Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34800) mcmike válasza Bati0501 (#34794) üzenetére


mcmike
őstag

Ebbe már én is sokszor belefutottam, pl. amikor dombon fekve sniper-kedem, és csak kb. az ötödik lövés után veszem észre hogy az előttem lévő föld darabot lövöm, és csodálkozom hogy nem jönnek a fejesek... :D

Egyébként szerintem az egész sikeresség/idegbaj témának a jó szerverválasztás és azzal együtt a jó csapat megléte a lényege. Az ÉN SZEMÉLYES szabályaim szerverválasztáskor:
- lehetőleg ne számozott EA szerver legyen, hanem inkább valami klán által üzemeltetett (itt általában permanent ban van a csalókra, megjegyzem teljes joggal)
- sokszor olyan szervert választok ami csak adott mapot, vagy csak pár mapot pörget. Itt általában jobb az összjáték mert az emberek az adott pályán akarnak játszani, és még akár az is előfordulhat hogy ismerik emiatt... :DDD
- általában valami assignment miatt egyszerre egy dologra koncentrálok, pl. most Cavalry-ra kell ráfeküdnöm, ezért sok Sinai Desert-et nyomok meg olyan pályákat ahol ló van. Így egyszerűbb a szerver keresés. (érdemes Youtube-os videókat előtte nézni pro játékosoktól ha valami újba kezdünk, sokat javít az eredményességen. Sajnos erre rá kell sznni az időt...)
- éppen ezért szerintem egy időben az ember nem tud mindent ugyanolyan jól csinálni, azaz ha most assault-ozgatok akkor nem megyek fel egy inkább sniperesnek mondott pályára...
- ennek mondjuk némiképp ellemont az, hogy ugye leginkább olyan kaszttal érdemes adott squadban / csapatban lenni amiből nincs, vagy csak nagyon kevés van. Pl. ha látom hogy mindenki assault meg support, akkor medic-ként lehet sok pontot gyűjteni és hasznosnak lenni a csapat számára.

Nyilván ezek mentén haladva sincs garancia semmire, és amúgy is inkább szerencse kérdése a dolog...

Amikor látom hogy nagyon nem megy (vannak ilyen napok) akkor abba kell hagyni. Nincs mese. Amikor egy feszült napon vagyok túl és mindent gyorsan le akarok tudni, akkor általában nem megy. Amikor meg totál nyugodt vagyok és mindenre azt mondom hogy le van ejtve akkor meg van hogy félistenként mozgok. Volt már olyan hogy 8/0-ás K/D-nél már vártam hogy lelőjenek, direkt kimentem a nyílt terepre mert már nem akartam elhinni a dolgot... :D

[ Szerkesztve ]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.