Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35751) EczkE válasza Bati0501 (#35750) üzenetére


EczkE
addikt

Nem szemelyre szolo. Reszt lehet venni az esemnyen ahol kiprobalhato lesz az idei jatek, de ahhoz regisztralni kell. Majd sajat koltsegen kirepulni az egyesult allamokba. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#35752) bul07 válasza EczkE (#35751) üzenetére


bul07
nagyúr

Én azért várom mert akkor kiderül milyen lesz a következő
Remélem nem folytatják a BF1 verziót(behemótok, szuper katonák)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#35753) Bati0501 válasza EczkE (#35751) üzenetére


Bati0501
őstag

Sounds great! :D

(#35754) voodoo98 válasza bul07 (#35752) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Az a pletyka, hogy mindkettő lesz, behemoth-ok és elite class-ok is az új BF-ben.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#35755) giornalista válasza voodoo98 (#35754) üzenetére


giornalista
senior tag

akkor egy valami nem lesz hozzá: nekem accountom :)

(#35756) EczkE válasza bul07 (#35752) üzenetére


EczkE
addikt

Nem ertem mert utalja mindenki ezt a ket dolgot a jatekban. :N

Asszem mindenféleképpen!

(#35757) bul07 válasza voodoo98 (#35754) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát az f@sza

(#35756) EczkE

Behemót még talán, de az elit katonák na ne

Behemóttal egy bajom van, vesztésre álló csapatból még elvon embereket és ezzel nem segíti elő a fordítást
Léghajóknak semmi értelme egy jó csapat se perc alatt leszedi
Vonat se az igazi, egy két pályán van értelme ahol pontot is lehet foglalni
Hajó, pont mint a léghajó, pár killt lehet vele szerezni, de érdemben nem befolyásol, és még könnyen ki is nyírható kevést ember elvonva

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#35758) giornalista válasza bul07 (#35757) üzenetére


giornalista
senior tag

a behemótnak sincs semmi értelme, sőt, valójában káros is a játékmenetre. két, hatalmas ellentmondás miatt.

az egyik, hogy a játék ezzel feltételezi, hogy unbalanced lesz a meccs. az egyik csapatnak "eléggé" kell vezetnie ahhoz, hogy a másiknak spawnoljon a behemoth. tehát: ha balance-olt a meccs, nem kell behemoth. de ha nincs behemoth, jön a sírás. eredmény: unbalanced meccsek, rossz scoring systemmel.

milyen érdekes, hogy a BF3-ban vagy a BF4-ben nem kellett a behemoth a fordításokhoz, late comebackekhez.

a másik ellentmondás, hogy mennyire legyen erős a behemoth. ha túl erős, és rendszeresen megfordítja a meccseket, akkor nem érdemes a meccs közepén "nagyon elhúzni", mert jön az ellenfél szupertankja és ti fogtok veszíteni. ha viszont nem fordítja meg a meccseket gyakran (szinte soha), akkor taktikai értelme nincs is. egyedül arra jó, hogy egy OP eszközzel némi consolationre tegyen szert a vesztes csapat, a győztes csapat kárára.

a behemótokkal a DICE megint fel akarta találni a kereket. kellett valami látványos, trailerekbe való okosság, amivel el lehet adni a játékot. az, hogy a játékmenettel mit csinál, sokadlagos szempont. de ez a nézet érvényesült például a map designnél is.

nem rossz játék egyébként a BF1 sem, de kifejezetten rövid szavatosságú a BF3-hoz vagy a BF4-hez képest. kérdés, hogy a következő játékkal melyik irányt élesztik fel újra. ha ezt, akkor nagyon sok régi fanatikus jó eséllyel kiszáll a boltból, és akik a helyükre jönnek, nem maradnak majd sokáig. de ha ők vannak többen, akkor őket éri meg jobban kiszolgálni, sajnos.

(#35759) Bati0501 válasza giornalista (#35758) üzenetére


Bati0501
őstag

Hülye kérdés on: behemoth csak akkor jön, ha bizonyos nagyságú (pont)különbség van a csapatok között?

Operations-ben én eddig úgy vettem észre, hogy megjelent mindig a második körben, bár így belegondolva lehet, hogy tényleg nem mindig...

(#35760) sixpak válasza Bati0501 (#35759) üzenetére


sixpak
nagyúr

Conquest-ben, ha az egyik csapat nagyon elhúz, operationben pedig az attacker team kapja, ha az első hullám fail, a 2. és a 3. körben.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#35761) Bati0501 válasza sixpak (#35760) üzenetére


Bati0501
őstag

Köszi szépen. :R
Conquest-et elég ritkán játszok (BF1-ben, pedig eddig szinte csak azt játszottam BF-ben), engem is rávettek erre az 'operationozásra' (fúú de szép szó).

Rush hiányzik nekem, 24 fővel nem jó.

(#35762) sixpak válasza Bati0501 (#35761) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nincs mit.
Igen, a rush jó volt, főleg BC2-ben, de amíg van operation, addig nincs gond. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#35763) Bati0501 válasza sixpak (#35762) üzenetére


Bati0501
őstag

Nekem is nagy kedvenc a BC2. :K
Végül is igen, az operation a conquest és a rush keveréke.

(#35764) @rglaaf válasza sixpak (#35760) üzenetére


@rglaaf
veterán

Védő is kap suezen meg a városi mapon ha a támadók végig rongyolnak ticketen belül az elöző mapon

PSN:BiZzare_0 ️

(#35765) sixpak válasza @rglaaf (#35764) üzenetére


sixpak
nagyúr

Így van, akartam írni. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#35766) giornalista válasza Bati0501 (#35761) üzenetére


giornalista
senior tag

lehet, hogy nekem is OP-oznom kéne...

ha jó, akkor nagyon jó, ha viszont rossz, akkor igazán pocsék, ezért inkább a középszerű conquestet nyomtam...

(#35767) nincsnév007 válasza Bati0501 (#35750) üzenetére


nincsnév007
őstag

ezt nekem is ki írta, mondom már meghívtak amerikába, de akkor ezek szerint nem :DD :/

(#35768) @rglaaf válasza giornalista (#35766) üzenetére


@rglaaf
veterán

csak 1 esetben tolnék tdm-et ha lenne itt is Noshahr Canals ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#35769) EczkE


EczkE
addikt

Frontlines-t kell jatszani sracok. :)) Se behemoth se elite class-ok.

Asszem mindenféleképpen!

(#35770) warcat válasza EczkE (#35769) üzenetére


warcat
veterán

Medál meg hasonlók kapcsán jártam csak frontlines módban, és folyamatosan az egyik csapat nyomasztóan jobb volt, és úgy nem nagy élmény.

EA: It's in the crate!

(#35771) EczkE válasza warcat (#35770) üzenetére


EczkE
addikt

Az elejen en is igy voltam vele, de aztan a dog tag miatt elkezdtem jatszani es nagyon megszerettem. Nyilvan nem lehet mindig nyerni.

Asszem mindenféleképpen!

(#35772) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

EVENT: DICE LA developers have a #PlayWithDICE session coming up later today on the #PC #CTE. They're looking to gather more data to evaluate #BF1 server and client performance in the current version, as well as playing with the community

Ma valamikor később (23.00 UTC?) CTE móka DICE-szal kliens- és szerveroldali performancia issue-k miatt: link

Forrás: twitter

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#35773) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#35774) voodoo98 válasza voodoo98 (#35773) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Rengeteg medic van! :D Szinte mindenki az!
125-3-as statokkal zárnak első helyen, szinte mindenkinek 10 alatt halála van, mert orrba-szájba élesztenek! :D
(Verdun Operation legelső pont, védekező pozíció)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#35775) Gery9112 válasza voodoo98 (#35774) üzenetére


Gery9112
őstag

Amíg egymást felélesztik az emberek nincs gond. :DDD Vagyis de mert ha jön tank akkor szívás van.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#35776) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

AZ ELSŐ VILÁGHÁBORÚBAN CSÍKOSRA FESTETTÉK A HADIHAJÓKAT

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#35777) bul07


bul07
nagyúr

Na még egy példa hogy miért nem érdemes jelezni(HUN jelölés) ha magyar valaki
(felismerik az írást és tudják hogy magyar ír így)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#35778) zzola válasza bul07 (#35777) üzenetére


zzola
félisten

Hát, ja!

(#35779) Tegla80 válasza bul07 (#35777) üzenetére


Tegla80
addikt

Tedd mar hozza legyszi,h pc-n es szerinted.
Irtam mar a multkor is,h konzolon ez nem ilyen.....ott igy nekem nem is tud irni a degeneralt agyhalottja ,mert nincs ra lehetosege.
Gyere at konzolra es meglatod,h mennyivel jobb itt a legkor.....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#35780) zzola válasza Tegla80 (#35779) üzenetére


zzola
félisten

De tud írni PM-et... :DDD És ott ugyanúgy elküld az anyádba! Max reportálod...

(#35781) Tegla80 válasza zzola (#35780) üzenetére


Tegla80
addikt

Nem tud mert alapban tiltva van nalam a pm fogadasa es csak attol engedi at aki baratlistan van. :DDD Igaz ezt kulon kell beallitani a ps-en belul,de a lehetoseg adott. [link] Kapcsold be es nem jon semmi. ;) (nekem sem jott a napokban sem mikor vittem az egesz partit amiben voltunk.Pedig volt akit 2x is az orosz kesre huztam azon opretions alatt a 10keselesembol. Messze a legjobb menet volt mostanaban az a jatszma. :B )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#35782) Pro!Petya válasza Tegla80 (#35779) üzenetére


Pro!Petya
addikt

"Irtam mar a multkor is,h konzolon ez nem ilyen.....ott igy nekem nem is tud irni a degeneralt agyhalottja ,mert nincs ra lehetosege."

Pontosan,és Csak ezért nincs ilyen és nem azért mert konzol kizárólag a kultúrált úriemberek kiváltsága...
Szval elhiheted hogy mivel ott konzolon többen vannak így arányaiba a fentihez hasonló debilek száma is több ergo a rage menne ezerrel ha lenne rá lehetőség. :K
Pc-n is ki lehet kapcsolni oszt' szebb napot.

Kicsit degradálva érzem a pc-s usereket a hsz-ed alapján.. :(((

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#35783) zzola válasza Tegla80 (#35781) üzenetére


zzola
félisten

Igaz! :)

(#35784) bul07 válasza Tegla80 (#35779) üzenetére


bul07
nagyúr

PC konzol egykutya, sőt szerintem konzolon több is lehet ilyen gyökér max nem tudja beírni(több játékos és szerintem az életkor is lejjebb van)

PC lassan úri hóbort lesz, mert olcsóbb egy konzolt megvenni és játszani mint egy olyan PC-t megépíteni ami normálisan futtatja

Én szemembe változnak a dolgok régen hú konzol , ma meg már hú PC

Mert egy jó PC árából akár kettő X is kijöhet, sajnos a PC lassan tényleg úri hóbort lesz

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#35785) zzola válasza bul07 (#35784) üzenetére


zzola
félisten

Akkor Te egy Úr vagy! :R

Amúgy igazad van! Most, hogy kicsúszott az XBOX X a kezemből, már viszketett a tenyerem, hogy magasabb szintre tolom a PC-m, de végül megint konzolt vettem 2 okból.
-olcsóbb, mint a PC
-több a játékos rajta

[ Szerkesztve ]

(#35786) bul07 válasza zzola (#35785) üzenetére


bul07
nagyúr

:N ;]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#35787) Bati0501 válasza bul07 (#35784) üzenetére


Bati0501
őstag

De épp nem azt sérelmezted, hogy ha meg látják, hogy HUN, akkor rögtön megy a szájkaraté?
És konzolon erre meg nincs lehetőség.
Ergó ebből a szempontból jobb a konzol.

(#35788) FollowTheORI válasza Bati0501 (#35787) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem kell odaíni... ;]

Meg magyarul böfögni... és akkor nincs ilyen gond. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#35789) bul07 válasza Bati0501 (#35787) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem, ha olvastad az előzményeket akkor kerül kontextusba

Én arra értettem hogy én még véletlen se árulom el hogy magyar vagyok, nem hogy még a nevembe beleírjam

Nem tisztem eldönteni hogy PC vagy konzol jobb, én nem tudnék FPS-t konzolon játszani

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#35790) Bati0501 válasza FollowTheORI (#35788) üzenetére


Bati0501
őstag

Bevallom régebben én is oda írtam - ne kérdezd miért. :( /Amúgy tényleg, miért jó? Beszélgetni a meccs közben f..z-nak nincs kedve, meg többnyire tényleg nem is az értelmes beszélgetés szokott előjönni. Magyarokon kívül még a lengyeleket szoktam látni, hogy beleírják a nevükbe, hogy 'PL'. Úgy látszik ez valami Kelet-Európai szokás lehet. :D /

bul07: Olvastam én, a napokkal ezelőttieket is, amikor volt erről a "HUN a névben" témáról szó.
De most tényleg a mai posztodban írtad, hogy mivel tudta a másik, hogy aki lelőtte magyar, ezért rögtön el kezdte nyomni az anyázást magyarul - ha nem tudná, hogy magyar, akkor szerintem kevésbé mondaná a magáét, mert a fk u-n kívül nem hiszem, hogy sokat ismernek a delikvensek, szvsz. :))

És ez után írtad, hogy mivel többen játszanak konzolon, ezért valószínűleg még többen vannak ott olyanok, akik így nyomnák a full kretént, csak mivel ott (konzolon) nem nagyon van lehetőség kommunikációra, ezért ott nincs így.
És ezért írtam az előző hsz-emet, mert szerintem emiatt nem "egy kutya a PC és konzol".

Én sem akarom eldönteni, hogy PC vagy konzol a jobb, csak azért írtam, hogy "ebből a szempontból jobb a konzol", mert ott nem lehet így egymásnak írogatni.

(#35791) Dtomka válasza bul07 (#35777) üzenetére


Dtomka
veterán

Szánalmas bárki legyen is az...
Gondolom kinyírtad 1 párszor :D

(#35792) sixpak


sixpak
nagyúr

HUN témához: elég régóta tolom a multis játékokat, soha eszembe sem jutna odaírni, hogy HUN....a magyar játékosok megítélése, hasonló az oroszokéhoz, hogy ennek van-e alapja vagy nincs, azt az "olvasóra" bízom.
Talán ha holnap sikerül a patkányokat leváltani, akkor megfontolom a dolgot. :)

Pár kép, ha valakit érdekel:

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#35793) Dtomka válasza sixpak (#35792) üzenetére


Dtomka
veterán

Fotós vagy? Mert szerintem nagyon jó képeket tudsz készíteni. :)

Amúgy láttam van prohardver platoon. Joinoltam, de gondolom jóvá kell hagynotok.

(#35794) sixpak válasza Dtomka (#35793) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem vagyok fotós. :N
Köszönöm. :R
Én nem vagyok benn a PH-s brigádba, nem is tudtam, hogy van.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#35795) bul07


bul07
nagyúr

Nem hiányzik valami a képekről? :O

És a két kép két külön szerver fél óra eltéréssel

Á rendesen meg van írva ez a játék, így megjelenés óta mennyivel is ;]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#35796) dergander válasza bul07 (#35795) üzenetére


dergander
addikt

Jól látom hogy nem ultrán van a graf?

Ilyenek csak low mediumon fordulnak elő. Nálam még nemvolt ilyen pedig 1400+ órám van benne.

Inkább nagyobb probléma hogy magától elkezd rángatózni, na az már a kezdetek óta benne van és még nem tudták orvosolni.

(#35797) bul07 válasza dergander (#35796) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen Low

De ez jól minősíti ezt a játékot BF4-be és BF3-ba még véletlenül se fordult olyan elő hogy egy jármű bármi része eltűnt volna és nem jön vissza, vagy hogy eleve hiányzik

Ez a játék még mindig nincs 100%-on, még több 10 órát rászánhatnának javításokra, de ez a játék már le van toszva

És még egy amit utolsó frissítés óta tapasztalok
Rárepülök egy épületre mondjuk, lövöm mint állat majd kiold a cuccot és felhúzom és ekkor egy ütés a semmiből és vagy 34% csökken a gép épsége
És nem értem miért, a ház felett jóval repülök el, olyan mintha elrontották volna a épületek magasságát és jóval felette is úgy érzékel hogy hozzáértem a házhoz
Nagyon bosszantó

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#35798) Gery9112 válasza sixpak (#35792) üzenetére


Gery9112
őstag

Tényleg nagyon jó képek lettek, nem semmi. :R

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#35799) Lendova válasza dergander (#35796) üzenetére


Lendova
őstag

Ultrán is ugyan úgy megjelenik ez a bug.

[ Szerkesztve ]

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#35800) Madn!ght válasza bul07 (#35797) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nekem különösebb problémám nincs a grafikával, sem a bugokkal, viszont már kicsit kifulladt részemről.
Ha elérem a lvl140-et, asszem szögre is fogom akasztani.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.