Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34351) voodoo98 válasza zzola (#34350) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Indítsd el! Nekem is csak akkor kezdte el szedni.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#34352) zzola válasza voodoo98 (#34351) üzenetére


zzola
félisten

Akkor sem. Lehet konzolra később jön...

(#34353) Németh Péter válasza zzola (#34352) üzenetére

Igen, ma csak PC-re jön.

(#34354) voodoo98 válasza zzola (#34352) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Talán jövő hét: Possible #PS4 and #XboxOne #CTE session early next week

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#34355) EczkE


EczkE
addikt

Egy valamit eszrevettem ma. Nem az hogy a medicek nem elesztenek vagy healelnek, hanem hogy mar mediceket sem latok! Eszbonto... (A felre ertesek elkerulese vegett, en mostanaban szinte csak medic vagyok)

Asszem mindenféleképpen!

(#34356) BullKoxa válasza voodoo98 (#34347) üzenetére


BullKoxa
őstag

Szia megnéztem volna! De nem szedett le semmit sem ! Erre külön kell regisztrálni? a CTE-re !

(#34357) zzola válasza BullKoxa (#34356) üzenetére


zzola
félisten

Igen. A Premium előfizetőknek érhető csak el és meglehet, hogy új tagként már nem lehet regisztrálni (ezt nem tudom pontosan)...

(#34358) voodoo98 válasza BullKoxa (#34356) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Join The Battlefield 1 Community Test Environment

CTE:
Érdekes ez a két új map! Single-ből lett kimásolva a London teljesen (textúra is van) és a másik is, bár azt átdolgozták kicsit szerintem, itt nincs textúra. Kicsit rá kellett jönnöm, h figherrel (is) low vagyok. :D

DannyONPC videók:
Air superiority Battlefield 1 Stream! (DVR)
London calling! - Battlefield 1 Air superiority gameplay
TDM in the Sky! - Battlefield 1 Air superiority gameplay (Razor's edge)

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#34359) bivalyolo válasza EczkE (#34355) üzenetére


bivalyolo
őstag

Nézd a dolog pozitív oldalát. Legalább nem kezdesz el rángatózni, ha véletlenül felszednének. ;]

"Let's agree to disagree!"

(#34360) muszurkefal válasza bivalyolo (#34359) üzenetére


muszurkefal
aktív tag

Jó tudni, hogy ez nem csak nekem probléma éledés után :C
Olyan is volt már, hogy a bal karján keresztül célzott az ürge, a fegyver meg valahol a háta közepén lehetett...

[ Szerkesztve ]

(#34361) BullKoxa válasza voodoo98 (#34358) üzenetére


BullKoxa
őstag

Köszi! Elsőnek ezt a telefonos dolgot hülyeségnek tarom, a jó telóm össze tört! a feleségemén kellett szórakoznom. Most elvileg tudnám szedni, A BF1 a gépemen van ugye bár, de ezt a majdnem 5GB-t újra le akarja szedni az egész játékkal. Valahogy meg lehet oldani hogy a BF1 mappába tegye csak ezt az új CTE dolgot?

(#34362) voodoo98 válasza BullKoxa (#34361) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Nem. Ez teljesen kulon build. A full 70-80gb! :)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#34363) BullKoxa válasza voodoo98 (#34362) üzenetére


BullKoxa
őstag

Köszönöm szépen a válaszodat! Akkor hagyom ezt a CTE dolgot, most nem szabadítok fel ennek ennyi helyet ! Én azt hittem ezt a sima BF1 -.be lehet tenni pluszba . nem hogy még egy bf1-t leszedni.

Köszi mindent !! :R

(#34364) voodoo98 válasza BullKoxa (#34363) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Szívesen! :)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#34365) LeRoy18 válasza Źşë' (#34348) üzenetére


LeRoy18
aktív tag

ócskavas, nem súlyra mérik, legalábbis nem ezen a bolygón
mennyi az együttható? hold föld viszonylatban? kell egy filmes hasonlat, pill

fasszom baszom bánja hogyis hivják, keress rá, angol kisérleti űrprogram

[ Szerkesztve ]

(#34366) tipuka


tipuka
addikt

sziasztok!

néztem mostanában, hogy a bf1 revolution ára eléggé barátira csökkent (24€ originen). idén jön ki új bf játék? csak ,hogy beruházzak-e rá. köszi előre is :R

(#34367) Németh Péter válasza tipuka (#34366) üzenetére

Jön az új Battlefield ősszel, állítólag II. világháborús témájú lesz.

(#34368) zzola válasza tipuka (#34366) üzenetére


zzola
félisten

Igen, jön! De még a BF1-hez is érkezik DLC! Az új BF-re csak találgatások vannak, senki nem tudja még, hogy mi lesz a téma...

(#34369) tipuka


tipuka
addikt

köszönöm szépen a gyors válaszokat :R

(#34370) FollowTheORI válasza Snooker (#34315) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem azért van ennyi tökölés ezekkel, mert most tesztelik ki ezeket a játékmódokat, hogy a következő BF-ben annyira tökéletes legyen a koncepció amennyire lehet.

Nekem az a megérzésem, hogy mind ez a vizi csata pálya, mind a következő légi csata pálya, csak előkészít és kipróbálja ezt... a BF1 átalakult picit a következő játék próbaterepévé. :)

Főleg ha tényleg bejön a II. vh. akkor oda pont kelleni fog ez, hisz ott voltak jó kis tengeri meg légi csaták, amiket bele kell és érdemes tenni a játékba. De előtte piciben ki kell próbálni hogy működik, mikre kell figyelni, hogyan érdemes a pályákat tervezi.
Szerintem ami most van nem volt előre ennyire megtervezve így ebben a formában, hanem a fentiek miatt jött így darabokban meg új ötleteket bevezetve, kicsit improvizálva is nyilván (most még).

Szóval annyira nem meglepő, ha hiszek a megérzésembe.

Viszont ez egy elég komplex következő BF-et vetít előre, sok járműves pályával újra.
Nyilván a tankcsata meg a inf adott... az már számos korábbi játékban meg van csinálva jól és van tapasztalat. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#34371) zzola válasza FollowTheORI (#34370) üzenetére


zzola
félisten

"tökéletes legyen"
Mert az EA arról híres... :DDD

(#34372) FollowTheORI válasza zzola (#34371) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem nem volt baj a BF1-el rajtkor... legalábbis nekem inkább az jött le, hogy egyre csak rosszabb lett, amíg nem javították az általuk előhozott hibákat (amikkel megintcsak újakat csináltak :DDD).
De maga a rajt, meg az első pár hét-hónap szerintem perfekt volt. :)

Sőt ahogy kivettem a SWBF2-vel sem volt gond, a lootbox sírást leszámítva. :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#34373) Snooker válasza FollowTheORI (#34370) üzenetére


Snooker
senior tag

2. vh jó lenne szerintem. Nyugati front, keleti front, csendes óceáni hadszíntér, Afrika....lenne tartalom.. :)

(#34374) sixpak válasza FollowTheORI (#34372) üzenetére


sixpak
nagyúr

Jól beszélsz, semmi gond nem volt vele az elején, több mint 60 órát játszottam az alphaval és a betaval, a legnagyobb gond ott a menu alatti 100% vga használat volt.
Nagyon sok mérést/tapasztalatot megosztottam annak idején a futási teljesítményről, ég és föld a mostani állapothoz képest.
Aztán megjelent a játék, néhány hónapig frankó volt minden aztán jött egy nagy patch....onnantól vége volt, jöttek a teljesítmény problémák, megjelent a disconnected, ami addig ismeretlen volt mindenkinek. Sokan akkor ábrándultak ki végleg a játékból.
Engem hála isten nem érintenek a hibák, nagyon-nagyon ritkán egy-egy disconnected, de tényleg átlagolva talán havi 1.
Ha gáz van, az valami szerver anomália, olyankor kilépek. De általában gond nélkül játszom, 60fps-re fixálva, 125% resolution scale, 2560x1080, i5 4690k+GTX1070.
De ebben a topikban is vannak méréseim a kezdetekről...amikor úgy futott natív 4K-ban, mint most 2560-ban. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#34375) feco70


feco70
senior tag

Valamiért nálam nem megy, nálatok?

(#34376) EczkE válasza feco70 (#34375) üzenetére


EczkE
addikt

Ps4-en offline. Meccs kozben szakadt meg, azota nem megy a multi.

Asszem mindenféleképpen!

(#34377) nincsnév007 válasza feco70 (#34375) üzenetére


nincsnév007
őstag

Nalam se megy ps4en

(#34378) Dtomka válasza feco70 (#34375) üzenetére


Dtomka
veterán

(#34379) dergander


dergander
addikt

Vajon most mi az oka? Csak nem valami hackertámadás?

(#34380) Tegla80 válasza dergander (#34379) üzenetére


Tegla80
addikt

Dehogyis.....
Tudjak,h 8ig melozom es fel9utan tudok csak leulni jatszani es most gyors resetelik a rendszert mert tegnap xarul ment es elkuldtem Oket a sunyiba. :D

Sony® & PlayStation®

(#34381) EczkE válasza Tegla80 (#34380) üzenetére


EczkE
addikt

Lekopogom de most mar megy.

Asszem mindenféleképpen!

(#34382) feco70 válasza EczkE (#34381) üzenetére


feco70
senior tag

Végre

(#34383) EczkE válasza feco70 (#34382) üzenetére


EczkE
addikt

Ne is mond, alig birtam ki ezt az 1 oras leallast. ;]

Asszem mindenféleképpen!

(#34384) feco70 válasza EczkE (#34383) üzenetére


feco70
senior tag

Egy hétig nem volt gépem, alaplap elhasalt, a kínok kínját
éltem át :DDD

(#34385) G33Z@


G33Z@
tag

update van... mapok, fegyverek jönnek?
3.25GB nálam,
de mire leírom ezeket lent is van... hopp még 6GB, hú de izgi

[ Szerkesztve ]

(#34386) zakarmihaly válasza feco70 (#34384) üzenetére


zakarmihaly
tag

ne is mondd. gyárihibás lett az új lapom, 2 hetet kellett várnom. pont mire normálisan tudtam játszani... :D

ma jön az update? vagy jött már?

(#34387) EczkE válasza G33Z@ (#34385) üzenetére


EczkE
addikt

A Turning Tides DLC maradek 2 palyaja, a North Sea update.

Asszem mindenféleképpen!

(#34388) Gery9112 válasza EczkE (#34387) üzenetére


Gery9112
őstag

Valamint a fegyver balansz végre!!!! :DDD

Az a 3.25 szerintem nem az update volt, mert az update mérete 6 GB.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#34389) G33Z@ válasza Gery9112 (#34388) üzenetére


G33Z@
tag

Lejött ez a két tétel, amit fentebb írtam, de egyelőre nem tudok csatlakozni.

(#34390) Gery9112 válasza G33Z@ (#34389) üzenetére


Gery9112
őstag

2 órán keresztül még nem is nagyon lehet mert ilyenkor mindig kb ennyi időre lövik le a szervereket.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#34391) blaca83 válasza EczkE (#34383) üzenetére


blaca83
őstag

Én most frissítettem és próbáltam és sajnos semmi.
"GO Online" :(

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#34392) EczkE válasza blaca83 (#34391) üzenetére


EczkE
addikt

Nekem PS4-re nem is jott meg update. Majd melo utan ranezek megint.

Asszem mindenféleképpen!

(#34393) Gery9112 válasza EczkE (#34392) üzenetére


Gery9112
őstag

Mert még nem jött ki PS4-re. Frissítési időszak

Ezek szerint a PS4 UTC 10 órától, ami ha jól emlékszem közép-európai idő szerint 11 órától. Tehát sanszosan PS4-re 11 óra környékén lesz neked elérhető.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#34394) Tegla80


Tegla80
addikt

Azt lehet tudni,h kompletten mennyit ad ki a bf1?Konzolon nekem asszem 103gb amit jelenleg ir....ez mar a teljes meret lenne lefoglalva elore vagy noni fog meg?
Erre tudja valaki a valaszt?

Sony® & PlayStation®

(#34395) blaca83


blaca83
őstag

Végre elindult és szép is a két új pálya, viszont elég negatív tapasztalattal indítottam.
Bárhová, bármilyen járműbe éledtem bele azt pont szétlőtték, ezért két siralmas körön vagyok túl. :)

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#34396) feco70


feco70
senior tag

Jön lefele, mindjárt kiderül milyen. 6gb

(#34397) l.skywalker válasza blaca83 (#34395) üzenetére


l.skywalker
félisten

Na Xboxon még délután 1-kor rakják fel, kíváncsi leszek. De ismerős az érzésed, most mentem egy Operationst és egymás után 3 spawn volt insta-death :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34398) -FreaK- válasza l.skywalker (#34397) üzenetére


-FreaK-
veterán

Jól értem? Ma jön a weapons balance patch, meg a maradék két pálya PC-re is?

(#34399) EczkE válasza -FreaK- (#34398) üzenetére


EczkE
addikt

Igy van.

Asszem mindenféleképpen!

(#34400) omfgk


omfgk
addikt

Nos egyelőre kipróbáltam pár support/medic fegyvert.

BAR : Megnövelték a recoil-t. Emiatt ha meg is növelték a sebzését, nem nagyon érzem mert egyértelműen pontatlanabb lettem vele. Storm verzió.

Bipod : Kevésbé lesz pontos attól ,hogy letámasztja az ember a fegyvert. Nagyon érződött ez pl a Parabellum-nál.

Medic puskák pontosabbak lettek.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.