Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20401) Zotya21 válasza Predatorkill (#20399) üzenetére


Zotya21
senior tag

hát azmeg egyértelmű mniden patchez csinálnak bugot is mert lusták tesztelni
a css el is ezt csinálják minden patch elront valamit

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#20402) Rankerz


Rankerz
senior tag

Ultimate tournament final kb 30 percen belül

(#20403) Gyuri27 válasza Rankerz (#20402) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hol? Linket pls. :R

Amd - Radeon - Ryzen

(#20404) Rankerz válasza Gyuri27 (#20403) üzenetére


Rankerz
senior tag

Itt ha minden igaz

(#20405) Gyuri27 válasza Rankerz (#20404) üzenetére


Gyuri27
félisten

Itt annyit beszélnek mint piacon a vén asszonyok. :DDD
Meg az idétlen röhögés. :W

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#20406) Predatorkill válasza Gyuri27 (#20405) üzenetére


Predatorkill
tag

Ezek már csak németek... de a legjobb a háttérben az a német rap...

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#20407) OnSeT válasza Gyuri27 (#20392) üzenetére


OnSeT
őstag

Ez a kérdés. :DDD

(#20408) Zotya21 válasza Predatorkill (#20406) üzenetére


Zotya21
senior tag

ugye mnodtam hogy nemkellenek ide a friccek :D

https://500px.com/slayer_art

(#20409) LoLHunCsirke


LoLHunCsirke
tag

Ravenheart,viridya promot mennyiért éri megvenni?

TinkeringAboutYou!

(#20410) pachito válasza LoLHunCsirke (#20409) üzenetére


pachito
őstag

Elobbit 1300-1500 korul mar igen, utobbit 8,5-9k korul.

(#20411) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Játszottam drakonz-vel. Mekkora láma istenem.
Mortar és ennyi a tudománya.
Csodálkozunk, hogy nincs játékos. Amígy ilyen lámer lapok vannak ne is csodálkozzunk.

Amd - Radeon - Ryzen

(#20412) Predatorkill válasza Gyuri27 (#20411) üzenetére


Predatorkill
tag

Ezt vártuk tőled :)

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#20413) Gyuri27 válasza Predatorkill (#20412) üzenetére


Gyuri27
félisten

Frost t1-l fogj meg egy mortar rusht. Majd dobj egy videót is.
Thx

Amd - Radeon - Ryzen

(#20414) Predatorkill válasza Gyuri27 (#20413) üzenetére


Predatorkill
tag

Ki mondta hogy meglehet fogni? Arról beszélek hogy nálad minden/mindenki láma...

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#20415) Gyuri27 válasza Predatorkill (#20414) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát ja.
Feagul se volt az, meg Dragondave se, meg Dekka se (shadow, frost, nature csak emlékeztetőül).
Feagul nem lámult phase rushal, Dave úgy mikrózta a guardiant, hogy nézni alig tudtam.
Dekka meg ww, spearmen, shamant úgy mozgatta, mint senki.
Picit gondolkodj mielőtt irsz. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#20416) Predatorkill válasza Gyuri27 (#20415) üzenetére


Predatorkill
tag

Mik történnek itt... 3 embert felsoroltál aki szerinted nem láma? Tudsz még párat? szívesen hallanék tőled még ilyeneket...

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#20417) Gyuri27 válasza Predatorkill (#20416) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tudod ezek az emberek tudnak játszani.
Te játszottál valamelyikkel? Beszéltél valamelyikkel?

Amd - Radeon - Ryzen

(#20418) Cr4Zy válasza Gyuri27 (#20411) üzenetére


Cr4Zy
tag

Hát pedig azt kell mondjam, drakonz az egyik olyan játékos, aki nem lámul annyira, mint a pure fire játékosok nagy része. Nature ellen persze, hogy tornyozni fog, hiszen egy egységeit a root, hurricane és a ww-k segítségével könnyedén leölöd...

Néha gondolkozhatnál az ellenfél fejével is, ne csak a sajátoddal. És ezt most nem szemrehányásként mondom, hanem arra, hogy meccs közben ha előre tudod mit csinálhat az ellenfeled, akkor nem hagyod neki. a fire ellen t1-en egyértelműen te sem amazonokat/swifclawkat hívsz le, amik egy az egyben szarok ellene a wrecker és sunstriders miatt, hanem ww-kel támadsz esetleg dryad és/vagy shaman rásegítéssel.

A helyzet az, hogy ismeri a nature t1 gyengéjét, s ezt ki is használja. Én magamat nem tartom egy top játékosnak, de arra mégis sikerült rájönnöm már egy ideje, hogy egy szín ellen csak akkor tudsz eredményesen kiállni, ha ismered azt a színt. És itt nem csak azt értem, hogy milyen lapok lehetnek az ellenfél paklijában, meg hogy mire mit hozhat. Ha az ő fejével tudsz gondolkozni, akkor nem csak azt tudhatod meg, milyen egységre mit fog hozni, hanem a játékstílusát is kitalálhatod, s ezzel együtt azt is, mikkel és miképpen fog támadni. Csak egy egyszerű példát hozok most fel: egy jobb shadow játékos a nature ellen legalább 2 irányból fogja támadni t1-en az egységeket nox-dread párossal, hogy a nature ne tudja komolyabban használni a rootot ellenük, és azért az egységeket veszi körbe, mert a drága egységeket nehezebb pótolni. Ugyanez a shadow játékos egy másik shadow ellen odamegy 3 forsakennel megy egy dreadchargerrel, majd azonnal a wellt kezdi ütni, mert az olcsóbb egységeket amúgy is leölné saját maga is (a frenzyvel, és nastyvel).

U.i.: Én személy szerint a soul splicer-t használom frost és nature t1 ellen, mert amellett egységet szinte lehetetlen beütni, ez pedig a hatósugara miatt nyugodtan megállhat a háttérben. Ha pedig azt kezdi el lőni az ellenfél, akkor máris előnyöm van, hiszen sebzésfelfogónak sem utolsó (60 power, 1370 hp, amíg ezt lövi az ellenfél, általában 2 egységet is le lehet szedni)!

IGN: TBPeti

(#20419) Gyuri27 válasza Cr4Zy (#20418) üzenetére


Gyuri27
félisten

Frostal voltam, bocs.
De ha neki nature ellen is mortar a taktikája akkor valóban láma. Mert kb ennyit tud.
Egyébként vert már meg fire t1-n mortar nélkül is. Igaz ott volt mikro.

Amd - Radeon - Ryzen

(#20420) HangFalx válasza Gyuri27 (#20419) üzenetére


HangFalx
csendes tag

Nem tudom, hogy te mit csináltál, de eddig a frost pálya futásom alatt, mortar rush ellen nem kaptam ki :F

IGN: HangFal

(#20421) Gyuri27 válasza HangFalx (#20420) üzenetére


Gyuri27
félisten

Bővebben? Rep? Ki volt a legmagasabb firés?

Amd - Radeon - Ryzen

(#20422) OnSeT válasza Gyuri27 (#20411) üzenetére


OnSeT
őstag

Dobj össze egy fire t1es decket s játssz vele kicsit. Akkor majd megtudod hogy kell fogni firet. Tornyok nélkül könnyebb bedarálni frostot. ^^

(#20412) Predatorkill láma= minden ami nem pure nature/pure frost. teccikérteni ? :D

(#20423) HangFalx válasza Gyuri27 (#20421) üzenetére


HangFalx
csendes tag

Repet most nem fogok csinálni és nevet se tudok mondani, de frostnak ott a glacier és a mortar úgy semmit se ér, legkönnyebben a frostot a fire, nomad vagy scavenger rush-al tudja legyőzni. Tapasztalat..... :)

De elhiheted nem egy pár supreme vagy a feletti fire-t vertem már meg mortarral...

Szerk.: ja és a frost egyik legnagyobb hátránya fire ellen, hogy nem tudsz dazed-be mit idézni, egyedül a ms van amit a scavi szét kap.

[ Szerkesztve ]

IGN: HangFal

(#20424) Predatorkill válasza OnSeT (#20422) üzenetére


Predatorkill
tag

Ja bocs :D Am most kezdtem el pure naturral játszani, kb szombat óta tolom vele és ha már megvan elég tapasztalat a játékból, nem nehéz vele játszani...

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#20425) Gyuri27 válasza HangFalx (#20423) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem kell csinálni repet. Nyilván akad egy meccs frostal fire t1 verésből.
Midiafirére 2perc alatt fel lehet tölteni.

onset: mondasz amit akarsz a mortal full láma lap.

Predatorkill: egy két meccs feltolása akkor neked se túl nehéz. ;)

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#20426) Zotya21


Zotya21
senior tag

multkor is mondtam minden láma ami ellenünk jön és nem tudunk vele mit kezdeni :DDD

https://500px.com/slayer_art

(#20427) OnSeT válasza Gyuri27 (#20425) üzenetére


OnSeT
őstag

akkor mi a véleményed sika instant t2 s cannon tower az ellen bázisához cc tenger közepette taktikájáról? :D

nekem pl. az nem probléma, mivel van dd, de ahol nincs... azt tán könnyebben fogod? ^^

ha van vmi húzós kombó számodra amit nehezen fogsz azt tényleg érdemes kipróbálni. én is azt szoktam, úgy lehet legkönnyebben megtalálni a megfelelő countert rá. előbb utóbb belefut az ember egy olyan játékosba aki könnyedén fogja az OP-nak vélt taktikát.

t1 a legbalanszosabb tier a játékban. :)

[ Szerkesztve ]

(#20428) Volgafan válasza OnSeT (#20427) üzenetére


Volgafan
senior tag

Fölös bármit mondani....

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#20429) Gyuri27 válasza OnSeT (#20427) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szavak, szavak.
Tessék mutatni. Egy filét feldobni nem egy nagy kunszt szerintem.

Amd - Radeon - Ryzen

(#20430) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Ez a szerver lag/lassulás valami iszonyatos.
Rányom az ember a ready-re és egy jó darabig nem történik semmi.
Tudnám mit tákolnak megint. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#20431) HangFalx válasza Gyuri27 (#20425) üzenetére


HangFalx
csendes tag

Az a baj hogy nem akad, repet csak akkor veszek fel, ha kell :DD

IGN: HangFal

(#20432) Rankerz válasza Gyuri27 (#20430) üzenetére


Rankerz
senior tag

TBO azt írta Áprilisban valamikor fog megszűnni a probléma új hardvernek köszönhetően. Szóval kibaszott soká :O

(#20433) Gyuri27 válasza HangFalx (#20431) üzenetére


Gyuri27
félisten

A rep fájlt nem kell felvenni. Tudod azt amit pl a bfcardsra tölt fel az ember. :B

Rankerz: április? Az vicc.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#20434) HangFalx válasza Gyuri27 (#20433) üzenetére


HangFalx
csendes tag

De elmenteni el kell :B

IGN: HangFal

(#20435) Gyuri27 válasza HangFalx (#20434) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem kell. Az utolsó meccset autó elrakja. Azt is ki lehet másolni.
Persze nem eröltetem. Csak megnéztem volna egy jó frost t1 vs fire t1 mecset.

Amd - Radeon - Ryzen

(#20436) HangFalx válasza Gyuri27 (#20435) üzenetére


HangFalx
csendes tag

Majd ha egyszer sorsol a ranked egy jó firet, felteszem :)

IGN: HangFal

(#20437) OnSeT válasza Gyuri27 (#20429) üzenetére


OnSeT
őstag

Ha érkezne néhanapján némi reakció a linkelt repekre, vszeg nagyobb lenne a feltöltési aktivitás...

Milyen meccsek érdekelnek? frost t1 vs fire t1-n kívül kell még vmi?

(#20438) Gyuri27 válasza OnSeT (#20437) üzenetére


Gyuri27
félisten

Föleg az, de minden jó meccs jöhet.
Amúgy meg szoktam nézni mindet. :B

Amd - Radeon - Ryzen

(#20439) Zotya21 válasza OnSeT (#20437) üzenetére


Zotya21
senior tag

hát ezaz multkor énis felraktam párat de még aztse kaptam meg hogy degyökér vagyok :DDD

https://500px.com/slayer_art

(#20440) Volgafan válasza Zotya21 (#20439) üzenetére


Volgafan
senior tag

Akkor most mondom:de gyökér vagy..... :DD :DD :DD :DD :R

Lagra visszatérve:nem kevés meccs megy el a k.lag miatt...

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#20441) Cr4Zy válasza Volgafan (#20440) üzenetére


Cr4Zy
tag

Nekem ma 3k Élő (aka ELO) bánta a laggot, szóval ismerős a helyzet...

(#20438) Gyuri27: Ha bármilyen replay érdekel, akkor regisztálj sika oldalára, ott találsz repeket bőven. De shadow t1-es harcot ha gondolod tudok küldeni, hiszen én is ha tudom elhúzom a t1-harcot, mert t2-őn nem vagyok olyan jó, mint ott. Asszem a legutóbbi meccsem, ami hosszú t1 volt egész jó ellenfélel, az skylordmyass ellen volt, de az shadow t1 vs. shadow t1 volt (igaz t3-ig is eljutottunk - paklik: s-n-n, s-fr-s, mert s 2v2-es pakliját rakta be véletlenül, de ott már nem tartott sokáig a meccs). Ha érdekel ezt még megkeresem neked.

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

(#20442) zoli.22 válasza Cr4Zy (#20441) üzenetére


zoli.22
tag

Én a laggon nagyon nem aggódok, amíg ilyen a játék nincs értelme rankedről beszélni, 3 mp eltelik mire egy erupt leér?!! Vicc az egész.

Gyuri27, szerintem prógáld kicsit meg a fire t1-et, aztán utána lámázd. Meg légyszi tegyél majd fel repeket, hogy hogy alázod a sok pro-t mortarral, igazán az érdekelne. Én már egy jó ideje használom, de még most sem egyszerű 1v1-ben megépítenem. Persze a ha megépült akkor is széthúzza az egységeit az ellen és meg van oldva sokszor.

(#20443) Shockit


Shockit
csendes tag

Sziasztok!
Most kezdtem nemrég a játékot és nagyon bejön!
Érdeklődni szeretnék lenne-e valaki aki jönne campingot v mutogatna eztazt mert angol tudásom 0 :D
vagy lehet kezdő is :D
És én többnyire külföldiekbe akadok bele!
Jah meg simán goldért hollehet vásárolni?Nemtalálom.

(#20444) Gyuri27 válasza zoli.22 (#20442) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hol irtam, hogy alázom a mortarosokat?
Vannak bajok a szövegértéssel. :W
A jobbak a mortarral nem az egységeket lövik. Legalábbis amit én láttam nem úgy volt. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#20445) Richie1984 válasza Shockit (#20443) üzenetére


Richie1984
tag

Szia itt a fórumon IGN: játékosnév alapján sokunkat megtalálsz. :) IGN= in game name

Ide valami menő okosság kéne, de az már nem is olyan menő...

(#20446) Richie1984 válasza Gyuri27 (#20429) üzenetére


Richie1984
tag

Én is tettem fel low ranked rep et és csak 1 ember reagálta le itt. Mondjuk 2 ember ing is ír, de össz akkor is csak 3. :p

Ide valami menő okosság kéne, de az már nem is olyan menő...

(#20447) Richie1984


Richie1984
tag

Amúgy a top20 ban szinte csak magyar meg német emberek vannak ami tökre büszkeséggel tölt el.

Ide valami menő okosság kéne, de az már nem is olyan menő...

(#20448) Shockit


Shockit
csendes tag

Hát jó majd akkor lehet felveszek párat!
Valaki csak jön majd :D
Köszi azért.

(#20449) zoli.22 válasza Gyuri27 (#20444) üzenetére


zoli.22
tag

A szövegértésemmel semmi gond nincs. Kicsit olvass vissza, hogy mi irtál.
" Amígy ilyen lámer lapok vannak ne is csodálkozzunk."
Mert szerinted annyira lama a mortar, mondom probald ki és tegyél fel repeket hogy vered vele az ellent. Mert ha tényleg op lap, akkor nyilván alázni fogsz a kis fire t1-eddel.

Mondjuk nem értem hogy miért láma állandoan minden. T-1, t-2 még szinte teljesen rendben van. Nekem t-3-on is egyedül a lost-al van prolémám. Söt, én bevallom, hogy kicsit még a sandstormot is gyengéteném, mert 1v1-ben még elmegy, de 2v2-ben iszonyat erös. Nyilván azért tudom, mert nagyon sokat használtam már. Igaz, ha nem sikerül vele bontani, és sajnos nem mindig megy, akkor bukta is a meccs mert benne volt az akcio min 310 powerbe, de általában joval több. De ha meg egy rendes bandit pakliban van használva már nem mondanám lámának mert az után a satnya t2 után kell is valami használhato lap.

Shockit: szivesen segitek én is ha épp fent vagyok. Nevem HZoli a játékban.

[ Szerkesztve ]

(#20450) fantom922 válasza Gyuri27 (#20413) üzenetére


fantom922
aktív tag

Nem akarok beleszólni, de mégis megteszem :D Be kell tenni deckbe azt a spellt amitől nem tud szétdobálni a mortar tower és meg van fogva. Frost T1 fire ellen ezt komolyan mondtad??? A frost T1 álmában is szétkapja a fire T1-et. Nem tom miről beszélsz, de most butaságot mondtaál. Frost T1 szerintem jelen pillanatban a legerősebb. A firéhez képest sokkal lámább, ha már ezt a szót használod :)

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.