rá, hogy koc-al úgyis irányíthataln lesz ha használom a képességét.
de eleinte azt ütötte aztán ment az egységeimre..de mondjuk som mellett mind1 igazából mert nem veszít ezzel semmit.
hisz egekbe verte a voidját.

mikor lejött az aby és az orbja állva maradt mind1 volt ott már ő is tudta h elvesztettem meg én is.
azt csak aoc-val lehetne de azt én nem használom-

hát pont naturéhoz igen erős egy olyan egység amit instnat felhealel az ember 80-ért és még nem is 1x hanem 3X kell megölni mert utánna több lesz belőle teljesen ingyen. amiekt szintén vissaz healelhetsz

[ Szerkesztve ]

(#20267) Murder3 válasza fantom922 (#20265) üzenetére


Murder3
addikt

weathgazer.bár ahhoz kellene evocator is és aoc/voidstorm ez a pár lehetőség a több nincs.

(#20268) fantom922 válasza Murder3 (#20267) üzenetére


fantom922
aktív tag

Na ja csak wrathgazer nem igazán fér be csak arra, hogy abbyssalt fogj vele meg néha juggert... de tudom, hogy tudod :) A woidstorm meg nevetségesen nem ebbe a játékba illő így, nem használnám soha.

Persze mindenkinek a maga kedvenc színe felé húz a keze, nekem is, mint Gyurinak. Ezzel nincs is semmi baj :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#20269) Murder3 válasza fantom922 (#20268) üzenetére


Murder3
addikt

az én színem felé, de én kapásból az összes alap sahdow lapot nerfelném a francba mert túl jók, nem csak sahdow sok más szín is de engem már ez is idegesít, h egy nc,darkelf ilyen erős

(#20270) phanzetomox válasza fantom922 (#20264) üzenetére


phanzetomox
őstag

Több egység hal de ez nem befolyásolja a voidot mert az a power költség alapján nő :)
Ha figyeled hogy min kezdtünk el vitázni rájössz hogy itt nem meghallt egységek mennyiségén van a hangsúly hanem a visszajövő poweren :) Ezen kezdtünk el vitazni, mert te azt mondtad a shadownak azért lesz több powere mert több egysége hal, ez ilyen formában csak félig igaz, mert nem a meghallt egységek számától függ a void.

(#20271) Zotya21 válasza fantom922 (#20265) üzenetére


Zotya21
senior tag

hát nemtudom valami medvecsapdával meglehetne sztem fogni :DDD

vagy befallen hogy netudjon ghealelni aztán ölöd amig tudod :D
aztán ha szerencsés vagy rámegy a kicsikre is :D
saját egységről :DDD

https://500px.com/slayer_art

(#20272) Zotya21 válasza Murder3 (#20269) üzenetére


Zotya21
senior tag

énmeg az összes nature blokkoló marhaságot mert bármit hozol coca hányinger :(((

https://500px.com/slayer_art

(#20273) phanzetomox válasza Zotya21 (#20272) üzenetére


phanzetomox
őstag

Épp ez benne a jó :) Ha okosan csinálod néha előnyöd van belőle :)

Egyébként meg marha unalmas hogy mindenki csak panaszkodik hogy mi miért nem jó :)
Nem lehetne abbahagyni ?

(#20274) Zotya21 válasza phanzetomox (#20273) üzenetére


Zotya21
senior tag

dede ezért kezdtem megint minecraftozni xD :D

hogy ezt meg abbahagyjam :D

https://500px.com/slayer_art

(#20275) Cr4Zy válasza phanzetomox (#20273) üzenetére


Cr4Zy
tag

Dehogynem, maradjon minden így, és akkor a jelenlegi 9. helyemet talán még közelebb tudom vinni a legelejéhez! ;]
Amúgy tényleg vannak unbalance lapok, de ahogy mondod, fölösleges erről itt beszélni.

(#20264) fantom922: "fossal bevédheted az orbod": Ezt valahogy kétlem, sokkal inkább a frostra

IGN: TBPeti

(#20276) Zotya21 válasza Cr4Zy (#20275) üzenetére


Zotya21
senior tag

azzal is belehet védeni hát olyan büdös lesz senki nem mert odamenni és ledönteni :DDD

de tudod hogy a fagyisra gondolt :DDD

https://500px.com/slayer_art

(#20277) fantom922 válasza phanzetomox (#20270) üzenetére


fantom922
aktív tag

Igazad van, tévedtem :)

Én is bele gondoltam és neked van igazad. A harvestert ezek szerint egyszerűen azért tudom lehozni, mert várok míg az ellen egységeket hoz le. Vagy mert power előnyben vagyok... de akkor meg minek lehozni :D Hacsak nem kerülök vele helyzeti előnybe... :)

Ui.: én nem vitáztam, egyszerűen leírtam a véleményem, mert Gyuriban felmerült, hogy tudjuk lehozni harvit... persze hülyeséget írtam, de azért vagytok ti hogy helyre tegyetek hogy hogy, hogy elég hogy legyen benne, hogy ne lehessen belekötni, hogy hogy képzelem... :DDD

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#20278) fantom922 válasza Cr4Zy (#20275) üzenetére


fantom922
aktív tag

Ja, én fosnak hívom :D A fossal-nál meg hasonul a v és s lesz belőle, azé nyelvtan van mert hülyeség... :DDD

upsz ezt szerkeszthettem volna... sorry

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#20279) Gyuri27 válasza fantom922 (#20265) üzenetére


Gyuri27
félisten

Aoc + phase pl. Meg ugye az 250 power. A cultisokkal lehet szopatni naturét.

Amd - Radeon - Ryzen

(#20280) gergomester válasza Gyuri27 (#20279) üzenetére


gergomester
tag

Cultistal naturt? :Y azt hogy??

(#20281) Gyuri27 válasza gergomester (#20280) üzenetére


Gyuri27
félisten

Simán. Pici mikró kell hozzá (még warp se szükséges). ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#20282) phanzetomox válasza fantom922 (#20277) üzenetére


phanzetomox
őstag

Semmi gond, van ilyen :)

Gergo: nem elképzelhetetlen, hisz a cultist 60 power, 2-t hivsz már simán szivatható a nature hiába a cc. Főleg az szopás ha még rádom egy soulshattert is :D ott tuti burul minden orb meg well

(#20283) Gyuri27 válasza phanzetomox (#20282) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem kell shatter. Az nc-re kell egy motivate oszt csók.Egy well simán kiszednek.

Amd - Radeon - Ryzen

(#20284) LoLHunCsirke válasza fantom922 (#20265) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Az a gáz hogy a pure shadow megeszi t2n a pure naturet :))

TinkeringAboutYou!

(#20285) phanzetomox válasza Gyuri27 (#20283) üzenetére


phanzetomox
őstag

Ha csak egy wellről van szó akkor nekem elég két nc is nem kell ide cultist :D
A cultist tipikusan arra jó hogy sec perc alatt buruljon a teljes bázis.
A shattert arra az esetre mondtam ha esetleg cc-t kapnának (ami alatt le jár a frenzy).

Lolhuncsirke: Ha nem használsz reavert, akkor a lostot is . Assasins nc nem sokat ér a mage ellen. Műs meg nincs.

[ Szerkesztve ]

(#20286) Gyuri27 válasza LoLHunCsirke (#20284) üzenetére


Gyuri27
félisten

Juj most nem lettél népszerű.
Mikor itt le lett irva, hogy pure nature minden tieren mindentől erősebb!
Amúgy meg. Illetve tudja úgy húzni az időt, hogy ő simán megy t3-ra, neked meg nincs powered.
Pure fire szintén. Te még sehol nem tartasz és már jön a jugger.

Amd - Radeon - Ryzen

(#20287) gergomester válasza phanzetomox (#20282) üzenetére


gergomester
tag

Szerintem azért simán kirootolható a cultist! :K
nem hiszem h magasabb szinteken hagyná a naturos h a közelébe érj a bázisának :N
És az bizony 60 oda 45 ide :)

(#20288) Gyuri27 válasza gergomester (#20287) üzenetére


Gyuri27
félisten

Pont magas szinten mikrózzák durván a cultist. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#20289) Murder3


Murder3
addikt

cultist master evocatorral jó,
de nem pure shadwoba
fire/shadow-al durva tud lenni+sandstorm akár szóval azzal a legjobb..
de bármi mással ahol van cc jobb mint puréval.
ahol van cc ott könnyen megálítható ha pure a cultist.
heallen már azért keményebb.

(#20290) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Az utolsó 247 bfp-ből amim volt gondoltam nyitok egy boostert, hátha kapok egy harvit vagy valami drágát és neki tudok állni egy másik paklimba chargeket venni. Már csak 3 bfp kellett, mondom hamar eladom a virtuosom 10-ért, aztán jöhet a booster.
Meg is vettem a booster, és lám mi volt benne ? :D Egy virtuoso
Hiányoztam a kicsikének, hogy bssza meg xDDD

(#20291) Cr4Zy válasza Gyuri27 (#20288) üzenetére


Cr4Zy
tag

Magas szinten a cultist master támadásra nem igazán használható, mert kimennek elé, védekezésre viszont annál inkább (a 3. cultist már nem fogható cc-vel)... Mondjuk ha egy kisebb power-hátránya van a shadow-nak, akkor pl. fire ellen még védekezésre sem használható az eruptok miatt (1 erupt megy 1 cultistra és tuti a bontás mellette).

Streetkings, SoG és pár hasonló rangú játékos használja, de instantban egymás után használt nether warp és zöld evocator's woe nélkül esélytelen alkalmazni támadásra, ami pedig csak pure shadow-ba férhet be. De pont emiatt, ahhoz, hogy bonthasson velük az ember egyszerre kell lennie

IGN: TBPeti

(#20292) Murder3 válasza Cr4Zy (#20291) üzenetére


Murder3
addikt

ezé jó fire mellett mert ott bannerek mellett szarrá lehet szivatni az ellent evo nélkül is, de akár sandstorm is.

amúgy viszont ja védekezésre jó csak szinte persze még ott is be lehet zavarni, mivel nem instant az idézése.

puréba pont ez a baj vele jh nicns mellé elég support, míg pl nature,fire nagyon jól supportol mellé.

[ Szerkesztve ]

(#20293) fantom922 válasza Gyuri27 (#20286) üzenetére


fantom922
aktív tag

Én egyet értek Csirkével, T2-n erős a pure sadó, ha jól használod az egységeket. Csirkével sokat mentünk egymás ellen és egyszer én nyertem pure sadóval, egyszer ő pure naturral. Persze T2-n hoztam a gamét mikor én nyertem. És phante által említett mage rohammal :) Magék + teleportos gyogyító... Ha ellentámadás lenne koc. De persze naturnak is ugyanannyi esélye van :)

Lost ellen is jó volna, de reaver + bp megpecsételi pure sadó sorsát. Természetesen egy szintű ellenek között. Remélem Reavert nerfelik...

A T3-ról inkább ne beszéljünk, egyetlen fegyvere az evocator... ami persze a sandstorm közelébe se ér :) Woidstormot nem használom... direkt. XL meele unitja nincs is ami nagy hátrány. Shatter + evocator + cultist aztán ezek a jó lapok. Pyro mára már nagyon szopatható szerintem.

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#20294) fantom922 válasza phanzetomox (#20285) üzenetére


fantom922
aktív tag

Hááát nem tom, még nem próbáltam. Persze, ha sok magéd van biztos igazad lehet. Azért lostnak ott van még a nasti T1-ről és a coldsnap, ezekkel talán lehet még operálni magék ellen reaver nélkül is. Persze coldsnap def-et ad ellennek és ott van sadónak a nether...

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#20295) Cr4Zy válasza fantom922 (#20294) üzenetére


Cr4Zy
tag

Az nc és a darkelf egymagában nem elég a mage-ek ellen, legalább egy cc kell hozzá,hogy hatásosan lehessen védekezni ellenük (igazi támadást bevinni lyrish vagy L egység nélkül öngyilkosság pure shadow ellen). Én mikor nem a visszpörgetős shadow-nature paklimmal nézek szembe egy t2-őn pure shadow-val, akkor ennyi lehetőségem van ellene:

t2-őn lehozatok vele 1-1 mage-et 2 helyen, ebből annyi power-előnyöm lesz, hogy 5-10 másodperccel korábban tudok t3-ra menni (persze nem ész nélkül, a t3-on kívül 150 powernek minimum lennie kell ahhoz, hogy egy esetleges harvi ellen védekezni tudjak). Akkor pedig fatom lord / drones és lifeweaving-healspam. Ez ellen a shadow csak 3 dolgot tehet, de ezekből is igazából csak az egyik hatásos:
- silverwind: a fathom 25 poweres full cc-jével (úgy értem, hogy a paralízisből támadás hatására nem jön ki az egység, ellentétesen az oinkkal és hasonlóan a coldsnaphez) elég olcsón megúszom
- cultist master: az első 2-re cc amint lehívta a crawlerjeit, a 3.-nál pedig soulshatter és ha marad power, akkor nasty
- church: nah ez az, ami ellen nem tudok mit kezdeni, ha valahol 2 fényévre a támadásom helyszínétől felépíti és odateleportál amint elkészül... persze ez esetben frost orb kell neki t3-ra, de ez könnyű szerrel megoldható...

U.i.: Egébként a pure shadow mit tud kezdeni a stonekinnal? Mert kaptam egy ilyen kérdést, és erre még nem sikerült rájönnöm...

IGN: TBPeti

(#20296) phanzetomox válasza fantom922 (#20294) üzenetére


phanzetomox
őstag

Igen cc-vel megfogható, csak épp a múltkor szivtam meg pont ezzel hogy mire észbe kaptam már t3on volt az ellen hiába szereztem meg t1 -n a power előnyt, ő ezt t2-n visszohzta azzal hogy nekem 150-200 powerbe került 2 mage elintézése.

(#20297) Zotya21 válasza Cr4Zy (#20295) üzenetére


Zotya21
senior tag

szórja mindennel ami csak van :DDD

különben meg mage ellen egy masszívabb life weavinges egység elég jó :D
még a crawler is hiába knockolja a hatás megvan :D

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#20298) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Mikor van a 3. születésnapja a bf-nek ?

[ Szerkesztve ]

(#20299) Rankerz válasza phanzetomox (#20298) üzenetére


Rankerz
senior tag

Március 26

(#20300) phanzetomox válasza Rankerz (#20299) üzenetére


phanzetomox
őstag

Hú az még messze van :( Azt hittem tisztára hogy mostanában lesz, még a hétvége előtt.
Remélem lesz valami meglepi. :K

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.