Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34951) voodoo98 válasza Pubszon (#34949) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Nálam az van, hogy ezen a mapon hiper akad! A többin is van stutterek, de lövéskor nagyon akad ott is.
Tehát 2 bug van:
1. lövésnél és hitelésnél beszaggat, erről már tudnak, javítják
2. sima micro akadások, de a Passchendaele mapon irgalmatlanul droppol

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#34952) Snooker


Snooker
senior tag

Gyengítették volna az Airship buster attack plane-t? Egy forduló alatt (ebbe beletartozik, hogy kilövöm a rakétákat és sorozom folyamatosan a gépágyúval) kevesebb sebzést érek el a léghajón, mint amikor ugyan ezt teszem Dogfighterrel (annak meg csak gépágyúja van, igaz sokkal nagyobb tűzgyorsasággal). Régen mentem már az Airship busterrel, de én úgy emlékeztem, hogy legalább egy 200-as sebzést összetudtam vele szedni a behemothon egy fordulóval most meg kb 100-at (Air assault játékmód)

Egyébként láttátok, hogy van két új heavy bomber?

Más: hány hpja van az airshipnek? nem találom wikin...

[ Szerkesztve ]

(#34953) Juhasz27 válasza zzola (#34519) üzenetére


Juhasz27
tag

Nagyon a végét járhatta már szerencsétlen :DDD

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#34954) LeRoy18


LeRoy18
aktív tag

hétköznapi troll, ne már
ne keverjük, tévesszük össze a közönséges legyet a harci léggyel, latinul? a fulánkja halálos szurásu

mi maradt ki a játékból?
francia idegenlégió, miért ne

10 részes mini sori. az egyenruhájuk évente változott, kik ők?
ki a kedvenc szereplőm? az aggszűz, mintakatona



[ Szerkesztve ]

(#34955) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

Epic bug status update: (egész hétvégén tesztelik)
Our QA team will be testing the Update that fixes the performance issues and missing Hellreigel attachments today and through the weekend. Doing all we can to get the update into your hands with haste. Please bare with us as we go through the final steps in the process.

És remélem, hogy a Passchendaele jobban fog futni!

Wine bottle pozíciók:


Forrás: twitter

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#34956) Pubszon válasza sixpak (#34950) üzenetére


Pubszon
veterán

Akkor én még örüljek, hogy "csak" ennyi problémám van. :U

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#34957) Gery9112 válasza voodoo98 (#34955) üzenetére


Gery9112
őstag

Ez a borospalackkal 5 gyilok az új melee-hez nem lesz könnyű. Nagy mázli kell hozzá főleg ha elvileg egy helyen felveszed nem veheted fel újra. :(

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#34958) voodoo98 válasza Gery9112 (#34957) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Hát igen! Egy ideig eltart. Nekem 1 kill már van. Azért meg lehet csinálni, csak tudni kell, hogy hol van az üveg. Meg valszeg nem sokan veszik később majd fel.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#34959) Gery9112 válasza voodoo98 (#34958) üzenetére


Gery9112
őstag

Igen én is erre gyúrok, hogy amikor már lecseng akkor kezdem el megcsinálni. Így vagyok a lángszórós achievementtel is.....tudom, hogy kell megcsinálni de most még nem próbálom meg mert ahogy megjelenik egy egyből mindenki melee-zni próbálja. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#34960) voodoo98 válasza Gery9112 (#34959) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Rá lehet menni amúgy, nekem már jó párszor sikerült felvenni! Nem nehéz, csak leütni vele vkit már nehezebb! :D

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#34961) Jokes67


Jokes67
tag

Sziasztok!
Segítséget kérek Tőletek , hátha tudtok megoldást a következő problémámra:
2-3 óra után a játék lefagy. A hang még kb. tíz másodpercig van, utánna persze az is megszűnik. Minden más fut a gépen továbbra is, csak a game fagy le...volt már valakinek ilyen problémája?
6600k, 16gb , 1060 6gb.
kösz előre .

(#34962) voodoo98 válasza Jokes67 (#34961) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Hajaj! :D Volt.
Nekem memória fizikai probléma volt.

Kérdések:
- nem melegszik semmi túl?
- megfelelő hűtésről gondoskodsz?
- van tunning? Vegyél le mindenféle tunningot! Próbáld úgy!

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#34963) feco70


feco70
senior tag

De unom már, rányomok egy pályára /operations/ és nem azt adja be, hanem egész mást. Akkor vissza,
megint nem azt adja, vagy üres szerver, negyed órát itt szenvedek, néha nagyon unom már :W

(#34964) mcmike


mcmike
őstag

Volt valakinek már olyan hogy nem számolta a kill-eket a Lebel Model 1886 Infantry-hoz? :F

Ugyanúgy 0/50-et mutat a sniper assignment (Eagle Eye Veteran)-nél, pedig tegnap volt egy pár jó köröm Team Deathmatch mapokon. Mondom akkor lehet hogy csak CQ számítana? Azon is öltem vele egyet-kettőt, de továbbra is 0/50. :U

Semmivel nem volt gondom eddig (számolás kapcsán), csak ezzel az eggyel (legalábbis ebben a tudatban élek...).

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#34965) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Korábbi hozzászólásra nem kaptam választ, feltenném még egyszer. :)

Repcsisek! Kérnék egy kis segítséget, az Air Assault módhoz.
Hogyan kell normálisan célozni?! :D Kontrollerrel legalább "vezetni" tudom a gépet, viszont azzal célozni nem tudok. Egér+bill kombóval jópárszor lezuhantam, bár a sensi állítgatással kicsit javult a helyzet. Utóbbival talán a célzás okés, viszont az irányítás gáz. Egyszerűen képtelen vagyok a repcsiből a cikázó kis vackokat becélozni (lelőni meg pláne). Van valami bevált módszeretek?

Voodoo98: Van vmilyen táblázatos jellegű összefoglaló a legjobban alkalmazható perkekről? (vagy legalább az ajánlott kombókrók, melyik mit ad).

A játék közben nem értem, hogy a loadoutnál miért nem írja, melyik mit ad, a customize-ben meg csak azt a hármat mutatja, ami a loadoutba tettél.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#34966) voodoo98 válasza Madn!ght (#34965) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Repcsizés:
Hát sajnos nincs mese! Egér+bill combó a nyerő! Pumpálni kell rendesen az egeret, de ez van. Viszont sokkal könnyebb vele célozni, mint csak bill-el, joystick-kel vagy gamepad-del.
Sokat kell gyakorolni és akkor menni fog az! 50-es szinten már el tudsz majd repkedni! :D... de tényleg...gyakorolni kell...

Perkek:
Nem tudok sajnos.
Battlefield 1 Assignments: Ezt nézd meg esetleg!
Olvasd el játékon belül a leírásokat a Soldier/Service Assignments menü pont alatt és válaszd ki számodra a kedvezőt. Ezek minimál előnyt adnak. Sőt az Affliction-ök hátrányt! :D
Nyilván repülős perket ne válassz inf-re, stb.

(#34964) mcmike
Jól csinálod pedig, az Eagle Eye (Basic)-nek meg kell lenni és utána tudsz tovább menn a Veteránrai. Mindenképpen az inf verzióval kell lenned, sniper variáns nem jó!
Nekem meg van, én is megcsináltam az 50 kill-t Lebel inf-el.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#34967) Madn!ght válasza voodoo98 (#34966) üzenetére


Madn!ght
addikt

Hm, csak azért, mert most a körök végén már a játékosoknál kiírja, hogy milyen perkek aktívak. Tuti, hogy lehet olyan kombókat összeállítani, amelyek azért valamelyest előnyt biztosítanak. (pl: a borosüveges killeknél a YT vidikben többször megfigyeltem, hogy úgy "lopakodik" sorozatban az ellenfél mögé, hogy azok nem is észlelik. Kizárt, hogy ne hallanák, vagy ennyire birkák lennének?! :D)

Na hét végén - ha lesz időm - nekiugrok, aztán kidolgozom. :B

A repcsizés egyelőre nagyon missión impossible-nek tűnik. Vannak valamilyen különleges beállítások a controlsban, amelyekre érdemes odafigyelni?

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#34968) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

Update infó a performance problémáról:

(#34967) Madn!ght
Talán a megfelelő egér sensi, meg a minimap-t nagyobbra venni, hogy többet láss.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#34969) Madn!ght válasza voodoo98 (#34968) üzenetére


Madn!ght
addikt

Belső nézetet vagy külsőt érdemes preferálni, esetleg váltogatva? Zoom, ilyesmi? (eléggé vacak a zoom ahogy láttam, annak esetleg van optimális beállítása?)

(#34964) mcmike: +1, én is TDM-en csináltam meg. (Monte Grappa, Sinai Desert előnyben. :B )

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#34970) Jokes67 válasza voodoo98 (#34962) üzenetére


Jokes67
tag

a melegedés gyanus...tunning volt ,de akkor is fagyott amikor levettem. Ha memória probléma lenne, akkor is lehetséges hogy csak a bf áll le?

(#34971) voodoo98 válasza Jokes67 (#34970) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Nem, akkor leáll más is, ami "eszi a ramot" rendesen (értsd úgy, hogy a pacman nem áll le :D). Nekem 5-10-20 percig is ment a hibás rammal. GTA5 is megállt 16 perc után, ebből tudtam, hogy hw probléma van. Mivel a sw előtte kizártam és a BF1-re gyanakodtam.

(#34969) Madn!ght
Van aki váltogatja a külső-belső nézetet, de egyértelműen külső nézet!

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#34972) Jokes67 válasza voodoo98 (#34971) üzenetére


Jokes67
tag

Köszi szépen! Kérek kölcsönbe memóriát és úgy kipróbálom.

(#34973) sixpak válasza Madn!ght (#34969) üzenetére


sixpak
nagyúr

Mindenki másra esküszik, én pl. csak belső nézetben tolom....mondjuk én minden BF-et HC módban játszottam, ott meg ugye nincs is külső nézet.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#34974) voodoo98 válasza Jokes67 (#34972) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Ez a legjobb! Tuti ki tudod zárni a ramot! (nyilván lap vagy ram slot még lehet hibás, de csak nem!)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#34975) nincsnév007 válasza zzola (#34923) üzenetére


nincsnév007
őstag

, én meg ps4 vásárlás előtt olvasgattam, hogy hogy fut a játék ps4-en és rengetegen mondták hogy rendesen meg tud akadni meg minden ezért kicsit féltem. én meg játszok azt alig veszek észre fps droppot :DDD egyedül eddig az volt furcsa hogy néha a texturát vette le egy két másodperce. Nálam tökéletes a játék régebben egyedül a menü akadt de most már azt is kijavították.

[ Szerkesztve ]

(#34976) voodoo98 válasza Gery9112 (#34957) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Simán meg lett. 5x vettem fel 5x meg is lett. Asszem 1x nem sikerült. :D
Nem nehéz annyira, mint amennyire elsőnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#34977) pucz válasza Madn!ght (#34967) üzenetére


pucz
senior tag

W-S: Throttle up-down
A-D: Yaw left-right
SPACE-CTRL: Pitch UP-Down

Egeret beállítani egy neked megfelelő érzékenységre. Nekem az érzékeny és lassú között van. Ha kell, gyors is legyek és ha kell, bírjak precízen célozni, meg esetlegesen tudjam korrigálni a gép mozgását.

Fordulózásban le-le szoktam ejteni a gázt, így szerintem jobban beterelhető a fordulózásnál. Anno BF3-ban bejött, azóta így kenem. De az ilyeneket majd kitapasztalod.

Nekem így esik a legjobban kezemre, és a 3 óta így használom. Ott rá ment vagy 5 órám, mire próbálgattam a beállításokat, és kitapasztaltam, hogy nekem hogy esik kézre. Onnantól már csak a taktikákat, trükköket kelletett kisajátítani, és némi rutint.

(#34978) Atla válasza Madn!ght (#34967) üzenetére


Atla
senior tag

Vannak új perkek,csak lejjebb kell görgetni. Könnyebb őket megszerezni mint az eddigieket. Pl. Van egy csizma,nevét nem tudom most, de ha berakod lehalkul a lépted. Még saját magad se hallod.

(#34979) Madn!ght válasza Atla (#34978) üzenetére


Madn!ght
addikt

Azt én is észrevettem, hogy néhány meccs alatt többet is megszereztem.
Én arra gondoltam, hogy létezik-e ezek kombinálásáról valamilyen táblázat, amely mások gyakorlati tapasztalatai alapján kimutatható “előnnyel” szolgálnak. :B (mert ugy lenne értelme, nyilván játékstílushoz igazodva) :B

(#34977) pucz: köszi, kipróbálom. :R

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#34980) bul07


bul07
nagyúr

Ez az új DLC már megint

Hol a frászban vannak a járművek Conquest módban
Van egy max 2 tank, már ha nem a rossz oldalon van az ember mert akkor egy sincs

Ne vicceljünk már

Ha gyalogos harcot akarnék akkor arra ott a TDM, de nem Conquest-re is rá van kényszerítve a gyalogos harc

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#34981) zzola válasza bul07 (#34980) üzenetére


zzola
félisten

Főleg a sznájperpista...

(#34982) dergander válasza bul07 (#34980) üzenetére


dergander
addikt

Nem meg az nem tetszik hogy az új mapokon mi ez a dominition mod?

Conquest mód sose arról szólt hogy már el van foglalva minden pont és nekünk vissza kell foglalni és megtartani. De itt még is, kicsit azt érzem már nem tudtak mit kitalálni a fejlesztők az utolsó kiegre. A fegyverek Legendary Skinje pedig köpedelem,le vannak kopva mint valami agyonhasznált fegyver.

(#34983) guftabi96 válasza dergander (#34982) üzenetére


guftabi96
addikt

Mert ez nem is CQ, hanem CQ Assault. Hogy miért erőltetik, azt ne kérdezd, én sem értem. Eddig kb 1 olyan CQ assault kört játszottam az új mapokon, ahol nem akadt volna meg kb teljesen a játék az első pontnál.

#KeepFightingMichael

(#34984) Lendova válasza dergander (#34982) üzenetére


Lendova
őstag

CQ assault volt a BF2-ben is.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#34985) Snooker válasza guftabi96 (#34983) üzenetére


Snooker
senior tag

Amúgy az nem volna rossz, ha lehetne ezeken a mapokon sima CQ is. Cape Helles-t megértem, hogy csak CQ Assault, de a többi?

(#34986) Bati0501 válasza guftabi96 (#34983) üzenetére


Bati0501
őstag

Én eddig még nem játszottam sokat az új pályákon, de eddig még szerencsére egyszer sem akartunk el az első pontnál.
Sőt, a legelső köröm azon a búzamezős pályán (sryn nem tudom a nevét) :D olyan jól sikerült, hogy 2,5 körüli volt a K/D-m.
Szerencsére ki lehet fogni jó köröket.

/pályától függetlenül néha olyan szar csapatba kerülök, hogy semmi értelmeset nem csinálnak és 5 perc alatt végignyom az ellen a pályán/

(#34987) Snooker


Snooker
senior tag

Nem tudja valaki véletlenül, hogy meddig tart a dupla xp-s event?

(#34988) voodoo98 válasza Bati0501 (#34986) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Én is 1x-2x akadtam csak el ott, de akkor is védő voltam :)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#34989) pucz


pucz
senior tag

Ti hol szereztetek meg a boros üveg kihívást? Agyvérzést kapok, akár hogy sunyizok, mindig elkalapalnak. Ha nem kozelharcban, valami csipás a háttérből.

Videokon könnyűnek tűnnek. Csak az a baj, hogy nálam nem botok vannak, mint általában a videokban.

A 20 tripwire killt is meg csak most teljesítettem. Annyit csipaztam ez idő alatt, hogy már lassan mehetnek valami lan csapatba...
Videokon ez is könnyűnek tűnt, de valahogy én mindig okosabb ellenek ellen mentem és vagy eszrevettek, vagy nem haltak meg...:D de meg van, végre...

(#34990) LeRoy18


LeRoy18
aktív tag

szolgálai közlemény, különösen a gyűjtögetők figyelmébe ajánlom
a supply drop játékmód kihalófélben van, egy, két szerverrel fut esetenként, globális krizishelyzet
50 supply drop győzelem után jár egy dog tag, aki nem szerezte még be és igényt tart rá, itt az idő

mi maradt ki a játékból?
senki többet?

a portugál srácok, a piperkőcök, már ami az egyenruhájukat illeti?

nem talált

[ Szerkesztve ]

(#34991) Gery9112 válasza voodoo98 (#34976) üzenetére


Gery9112
őstag

Picit későn reagálom le mert nem voltam gépközelben de gratulálok. :R jövő héten nekiállok én is.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#34992) voodoo98 válasza pucz (#34989) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Felveszed a borosüveget es le kell campelni! Ne menj nyilt terepre. Hatulrol utottem le majdnem mindegyiket! Caporetto-n C-n es B-n eleg jol lehet campelni. Vagy Passhandeale.

Gery: koszi! :)

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#34993) Snooker válasza pucz (#34989) üzenetére


Snooker
senior tag

Mi azt úgy csináltuk meg még anno, hogy innen PH-ról felmentünk jó páran, egy üres, nem DICE szerverre, és közösen megcsináltuk a nehezebb feladatokat. ;]

(#34994) Gery9112 válasza Snooker (#34993) üzenetére


Gery9112
őstag

Ha valaki elakadna valamiben ezt most is bejátszhatjuk. Szívesen segítek.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#34995) #87082240 válasza Gery9112 (#34994) üzenetére


#87082240
törölt tag

Parabbelum fegyóhoz kellene lelőnöm 2 repcsit lmg-vel, de sehogy se akar összejönni. Ha ebben tudnál segíteni, hálám örökké üldözne. :D

(#34996) pucz válasza Gery9112 (#34994) üzenetére


pucz
senior tag

Akkor kérlek adj egy origin elérhetőséget és tolhatjuk. :)

Köszi mindenkinek. De sehogy nem akár összejönni.

[ Szerkesztve ]

(#34997) #87082240 válasza pucz (#34996) üzenetére


#87082240
törölt tag

PS4 :)

(#34998) Snooker válasza pucz (#34996) üzenetére


Snooker
senior tag

Azt hogy hozzátok össze majd? Kell legalább 20 emberke egy CQ elindulásához, nem? Amúgy Monte Grappa, Empire's Edge, Galicia tökéletes ezen feladat végrehajtásához.

(#34999) LeRoy18


LeRoy18
aktív tag

selfi készítés a Nagy Háború alatt?
konkrétan ez codex entry bejegyzés érdekel, létezik vagy van rá utalás



(#35000) pucz válasza Snooker (#34998) üzenetére


pucz
senior tag

Jó egy sima szerver is. Map szélén tali, és úgy. De a srácok konzolon tolják, úgy hogy marad a kínlódás. :D esetleg ha valakinek kell valami, oda-vissza lehet segíteni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.