Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3601) gainwardgs válasza huby80 (#3596) üzenetére


gainwardgs
addikt

Szerintem nem béta miatt van.
Miért pont open betaban korlátozná a grafikát amikor mindenki próbálja a gamet.

Bf1 után nekem visszalépés, vissza is mondtam az előrendelést.
Ha meg Rtx kell a videókban látott minőséghez akkor vegyenek hozzá 2080ti-t fél millióért és egészségükre....

(#3602) zzola válasza gainwardgs (#3601) üzenetére


zzola
félisten

Nekem is csalódás a játék! Tudom, ez egy béta, de a BF1 bétát meg sem közelíti sem játékélményben, sem kinézetben!

(#3603) edari válasza Marmonkanna (#3599) üzenetére


edari
őstag

~15 giga.

(#3604) gainwardgs válasza zzola (#3602) üzenetére


gainwardgs
addikt

Nem baj legalább előrendelem az új Metro-t :D na az ütni fog :D

(#3605) Jani18


Jani18
aktív tag

Beta stream ha érdekel valakit. https://www.twitch.tv/h3llhound

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#3606) IntelKiller7 válasza Marmonkanna (#3599) üzenetére


IntelKiller7
veterán

PlayStation 4: 14.8 GB
Xbox One: 10.9 GB
PC: 12.4 GB

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#3607) stuszivadasz


stuszivadasz
kezdő

barát vagy ellenség megállapítása probléma? komolyan

tök egyforma mindenki, hiába a spotting

(#3608) Neoteric


Neoteric
addikt

Nem vagyok elájulva én sem, hiába csak egy fostos PS4-en játszom. Battlefield 1 szebb volt jóval. Meg nem csupán, hogy szebb, hanem az valahogy jobban átadta a kor hangulatát.. ennél meg a fényekkel, árnyékokkal túlszínezett az egész, rohadtul nem a második vh ugrik be róla. Nem tetszik az se, hogy mindenki reviveolhat, meg hogy a földön elhelyezett ládákból kell összeguberálni a lőszert meg a medpacket.

Illetve lenne egy technikai kérdésem is. Tudom statisztika nem fontos, de nekem mégis böki a csőröm. Eddig a Battlefieldes pályafutásom alatt, kezdve a Vietnammal ~14éve, az esetek többségében combat medicet játszottam és szinte mindig a kör végi scoreboard top5-jében voltam. Most viszont mintha kurvára nem honorálná a játék, hogy egész végig a frontvonalban vagyok, healelek, élesztek, zászlót foglalok. Mire adja a játék a sok pontot?

PSN: ne0teric_sAN

(#3609) zzola válasza Neoteric (#3608) üzenetére


zzola
félisten

Sznájperpista fejesre!

(#3610) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Egész jól elviszi 30 fps körül az intel HD 530, persze minden a béka segge alatt, de élvezhető, néha instant kifagy a játék. :D

Megyen!

(#3611) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Jo volt ez az esti beta "kozosen", csak kar, hogy nekem az istenert sem akarta betolteni a palyat egyser sem. :D

Masik szerveren meg poccre ment.

(#3612) STC Speed


STC Speed
őstag

Sokkal jobb lett a beta, nekem tetszik és végre szépen fut nálam is. Elvagyok vele :)

(#3613) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Nekem bejön eddig az a kicsi, amit láttam belőle.

- Lövéseknél nem lehet agyatlanul húzni neki,
- Tank lövegtorony végre lassan fordul, akármilyen gyors is az egered,
- Nagyon hamar kipotyogtatható a lőszer, tankkal is oda kell menni és felvenni.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#3614) bul07


bul07
nagyúr

Mi a fenét kell átkapcsolni hogy ne stabil 59FPS-em legyen
Már mindent átkapcsoltam amit lehet, vagy kombinációt kell

Valami limitálja nálam

Na mi a hiba a képen, persze csak azok fogják vágni akik játszottak a Alpha-val
Sikerült rontaniuk rajta

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3615) Leon77


Leon77
őstag

Beváltottam a kódot, valid és siker, ám aztán mikor játszani szeretnék azt írja ki, hogy nincsen korai hozzáférésem... valami ötlet? :R

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#3616) STC Speed válasza bul07 (#3614) üzenetére


STC Speed
őstag

console 0 és kezd el irni, hogy maxfps, lefele nyil, enter és beirod ami kell.
vagy v sync is bekavarhat...

térkép rosszabb lett?

(#3617) Leon77 válasza Leon77 (#3615) üzenetére


Leon77
őstag

elkezdett működni :)

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#3618) EczkE válasza prokxy (#3408) üzenetére


EczkE
addikt

Hogy erted hogy mar? :D

Pc nincs, nem is lesz. Miota kikoltoztem Angliaba konzolozok es ez valoszinuleg mar igy is marad. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#3619) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Tök jó ez a víz. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#3620) huby80 válasza gainwardgs (#3601) üzenetére


huby80
senior tag

Igazábol ha a bf1 szintet hozta volna grafikába már boldog lennék...de reménykedem hogy ez a beta miatt ilyen ! Viszont a hangok komolyabbak lettek szerintem :K Az alfához képest pedig javult az egész olyan szmútabb szépen fut ! Az elörendelést vissza ne mondom majd lessz amilyen lessz bizzom bennük :D

(#3621) bul07 válasza STC Speed (#3616) üzenetére


bul07
nagyúr

v sync hol lehet kikapcsolni?

Nem a térkép lett a rosszabb hanem a pálya

Kifogytam a lőszerből és mentem oda ahol Alpha-ba volt lőszeres láda, hopp és most sehol
Nézem a kis térképen hogy mégis hol van, hát nem a pálya rész másik oldalán
Aha nyomtam egy halált és leéledtem újra

Nem fogom talán szinte az egész pályarész átfutni lőszerért, hát nem

Alig játszottam még vele de már látni mit rontottak el még jobban
Alpha-ba még oldalanként két helyen lehetett lőszer felvenni, nem ezt is csökkentették, mivel késel fogok rambózni mert nincs lőszer
Röhej :F

Tankok még mindig semmik egy sarokban lődöznek mert közelebb nem mennek, nem véletlen vették ki a rakétát mert akkor a nagyközönség is megtapasztalta volna hogy semmit nem érnek a tankok

Meg röhej az is hogy a nehéz tankkal átmegyek egy bomba tölcsér szélén és bazze felborul és elkezd gurulni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3622) IntelKiller7 válasza bul07 (#3621) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Miért 2. vh-ban minden utcán le volt rakva 1 láda lőszer? :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#3623) bulikavagyok válasza IntelKiller7 (#3619) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Kristálytiszta. :DDD

(#3625) @rglaaf válasza CptAdamica (#3613) üzenetére


@rglaaf
veterán

köszi még nem ültem benne de itt is szarrá nerfelték a jármüves harcot ugy látszik bf4 volt az utolso rendes bf :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#3626) Leon77


Leon77
őstag

Játszottam vele kb 10 percet {ennyi idő maradt}.

Csak nekem zavaró, hogy irreálisan gyorsan lehet futni? Mint a codban.... Ez nem fikázás, de szvsz nem válik a játék javára

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#3627) tuki2200 válasza bul07 (#3621) üzenetére


tuki2200
senior tag

Ha ujra eledsz, a pontoknal elvileg mindig van loszer, ahogy eszrevettem, tudsz egybol magadhoz venni es nem a minimummal indulsz el

(#3628) bul07 válasza tuki2200 (#3627) üzenetére


bul07
nagyúr

Repülőből kiugrós móka , nem leéledős

(#3622) IntelKiller7

Ez egy játék
Alig van lőszer és ha kifogy lehet szaladgálni össze vissza esélytelenül, hű de jó

(#3624) NewHope88

Nem tudom te hogy milyen szervereken játszottál de akkor azok gyenge tankosok voltak
BF1-be simán végig lehet tolni egy kört egy tankkal
BC2, BF3, BF4 be nehezebb volt, tankok gyalogosok fegyverzete miatt

(#3626) Leon77

Ez egy Rambo lövölde lesz, kicsi pályákkal supermanként hasító gyalogosokkal

Ez egy gyalog lövöldére kezd hasonlítani, amibe a járművek csak kénytelen dolgok, ez nem BF hanem COD szintje

Én arra tippelek hogy ez még rosszabbul fog teljesíteni mint a BF1
Értem ez alatt hogy tavaszra nyára nagyon de nagyon meg fog csappanni a játékosszám, nem fogja addig húzni mint a BF1

Nem jó ez az irány

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3629) #87082240 válasza zzola (#3602) üzenetére


#87082240
törölt tag

Nekem eddig bejött. Tegnap 6 órát raktam bele, jó a gunplay, fegyverek, pörgőssebb mint BF1.

(#3630) mettek válasza bul07 (#3628) üzenetére


mettek
addikt

Én 3 órát toltam tegnap a Rotterdam pályán PC-n 1440p monitoron medium grafon és a látvány iszonyat szép, szebb és részletesebb mint a Bf1. Nem értem aki azt mondja hogy csunyább...lehet konzolon játszik? Azt mondom hogy a Film Graint mindenki kapcsolja ki mert valoban sokat ront a látványon.

A limitált lőszer jó dolog, főleg a csipák miatt. Aki halad a csapattal vagy leszed 1-1 ellent annak sose lesz hiánya. Nekem legalábbis nem volt. Tankoztam is, jó az irányítása, jók a hangok, csak egy kicsit erősíthetnének rajta hogy többet bírjon.
Jó a hanyatt fekvés, a guggolva futás, a barikád építés amivel kb 1,5 órát szórakoztam annyira bejött. Jó végre a hitreg, pontos a sebzés visszajelzés.

A sniper kasztot viszont sztem azzal kellene gyengíteni hogy nagyon skillessé teszik a fegyverhasznalatát..mondjuk állva ne tudjon lőni mert annyira mozog a célkereszt, lassabban töltsön újra stb.

Összességében messze a legjobb beta build a Battlefield történetében. Ehhez képest a bf3-4-1 katasztrofális bugokkal volt tele.

De nyilván lesznek mindig olyanok akiknek valami miatt egy játék nem felel meg, nem lehet mindenki ízlésének megfelelni. Nem kell megvenni.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3631) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Lehet a kisebbségbe tartozom, de nekem bejön a játék. A hangok fejessel is iszonyat jók, most próbáltam.
Nyilván kell egy jó hangkártya meg egy jó fejes hozzá, de a directional sound is teljesen oké nálam eddig.
A gunplay jobban tetszik mint a BF1-ben, picivel komolyabbnak, "súlyosabbnak" érződnek a fegyverek.
A látvány nekem összességében bejön, de tényleg azoknak van igazuk, akik szerint a BF1 jobban néz ki.
A textúrák sok helyen alacsonyabb felbontásúak mint a BF1-ben, a tűz is furcsán néz ki, és a particle effektek is jobbak szerintem az előző Battlefield-ben (nyilván nem mindenhol, pl. a hóesés rohadt jól néz ki). Van egy ilyen film grain effekt, ami lehet hogy azzal a céllal került a játékba, hogy egyfajta Saving Private Ryan-es felütést adjon az egésznek. De szerintem inkább azért, mert valamennyire segít elfedni az alacsonyabb felbontású textúrákat.
A menü, a beállítások majd' egy az egyben BF1 - aminek én tökre örülök, mert így nem kell keresgélni hogy mi hol van.
Optimalizációról nem tudok nyilatkozni, elég combos gépem van, elvárom hogy még vagy 2 évig ne harapjon bele semmi 1440p-ben (7700K@4.8GHz, 1080Ti@1970MHz core, Samsung 860 Evo, 16GB ram).
Minden fullra rántva, 120-as resolution scale-el 70-95fps között van a framerate. 100-as res scale-el olyan 85-120 között. Sajnos vannak random dropok (bár ezek viszonylag ritkák), ilyenkor 1-1 pillanatra beesik 60 közelébe, vagy az alá is.
Ezen még reméljük kalapálnak, mert ha tényleg így fog kinézni a végleges játék, akkor elvárható hogy legalább olyan jól fusson, mint a BF1, ami ugyanezen a vason olyan 30-35%-al gyorsabb.
A hangulat nekem adja, bár a II. VH-hoz ennek is csak annyi köze van, mint a BF1-nek az elsőhöz.
A Rotterdam map leginkább egy Amiens-Ballroom-Metro keverék, a Narvik meg elsőre a Brusilov-ot juttatta eszembe, csak 2x játszottam rajta eddig.
Én biztosan megveszem, de tuti nem Origin-en, hanem majd kulcsos oldalról.

[ Szerkesztve ]

(#3632) k.zozo.


k.zozo.
tag

Este sikerült kipróbálni, 2 órát játszottam vele. 2.VH feeling nekem 0, és sajnos eddig úgy tűnik, hogy ez a rész nem a járművekről fog szólni, inkább futkosós inf. lesz, legalább is ezen a 2 mapon. Sokkal jobb az FPS mint az alfában, igaz a grafikát lebutították valamennyire. Fagyás, bug nálam nem volt. Ejtőernyőt nektek sikerült nyitni? Emeletről kiugorva egyszer sem tudtam, pedig vertem a space-t rendesen,meg mintha kicsit gyorsítottak volna a mozgáson az alfához képest, aminek annyira nem örülök. Majd meglátjuk mit csiszolnak még rajta novemberig.

[ Szerkesztve ]

(#3633) zzola válasza #87082240 (#3629) üzenetére


zzola
félisten

Lehet csapatban jobb, de én egyedül voltam, miután leléptél!
Semmi csapatmunka, többség sznájper.
Valószínűleg a sznájperpista leszek én is ebben a játékban! :W

(#3634) SyMbioTe válasza Leon77 (#3626) üzenetére

Szvsz már a BF1 is eléggé codos volt ilyen szempontból.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#3635) DaveHutt válasza zzola (#3633) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ez is csak addig fog tartani, amíg nem ismerik ki az emberek a pályákat és hogy hova érdemes füstgránátot dobni. PTFO úgyse fog menni full sniper csapattal, ezt előbb utóbb belátja a pub.

(#3636) voodoo98 válasza sixpak (#3598) üzenetére


voodoo98
addikt

Tényleg elég sok camper van!
Viszont a sniper class-t nagyon lehúzták, 50-55-ket sebez csak a bolt-action, ez iszonyat kevés.
Szerintem nerfelték a recont rendesen. Szinte nem éri meg vele tolni nagyon, max a nagyon nagy pályákon.
(tény, hogy nem sokat játszottam vele, még próbálgatom azért)

(#3608) Neoteric
Fogok vele játszani sokat, meg kezd bejönni is, de ennek a játéknak a 2.vh-hoz az égvilágon semmi köze nincsen. Ahogy a szivárogtató mondta még pár hónappal ezelőtt, ez egy alternatív 2. vh:
- egyenruhák nem emlékeztetnek semmire, főleg nem 2.vh-ra
- nők csatatereken
- robotkar
- hypsterek
- arcfestés
- nincsenek önkényuralmi jelképek
- eddig nem láttam, hogy lenne tipikus 2.vh-s hadszíntér, pedig ez magas labda nagyon

Meg is írták, hogy untold storik lesznek. Hát ezek tényleg azok.
(nekem egy játékban a hangulat a legfontosabb [, utána a performancia])

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#3637) l.skywalker válasza voodoo98 (#3636) üzenetére


l.skywalker
félisten

HS-re azért beadja a kill-t hacsak nincs nagyon-nagyon messze. De tény, hogy nem akkora szám. A Gewehr43 kicsit rövidebb távon szintén 1 HS kill...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3639) guftabi96 válasza bul07 (#3621) üzenetére


guftabi96
addikt

Grafikai beállításokban, advanced fül.
Valamit elnéztél, mert minden pontnál van lőszer és medpack ellátó.
(Vagy ha lerombolták, akkor lehet építeni.)
---------------

Nekem tetszenek a változások, nem lesz ez rossz.
A járművek viszont nagyon hiányoznak. Attól tartok, hogy a tankos mapot kivéve az összes pálya olyan lesz, mint a mostani 2 ahol járművek csak dísznek vannak.
Nem tudom miért mentek el ennyire ebbe az irányba, ez nem cod. Úgy érzem, hogy a BF4-nek továbbra november vége után is helye lesz a gépen... :U

Az alphahoz képest valóban több az fps valamivel, de a Bf1 tényleg jobban futott miközben grafikailag nem érzek sok különbséget.
És a BF1-ből kiindulva simán benne van a pakliban, hogy megjelenéskor ez még rosszabb lesz és a sok patch utáni teljesítmény romlásról ne is beszéljünk.

Barátokkal együtt játszani továbbra is szenvedős... 2 éve váltották le a Battlelogot, de még mindig nem sikerült egy normálisan működő rendszert hozni a helyére... :W

A spawn rendszer természetesen még mindig egy hulladék.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#3640) kisselandras válasza voodoo98 (#3636) üzenetére


kisselandras
senior tag

Akkor elmagyaráznád nekem hogy egy sniper hogy a faxxba tud 100% halált okozni?
3 embert simán le szedet pedig 100% hp volt .Másik ha én lőttem fejbe semmi hatás :C
Nekem jobban bejön ez a játék mint a bf1 de itt is tele van bug hibákkal
ami nem tetszik benne az amikor repülőből ugrasz ki a pályára földet se értünk már le szedtek minket másik vagy csak én nem tudtam levegőből lőni fegyverrel?
Késelés az jó legalább itt már vér is folyik :C
Még egy észre vétel látom jön velem szembe bevárom én lövők elsőnek akával erre ki szed mezei pisztollyal
ez mi? :W

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#3641) Qtya123 válasza voodoo98 (#3636) üzenetére


Qtya123
őstag

Nagyon szépen felsoroltad, hogy miért nem jön át egyáltalán a 2. vh hangulat. A felsorolásodból engem például az alábbiak idegesítenek a legjobban:
- robotkar
- hypsterek
- nincsenek önkényuralmi jelképek (Nem tudom ezt mivel magyarázzák a készítők. Azzal biztosan nem indokolhatják, hogy jaaj már ilyet nem szabad, tiltva van, mivel pl a Wolfenstein-ben 2 méterenként horogkereszt van.)

Annyira, de annyira polkorrekt lett az egész, hogy szégyen. Tényleg olyan érzésem van, hogy jó lesz ez a game a vérpistikéknek. Azok még úgyis fiatalok, már nem érdekli őket a 2. vh, az a lényeg, hogy menő legyen.

Hatalmas lehetőséget hagytak ki a készítők véleményem szerint. Én egyébként nem várnék sokat, csak egy dolgot: Készítsenek végre egy Bf1942 hangulatú játékot. Ha csak annyit tennének, hogy kiadnák ugyanazokkal a pályákkal, ugyanazokkal a kasztokkal és játékmenettel, csak a mai kor grafikai szintjére és fizikájára hozva én komolyan mondom bármi pénzt megadnék érte. Nagyon reméltem, hogy a Bf5 legalább egy kicsit ez az irány, de egyáltalán nem.

Amit viszont pozitívnak tartok és a régi Bf-re hajaz:
- nem bőkezű a lőszerrel sem gyalogosként, sem a járművekben
- végre nincs az az idegesítő, pár másodpercen belüli öngyógyulása a katonának és a járműveknek
- a tankokkal fel kell tölteni a lőszert, nem csak úgy megterem

[ Szerkesztve ]

(#3642) VincentVG válasza huby80 (#3620) üzenetére


VincentVG
aktív tag

en is remenykedek a grafika miatt, de hogy oszinte legyek nem sok eselyt latok ra. :(
a battlefront 2 volt az elso csalodas h sikerult 2 ev alatt egy gagyibb, kevesbe realisztikus grafikat kihozni.
aki nem latja most a kulonbseget annak erdemes neten rakeresni a battlefront sw 1 vs 2 grafikara, szepen lathato ott is mirol beszeltek a kritikusok..
nem is igazan ertem mi az oka, konzolos optimalizacio?? a bf1 ettol meg gyonyoru pc-n...
vagy ez valami rtx-es elokeszites? nem akartam karogni, de mar a youtube videokon sem voltam elajulva a latvanytol.(lehet egyebkent h glossy lcd tv screen-en jobban kijon (nekem) mint egy matt monitor-on.
nem realisztikusan szines,helyenkent alacsony felbontasu texturak, arnyekolas, shaderek neha bantoan butak, pl belso terek.. utolso COD nal ereztem ezt a latvanyt... toroltem is 3 ora jatek utan.

a grafikat es azt leszamitva h nincs igazan vv2 hangulat, egyebkent nekem bejon a dolog, valszeg igy is elso napos vetel, csak rohadtul zavar a grafika visszalepes...

u.i. es persze lehet h majd ra kell eresztenem egy sweetfx-et... es dobhatok el 10-20 fps-t..

(#3643) pohár


pohár
félisten

robotkar, az... :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3644) Fitzgerald válasza voodoo98 (#3636) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Én nem bánom hogy nerfelték a scout class-t, így legalább nem lesz minden mapon sniperes buzikemp.

Más: film grain-t kikapcsoltam én is, esküszöm így jobban néz ki a játék...

(#3645) lofagi válasza Qtya123 (#3641) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Szinte 100%-ban biztos vagyok benne, hogy csak annyit csinálnának a készítők,hogy kiadnának egy 1942-t a mai grafikál az nem lenne elegendő a játékosok 80-90%-ának.

Haladni kell a korral, az igényeket kell nézni. Nyilván vannak és mindig is lesznek olyan játékosok akik vágynak egy játékra, egy érzésre, amit kaptak egy-egy játéktól. Soha, de soha nem kapod vissza ugyanazt az érzést. Imádtam WoW-ozni, óriási élmény volt bebarangolni az egészet, de ha nekem megint órákat kellene gyalogolni, a repülő mount helyett, hát valószínűleg az első 5 perc után ott is hagynám a játékot.

Itt is ez van, ha nem haladnak a korral, nem nézik,hogy az FPS-ek milyen irányha haladtak, akkor lemaradnak. Bf1-ben semmi normális customizáció nem volt, mert egyszerűen abba a korba nem tudták volna rendesen beilleszteni. Itt mondjuk meg pont,hogy elrugaszkodtak egy kicsit. Nyilván azért ezek a dolgok amiket beleraknak elvétve szerepelhettek a 2. VH-ban, csak nem ennyire koncentrált helyen, vagy ennyire összemixelve. Persze ettől meg pont elveszik az érzés.

Továbbra is azt mondom,hogy aki igazán korhű és komor hangulatú kevésbbé pörgős játékra vágyik az menjen és játszon a Post Scriptummal vagy várjon a Hell Let Loose-ra. Azon olyanok lesznek amiket itt nagyon sokan írnak, de azok már túl szimulátor jellegűek, ami pedig nem vonz nagy közönséget.

Azt se felejtsük el,hogy lesznek olyan játékosok, akik nem tudnak majd napi 8+ órákat ülni a játék előtt és egy könnyed kikapcsolódásra vágynak, azokra is kell gondolni.

Összességében nekem eddig jobban bejön a BFV, mint az 1. Aztán úgy is az idő múlásával derül ki,hogy valóban jobb-e. Bár mivel abba annyi órát nem öltem bele, így szerintem ez gyorsan ki fog derülni, legalábbis számomra. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#3646) sixpak


sixpak
nagyúr

Geforce experience másnak is veszi fel magától a klipeket, ha valami emlékezetes történt a játékban?
Még szépen el is nevezi őket, az adott témának megfelelően..
Ki kellene kapcsolni, mert tegnap 40 gigát leharapott..... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#3647) RoMix85


RoMix85
aktív tag

Srácok, van olyan ember rajtam kívül aki nem tud játszani?!Elindul a játék bejön a főmenü aztán a play gomb inaktív vagy nem tudom.
Itt egy videó

Ötlet esetleg?!
Már letöröltem, újraraktam, futtattam repairt, egyszerűen semmi...

(#3648) prokxy


prokxy
veterán

Én is ígértem, h írok egy kis szösszenetet, de csak röviden.
Tegnap este összejöttünk 2 squadnyian a srácokkal, volt közben csevegés is discordon.
Elsőre azzal szembesültünk, hogy csak 4 fő mehet egy squadba, ami oké, de partyba is, hiába mentünk be egy szerverre, legtöbbször külön csapatba rakta a 2 squadot. Ez a BF1-ben még meg volt nagyjából oldva, remélhetőleg itt is meglesz.
Na de a játékról: 7700K@4.8GHz, ASUS 1080OC és 16GB ram társaságában FHD-n 120 FPS az esetek 90%-ban megvan, kisebb részeken a 144-es limit megfogja, a játék nem laggol, nem droppol, tényleg vajsima. Egyedül a post processing volt high-ra téve, az utlrán azért eszik, de kb semmit nem látni belőle.

A játék beállításokat manuálisan lőttem be a BF1 alapján, ami YT guide-ok és ismerősök által javasolt módszerek alapján jött össze anno. Szóval nemtom, hogy a BF1 profil másolás működik-e.
Többen írták, h minden restartnál újra be kell állítani mindent, én ezt nem vettem észre.

Csak medic voltam tegnap, alapcuccokkal, fegyverkezelés baromi jó, ha ráérzel, akkor iszonyat adja, olyan killstreak-eket lehet csinálni, hogy ááá, nagyon faja. Néha még a time to kill rész furcsa, mert szinte azonnal halok, ezeket nem tudom néha hová tenni, de ez tényleg ritka, egy körben 3-4x kb.

Fegyvernél, ha elérsz egy bizonyos szintet, akkor upgrade-lhető, nagyon sok lehetőség van, mind fizikai, mint külső ráhatás lehet.
A revive nem bugos már, szépen tudtam mindenkit éleszteni, de ahhoz hogy medpackot dobáljak, kellenek medic-es station-ök a pályán.
Írták itt, hogy alig találni, sztem nem, minden zászlónál van, nem fogytam ki csak az elején a lőszerből, utána ráéreztem és mentem felé, nem figeltem rá külön, nem volt zavaró. Sőt, akit leszedtél, el lehet venni tőle az ammot, medpack-ot, szóval no para.

Leaderként többször lehívtam a V1-est, volt egy 8-as multikillem, meg pár kisebb, 3-4-es, az is epic volt, de ahogy becsapódik, meg úgy az egész, ááá, brutál.

Tankban csak gunner voltam Joker mellett, ha van kommunikáció, hogy merre forduljon, akkor oké, egyébként taxinak jó. Szerinte a torony forgása nagyon lassú, ma-holnap tervezek tankozni, de nem igaz, h nem lehet vele érvényesülni, 19-0-val állt első helyen és foglalt végig. Oké, mi támogattuk gyalog, szóval ha lőtték is, nem sokat.

Ami nagyon sokat adott hozzá, az a társaság. Együtt mozogtunk, ha mentünk a zászlóra, akkor azt befoglaltuk, meg élesztettük egymást, nagyon király volt. Egyedül persze, hogy nem élvezetes, ahogy Ori mondta, itt a rambózás nem megy, ez így is van. Valóban több taktikázás kell.

Az meg, hogy sok a csipa, vannak, persze, de limitált ammoval, nem beszélve arról, hogy 1x kiszed, többet nem fog. :P :D Ellenben nem a csipával arattak az emberek, hanem az assault class-szal, stg44 nagyon erős.. ;)

Nálam tuti vétel, nem érezni annyira a 2.vh hangulatot - pedig a korabeli fegyverek, járművek elég ütősen vannak megcsinálva, de BF és más mint az eddigiek, nem hiányzik a BF1 és a BF4 sem, vhol a 2 keveréke.
Nem is tudom, hogy mi kellene a 2.vh hangulathoz, talán lenne fekete-fehér?:D

#3633) zzola: így jár az, aki átmegy arra a cuccra és nincs elég bari! :)

#3646) sixpak: nekem is bekapcsolta a GFexp ezt az epic jelentek részt,de amikor telefonáltam és egy helyben álltam, azt is berögzítette, fölös, ki lett kapcsolva. :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3649) Dtomka válasza Fitzgerald (#3644) üzenetére


Dtomka
veterán

Eddig minden játékban kikapcsoltam (BF1-ben is), hiszen inkább hátrány mint előny...
Az V-ben is beállítottam, ja az irányítás még hátravan.
Ezenkívül a simitásokat is off-ra teszem, a több fps érdekében.

Megoszlanak a vélemények még mindig a játékról. Írta valaki, hogy elég jó játékos (én nem tartom magam jónak) és alig tud érvényesülni. Én is ezt éreztem az alphanal. A spot módosítása\korlátozása az számomra melytől félek leginkább.

BFV -ben is lesznek olyan pályák ahol spot nélkül szinte észrevehetetlen az ellen.
+1 hátrány azoknak akik csalás nélkül játszanak.

A spawn rendszer.
A BF sorozat egyik legnagyobb hibája. Mi a lónak a ... ért nem olyan helyre állítják be a spawn helyeket, ahol nem egyből legyilkolnak.

Illetve ugyanez squadtársra spawnolva. Nagyon sokszor "haltam" már meg így. Mivel ez 1 játék akkor legyen 3 sec-es védelem (akkor ne lehessen lelőni, és az illető se tudjon lőni), vagy ne lehessen squad társra "születni".

Mindezektől függetlenül várom a holnapot :)

[ Szerkesztve ]

(#3650) bul07 válasza guftabi96 (#3639) üzenetére


bul07
nagyúr

advanced fül megvan de mit kell átkapcsolni, mert én nem találtam meg

Aha csak ez nem a pontos játék hanem a robbantós, mikkor fel kell robbantani valamit
Ott oldalanként csak egy van
És támadóknak nem annyira könnyű nem hogy még azon a nyílt telepen átfussak a másik oldalra

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.