Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12701) fantom922 válasza linekiller (#12693) üzenetére


fantom922
aktív tag

Először is köszi a segítséget, nem csak tőled Gyuritól, Murdertől, Sousuke-tól és OnSeT-től is. Igen én is meglepődtem mit lehet csinálni naturral T1-en :) mert nature ellen sima volt eddig. Valószínű mert kevéssel találkoztam.

Robbantani sajnos csak akkor tudok ha 2 tankom van, mert mikor próbáltam mindig roots-olta. Akkor a phase kötelező... merthogy próbáltam már csak unitokkal is. Úgy esélytelen. Viszont én mindig előre lehoztam az egységeket. Ezután taktikusabb leszek és bevárom tornyokkal. Dread úgyis gyors ha taktikát váltana és welleket kezdene építeni.

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12702) fantom922 válasza Gyuri27 (#12683) üzenetére


fantom922
aktív tag

Hát Gyuri az nagyon jó volna, egy kis gyakorlás natur ellen. Mikor abbahagytam egy időre még nem nagyon volt dryad használatban pvp-re. Úgy egyszerű volt :)

A te IGN-ed micsoda?

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12703) fantom922


fantom922
aktív tag

Még egy kérdés. A motivat-ot soha nem használtam pedig jó gondolom. Betegyem deckembe? Az is segíthetne natur T1 ellen.

A másik kérdés, hogy hány azonos egység esetén érdemes ellőni?

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12704) fantom922 válasza OnSeT (#12687) üzenetére


fantom922
aktív tag

JEEEEEEEEEEE!!!!!!!!! 1 pont :)

2.) A kártyáidat tudod eladásra felajánlani bfp-ért, és bfp-ért tudsz venni kártyákat más játékosoktól. Mielőtt kereskednél itt mindig nézd át a feltett kártyákat, hogy milyen árban mozog a lap és ahhoz képest lődd be a te lapod értékét. Feltehetd úgy hogy lehessen rá licitálni, illetve azonos kezdő és végső árnál annyiért viszik el amennyiért feltetted, ha nem túlzott az ár. Továbbá licitálhatsz te is lapokra, vagy az azonnal elviheted, de vigyázz az mindig magasabb mint a licit! :D

Mit szivatom magam itt, ezek itt nem is kérdések... :)) Sebaj így látjátok milyen őrült vagyok :DDD

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12705) kovsol válasza AlyArkhon (#12699) üzenetére


kovsol
titán

tegyük hozzá, azok a kártyák amiket adtam döntő többségben az itteni fórumozóktól származik ;)

May the Force be with you!

(#12706) Sousuke90 válasza fantom922 (#12703) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

Nekem bent van a deckben, bár hozzá kell tenni, hogy azzal keveset játszottam. Igazából már 2-3 egységre is megéri szerintem, persze ez helyzetfüggő. De alapvetően arra kell ellőni, ami már a halálán van. Most nem sorolnék példákat, mert túl sok van, és nagyjából akármivel lehet használni.

Nem hiszem, hogy nature t1 ellen más hatásfoka lenne, mint a többi t1 ellen, szóval ott is hasznos. Szerintem mindenképp tegyél vele egy próbát.

(#12707) TazLeacher válasza AlyArkhon (#12699) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Szia!

Üdv itt köztünk. Az 1. hsz-ben megtalálod a tagok IGN-jét, nyugodtan vegyél fel mindenkit.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12708) G4ga válasza AlyArkhon (#12699) üzenetére


G4ga
őstag

szia.
udv sorainkban.
szivesen jatszok veled kisebb rangon.
mostanaban szeretek alcsony szinten jatszani.
mikor szoktal fent lenni?

(#12709) fantom922 válasza Gyuri27 (#12683) üzenetére


fantom922
aktív tag

Csöcs! :P Megtaláltam 1. hozzászólás smokegyuri

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12710) fantom922 válasza Sousuke90 (#12706) üzenetére


fantom922
aktív tag

Mindenképpen kipróbálom, köszi a választ... ...veled mikor játszok? :D

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12711) Sousuke90 válasza fantom922 (#12710) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

hááát ... 4 hónap múlva megyek haza ... szóval ha még akkor is játszol, akkor majd megyünk pár menetet XD

(#12712) fantom922 válasza Sousuke90 (#12711) üzenetére


fantom922
aktív tag

Nyaralsz? :DD Egyébként okés, nem hiszem hogy megunom. Az 1. alkalommal is évekig toltam.

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12713) fantom922 válasza IHyoutonI (#12689) üzenetére


fantom922
aktív tag

Razuel jól mondja, bár a ww-t szétdobálja azzal nem támadnám csak ha több van szétvhúzva. Legjobb a swiftclav, ha van dryad is bealtathatod elötte, de jó rá az amazon is. A lényeg, hogy ne L egységgel támadd... mivel naturnak T1-en nincs ez meg is oldódott :D

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12714) BladeHero


BladeHero
tag

Hali all ismét vissza tértem a játékba de PvP-zni nem igazán tudok és ahogy látom ti már elég jók vagytok benne,és ha valaki tudna segíteni nekem nagyon megköszönném a játékba is ez a nevem,előre is kösz:)

RPCJ

(#12715) Sousuke90 válasza fantom922 (#12712) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

Nyaralás ... attól azért kicsit odébb van a dolog. Egyetemi ösztöndíj külföldön.

(#12716) fantom922 válasza Sousuke90 (#12715) üzenetére


fantom922
aktív tag

Sejtettem :P már azt, hogy nem nyaralás...

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12717) fantom922 válasza BladeHero (#12714) üzenetére


fantom922
aktív tag

Hali, engem felvehetsz, ha fent vagyok. PvP-t meg nem igazán lehet elmondani, sok gyakorlás és jó leszel :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12718) Sousuke90 válasza fantom922 (#12717) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

és nézz repeket, azokból is sokat lehet tanulni
persze ha valami konkrét kérdés merül fel, akkor ne fogd vissza magad

(#12719) ChromeX válasza AlyArkhon (#12699) üzenetére


ChromeX
addikt

Helloka engem nem vehetsz fel ;) Érdekes most többen nyomják a bf-et mint régen amikor kezdtem. :) De ennek örülök.

Vettem egy csöcsofnegationt már nem bírtam... idegesito hogy csak azzal lehet épkézláb védekezni. még anno volt egy de azt eladtam és mivel az életben nem akartam ezzel operálni nincs egy upom se... pedig lehett volna ascension expertol 3as de nem kellett emlékeszem :) most farmolhatom a tokent orrvérzésig.

sikerült egy DIF 9es Lost souls ellen ugy hogy nem volt oylan kemény csapat mondjuk a mapse volt a a legkeményebb de lost souls.

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#12720) Sousuke90 válasza ChromeX (#12719) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

én pont a lost soul miatt szoktam le a random 4 fős rpve-ről ...
akkor már inkább solo, ott nincs LS, nincsenek kilépkedők, nincsenek össze-vissza bolyongók XD

(#12721) Murder3 válasza fantom922 (#12703) üzenetére


Murder3
addikt

Igazából még 2 egységnél is megéri, helyzetfüggő.

Sztem shadowba alap mert minden tieren nagyon jól lehet operálni vele.

(#12722) fantom922 válasza Sousuke90 (#12720) üzenetére


fantom922
aktív tag

LS ellen sok 4 playerest nyomtam mostanság magyarokkal. Persze rPvE-re készültünk :) és én raktam le a 7 att wheelt offeringgel. Így egyet sem buktunk. Ha gondolod és visszatértél mehetünk azt is.

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12723) fantom922 válasza Murder3 (#12721) üzenetére


fantom922
aktív tag

Ja én is így éreztem. Pl. mage-nél király lehet. Próbálom majd csak eladok jó pénzért lapot... pl. jorne-t aztán beruházok párra...

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12724) Murder3 válasza fantom922 (#12723) üzenetére


Murder3
addikt

nem kell belőle nagyon sok mert ritka h kiürítenéd:D

(#12725) BladeHero


BladeHero
tag

oks értem, és neked fantom ugyan ez a neved a játékba is? jah, és ha van valakinek eladó juggija akk az szóljon:)am szoktam rep-eket nézni onset-ost szoktam legtöbbször:D

RPCJ

(#12726) IHyoutonI


IHyoutonI
csendes tag

hello all ismét, én is szeretnék az itt lévö playerekkel ign kapcsolatot felvenni mert vhogy nem érzem ezt a játékot, hiába vettem meg aaa 3k bfp és alap kártyás = Battleforge-t de van mit gyakorolni mert majdnem az kenel pvpben aki csak akar :DDD

(#12727) fantom922 válasza BladeHero (#12725) üzenetére


fantom922
aktív tag

Szia! Minden hozzászólásom alatt ott van. IGN: Ovobacsi (IGN = in game name) :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12728) Zotya21


Zotya21
senior tag

hát lehet engemis utolért a vég megyek rankedre 2v2 lok for ...

unknow error és inaktív lessz a gomb

nem lehet hogy bannoltak róla mondjuk multkor mondta egyik gyerek hogy bejelent mert megvertem és hogy én hackelek xD
másik felhasználóról ami ugyanezen az accon van azmeg jó

vki milehet ez hiba vagy bann ?:D

https://500px.com/slayer_art

(#12729) kovsol válasza ChromeX (#12719) üzenetére


kovsol
titán

én benne vagyok megint ilyen dif9 -es dologba, múltkor is jól szórakoztam közben, sokkal élvezetesebb mint az egyfős :K

May the Force be with you!

(#12730) ChromeX válasza kovsol (#12729) üzenetére


ChromeX
addikt

világ életembe 4főst nyomtam, sokal izgibb mint egyedül vagy ketten. meg itt ha 4 ember van aki monjduk ismeri egymást akkor öszelehet igazitani a deckeket. nekem most a kedvencem az hogy fire, nnature, fire, nature, 4orbon wheelek, és elindulok 1 abo-val nagyon jo kis lap és én szeretek spellel irtani + (srine of war alap igy kb isntant viszajon a power amit a spellre költötem) egyre tobb abo-m van ha abbol van 3 és elnyomom a 3 skiltt egyszerre oylan szépet sebeznek körbe irtják a népet.

a másik amit szeretek a pure fire, az piros batariel váá nagyon oszt ha beenragel. dölnek el mellete a unitok :DDD az a baj hogy azon nincs charge a tobbi fire t4 meg nem igazán ide valo.

de van még vagy 4 bg-s deckem mindegyik más.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#12731) kovsol válasza ChromeX (#12730) üzenetére


kovsol
titán

múltkor a pure shadow deckt használtad mikor toltuk együtt, amúgy a kétfős is jó már szerintem, és mintha az nehezebb is lett volna :F

May the Force be with you!

(#12732) Murder3 válasza ChromeX (#12730) üzenetére


Murder3
addikt

úgy 2 után elképesztően unalmas tud lenni.
semmi vltozatosság nincs a 4p-sekbe de a többi randomba se.

max ha lost soul mapon vigilek és manabeastek vannak a második orbnál ugye néha előfordul ilyenfajta negatív bug.

amúgy a legeszerűbb ha lost ship spma.
és köré annyi spell amennyi lehet kb ennyiből áll a random meg minden pve map.

Én lsot ship,warlord kettősből hozok jópárat.
maelstrom,ward spellsupport és greedel visszalőni a voidot.

amúgyis igazából csak az elején van egy pici kis élvezetes harc benne de amióta alakítottak a randomokon már védekezni se kell.

msotmár harvestert se használom, pár íjász meg főnix ha társam betámadja a 3. bázist akkor akár 1 főnix is elég.
a 4. bázist meg megint phőnix+soulshatter kombóval kisemmizhető.
meg is van a 4. orbunk.

[ Szerkesztve ]

(#12733) OnSeT válasza fantom922 (#12704) üzenetére


OnSeT
őstag

Gratulálunk Ön sikeresen megszerezte a 2. pontot ! :)

Már csak 39 kérdés maradt. ;]

Ha tartod ezt a tempót még az amii edition megjelenése előtt végzel. ^^

Még hogy nem kérdések? :Y
Akkor mi ez a jel a mondatok végén? " ? " ^^

(#12734) ChromeX válasza Murder3 (#12732) üzenetére


ChromeX
addikt

pont ezért játszok vagy nemtom hány deckel, tény régen sokal nehezebb volt kemeény menetek voltak egyes twlight mapokon a 3. orbért. szétváló utak, motk stb. akkor aszem a 8ast vagy a 7est lehetett farmolni most a 9est elég simán.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#12735) Murder3 válasza ChromeX (#12734) üzenetére


Murder3
addikt

annyival volt nehezebb h a 3. bázistól midnne játékosnak jött a roham és néha túl közel volt a bázis.
régen is egyhangú volt csak akkor nehezebb.
de ugyan úgy monoton módon elég könnyne meg lehetett csinálni.

(#12736) LoLHunCsirke válasza Zotya21 (#12728) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Popiiiikanak is ugyan ez a baja, és nekem is.. de nem hittetek nekem... most majd mindenkit utólér ;] vigyázzatok a 2v2 rankedre csak azt tom ajánlani.. vagy valaki írjon már a supportnak valami értelmeset, remélem majd kijavítják ezt a bugot

TinkeringAboutYou!

(#12737) Murder3 válasza LoLHunCsirke (#12736) üzenetére


Murder3
addikt

ban nem lehet mert akkor nem tudnál belépni, jelenteni se tud senki mert már kivették a játékból azt a funkciót.

(#12738) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Sziasztok..

Csak gondoltam megkérdem ki az aki most online mert felvenném friendsbe . ?

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#12739) Zotya21 válasza AlyArkhon (#12738) üzenetére


Zotya21
senior tag

én mostantól azvok ING: SlayerZotya

Csirke: :D

jah de ugy felbasz épp kezdtem megszeretni ezta rankedet:(

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#12740) popiika válasza LoLHunCsirke (#12736) üzenetére


popiika
csendes tag

de nekem legaláb szerencsém volt mert én a régi accomhoz mentem visza meg nekem nem volt sok up a kártyáimon

Only battleforge ign:popii :D

(#12741) popiika válasza Zotya21 (#12728) üzenetére


popiika
csendes tag

nem léptél ki betöltés közbe?
mert nekem azóta nem volt jó amióta 2v2-ön volt egy gyerek akinek kibaszot lassan töltöt be és nem vártuk meg hanem kiléptünk
legaláb 10 percet azt néztem hogy waiting for other player.

Only battleforge ign:popii :D

(#12742) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Azért az örömteli, hogy kedves shadowos, lostos kollégák kisirták maguknak az enli nerfet. Így lehet orba-szájba negationozni nature ellen. Gratulálok.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12743) LoLHunCsirke válasza Murder3 (#12737) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Csak a rankedről vagyok letiltva Zotyaval meg Popikkaval egyetembe,menj sok ranked 2v2-t random társal, én legalábbis így szedtem össze, márha nagyon kiszeretnéd próbálni ^^. Fórumon sincs megemlítve? mert ez nem kis hiba..

TinkeringAboutYou!

(#12744) Zotya21 válasza popiika (#12741) üzenetére


Zotya21
senior tag

én mindig kivárom még ha erős is az ellenfél csak amikor kezdtem párhónapja kaor léptem ki néha és mégis :(
költözni meg nem akakrok mer már anyi lapom upgradelve van megin 4 hónap kéne amire visszahoznám aztán ottis elbaszódik akkor mivan xD

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#12745) Murder3 válasza Gyuri27 (#12742) üzenetére


Murder3
addikt

no a lostos kollégákat nem szidni mert ők nagyon szimpatikus játékmódot játszanak.
beton t3-ig ahol aztán szét sahtterezik és grigorizzák az ellent :DDD

(#12746) Gyuri27 válasza Murder3 (#12745) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nevetséges. Negation, vigil, tricik, warp. Full skill.
Remélem hamar kijön az amii és lesznek benne jó shadow-nature dual orbok. Akkor lehet megint sirni, hogy mit nerfeljenek naturéban.
Negationt nem fogod meg semmivel max long rangéval. De ez ugye nincs. Meg ha lenne akkor is beteleportál warpal.
Nekem is ezzel kéne tolni. Lehetnék akár az első 20-ban is. Vagy játszhanék shadow-fire-shadowot. T3-n nyomnám a negationt meg a soulhuntert. Vagy ugye lost + t3-ra nature és akkor a vigilt tolhatnám motk mellől.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#12747) Murder3 válasza Gyuri27 (#12746) üzenetére


Murder3
addikt

top 20-ról ne beszéljünk mert az egy megtévesztő dolog.
rengeteg a multi acc.
sok ember ugyan az csak más accal van benn.
freemka asszem 4-el a top 10-be.
inya is 2-vel.
a dragonok se hiszem h más emberkék lennének.

(#12748) popiika válasza Zotya21 (#12744) üzenetére


popiika
csendes tag

hát akk nem tudom én szerencsére nem rég váltotam le a lostot firére és így csak 1-2-t kellet le upolnom

[ Szerkesztve ]

Only battleforge ign:popii :D

(#12749) Gyuri27 válasza Murder3 (#12747) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mindegy szerintem. A negation, vigil, soulhunter dolgon nem változtat. Nem az esik rosszul, hogy veszitek. A képeségeimmel tisztában vagyok.
Csak tényleg kinti fórumon is folyamatosan a naturét húzzák lefele. Holot lássuk be lehet op lapot találni bőven minden szinben.
Ezért mondtam neked is használj phase tower. Azzal megfogsz minden naturést és frostost is. Az is túl erős egy valami. Vagy ott a giant slayer. Olcsó, egy csomó jó tulajdonsága van. Ha shadow orbot is hivsz mellé folyamatos supportal lever egy orbot és két kutat. Nézel mint rozi a moziba. Kb semmit nem tudsz csinálni vele. Ha cc-t használsz tolja a disct és kész, megy rá ravege, blind. Persze lehet azzal jönni, hogy ez mennyi power. Viszont maga az unit olcsó. T3-n a power is csöpög rendesen. Így mindig van 50-70 power tápolni.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#12750) kovsol


kovsol
titán

az Earthkeeper szörnyek szoktam látni, hogy egy shieldet tolnak magukra, de ezt ugye a kártyával lehívott Earthkeeper nem tudja, mert a leírásában nem ír semmi ilyen képességet

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.