Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12751) Murder3 válasza Gyuri27 (#12749) üzenetére


Murder3
addikt

lostal a negation ezeszer durvább meg úgy általába is firének legalább nicsn bp-je, na de egy lsot játékosnak akik nagyűltalába várják a t3-at building protect mellet illetce h darkelf,crawler kb mindent ki tud védeni emellé még van reaver is.
lyrish és egyebekről ne beszéljünk persze van még cc-jük is.

persze a lost se lost mivel a reaveren,griigorin kívül semmi mást nem használnak.

fire shadownak még midnig nincs cc-je legalább.
nincs igazi nasty egysége se.
igaz ott van más de egy frost,shadow sokkalta több variációval és sokkalta jobb védelemmel rendelkezik.

h a giant slayer baromi erős azzal nem mondasz újat.
kb ugyna az mint a deep one t2.
a megölésébe invesztált power töredékért fehealeli és ezt addig csinálja amíg nem borul a well.
ez se egy nagyon skilles dolog ahogy az se amikor 3 színes agyon supportált ashbone-al operálnak vagy mikor vigillel lövi a kezdőjétől a kezdődet szint.

(#12752) fantom922 válasza Gyuri27 (#12749) üzenetére


fantom922
aktív tag

Nyertem, ez van. ...de ha veszítek sem írogatok ide, hogy ez meg az milyen láma lap. Én is írhatnám a deep one-odat mellé a dryadot és a heal-t. De megfogtam és elöbb felmentem T3-ra ráadásul power előnyöm volt.

Ja és egy szóval se mondtam, hogy kezdő vagyok. Ha pedig a sadó frostot akarod szidni beszélj linekillerrel.

Harmadjára pedig a church simán fogható, ha power előnyöd van, de neked nem volt!

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12753) fantom922 válasza Murder3 (#12747) üzenetére


fantom922
aktív tag

Tényleg? Top 20-ban sokan ugyanazok? Ezért olyan nehéz oda felkerülni és ezért jönnek már annihilator rangban ilyen erős ellenfelek...

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12754) fantom922 válasza LoLHunCsirke (#12743) üzenetére


fantom922
aktív tag

Sajnos ez bann, ugyanaz mint nekem. Akár 1 olyanért kis kaphattátok amit korábban csináltatok. Pl. amit mondtatok, hogy 1x meccs elött léptetek ki. Valaki bejelentette megnézték és bannoltak...

Írjatok supportra. Nekem válaszoltak, hogy bannoltak, majd kevés levelezgetés után visszaraktak és most megint megy.

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12755) Murder3


Murder3
addikt

komolyan ekkora bughalmazt hát.
komoylan mi a halált tudnak ezek a pve mapokkal csinálni?
korábban jó volt msot mi a francért baxakszik mind.

(#12756) linekiller


linekiller
tag

fantom922: Igaz az amit murdeer írt a top 20 playerekről de erősen túlzott.
Pár hete nem játszottam szóval, hogy most ebben a pillanatban milyen a ranglista nem tudom( habár nem hiszem, hogy nagyon változott volna) durván 1 hónapi információim alapján
kb 15 legend van a top 20-ban a maradék 5 acc az már egy másolat.

Az alsóbb gold rankokon max delayed profik vannak de hogy vki azon a rankon van alapból és nagyon jó lenne azt kizártnak tartom mivel a legend rankot elérni nem nagy szám.

Az, hogy ki mit gondol itt lapokról deckekről engem hidegen hagy és javaslom hogy ezzel te se foglalkozz tök értelmetlen viták kezdete.

Ha érdekel, ha nem leírom az 1v1 deckem alakulását :DDD ami szerintem egy érdekes példa az emberek hozzáállására.
Mikor váltottam Shadow frost deckre akkor még semmilyen lost lap nem volt teljesen korrekt kis deckem volt, senki nem anyázott. Megjelent az első sneak/peak amiben benne volt a grigory a következőben a lost shade meg is vettem mind a kettőt, most jön a lényeg.
A grigoryt egyből mindenki szapulta a robbantgatások miatt, de a shade-et senki nem használta illetve nagyon kevesen mikor összefutottam egy legendel ( akkor még közelében sem voltam a top 200-nak se) akkor kifejezetten érdekes laphasználatnak tűnt a
Shade és nem a noobozás jött hanem a GG attól függetlenül, hogy veszítettem vagy nyertem. Jött a lost souls edition és kapott egy egész szolid buff-ot (tényleg nem túl sokat), hirtelen az lett az Ász lap és mindenki nerfeltetni akarta pedig előtte is ugyan olyan jó volt.
Na innentől csak röviden. :D
Aztán lost souls editonnal kijött a reaver senki nem használta kifejezetten érdekes lap használat volt, erről van is egy kommentált stream videó amin pro-k kommentálták akkor még a friss husi játékstílusom ( shade nerf még nem volt de már reaver volt a fő lapom amit használtam volt shade a deckemben de csak védekezésre toltam). Jött a durva shade nerf és hirtelen mindenki váltott reaverre és hoppácska baromi OP lett.
Egy barátom tanácsára elkezdtem használni a Shatter+lancer+nasty combót még bőven a dupla robbantós időszakban mindenki írta hogy mekkora király kombó most meg már kezdem olvasni, hogy ez is láma.

Nagyon nem izgat, hogy ki mit gondol továbbra is úgy fogok játszani ahogy akarok XDD
Szóval anyázás mindig lesz mert a sok kisgyerek nem tudja elfogadni ha vki jobb nála.
Szerintem ez remek példa az átlag játékosokról, lehet a tökéletlen balancra a rossz fényekre bármire hivatkozni, de attól még a meccset TE veszíted el.
Rengeteg repet láttam amire mondták, hogy ez és az milyen láma dolgokat csinál és igaz is volt ,de 90%-ban már t1-en hátrányba kerültek a játékosok.

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/bejegyzes/onset/i_battleforge_pvp-s_komboverseny/friss.html

(#12757) fantom922


fantom922
aktív tag

Vigillel nem tudom mi a problémátok. Messzehrdó, de T3 könyörgöm. Ott van jugger, grigori, soulshatter, church + warp, deepcoil stb. A firedancerre bezzeg senki nem panaszkodik :) ...akkor én most megteszem... mekkora láma lap a dancer :D

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12758) fantom922 válasza linekiller (#12756) üzenetére


fantom922
aktív tag

Asszem a hozzászólásainkat egyszerre írtuk, különben nem írom :) mert igazad van.

A célom nem is a lapokkal való vita volt, hanem amit te is írtál. Ne fogja a lapokra senki, ha kikap ennyi. Azt nem szeretem...
Mondja, hogy szép volt, én ezt szoktam.

Egyébként Gyuri próbáld ki a lost pvp decket (amiből 3 lost lap van és a church nem az :) ) A church elég régi lap, mindig volt. De nem biztos, hogy fekszik neked. Nekem pl. a fire nagyon nem fekszik, pedig a legtöbben azzal nyomják.

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12759) Sousuke90 válasza fantom922 (#12757) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

a deepcoilt remélem nem gondoltad komolyan XD

más: a bandit lancerről van már valami "értékelés"? vagy egyáltalán nem került be a pvp-be?

(#12760) fantom922 válasza Sousuke90 (#12759) üzenetére


fantom922
aktív tag

de deepcoilt komolyan gondoltam, miért?

Lancert betettem a bandit pvp deckembe, de nem próbáltam még. Full charge-os és lvl 3-as. Majd 2v2-ban használom ezt a decket és leírom mi van.

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12761) fantom922 válasza Sousuke90 (#12759) üzenetére


fantom922
aktív tag

Talán nerfelték, mert régebben deepcoil imba lap volt és mostanság azt a pvp deckemet nem használtam amibe be van téve...

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12762) Murder3 válasza fantom922 (#12758) üzenetére


Murder3
addikt

ne a lapokról de ha ilyen szarul vannak megcsinálva....
nem az a baj hogy eggyik imbább a másiknál hanem h van egy rakás lap ami ahogy van felesleges.
nem azért mert szar nem tök jó lenne csak épp van egy egyszerűbb, vagy jobb megoldás ami megeszik szegénykét reggelire vagy csak egyszerűen nem lehet operálni.

lost deck se lost deck mert van benne 2-3 lap ami amúgy messze a legerősebb pvp-re oszt annyi.

lehetne kicsit kreatívabb rendszere hogy másfajta deckekekt is lehessen összeálítnai.
ne olyat h x-y lap alap mert anélkül nem lehet.

(#12763) Murder3


Murder3
addikt

frost-firét ki várja?
én várom ha nem a szokásos degenerált alapokra fog építkezni.
mivel eleve több lap jön ki a két új színkombóhoz majd ki így lehet egy hasznáélható duál deckbe reménykedni.
én undorodom az ilyen dual color deckektől amibe kb 1-2 "dual" color lap van.

(#12764) Sousuke90 válasza fantom922 (#12761) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

Idejét nem tudom mikor láttam utoljára. Ha pure nature XL-t hoz, akkor mát Abyssal Warder. Deepcoilnak túl kevés a hp-ja az árához képest.

@Murder: én inkább shadow-naturet várom ... a frost-fire az én fejemben leginkább a shieldelt drake/scythe-ként él ... amik nagyon idegesítőek tudnak lenni XD

[ Szerkesztve ]

(#12765) fantom922 válasza Murder3 (#12762) üzenetére


fantom922
aktív tag

Igen, tökéletesen egyet értek. Anno ezért hagytam abba, mert ráuntam. És nem a játék miatt, a mapok miatt, a pvp miatt. Ezek nekem nagyon tetszenek, főleg az egész ötlete. Azért untam rá, mert minden egyes pvp-ben ugyanazokkal támadtak és én mindig ugyanazokat hoztam le válaszul, egyszerűen azért mert kevés lap van ami jó (olcsó is és jó is) a drágák annyival nem jobbak és még szarul is vannak kitalálva a képességek + az imba lapok mindenkinél ott voltak de mindenkinél ugyanazok... de ez sajnos nem rajtunk múlik, hanem az EA-n :(((

Lehetne például nagyobb a pvp térkép 1v1-be is és 2v2-ba is + több well és monument. Máris sokkal inkább számítana a stratégia és nem lenne olyan, hogy rush. Mire odaérne az ellen felkészülhetne a rushra. Vagy a több lap egy deckben, így az ügyességen múlna, hogy válaszul jó lapot hozol e le. Imba lapot meg úgy kéne kihozni, hogy a többi színnél rögtön kihozzák a választ is rá... vagy legalább valami olyat amivel van esélyed pl. megfogni a Juggert pure sadóval... mert jelenleg csak church-el lehetséges, ha a power egyenlő. Igen van aura, de megfordul és megy a másik monuhoz és ha lehívod a 100 poweres aurát cseszheted a másik helyen a védekezést...

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12766) Sousuke90 válasza fantom922 (#12765) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

azzal egyetértek, hogy ideálisabb lenne a nagyobb kártyaválaszték. főleg ha nem csak parasztvakítás címen jönnek a lapok, hanem használhatóak is.

ugyanakkor szerintem a rush en bloc eltörlése elég nagy hülyeség lenne. nem kéne a már így is szegényes taktikai választékot még tovább szűkíteni ... és nem véletlenül van zerg rush XD

[ Szerkesztve ]

(#12767) fantom922 válasza Sousuke90 (#12764) üzenetére


fantom922
aktív tag

Én mindkettőt várom :) Több lap = több lehetőség és változatosság :D

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12768) fantom922 válasza Sousuke90 (#12766) üzenetére


fantom922
aktív tag

A rush lehetőség lenne, csak sokkal nehezebb lenne kivitelezni, mert a térkép nagyobb lenne :) + több monument és well lenne így az hogy ki honnan -hova támad még jelentősebb lenne... de ezek csak ötletek :)

...persze lehet azért mondom, mert szeretek védekezni. :D

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#12769) Sousuke90 válasza fantom922 (#12768) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

szerintem, ha annyira széthúznák a mappokat, akkor a BF adottságából fakadóan (nincs építési[wellen]/képzési idő) nem lehetne igazán rusholni ...

mire átérne valaki a map másik oldalára (főleg a frost) addigra a well már vissza is hozza az ára felét legalább a másiknak, és akkor még nincs is meg a ground presence a rusholónak

ezt max akkor tartanám elképzelhetőnek, ha készítenének valami "super fast" képességgel rendelkező egységet XD

(#12770) OnSeT válasza Murder3 (#12763) üzenetére


OnSeT
őstag

fire frost várós. :K

a splash unitokat egytől egyig pure lappá kellene alakítani t2-n és t3on, a hiányzó két duál orb kijövetele után. s egyből lenne változatosság.

(#12771) OnSeT válasza linekiller (#12756) üzenetére


OnSeT
őstag

freemka jelenleg 4 accal is bent van a top20 ban.
és mind a 4 esetében ugyanazt a pure frost decket használva ^^
de ez miért jó neki?

Shadow/frost előtt milyen színnel toltad?

vileblood is csak azután lett népszerű s így OP miután Deep One pure lap lett. :D

a lost souls erősen OP volt a nerfek előtt. t4en még most is.
elég csak a spirit shipet említeni. univerzális win gomb pve-ben és rpveben.
tudom, mert én is azzal szoktam lámulni. ;]

és rpvere részben ezért is untam rá mert mindenki azzal tolja. :(

(#12772) Zotya21


Zotya21
senior tag

ha vki tud rendesen angolul segíthetne :D:D
ugye nemjó aza retkes ranked nekemse és megkéne kérdezni supporttól hogy mi a rák van

vki leirná nekem ide hogy mit kellene kérdezni és hogy egyátalán jol lehet irni a supporttnak ?
mert még sose kerestem őket :D

köszi

https://500px.com/slayer_art

(#12774) Sousuke90 válasza Zotya21 (#12772) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

Itt tudsz bejelentkezni supporthoz

Ha megírod magyarul, én is és más is biztos szívesen lefordítja. Ötlettel, hogy mit írj nem tudok szolgálni, mert én még sose írtam BF supportnak ^^'

(#12775) Zotya21 válasza Sousuke90 (#12774) üzenetére


Zotya21
senior tag

Hát vmi olyasmi sztem hogy

Csütörtöktől nem tudom használni a ranked duelt.
amikor ráklikkelek a keresésre az az üzenet fogad hogy "Unknown error" és inaktivvá válik a gomb

tudnátok ebben segíteni ?

dióhéjban sztem ez kellene :D

valmenyire énis tok angolul de még nem megy rendesen :D

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#12776) Sousuke90 válasza Zotya21 (#12775) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

I can't use ranked duel since this Thursday. Whenever I start a search, I get an unknown error, and after that the search button becomes inactive.

A szokásos Dear Support/Thanks (in advance)/stb. sallang meg mehet amennyi jól esik.

(#12777) Zotya21 válasza Sousuke90 (#12776) üzenetére


Zotya21
senior tag

okés köszi irom is :D

https://500px.com/slayer_art

(#12778) Murder3 válasza OnSeT (#12771) üzenetére


Murder3
addikt

top 10-be van nem is a top 20-ba:D

a fire frostra én azért várom hátha lecserélődnek az ócska régi unalams lapok mert sztem baromi nonszensz az ilyen drake,rageclaws fire stalekr és társai fire frost deckbe.

egy két kéepsséget várok pl a fire shield ami redirectelne egy dmg részt úgy működne mint az ice shild csak reirectre menne.
illetve sérülés növelő és elnyelő cucc.

Ami engem ezeknél zavar h tök faja lenne midnen dual deck ha nem splash lapokból állna.
nem az h twilight deckbe ott van a vileblood lámiulni aztán a többi fire emg nature.
de kb midneb így van.
pl bandit,lsot deckbe ha nem a crawler lenne az alap hanem a saját egysége mert van mind2 frakciónak csak épp azokat senki nem használja.
ott van a bandit stalekr nagyon jó főleg a zöld de mért nem kap vmi dmg modifillert?
így lófüle hiába a zöld baromi jó beastek ellen.
a crawler leváltása lenne a szerepe.

[ Szerkesztve ]

(#12779) Juliano


Juliano
tag

kb 20 perce nekem se megy a ranked..valaki tudna segíteni,h mi lehet a gond?

(#12780) Sousuke90 válasza Juliano (#12779) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

minden magyar IP-t bannolnak biztos XD

(#12781) Juliano válasza Sousuke90 (#12780) üzenetére


Juliano
tag

a másik szerverre átlépve engedi a pvp-t. Érdekes...:S
PVE expert mapokra ráérek du 5-ig.

(#12782) OnSeT válasza Murder3 (#12778) üzenetére


OnSeT
őstag

nem dmg buff kéne a stalekernek, hanem power költségét kellene lecsökkenteni 70-ről 60 ra, akkor már jó alternatíva lene crawler helyett.

egyébként úgy veszem észre, hogy az amiival minden frakcióhoz jönnek az olcsó 60 poweres t2 unitok.

(#12783) Murder3 válasza fantom922 (#12765) üzenetére


Murder3
addikt

Nagy ötletem ám nekem az hogy mindne lapra lehessen építkezni:D

az lenne a lényege h tegyük fel létező lapokból van a phalanx arra jönne mondjuk 5-6 spell meg 1-2 building illetve 1 egység.És ezt így több lapra több típusra stb.persze ez így nagyon sok emg hát mennyi munka lenne etc.
de most úgy kb 10 perc "kreatív" gondolkodás után az alap irányzatoakt megtudom adni.

szóval.orb szükséglet egytől egyik t2 1 frost és neutrál.
csak a hatást írom le
1.spell...buff spell csak phalanxra hat xy mennyiségel többe sebez x időig
2.spell...erősebb sebzés épületekre
3.spell...nagyobb sebzés undeadekre/cc immunis lesz
4.spell...beaste egységtől60%-al kevesebb sebzést szenved el
5.spell...kreál egy aurát a célpont phalanx körül az e köré lehívott phalanxok 25%-al olcsóbbak lesznek maximum 2 egység hívható le
6.spell...phalanxok kapnak gifted company képességet x időig.
1.building...a human tipusú egységek 40%-al kevesbbb kárt szenvednek és 40%-al több kárt okoznak x időig.
2.building...minél több phaalx van az épület 20m-es rangjébe(max 5) mindne egység után 10% dmg reductiont kap az épület rangjébe tartózkódó összes entity.
1.egyég...phalanx ami képes mágikus sebzést okozni m méretű human egység....
.....

És ezt lehetne még pl skeleton creaturokkel vagy ogrékra kihegyezni de mittudom én lehetne csak varázslókra stb.
variáció/hatékonyság

pvp-t meg lehetne bővíteni.
artifactokkal pl.
egyéb új mechanikával.
másfajta orbokkal teljesen másfajta mapokkal.

pl a pve részből ismert spawn cuccosokat is nagyon jól bele lehetne illeszteni.
pl vegyük az infestert(twilight spawn épület)
megépíted és a célterületre 25mp-ként spawnolna 2 twiligth northguardot ez lenne mondjuk 75 power a képesség ez úgy fogyasztaná a power(75) mint a well csak 1 percenként midnig levonódna.
lehetne duplázni h pl 180 pwoerért meg hugoakt spawnolna addig menne az effetk amíg áll az épület.
ez is nyitna egy új startégiai pontot a pvp-be.
ezt el lehetne játszani az összes frakciónál.

Meglehetne a infectes témát is lovagolni oda se kéne több csak sok reskin ismét csak.
hogy működne lenne egy kártya ami megfertőzné a saját orbod ez az orb átalakulna egy infectorrá(amoylan zerges hatchery féle az áll kinézetre meg álalgba a legközeelbb kb ehhez:D)
ez megszűnne normál orb lenni de működne csak fertőzött egységeket lehetne kihozni.
pl egy warebeast sötét nyálkás skinbe orb követelménye a lenne csak smarakzöld sötét démoni orb jele lenne:)
nem lenne több egy warebeast reskinnél képessége meg mittomén a támadott egységen fertőzést indít el, regen helyett hullákból regenálna vagy a sebzett sebzést színvá el midn1.
ez az infectes orb csak infect lényű orb követelménynek felene meg szal ha van 1 fire meg egy nature orbod megfertőzöd a naturét akkor lesz egy fire és egy infect orbod amivel kihozhatsz egy [F][Neutrál],[F],[1 infect orb],[1 invfect orb 1 neutrál].
megferőtzhetnéd midn 2orbod de akkor csak infectes lényt hozhatnál ki.
ez is mennyi varriációt fellőne benne.

Akkor a frost kaphatna pl orb/well mozgató archi lapot.
Lehetne a naturénak fog of war lapja.

lehetnének csapda lapok, mik lennének.
lenne egy effektje de kijátszásakor nem látdnád közvetlen tehát ha egységre hatna akkor nem látndá h az egységre hat valamic csak ha az ikonjára kattintasz.
persze nem egy angyon komoly hatása lenen csak olyan h pl az összes pozítív effekt a lap kijátszása után 5-6 mp-vel később aktiválódik, vagy pl amíg az effekt aktív az egységen addig semmiylen pozítiv hatás enm érvényesül sé ez tartana kb 5 mp-ig és amikor gondolod h na fog healelni akkor rányomod és ha gyanútlan mint a deep one lámák akik még ha látják h rajta a befallen akkor is ráhelelnek a do-ra akkor jól megszívná, persze ez kockázatos lenne mert ha figyel akkor meg te fázol rá.

lehetne már végre egy anti gravity lap pl frostba.
jönne még egy skylef templar szerű csak levegőbe lövő l egyéség ami mondjuk fagyasztnana földre elnyomnád az anti gravityt(bár ez a firébe jobban illik, de a frost levegőbe lövő egységek miatt meg jobb szájízzel adnám a frostnak):D

De pl a fire t1-re a gonblinokat,goblin lvoasoakt egy scavangeren is hiányolom.
akkor a shadow t1-re az m skeletonoakt meg a skeleton íjászokat,skeleton lancereket.
shadowba a lovas is kéne t3-ra.
akkor a death ship egy battleship szerű hajó ami mondjuk t4-en lenne pure gyors mozgású és altar of chaos szintű buffot nyelen el a corpse gather képességéből, summon képességel.(lehet op lenne de a betariel és lsot shipnél nem lenne opabb, egm msot a abomiantionnál :DDD )
mozgatható falak pl a frost játékos felhúzza a falt és lábakel így pl lehetne vele támadni is, de a L kobold aki az épületeket tudná ide-oda cipelni se lenne rossz.

aztán a guild rendszerről meg ne is beszüljünk az is milyen jó lenne, meg ugye a 3v3,4v4(bár ezek soha nem lesznek)
más pvp modok(nem tudom erről talán már ejtettem szót?:D)
egy szó mint 100 lenne ebbe potenciál meg mindne ami szem szájnak ingere csak héát nem az van h ezt kihasználnák :(

"nem dmg buff kéne a stalekernek, hanem power költségét kellene lecsökkenteni 70-ről 60 ra, akkor már jó alternatíva lene crawler helyett."
nem arra értem hanem h módosító mert msot special.

[ Szerkesztve ]

(#12784) BladeHero


BladeHero
tag

Hát igen sokat lehetne újitani...de lehetnének eventek is ami arról szól mnt a sima PvE map-ok csak ez 1 nap 2x vagy 3x lenne és csak bizonyos időpontokba lehetne belépni,a belépéshez szükség lenne belépőhöz amit bfp-ért lehetne venni és a jutalom is lehetne pl booster vagy valami.Csak az a baj ezt hiába mondjuk el ugysem látják a készítők,de szerintem nem is non foglalkoznának ezekkel...

RPCJ

(#12785) Juliano


Juliano
tag

na most már a másik szzerver sem enged pvp-zni..Remek...

(#12786) Gyuri27 válasza Juliano (#12785) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem jó. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#12787) Zotya21


Zotya21
senior tag

nah szokásos ea választ kaptam hogy rakjam ujra a játékot XD
attól még a másik felhasználón mükszik ezen meg nem xD
iylen kor mit lehet ezeknek mondani :D

https://500px.com/slayer_art

(#12788) TazLeacher válasza Zotya21 (#12787) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Röviden:

"Ba*d telibe a jó édes ku*va anyádat!" :(((

Ugyan ezzel fárasztottak 1 héten keresztül. Arra nem veszik a fáradságot, hogy ránézzenek az accountodra, csak Ctrl+C, Ctrl+V, mindenkinek ugyan az a válasz. Ennyi erővel ez lehetne az automatikusan kiküldött e-mail is. (lehet, hogy az...).

Sok sikert hozzájuk, én 1 hétig csináltam, aztán hagytam a rákba őket, csináltam másik karit. Szerencsére nem volt még semmi a régin.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12789) Zotya21 válasza TazLeacher (#12788) üzenetére


Zotya21
senior tag

hát kb XD csak ugye van oylan 3 paklim 80- as 100 as megy 70 körül és msot kezdhetem előről ha ezvan xD
valami 180 lap upgradelve kur*vajó XD

https://500px.com/slayer_art

(#12790) TazLeacher válasza Zotya21 (#12789) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Várjál, a tanácsom csak a dölt rész volt.Ne add fel, harcolj! Nekem könnyű volt elengedni az acocuntot, mert nem volt rajta semmi. Én sem tettem volna, ha nem így van. Napi min. 1 levelet (de lehet többet) kell nekik küldeni, érezzék a törődést.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12791) LoLHunCsirke


LoLHunCsirke
tag

Én igazából egy szerverkarbantartásra várok, mivel egyre több embernek jelentkezett a probléma, remélem az EA észbekap.. nekem semmi kedvem írni a supportnak ha ilyen szarságokat nyomnak vissza neked. Szerintem most hanyagoljátok a ranked 2v2-t egy ideig :(

TinkeringAboutYou!

(#12792) Neró válasza LoLHunCsirke (#12791) üzenetére


Neró
őstag

Mi a baj vele? Én most toltam le 4-et (mindegyik win ;]) és semmi probléma nem volt.

| www.diablohungary.hu

(#12793) kovsol válasza TazLeacher (#12790) üzenetére


kovsol
titán

Blizzard support fényévekkel jobb az biztos :( Őket ha felhívod az ingyenes Skype számon azonnal megoldják a dolgot, és nem a sablon kérdés-válasz dolog megy, de mikor ír az ember egy ticketet akkor is ha valami nem tiszta ingame chaten megkeresi az embert egy GM, na ez a support szerintem, mondjuk egy havidíjas játéknál nem is fogadnék el kevesebbet.

May the Force be with you!

(#12794) TazLeacher válasza kovsol (#12793) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem tudom milyen a support, mert még nem volt velük dolgom, de ennél biztos jobb, mert itt egyszerűen nincs. Mari néni ül a gép előtt, és mindenkinek ugyan azt válaszolgatja. Először, másodszor...ötödször is. Nem olvassák, amit írsz, nem érdekli őket a probléma, megkapod a fix választ. Arról nem is beszélve, hogy én ott adtam fel, amikor már 2 napja nem tudtam bejelentkezni a support oldalra. Ha X órán belül nem válaszolok, megoldottnak tekintik. Kössz, de hogy a rákba válaszoljak, amikor e-mailben nem lehet, a supportra meg nem tudok bejelentkzeni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12795) Zotya21


Zotya21
senior tag

és azt kipróbálnám mit mnodanak ráha azt mnodom nekik hogy ujraraktam a játékot és most is ugyan az a hiba fenn áll

I was reinstalled the Game but the hiba továbbra is fennáll :D

hogyis lenne ?:D

jah és a válasz az az kérdés frissítés lenne ? :)

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#12796) TazLeacher válasza Zotya21 (#12795) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igen, ott tudsz válaszolni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12797) LoLHunCsirke válasza Neró (#12792) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Eddig csak a 2v2 résznél volt gond vele(vagy valakinek 1v1ben ment tönkre?).. tehát úgy képzeld el h tolsz vagy 3-4 meccset jó, aztán kapsz váratlanul egy uknow errot és nem tudsz rankeden keresni(persze lehet h rögtön az 1. meccs után jön, vagy jöhet a 78. után is, nemtudom igazából mitől is függ) És amint látod egyre több embert érint..

TinkeringAboutYou!

(#12798) Murder3


Murder3
addikt

lol am mentünk egy diff 10-et.
egy elég szenny próba aklival voltam.
első diff 10-em.
mindenesetre a 3. játékost bedöntötték én kibírtam persze a t1-en nulla charge maradt:D
na mind1letisztítottam az ő részét is ha t4-en enm ravenship és battleship-et akarok hanem lost shipet akkor meg is lehetett volna még 3 játékossal is lol:D

Amúgy1p-sbe is megnyertem az első diff 9-em:D
pure frost hiába lassú a construct,battleship páros nagyon aláz:D
maelstrom,ice tornado map meg is van oldva:D
ice tornado lehetne arcane bár úgy olyan lost shipes lenne.

(#12799) Zotya21 válasza LoLHunCsirke (#12797) üzenetére


Zotya21
senior tag

jah neked 1v1 jó ?

nekem mindkettő szar ugyanugy

https://500px.com/slayer_art

(#12800) Clapaucius


Clapaucius
tag

hello

Skacok, valaki leírná nekem, hogy hogyan is kell használni pontosan az ebmalmer's shrinet? :B
azt tudom, hogy a hullákból gyűjt be életerőt, de használatkor nem vettem észre, hogy a phoenixem erősödött volna...

Köszi!

....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.