Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12351) OnSeT válasza TazLeacher (#12350) üzenetére


OnSeT
őstag

ez érdekes hogy csak egy accodnál jelentkezik ez, így kiesik jó pár lehetőség, hogy a többi működik.

regeket hogy pakoltad egy accra?

(#12352) TazLeacher válasza OnSeT (#12351) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem ezeket a regeket, hanem más EA játékokét. Szerettem volna, ha mindenhol ugyan az a felhasználónevem, így csináltam egy új EA accountot, és erre regelném be a játékokat. De várok, mert nem tudom mi lesz ezzel (meg ugyan erre az account névre csináltam a PSN, UPlay, Rockstar Social accountokat is), csak szerettem volna, ha mindenhol ugyan az a nevem.

Eddig más volt a nevem az EA-ben, a Bioware-en is, meg még sok helyen. Most gondoltam egyesítem. Jól jártam... :(

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12353) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Komolyan mondom, ez az egész EA egy vicc úgy, ahogy van.

2 napja nem tudok bejelentkezni a Support oldalra. Beírom a nevet, a jelszót, tölt, nem ír semmit, csak nem jelentkezik be. Valaki ránézne, hogy be tud-e itt jelentkezni?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12354) TazLeacher válasza TazLeacher (#12353) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Komolyan mondom kiborít ez a sz@r. Most már reagálni se tudok a support válaszára. Bejelentkezek a Battleforge oldalon, ott rámegyek a Supportra, majd a My Questions-re kér megint egy felhasználóneve+jelszót, beírom, OK, tölt, majd visszajön ugyan az a login képernyő, semmi hibaüzenet, csak nincs beírva se a mailcím, se a jelszó. Mindegyik felhasználómmal ezt csinálja, és nem csak akkor, ha a BF support-ra írok, hanem a nromál EA supporton is.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12355) kovsol válasza TazLeacher (#12353) üzenetére


kovsol
titán

nálam be se töltődik az oldal :F

May the Force be with you!

(#12356) fantom922


fantom922
aktív tag

Úgy néz ki most az EA szervere szarakszik, ha senkinek nem megy a support. Merthogy nekem se ment, próbáltam. Viszont a játékkal tegnap sem volt gondom.

OnSeT sajnálom, hogy nem tudtunk játszani PvP-t. Éppen Csensa-val toltam 2v2-t (asszem itteni neve Robo Rumble... vagy ilyesmi :D) Elfelejtettelek felvenni friend-nek. Azt akkor is meg tudom csinálni, ha nem vagy online?

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12357) Murder3 válasza fantom922 (#12356) üzenetére


Murder3
addikt

csak online lehet felvenni, ezt már kb 09-óta mér az sg-n is nagyon idegelte az embereket de azóta se volt ehhez bármiféle javítás se...

(#12358) TazLeacher válasza kovsol (#12355) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Elmehetnek a *csába. Már intézem az új reget, 1-2 oldalon okoskodok, és csinálok újat. A rákom fog velük levelezgetni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12359) kovsol válasza TazLeacher (#12358) üzenetére


kovsol
titán

nagy eséllyel amúgy is hozzá nem értők vannak ott a supportnál és csak a saplon válaszokat nyomkodják vissza :(

May the Force be with you!

(#12360) Clapaucius


Clapaucius
tag

hello!

Nem tudjátok, az evocator's woe (lila) használható pve-ben is, azaz ha eltolom, akkor az ellenséges épületből nem tudnak kijönni?

köszi :)

....

(#12361) Murder3 válasza Clapaucius (#12360) üzenetére


Murder3
addikt

nem próbáltma de tuti h nem mert a script alapján jön ki ez meg egy egység kijátszását blokkolja.

(#12362) Clapaucius válasza Murder3 (#12361) üzenetére


Clapaucius
tag

oksa köszi, Én is így gondolom.

....

(#12363) fantom922 válasza Murder3 (#12357) üzenetére


fantom922
aktív tag

Értem Murder, köszi a választ. Akkor figyelem, hogy mikor van fent megint OnSeT :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12364) OnSeT válasza fantom922 (#12356) üzenetére


OnSeT
őstag

np, jött közbe Murder és betörtem vele is a top200ba . :D
nálam már bent vagy a listbe. ;)

friend listben én úgy tudtam hogy csak egyik félnek kell megejtenie a felvételt a másik oldalon automatikusan bekerül. de ezek szerint nem. ezt csak abból gondoltam hogy van pár nick a listámban amiket nem tudok hova tenni . :DDD

(#12363) fantom922 most pl. online vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#12365) fantom922 válasza OnSeT (#12364) üzenetére


fantom922
aktív tag

Nekem is vannak ilyen nevek, de valószínű én vettem fel őket valamikor... néhányat már töröltem is... mivel pasi vagyok ez nem meglepő, már a feledékenység. A telefonomban is van olyan csajnak a telószáma akiről fingom sincs kicsoda :DDD (biztos a sok szesz... nem szex bár az is jó :)) )

...de a tréfát félre téve sajna a másiknak is fel kell vennie. Nálam nem vagy fönt még! De levadászlak majd és mindenképpen kipróbálnék veled egy 2v2-t ha te is szeretnéd OnSeT. Mint mindenkivel... Gyuriba-val, Csirkével és Robo-val már megvolt :D

Én még dolgozok :( 6-ig... aztán nem tom még. Szeretnék felmenni...

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12366) OnSeT válasza fantom922 (#12365) üzenetére


OnSeT
őstag

rankedezni csak 7végente szoktam, 7közben csak unranked.
de majd megejtjük azokat a 2v2ket. ;)

(#12367) fantom922 válasza OnSeT (#12366) üzenetére


fantom922
aktív tag

Ok :D Nekem unranked is jó, csak szeretek mások stílusából tanulni, meg szeretek magyarokkal menni.

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12368) OnSeT


OnSeT
őstag

ez az a meccs amiről meséltem neked Murdeer

OnSet (Fire/Fire/Fire) vs Aaaaaaaabama (Shadow/Shadow/Frost)

ami valójában Pure Fire vs Pure Shadow volt, mivel nem volt lehetősége egy szem Frost vagy Lost Souls lap kijátszására sem. :D

ez is egy Fire Dancer nélküli kör volt a részemről, aminek legfőbb oka hogy most különösen defenzíven játszottam a t2-t , számítva pár harvis támadásra, amit meg is kaptam. ;]

Shrine of Greed + Harvester abban a formában ahogy megjátszotta kemény kombó,
4 ből 3 látható a vidin, 4. aktiválás akkor volt mikor juggival kiütöttem t3át, abból került a kezdőjéhez a harvi.

Shrine of Greed u3on rögtön aktiválható megépülés után, ekkor a void 50% instant megy vissza a power poolba. ezután viszont van egy 30 mp-s időszak amikor nincs power visszatérítés, de ezt ki lehet játszani ha aktiválás után lerombolja az épületet.

1 welljét kiütöttem és volt +2wellem mire sor került az első aktiválásra.
így voltunk kb egálban, power előny nélkül nem sok esély van védeni.

360p: [link]
HD720: [link]

[ Szerkesztve ]

(#12369) Neró


Neró
őstag

Úgy látom ezek a közvetítő progik nem nagyon szeretik a Win7-et. 3 fajtát is kipróbáltam egyik se ment. Lehet, hogy én szurok el mindig valamit. A justin.tv viszont megy (mármint úgy, hogy veszi az asztalt) viszont amikor a BF-en belül indítanám akkor valamiért nem reagál. A másik (XP) gépen viszont megy. Amiket kipróbáltam - LiveStream progival és Xfire-el is - nem ment. Own3d.tv - nem igazodtam el nagyon rajta és a justin.tv - ez meg félig megy.

:F

| www.diablohungary.hu

(#12370) kovsol válasza Neró (#12369) üzenetére


kovsol
titán

sajnos a legtöbb program windowed modban nyomja át csak a játékokat, ami meg átvinné rendesen teljes képernyőn az vagy bugohalmaz, vagy fizetős

May the Force be with you!

(#12371) Gyuri27 válasza kovsol (#12370) üzenetére


Gyuri27
félisten

A justin tv xp-n müködik hibátlan. Bár érdekes, hogy az élőnek elég jó a képe. Ha a repet rögzitem meg kicsit maszatos.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12372) Murder3 válasza Gyuri27 (#12371) üzenetére


Murder3
addikt

justin nem jó mert az blokkolja az ingyenes usereket így nem lehet folyamatosan nézni kb 30secenként kell újratölteni a streamet.

[ Szerkesztve ]

(#12373) Gyuri27 válasza Murder3 (#12372) üzenetére


Gyuri27
félisten

10-n nézhetik egyszerre. Szvsz nem blokkol az semmit.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12374) Neró válasza Murder3 (#12372) üzenetére


Neró
őstag

Akkor naggyából kilőve minden, ugyanis a többi meg nem valami működőképes. Vagy esetleg van ezeken kívül is valami?

| www.diablohungary.hu

(#12375) kovsol válasza Neró (#12374) üzenetére


kovsol
titán

XSplit Broadcaster:elég jó, de csak ablakban futtatott játék közvetíthető, de a starcraft2 -t ezzel szokták közvetíteni, mert ott van olyan hogy windowed fullscreen

Livestream Procaster: itt be kell nyomni azt a kis gamepad ikont, azzal állítod be, hogy játékok közvetítesz, sokszor vibrál a kép játék közben, de valahogy be lehet állítani

Dyyno Broadcaster ez 10 használat után fizetős, de teljes képernyőn is jól megy

itt a program a lényeg nem pedig a honlap, mert van olyan program ami bármelyik livestream oldalt támogat

ide vágó: az Ice Berrier az mire való amúgy ?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#12376) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Akiét érdekel, megvan a probléma oka, és a megoldás:

Annó a jelenleg használt mailcímet regisztráltam egy fake accounthoz. Mivel szükségem volt később a mailcímre, a fake accounban megváltoztattam egy másik e-mailcímre, így a mailcím újra szabad lett, lehett vele újat regisztrálni. ELVILEG.

A gyakorlat viszont azt mutatja, hogy NEM. Ugyanis:

1. Csináltam egy új accountot egy freemailes e-mailre.
2. Megcsináltam hozzá a battleforge accountot, majd beléptem, működött.
3. Megváltoztattam a freemailes e-mailcímet a sajátomra.
4. Működik.

Ha a sajátommal csináltam, akkor nem működik, mert valamiért beleég a BF rendszerébe, hogy ez az emailcím már valaha valahol regisztrálva volt. Nem számít, hogy meg lett változtatva, nem számít, hogy már nincs semmihez kötve, a lényeg, hogy egy regisztráció ezzel lett megnyitva. Tehát a bibi ez.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12377) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Még valami, új IGN: TazLeacher

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12378) Zotya21


Zotya21
senior tag

nah gyerekek mentem egy ranked pvp -t azátn a gyerek akit elvertem kicsit ideges lett aztán ezt irta :D
pure fire el volt énmeg shadow és a shadow mage nemtetszett neki xD

you hackk you get reported at ea have fun with acc

érdekes emberek vannk hogy nmetudnak veszteni :D

https://500px.com/slayer_art

(#12379) Zotya21


Zotya21
senior tag

nah mentem még 2 őt érdekes mindenki pure fire volt nemtom mi olyan jó benn megse kottyant hála a wildfire hiányának :D :D
mondjuk nem nagyon tudták kezelni :D
meg most énis eszemnél voltam

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#12380) OnSeT válasza TazLeacher (#12376) üzenetére


OnSeT
őstag

Nah azért csak megoldódott. :)
A support jött rá vagy megoldottad nélkülük?

Holnap lesz egy 2 órás leállás, nem patch jön, hanem egy ea központi szerver karbantartás lesz.

(#12381) Zotya21 válasza OnSeT (#12380) üzenetére


Zotya21
senior tag

és elbasszák mégjobban ? XD
mint múltkor karbantartás aztán rosszabb lett mint volt :DDD

https://500px.com/slayer_art

(#12382) TazLeacher válasza OnSeT (#12380) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A supporttól semmi nem jött. Folyamatosan a tűzfalat, meg az anti-vírust emlegették. :(((
Már el is kezdtem a játékot. Már 3. szintű vagyok! :D

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12383) kovsol


kovsol
titán

Amazonból a zöld vagy a kéket érdemesebb megszerezni ? Rageflamenél a kék és a piros közt gyakorlatban mennyi az eltérés, mert árban nagyon nagy, de nem tudom az a kis többlet mennyit jelent játék közben.
Nature-Frost pvp pakliba Ensnaring Roots, Hurricant gondolom alap, hogy bele kell rakni, Home Soil az mennyire fontos ?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#12384) Volgafan


Volgafan
senior tag

Hát a Home kihagyhatatlan szinte!!!!

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#12385) Blacki válasza kovsol (#12383) üzenetére


Blacki
tag

Hay RageFlame
Ez a külömbség.
(Frost)
Blessed Frostshower – Infused Frostshower –65 sebzést okoz az ellenségeknek a célterületen mp-ként, továbbá 7 mp- után 10 mp-ig megfagyasztja azokat. A hatás után a célpont immunis lesz az ismételt fagyasztásra 10 mp-ig. Továbbá az épület a fogyasztott célpontoknak teljes sebzést visz be, figyelmen kívül hagyva az ilyenkor szokásos sebzéscsökkentést.

(Fire)
Infused Frostshower –65 sebzést okoz az ellenségeknek a célterületen mp-ként, továbbá 7 mp- után 10 mp-ig megfagyasztja azokat. A hatás után a célpont immunis lesz az ismételt fagyasztásra 10 mp-ig.
De ha érdekel itt a magyar oldal amin elég jól leírnak mindentl.
[Battleforge]
Üdv Blacki

Xbox360 gamertag: TrinityBlood05

(#12386) kovsol válasza Blacki (#12385) üzenetére


kovsol
titán

leírást vágom, amúgy angolul is tudok, csak arra lettem volna kíváncsi használat közben mennyire jön ki az eltérés, de ahogy nézem csak a fire verzióra lesz elég pontom, ha megveszem a többit amit akarok még

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#12387) fantom922 válasza kovsol (#12386) üzenetére


fantom922
aktív tag

Ha PvP-re kell akkor jó a Fire is, ha nem alapozol védelemre és épületre tökre mindegy tapasztalataim szerint. PvE-be jön ki inkább a különbség map-oknál, mert ott sok a védelmi épület.

Ja Amazonból fropst-os a jobb. (Frost) Wildfire Affection –az egység 50%-al kevesebb kárt szenved el ha beast vagy forestkin lény támadja meg. A másik csak a regenerálódást gyorsítja az pedig csata közben csak a Werebeast-nek van.

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12388) Blacki válasza kovsol (#12386) üzenetére


Blacki
tag

Ohh akkor jó , nincs itt gond XD.
Nekem 1 x volt rageflame frost , feszegetett a kérdés ezért vettem a másikból is egyet.
Szinte semmit se vettem észre, nem volt ugprade rajta.
Üdv Blacki

[ Szerkesztve ]

Xbox360 gamertag: TrinityBlood05

(#12389) fantom922


fantom922
aktív tag

Amazont egyébként megszívtam. Jó drágán vettem a zöldet, mert kezdetben az swift volt a frost meg nem. Erre behozták, hogy a frost is swift lett és lapátoltam egy csomó bfp-t ki az ablakon :D

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12390) ollie válasza fantom922 (#12389) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szokj hozzá ehhez. A régi lapok árai idővel csökkenek, részben nerfek, részben új, erősebb lapok megjelenése miatt. Én csak 4db Enlightenment-en buktam kb. 4000 BFP-t, mert 2300-2400 körül vettem azokat, és csak 1200 körül tudtam eladni. Valszeg most még kevesebbet ér.

***

(#12391) kovsol


kovsol
titán

és PvE T4 -re még nem tudom mit használjak: van Battleship, Colossus, Gemeye(lila), Spore Launcher, ugye a Battleship és a Colossus együtt nem használható, Grinder nem tudom mennyire jó vagy mi van még amit NF kezdő mellé tudok használni

(#12390) ollie most 700 körül már látni marketben ebből amit mondasz

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#12392) fantom922 válasza ollie (#12390) üzenetére


fantom922
aktív tag

Jaja ollie tudom, sajnos ez így van csak meséltem. De látom te is megjártad. Nekem szerencsém volt enlightenment-vel, mert boosterből jött 1 :)

Ha ezek vannak, akkor Spore Launcher PvE-be nagyon jó és Battleship-el tudod használni. Gemeye befér, és Grinder tökéletes Colossus helyett. Élet töltődés + stone kin...

Jaja OnSeT jól mondja promo legyűrhetetlen, ha 3-4 van :) és vigyázol...

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12393) OnSeT válasza kovsol (#12391) üzenetére


OnSeT
őstag

Griner promo, Gemeye + Giant Wyrm

(#12394) kovsol válasza kovsol (#12391) üzenetére


kovsol
titán

azt elfelejtettem írni, hogy ne legyen drága lap :B , Ravenheart nem tudom milyen erős, de 70-80 pontért már kapni

(#12393) OnSeT köszi :R

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#12395) fantom922 válasza kovsol (#12394) üzenetére


fantom922
aktív tag

Ravenhart erős, de lassú és egyszerre 1-et tudsz lehozni. PvE-re nem ajánlom. Giant Wyrm jó amit OnSeT mondott. 3 bfp 1, vagy ingyen vágják hozzád, mert jár alap paklihoz.

70-80 pontért kapni Grindert is, nem promót. Inkább azt...

...vagy vársz 140 napot és összegyűlik promora :D

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12396) OnSeT válasza kovsol (#12394) üzenetére


OnSeT
őstag

grinder promot már 250-300 körül kapni, s így kapsz rá 4 charget.
de ha nem akarsz ennyit rákölteni akkor jó az alap is az volt már fent ah-n 80 alatt is, de ez esetben várnod kell a reloadokra.

ha maxra akarod chargolni akkor jobban jársz a promoval.

de ha van türelmed a promo verziót ingyen is be tudod szerezni egy kis farmmal. :D

amint látom Ovobacsi már írta is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#12397) kovsol válasza fantom922 (#12395) üzenetére


kovsol
titán

Akkor egy Grinder promot kell szereznem az 200körül van, Giant Wyrm az van 4db is már, az egyes up és a dupla lehívás is rajt van már így kettőt tudok hívni.

OnSeT milyen farmmal ? 140 nap ?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#12398) fantom922 válasza kovsol (#12397) üzenetére


fantom922
aktív tag

OnSeT helyett válaszolok :) 140 nap, ha 15 percet játszol min. kapsz 1 bfp-t az 140 bfp + 80 az 220. Annyiért már láttam promo Grindert.

Egyre kíváncsibb vagyok OnSeT taktikáira... :D értelmes fickónak látszik :DDD
...na jó csak viccelek :)

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12399) Blacki válasza kovsol (#12397) üzenetére


Blacki
tag

A Farm alatt OnSeT azt értette meghívsz 3 barátot és kapsz 1 promo grindert.
Vagy csalsz és 3 regget csinálsz és ennyi. Voala ott a promo grinder.
Mert most ez jár a barátok meghívásáért.

[ Szerkesztve ]

Xbox360 gamertag: TrinityBlood05

(#12400) ollie válasza OnSeT (#12396) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még mindig a Grinder promót adják 4 haver beszervezéséért? :)

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.