Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12451) Zotya21


Zotya21
senior tag

nah unalmamban bedobtam egy ashobne pyrot a forge ba és rányomtam 12 tremort 2 uposakat azátn nyomattam a pyronak a ravaget- 2 upos meg life weaving és unholy poert hát megölte 2 pyro igy az öszeset az első is aért halt meg mert nem figyeltem és elfogyott a ravage :D

eszméletlen mit lehet művelni egy egységgel ha van elég power :D

elelhet szórakozni igy ha unatkozik az ember pl 5-6 shadow mage nether wrpal megöli a forgebe az abimonationt amit belehet hivnmi ellenségként :D

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#12452) Murder3 válasza Zotya21 (#12451) üzenetére


Murder3
addikt

hát egy supportolt pyro,nature,fire,shadow megölhetetlen igazából.

(#12453) linekiller


linekiller
tag

Murder3: írtad egy kicsit feljebb, hogy frost ellen nem lehet költséghatékonyan wellt leszedni, na akkor matekozzunk egy kicsit.
Egy well 100 power ha ledöntünk egy wellt az 100 power bukta,
ahhoz hogy ne legyen költség hatékony egy well ledöntése 1000+ powert kell abba invesztálnod és ha ez így van akkor nincs miről beszélni mert vmit nagyon rosszul csinálsz.
Másik dolog csak a kobold trick az amit én is kicsit OP-nek tartok (de nem panaszkodok miatta ^^).
A glacher shellt pro játékosok kizárólag 2 esetben használnak vagy nincs a közvetlen közelben másik épület vagy nagyon de nagyon muszáj ( mert egy értelmes játékos nem támad egy glacher shellel védett épületet célpontot vált)
Amúgy meg TÁMADJ TÖBB HELYEN!

IHyoutonI: örülök, hogy végre regeltél :)
Azt a decket nagyon régen csináltam azóta lettek nerfek és jöttek ki új lapok is.
A strangeholdot NE cseréld le a markra, sokkal jobb lap. Az a tower alkalmassá tesz egy decket egy hosszabb t1 harcra (Így nagy előnyre lehet szert tenni) és simán védeni lehet vele az ellenfél korai t2-őjét .
A mark of the keeper masszív bunker lap ami 1v1-ben használhatatlan ha nem egy noob az ellenfeled, mivel simán betámad egy másik bázist ha meg mindenhova leraksz egyet akkor el is vesztetted a meccset annyi lekötött powerből az ellenfeled 3 hadsereget is tud csinálni hosszabb távon.
Amint látom abban a deckben 2 t1 swift egység van az egyiket kilehet venni tökmindegy melyiket mindkettő nagyon jó lap.
javaslatok arra a cserére ( dryad kék aff vagy stone tempest)
A ghostspears se feltétlen kell. Cserék ( stone shard piros aff, razorshard)
A tremort sajnos nerfelték. Cserék ( sunreaver, ashbone pyro)

amint olvastam jó pár ember nem tudja mire jó az ice barrier az egyik legsokoldalúbb lap ebben a játékban.
- lyrish knight erősebb és gyorsabb barátságos épület mellet.
- home soil spell arra jó ha van baráti épület a közelben akkor a hatókörön belül lévő egységek erősebbek lesznek.
- ha nincs powered wellt húzni de elakarsz foglalni egy területet akkor ezzel megteheted
- ha nem akarod hogy rád húzzák a falat leraksz egyet a falnál
- lost deckbe van még egy funkciója de az most lényegtelen

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/bejegyzes/onset/i_battleforge_pvp-s_komboverseny/friss.html

(#12454) Murder3 válasza linekiller (#12453) üzenetére


Murder3
addikt

nem azért de húz mondjuk egy wellt vagy kettőt, mondjuk t2-n vagyunk és betáamdom képtelenség leszedni 200 poweren belül, mert egyiket glacel ha váltok azt is tudja még koboldozni.
mellsege t2-n már a pure frost az erős 2 orbon.
könynne visszaver általába crawlerrel szoktam ha azt weavelem akkor +75 így még megoldható a 2 helyen támadás, de jártam már úgy hogy rányomtam azt bevédte amit táamdtam a műsik helyre meg elkezd spamelni azzal meg ha átlendül támadásba onann végem:D
Na de egy profi hogy támad mondjuk pure shadowwal pure frost ellen?:)
mostanában a koc-ba látok fantáziát mert azzal a legtöbb aktivizilációs képesség blockolható és buff meleltt még képes is jókat ütni, de hosszútávon az eaglék ellen nem jó.

Treasure Fleet replay

(#12455) linekiller válasza Murder3 (#12454) üzenetére


linekiller
tag

na először is egy általános infó 200 powerrel beütni egy wellt csak úgy lehet ha az ellenfeled oltárit hibázik vagy már eleve hatalmas disadvantige van.
Én már akkor baromira örülök ha 300-350 powerrel beütök egy wellt de ez se túl gyakori
( nem ártana repeket ilyen szempontból is nézned )

Nem vagyok pure shadow player és sose játszottam azzal, de azt tudom, hogy a nether warp mage kombó halálos.
Ha magamból indulok ki akkor meg crawler+ assasin vegyesen több bázison és kivárni a t3-at.

http://logout.hu/bejegyzes/onset/i_battleforge_pvp-s_komboverseny/friss.html

(#12456) Murder3 válasza linekiller (#12455) üzenetére


Murder3
addikt

na jó de te eleve t3-ra játszol nálam cél h t2-n beüssem mert nincs t3-am.
ha elégszer bebukok a glip,koboldos védekezésbe onnan vége mert egy idő után neki is nagy void lesz t3 és onnan meg van kb 10% esélyem.

(#12457) Murder3


Murder3
addikt

továbbra is a pure fire a legnépszerűbb szín.
ha az összeset nézzük akkor tuti, majdnem mindig az ellen megyek.

(#12458) kovsol válasza Murder3 (#12450) üzenetére


kovsol
titán

most már értem kösz :K (nagyon hasonlít egy proxy pylonhoz sc2ben)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#12459) fantom922


fantom922
aktív tag

Sziasztok!

Murder nem tom Grigorit miért szeretnéd nerfelni... csak nem fire vagy? :D Mert a disint a többi szín ellen használhatatlan. 200 power és erős, ennyi. Persze a jugert nem mondod pedig 220 és instant öl 3-4 wellt és 1 monut. Szerintem az az igazán opt lap. Ha Grigorit nerfelnéd akkor juggert is. Egyébként nerfelték már a lostot is, az árnyuk nem robbantható és mellette nem húzható épület vagy well, ill monu.

OnSeT, nem éertem a sadó megtudja milyen magek ellen a razorshard miatt??? Már bocs dea sadó már rég tudja milyen firedancer ellen, úgyhogy fel vagyunk készülve :) Ugyanakkor a fire is félhet miatta...

Gondoltam most kiosztok mindenkit, hogy szeressetek :DDD

...oké Linekillert nem tom ő túl profi :D

Ja! King of giantsra mit tegyél be? Hát Csirke, mana wing-et ahhoz a térképhez találták ki :D

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12460) fantom922


fantom922
aktív tag

KOC jó, de eagle ellen tényleg nem. Pure shadó mage-et használ (az eagle speckója ugyanis könnyen öli a darkelfet) és a linekiller szerű deckemben skyelf-et... miután eagle leszedve, vagy visszavonulásra kényszerítva a skyelfel inyé feljavítom a welleket és monut. Persze közben ellentámadás...

Linekiller sok reppedet láttam és kevés jutott el a T3-ig :) de lehet véletlen volt.

Egy régi ősöreg javaslatát fogom most követni, hogy jobb legyek (asszem Ninja mondta). Csak T1-el fogok most egy darabig PvP-zni persze 1v1 vagy gyakorló pvp. Azzal fejlődik igazán az ember és ha az már megy akkor T2 majd ha azzal is profi vagy jöhet a T3 is.

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12461) Sousuke90 válasza fantom922 (#12459) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

Murder, mint fire ... jó vicc XD

(#12462) fantom922


fantom922
aktív tag

Jól van na :) nem tom mivel játszik. Ha nem fire nem tom miért probléma a Grigori disint... többe kerül elsütni mint 1 oink.

Annyira okos vagyok! :DDD Lőjjetek le és utáljatok!!! :U

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12463) fantom922


fantom922
aktív tag

Na jó bevallom használom a Grigorit és ne nerfeljék..... :O

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12464) Zotya21 válasza fantom922 (#12463) üzenetére


Zotya21
senior tag

nekem se szimpatikus aza dzsordzsó :D
sose tetszettek azok a szárnyas dögök ha van szárnya mér nem repül csak amikor meghal akkor :D

de igazából eltüntetés miatt nemtece de ha azt ellőte akor nem nagy ellenfél :D

https://500px.com/slayer_art

(#12465) IHyoutonI válasza Murder3 (#12454) üzenetére


IHyoutonI
csendes tag

Nos akkor ha szeretnék a Frost Nature / Stonekinben maradni mit tudsz ajánlani T3ra ?

(#12466) Murder3 válasza fantom922 (#12462) üzenetére


Murder3
addikt

mert pure shadowba aztán tényleg hasznos az oink.

(#12467) ollie válasza IHyoutonI (#12465) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

rageflame

***

(#12468) Murder3 válasza IHyoutonI (#12465) üzenetére


Murder3
addikt

stoen warrior,fathom lord,swamp drake,Drones ezeket talán ezekkel lehet ám mit kezdeni, de nem vagyok egy stoneking player szal gyakorlatokat annyira nem tudok javasolni.

(#12469) Gyuri27 válasza Murder3 (#12468) üzenetére


Gyuri27
félisten

Silverwind, warrior + snap elég meleg tud lenni. Többit írták előttem.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12470) IHyoutonI válasza Gyuri27 (#12469) üzenetére


IHyoutonI
csendes tag

oké oké de most az a baj hogy már aztsem tudom mit rakjak be és mit vegyek ki a deckemből akkor fogjuk rá hogy t1 az megvan mert Dryad Windveawers amazon vagy swiftclaw és shaman, de akkor a t2 hogyan legyen szval Crystal fiend aggressor és még a stonetempest a lyrish knight stoneshards spirit hunters t3ba aztsem tudom mit rakjak mert egyszerüen nem férek el, a spelleket nem is emlitem :N

(#12471) Gyuri27 válasza IHyoutonI (#12470) üzenetére


Gyuri27
félisten

Agressor vagy tempest. Nem kell mindkettő szvsz. T1-re kell a hurrikán és a roots.
Tehát: wind, surge, dryad, saman, roots, hurrikán, swift.
T2-re akkor kell fiend ha defenderrel akarsz rusholni. oink, coldsnap, shards, lyrish, shield, frost bite.
Ezután lehet variálni. Defender vagy hunters, defender mellé fiend, hunter mellé cannon, agressor vagy tempest. Aztán ott van még a gravity (irreálisan drága), tempes, burrower. Lehet barrielt használni és home soilt is. Szóval a t2 izlés és habitus kérdése.
T3 attól függően, hogy frost vagy nature tremor vagy fathom, silver vagy drones. Drake az kell, meg warrior is (így a warrior mellé a tremor jobb lenne talán). Mehet thonbark is esetleg. T2-re még egy mauler jól jöhet. Szóval sok út vezet az igazsághoz. Ezt neked kell a játékok során látni mit szeretsz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12472) IHyoutonI válasza Gyuri27 (#12471) üzenetére


IHyoutonI
csendes tag

Köszi ezzel most nagyon sokat segitettél, pont ezt csinálom ezekszerint jó úton vagyok

(#12473) Gyuri27 válasza IHyoutonI (#12472) üzenetére


Gyuri27
félisten

Pure decknél sem lehet 100%-s leirást adni. Max azt amit az ember használ. Dual orbnál meg szinte lehetetlen is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12474) Zotya21 válasza OnSeT (#12422) üzenetére


Zotya21
senior tag

hát én msot megnéztem a 3 vidit és a 3. vhogy nagyon rosz hatással votl a shadow paklimra nézve :D

vhogy nemvolt szimpatikus hogy bármikor leverhetnek fire-el xD
mondjuk a gyereknek nemvolt pyroja vagy legalábbis nem használta meg sok powert elbaszaréntott harvesterekre amivel semitse ért el meg unholy powert egy 50 poweres nightcrawlerre :D

egyszer majd azért mennék ellened amikor ráérek meg teis ráérsz és megnézük hogyan kapok ki :D

inkáb pénteken érek rá délután meg este meg max szombat estefelé :D

https://500px.com/slayer_art

(#12475) IHyoutonI válasza Gyuri27 (#12473) üzenetére


IHyoutonI
csendes tag

Ezt a Hunter mellé Cannon ezt nem értem :D az okés hogy spirit hunter de mien cannon ?

(#12476) Zotya21 válasza IHyoutonI (#12475) üzenetére


Zotya21
senior tag

hát cannonból kék zöldbe én csak cannon towert ismerek :D
csak az lehet tornyocska

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#12477) Gyuri27 válasza IHyoutonI (#12475) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha jól használod egy-egy rush mellé tőkéletes. CC-d az ellent mint állat főleg ha nincs dd-je és fél win. Másrészt harvit és egyéb kellemetlen unitokat lehet vele counterelni. Meg néhány mapon kimondottan jól lehet vele operálni.
Nézz MaranV repet.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#12478) IHyoutonI válasza Gyuri27 (#12477) üzenetére


IHyoutonI
csendes tag

CC, DD, váá miez a marha sok rövidités ?

(#12479) Sousuke90 válasza IHyoutonI (#12478) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

crowd control, olyan lapok, amik kivonják az ellen egységeit egy időre (pl. roots, oink, coldsnap, stb.)

direct damage, olyan spellek, amik közvetlenül sebeznek (pl. eruption, lava field, stb.)

(#12480) ChromeX


ChromeX
addikt

ahogy elnézem a king of the giants most eléggé lehetetlen experten... soloztama jobb oldalt és vagy másik ketto volt nagyon lassu de én én végülis szépen átértem 5 t4es egységgel amikor nyilt a kapu de ők sehol se voltak, valaki csinálta manapság experten?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#12481) OnSeT válasza fantom922 (#12459) üzenetére


OnSeT
őstag

úgy érzem nem sokat játszottál pure fire paklival ^^

220 poweres bázisrombolás csak a mesében van, gyakorlatban ezt az értéket lehet szorozni 2-vel, a lerombolt épületek számát meg osztani szintén ennyivel. ;)

pure shadownak több lehetősége van védeni a juggert mint pure firenek a harvit.

grigori desin minden szín ellen alkalmazható, pure fire és bandit ellen csak arra kell figyelni hogy ne haljon be grigori a folyamat alatt, pure shadow esetén hogy ne kapjon teleportot

azon felállások ellen is használható , ahol van cc, de ezek ellen kell egy evo kiegészítés is.

miért talán dancer is knockolja az m unitokat? :DDD

én nem aggódok shard miatt mindaddig míg nem bántja a draket ^^

(#12482) OnSeT válasza ChromeX (#12480) üzenetére


OnSeT
őstag

zárd le barrierrel a barlangot mikor bemegy rogan kinyitni a kaput.
akkor korlátlan időd lesz a map teljesítésére.

(#12483) OnSeT válasza Zotya21 (#12474) üzenetére


OnSeT
őstag

azért nem használta mert max 10mp-et ha t3on volt . ^^

buffolt crawler frenzyvel veszélyes, ha nem figyelsz rá lebont egy wellt. :K

holnap este mehetünk párat, de miért gondolod hogy kikapsz?
instant harvit nem tudok védeni. többek között. :DDD

(#12484) ChromeX válasza OnSeT (#12482) üzenetére


ChromeX
addikt

:( régen meglehett csinálni bugolás nélkül, nemtom mit csináltak vele.
meg a guns is fura... más a végén a wave gyorsabban vége van

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#12485) Zotya21 válasza OnSeT (#12483) üzenetére


Zotya21
senior tag

de a cultistot azért lehozta :D
Akkor majd kipróbálom a cravlerrel de 90 poweres buff egy 60-as bogárra nem tünt ésszerűnek :D

Harvim nincs sajna feladtam a soulért pedig sokszor jól jönne

És sztem veszteni azért vesztenék mert még mindíg nemtok ésszerűen dönteni élesben és még mindíg tanulnom kéne a paklim használatát bizonyos esetekben :D

Okés akkor remélem ráérünk :D
Ja és ING: SlayerZotya

https://500px.com/slayer_art

(#12486) LoLHunCsirke válasza OnSeT (#12483) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Velem is jössz néhányat? :B barátlistán már fennvagy, nyomtunk is korábban 2v2t

TinkeringAboutYou!

(#12487) fantom922


fantom922
aktív tag

Áh látom OnSeT nem egy sértődős féle :) vette a lapot. Nem tudtam, hogy a razorshard knockolja az m unitokat :O így már szarabb mint a dancer való igaz... A dancerről, hogy én hogy utálom! :D Már bocs OnSeT :DDD de tegnap egy velem egy szintűvel hozott össze a sors és a map miatt dancerrel ő nyert. Tudjátok 1v1 map középen monu és 4 orb és földi egységekkel nehezen lehet közeledni. Alul felül középen a vár fallal. ááááááááááá...

Már csak ezért is gyakorolni kéne OnSeT-vel. Skacok, ha ti is szeretnétek akkor lehetne 4-esben. Én vagyok OnSeT-vel ti meg 2-en :DD Na jó csak viccelek...

Murder, értem. Nem gondoltam, hogy használ még valaki pure shadow-t rajtam kívül :) De ahogy OnSeT írta ott is van megoldás a teleport (nether warp) Csak nem éri meg, az való igaz merthogy erre drága.

Ma reggel nyomtam egy zöld pajzsos ellen és persze kikaptam, de tanúltam belőle... csak nem tom mit :))) Merthogy ugyanazt csináltam mint ő és ő felhúzott egy 2. wellt én meg csak néztem... hogy? Aztán taktikát váltottam. Ő egyfolytában a wellemet ölte (azt az 1-et) és én meg unitokat gyüjtöttem. Így az jött ki, hogy nekem 5 egységem volt neki semmi... Aztán beszopatott, mert 1 dred robbantás 1 íjász és nem volt egységem. Próbáltam szétszórni őket, de nagyon nagy a hatótáv a nastynál. Szóval a tanúlság, hogy mennem kell sok T1-et. Abbva vagyok a legcsapnivalóbb, pedig az a lergfontosabb. T2-n és T-3-on viszont ász vagyok, ezért is megy nagyon a 2v2.

Valaki gyakorlojon velem!!! pls. Egy firés lenne jó mint OnSeT. Cserébe adok egy kemény sadó vagy bármilyen ellenfelet a 10 PvP deckem közül lehet választani...

Robo-val mentünk és jók voltuk... :)

Akkor nekem csak a vége maradt meg mindig Linekiller meccseiből :) de újranézek párat, biztosan igazatok van és alig volt T3...

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12488) kovsol válasza G4ga (#12413) üzenetére


kovsol
titán

jó volt a tegnapi játék, ma tovább tudok maradni úgy néz ki, látom ti jó sokáig fent voltatok steam utolsó bejelentkezés infója alapján :B

May the Force be with you!

(#12489) OnSeT válasza LoLHunCsirke (#12486) üzenetére


OnSeT
őstag

este leszek, majd wishpelj. ;)
ha Ovobacsi is online lesz összeállhatunk 2v2re is.

(#12487) fantom922 pure shadow, pure frost, nature t1 ( dryad spammel)
ilyen felállásokkal jöhetnél ellenem. :))

(#12490) Murder3 válasza Zotya21 (#12485) üzenetére


Murder3
addikt

harvester alap a pure shadow pakliba.

(#12491) Razuel


Razuel
aktív tag

Ha kell egy pure nature szóljatok megyek én is pvp-zni, bár még csak fury vagyok, de szerintem jól tolom.. ;)
IGN: xRyougi

(#12492) G4ga válasza kovsol (#12488) üzenetére


G4ga
őstag

általában ha jatszunk akkor ojan 1-2 körül szoktuk beejezni...
Ha szabad napounk van van hogy tovább maradunk...

este jelentkezz akkor, azt tolhatjuk megint :)

(#12493) ChromeX válasza G4ga (#12492) üzenetére


ChromeX
addikt

PvPztek vagy Pve?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#12494) TazLeacher válasza ChromeX (#12493) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Bocs, hogy én válaszolok, csak én vagyok a 3... :B

Most PvE, mivel elölről kezdtem a játékot, Kovsol meg még csak most kezdte, egyelőre Standard. Van még 3 db 4P-s map, meg a 2 db 12P-s, utána váltunk andvancad-re.

MÁS: valakinek sikerült már 2 vagy 3 vagy 4 játékossal a Blight Expert? Úgy gondolom, hogy 1 oldalon voltak (tehát nem 2x solo, hanem vagy lent mind2 játékos vagy fent). A solo-s taktikát ismerem, de ez 2 vagy 4P-ben nem működik. Annó - még az újrakezdés előtt - nagyon sokat próbáltuk ketten, de mindig belebuktunk. Ha valakiknek sikerült megcsinálnia, szívesen fogadnám a tanácsot.

Tudom, hogy le lehet solozni, de pont ezt nem akarom. Bizonyára valamilyen taktikával meg lehet csinálni 4-en is, hiszen ez egy 4-es pálya. Advanced nem volt gond, de az expert az istenért nem sikerült.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12495) Murder3 válasza TazLeacher (#12494) üzenetére


Murder3
addikt

egyszerű időbe kiszedni a bázisokat támadás előtt.

mana wingel végig lehet tarolni a pályát.

(#12496) Zotya21 válasza Murder3 (#12490) üzenetére


Zotya21
senior tag

hát jah csak az a 300 power amire összejön meg összejön akkor inkább már t3-ra aztán ott ellehet verni akárkit pyroval meg soullal ha nem baszom el meg persze buff sorba nekik :D

https://500px.com/slayer_art

(#12497) Murder3 válasza Zotya21 (#12496) üzenetére


Murder3
addikt

t2 játéknál hamar összejön.
persze ha igazából gyors t3-ra játszol akkor nem sok értelme a harvinak.

(#12498) ChromeX válasza TazLeacher (#12494) üzenetére


ChromeX
addikt

Szivesen beszállok segiteni, :)

ING: Horja

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#12499) Neró


Neró
őstag

Ha gondoljátok és kell ember akkor én is beszállhatok mint PVP/PVE. ;)

ING: Jampec

(Frost, Frost/Shadow)

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#12500) Gyuri27 válasza OnSeT (#12489) üzenetére


Gyuri27
félisten

Dyriadot nem kell spammelni. 3 elég belőle. Support meg mikró kell mellé semmi egyéb. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.