Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35201) LeRoy18 válasza voodoo98 (#35187) üzenetére


LeRoy18
aktív tag

ww2?
legalább 200 évet tévedsz, nem lesz az jó

alátámasztom
szerinted a Katyusha megölné őt?

(#35202) omfgk


omfgk
addikt

Starting next week:

- Apocalypse Free Trial - Between March 6-12

- Community Mission (Get 100 Shotgun Kills and be rewarded with a Superior Battlepack) - Between March 6-12

- 2XP event for all players - Between March 9-12

A shotgun kill marhára kellett ám. Megint mindenki a hunter vacokkal fog szaladgálni...

[ Szerkesztve ]

(#35203) @rglaaf válasza omfgk (#35202) üzenetére


@rglaaf
veterán

Sajnos igy lesz bár letojnám ha lenne a medicnek is valami rendes fegyvere mert azért ez szomorú hogy minden kasztnak voltak op automata cuccai

PSN:BiZzare_0 ️

(#35204) omfgk válasza @rglaaf (#35203) üzenetére


omfgk
addikt

Federov Trench.
Nem op, a TTK-dmg patch óta, de azért nem olyan rossz.

Vagy Autoloading extended. Ezt spammolni kell mint az állat közelre. Én ezt speciel nem szeretem, mert nem elég gyors az ujjam ehhez (vagyis elég gyors lenne, de ekkor meg a pontosságom lesz nagyon vacak).

(#35205) @rglaaf válasza omfgk (#35204) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ok trenchre talán ezek még jók de középtávra esélytelen automatico hipfirebe is pontosabb messzebbre, egyébként meg mostanában elég sok sírás megy chaten hogy kevesen menbek medicel mondjuk meg is értem ha mindennel bedarálják őket

PSN:BiZzare_0 ️

(#35206) zakarmihaly válasza @rglaaf (#35205) üzenetére


zakarmihaly
tag

én nem tudom, de szerintem a Federov Trench a legjobb fegyver a játékban. ráadásul medic-kel lehet mindent megnyerni, szóval nem érzem gyengének, sőt

(#35207) pucz


pucz
senior tag

Az imént toltam egy Bruszilov offenzívát, mert kell a Battlepack. De alig vártam, hogy vége legyen a kampánynak. Olyan szinten droppol, hogy már azt vártam, mikor fagy ki a picsába, azt szakad össze az egész rendszer. Dúrva. Ilyet még sosem csinált. A régi FX 8320 / R9 380X párossal nem volt ilyen játszhatatlan.

Valakinek hasonló dolog? Vagy egyedüli vagyok?

[ Szerkesztve ]

(#35208) @rglaaf válasza pucz (#35207) üzenetére


@rglaaf
veterán

én is feladtam csak más miatt az a rohadt galicia támadoba...

PSN:BiZzare_0 ️

(#35209) Bati0501 válasza @rglaaf (#35208) üzenetére


Bati0501
őstag

Én sem szeretem ezeket a pályákat.

(#35210) pucz válasza @rglaaf (#35208) üzenetére


pucz
senior tag

Nekem jól ment, az iszonyatos laggok-droppok közepette is. Jó volt a matchmaking is, mert nem ment át állóháborúba. A nyertes oldal is csak annyival nyert, amennyivel jobb volt. Picivel. Kiegyenlített meccs volt, mind a 2 alkalommal.

Lezongoráztam kétszer az Eastern Storm Operation Campagint, és pofátlan módon azt mondta, köszi, gyere máskor is. Pontosabban 6 óra múlva... :DDD

A szörnyű laggok megszűntek, a probléma okozója megvan:

A Gigabyte még mindig nem tud rendes szoftvert írni, a háttérben zabálta a vasat a Gservice, és pár GB komponens. Így arra jutottam, mennie kell mindnek (Appcenter, és ehhez pár szoftver). Letisztítottam utánuk mindent (registry, temp, stb), kapott a Windows is egy kis tisztítást, majd lefuttattam egy AntiMalware stuffot. Az talált is jócskán kártevőt, a Chrome hozta haza, szóval még annak is kétséges a sorsa.
Mindenesetre megszűnt a probléma, abszolút smooth a game!

(#35211) gytacs válasza zakarmihaly (#35206) üzenetére


gytacs
tag

Sztem jók a medic fegyverek, több is jól használható. Mondjuk a Federovok nálam a hulladék kategóriába tartoznak, iszonyat pontatlanok. Én mindig medic vagyok. 1100 felett van már az mvp gyűjteményem.

(#35212) zakarmihaly válasza gytacs (#35211) üzenetére


zakarmihaly
tag

úgy értem a "legjobbat" hogy szerintem relatíve könnyű vele lőni, automata, sok tölténnyel, szóval op akár egy casualnak is. persze lehet sokal jobban lőni mással, de ez a legjobb "ár-érték" arányú : ]

(#35213) bul07 válasza omfgk (#35202) üzenetére


bul07
nagyúr

Na igen a sok gyökér majd megint rámegy

Nem értem ezekkel a feladatokkal cseszik széjjel a jó játékot, mert a játékosok egy bizonyos százaléka az ilyen marhaságokra megy rá és sz@rik a feladatra

Ha lenne olyan feladat hogy lőj egy fejes 500-ről állítom a csapat 70% a pálya valamelyik sarkában kempelne és próbálná lődözni a fejeseket

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#35214) feco70 válasza bul07 (#35213) üzenetére


feco70
senior tag

+1

(#35215) bul07


bul07
nagyúr

Ez a játék akkor egy trágya még mindig

Elindul a kör
Mi oldalunkon 21 játékos a másik oldalon 23, és ők az erősebbek ők nyertek előtte
Na és kiit kezd el feltölteni játékossal ????

Hát persze hogy őket de nem is akárhogy, lentebbi két kép jól példázza, őket fullra feltölti és csak utána a gyengébb csapatott

És majd 3perccel később érjük el a 31 játékost amikkor már vezetnek vagy 50-el és pontok többségét is elfoglalták

ÁÁÁ jöhetne már a következő hogy ezt a sz@rt letörölhessem a gépemről :(((

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#35216) giornalista válasza bul07 (#35215) üzenetére


giornalista
senior tag

játssz a BF4-gyel, sokkal, sokkal jobb. én ma mindkettővel toltam, annyira szarok a pályák (és a conquest pontszámítás) az 1-ben, hogy nincs is kedvem játszani vele. a fos fegyverekről (recoil pattern helyett óriási spread...) nem is beszélve.

van 1-2 jó újítás benne, de shooternek összességében nem igazán jó a BF1. akkor már a BF4, de még inkább a BF3...!

(#35217) dergander válasza bul07 (#35215) üzenetére


dergander
addikt

Azért tölti fel azt az oldalt mert már ott van valaki akire a barátai csatlakoznak partyra. Ezzel nem lehet mit kezdeni , de szerintem szokott ez fordítva lenni is,akkor bezzeg nincs panasz mert az a nyerő oldal. Átlépni meg senki nem fog. Még nagyon soká fogunk játszani az új BFel. :)

(#35218) bul07 válasza giornalista (#35216) üzenetére


bul07
nagyúr

Még kell vagy 8 szint a 140-hez addig maradok, hátha majd nyáron jön a Alpha vagy utána a BETA

(#35217) dergander

Persze 9ember várakozott hogy belépjen a barátjára ez nem életszerű

Én mindig figyelem hogy hogy tölti fel az oldalakat és az esetek 95% a nyertes felett tölti fel először

Nem kell átlépni csak ne a volt nyerő oldalt töltse fel fullra, hanem mindkét oldalra dobálja vagy a gyengébbik volt vesztes oldalt töltse fel, á de nem, erősebbik oldalnak add még előnyt

Ez a játék még mindig olyan állapotban van mintha most jelent volna meg 3hónapja, olyan gyermeteg hibái vannak

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#35219) feco70 válasza bul07 (#35218) üzenetére


feco70
senior tag

Igaz, sok baja van, de nagyon el lehet vele lenni szerintem.
Operations nagyon izgalmas csaták vannak, a zenéje pedig pazar.

(#35220) giornalista válasza bul07 (#35218) üzenetére


giornalista
senior tag

egyébként ilyen béna feltöltés máshol is előfordul. engem a rossz pályák és a teljesen kiherélt Conquest mód jobban aggaszt. ha a következőben is ez a pontszámítás lesz, nem a klasszikus, nem biztos, hogy maradok :(

(#35221) mcmike válasza bul07 (#35218) üzenetére


mcmike
őstag

"Én mindig figyelem hogy hogy tölti fel az oldalakat és az esetek 95% a nyertes felett tölti fel először"

Erre szokták azt mondani hogy: a szegény embert az ág is húzza... :DDD

Viccet félre téve én is észrevettem már a jelenséget. Ilyen esetben nincs mit tenni, másik szervert szoktam keresni. Hacsak nem uralkodott el éppen rajtam az "önsanyargató hajlam"... :U

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#35222) smokiii1 válasza pucz (#35207) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Én emiatt nem is játszom soha operationt. Droppol néha CQ-van is de OP-ban játszhatatlan

(#35223) pucz válasza smokiii1 (#35222) üzenetére


pucz
senior tag

Nálam most smooth nagyon a játékmenet. Egyedül Passchendaele az, ami picit laggos maradt. De nem annyira, mint az update előtt.

De ahogy irkászoltam néha-néha, akinek szörnyű droppjai vannak, érdemes lehet szétnézni a gépén.
Fene gondolta volna, hogy a Razer Synapse, meg a Gigabyte komponensei b*szták az anyjuk a háttérben. Game mode kikapcsolása, és egy kis Windows reszelés, tisztítás ismét csak javít a játékmeneten.

Pluszba csináltam egy olyat, hogy a Dokumentumokban töröltem a konfigurációs beállításokat, illetve az UI mappáját. Ezeket lehúzza a játék indításnál, csak nullázza a beállításokat.

Lehet csinálok egy rövid "Tweak cikket", hátha segít másoknak is. Nekem összességében beváltak ezek.

(#35224) anubis6 válasza pucz (#35223) üzenetére


anubis6
aktív tag

Nyitott kapukat döngetsz, már Madnight kolléga csinált, az összefoglalóban megtalálod.. a synapse gondokra meg nézd át az usb portok enegriagazdálkodását, hogy ne tudja a windows kikapcsolni.. ezenkívül a szolgáltatásoknál is van olyan process, ami akadást okozhat (szintén synapse) és persze a legújabb szoftvert használd:) razer akadásra help

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#35225) voodoo98 válasza pucz (#35223) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

+1
Passchendaele-re is! Az nekem is szörnyű! A többi viszonylag jó.

Doksi: :R
légyszi szedd össze, hogy mit szeretnél berakni a doksiba és szerintem Madn!ght kolléga szívesen bemásolja.
Engem mindenesetre érdekel!

(#35224) anubis6
:K

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#35226) pucz válasza anubis6 (#35224) üzenetére


pucz
senior tag

Bocs, nem láttam. Megtartom akkor magamnak az egészet. Vegyétek figyelmen kívül. ;)

[ Szerkesztve ]

(#35227) Madn!ght válasza voodoo98 (#35225) üzenetére


Madn!ght
addikt

Így van, bármilyen tapasztalat (különösen a profil fájl leszedés és felhőből visszatöltés hatásai) jól jönnek. Azzal kapcsolatban kevésbé voltak érdemleges tapasztalatok. :K ;)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#35228) anubis6 válasza Madn!ght (#35227) üzenetére


anubis6
aktív tag

Az volt régebben a settings mappa törlés, tudod.. volt akinek segített ;)

pucz #35226 Félre ne érts, nagyon is örülünk mindenféle segítségnek, mi is próbálunk mindig új megoldásokat keresni, szóval csak bátran! Főleg az ilyen spec. dolgokban, mint az alaplapi szoftverek.. biztos sokan nem is sejtik, hogy gond lehet velük :R

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#35229) zzola


zzola
félisten

Jól emlékszem, hogy a 2x scope nem csillog, nem látható távolról?

(#35230) smokiii1 válasza zzola (#35229) üzenetére


smokiii1
aktív tag

4x vagy az alatti scope-ok nem csillognak

(#35231) anubis6 válasza zzola (#35229) üzenetére


anubis6
aktív tag

Oh elkéstem.. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#35232) voodoo98 válasza pucz (#35226) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Ird ide commentbe es azt be lehet linkelni a doksiba! Sok comment van mar benne!

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#35233) zzola válasza smokiii1 (#35230) üzenetére


zzola
félisten

Kösz+

(#35234) LeRoy18


LeRoy18
aktív tag

mai termés? 50 frontharcos kiiktatva, remélem egy se lapult meg a sorokban közülük
jutalom?
unlock, rsc smg (három betű, milyen mozaikszót takar? :)

mire vagyok kíváncsi?
szerintem ez egy sznob fegyver, egyetértek, nem én találtam ki, olvastam valahol
a tárba 9 töltény fér, elvileg jól képzett lövészek ezzel leszednek két embert is, utántöltés nélkül
(semmi bűzgránát rásegítés, nem egy lineáris lövészárokban tételezem fel)

én végig azon gondolkoztam, melyik nerf gunt mintázhatták róla

[ Szerkesztve ]

(#35235) Madn!ght válasza pucz (#35226) üzenetére


Madn!ght
addikt

Ne aggódj, nem saját szellemi termékemként fogom prezentálni. Én csupán az összegyűjtő-rendszerező szerepet vállaltam annak érdekében, hogy egyrészt ne köszönjön 10 hozzászólásonként vissza ugyanazon kérdés, másrészről pedig, hogy az összefoglaló ne legyen eltúlzottan hosszú (ugyanis jellemzően így sem olvassák végig...). ;) :B

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#35236) guftabi96


guftabi96
addikt

Mi van mostanában a matchmakinggel? Az utóbbi időben akármikor próbáltunk játszani szinte kivétel nélkül az lett a vége, hogy a szerverkeresőbe kellett szervert keresnünk, mert:
-üres szerverre rakott be minket
vagy
-US/AS szerverre rakott be
vagy
-Nem mindenki tudott csatlakozni (failed to join és társai)
De egyedül is hasonló a helyzet :(

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#35237) Bati0501 válasza guftabi96 (#35236) üzenetére


Bati0501
őstag

Nekem mostanában többször az volt, hogy a kiválasztott operation helyett már a következőre rakott be.

(#35238) Gery9112 válasza Bati0501 (#35237) üzenetére


Gery9112
őstag

Mondjuk nekem is eléggé hiányzik, ami pl. a BF4-ben volt. Ott láttad, hogy a meccsben mennyi az állás. Párszor volt olyan, hogy beléptem egy meccsre de vagy pont vége lett vagy pont mapváltás.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#35239) Bati0501 válasza Gery9112 (#35238) üzenetére


Bati0501
őstag

Az tényleg jó lenne, nem is értem miért hanynak ki belőle ilyen dolgokat, főleg ha már korábban is meg tudták csinálni. /BF3-ban is volt már ilyen/

(#35240) sixpak válasza Gery9112 (#35238) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nekem 10 menetbol 5 ilyen....spawnolni nem enged már, varhatok a következőre, ami általában valami szar map. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#35241) Gery9112 válasza sixpak (#35240) üzenetére


Gery9112
őstag

Akkor lehet csak én játszottam keveset az elmúlt másfél hétben. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#35242) sixpak válasza Gery9112 (#35241) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én rengeteget tolom mostanában, második reneszánszát éli a játék nálam, persze csak Operations.
A többi mód szót sem érdemel, még a Rush jó lenne, de alig vannak, meg kevés a 32 ember.
Szóval azt akartam mondani, hogy annak ellenére, hogy ez a játék minden idők leghulladékabb Battlefieldje, a hibák gyakorlatilag megszámlálhatatlanok, de az Operations feledteti a sok töketlenkedést, amit az impotens Dice csinál, játékfejlesztés cím alatt.
Egész egyszerűen döbbenetes, hogy milyen ütközetek alakulnak ki Operations-be, mai napig lehidalok néha, tényleg beszarás némelyik parti....

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#35243) @rglaaf válasza sixpak (#35242) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nekem is a jó kis ET meg Quakewars ot juttatja eszembe ez a szakaszos előre haladás, már csak az kéne hogy a kasztoknak is legyen valami szerepe feladata közben

PSN:BiZzare_0 ️

(#35244) Gery9112 válasza sixpak (#35242) üzenetére


Gery9112
őstag

Utólag jó lett volna ez a mód a Bad Company 2-től kezdve a BF3 és BF4-ben. :K Tényleg ez a játékmód sokat emel a játékon (még ha sokszor a csapatleosztás olyan amilyen).

Remélem ha tényleg második VH jön, akkor ezt a módot nem hagyják ki (kár lenne). D-Day, Operation Market Garden, Ardennek, Sztálingrád, Harkov...stb.stb. gyakorlatilag végtelen lehetőség.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#35245) sixpak válasza @rglaaf (#35243) üzenetére


sixpak
nagyúr

Az már lehet sok lenne az egyszerű casual játékosnak, aki csak meló után leül lőni egy kicsit, talán ezért nem lépik meg, de valóban jó ötlet.

Gery: pillanatnyilag úgy érzem, hogy Operations nélkül nem játszanék a játékkal, már nagyon régen csak az Operations-nél van pipa a server browser-ben, ha ezt kihagyják a következőből az tényleg a vég kezdete lenne.
Én az új mapokra várom az Operations módokat, már ha itt lennének is késő lenne.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#35246) @rglaaf válasza sixpak (#35245) üzenetére


@rglaaf
veterán

Röhej de pont ez miatt még nem is játszottam az új mapokon, cq kergetőzés hidegen hagy ráuntam.
Air assaultot is kipipáltam 2 körrel

PSN:BiZzare_0 ️

(#35247) sixpak válasza @rglaaf (#35246) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ugyanez nálam is. :K

Kipróbáltam, szép meg jó, de nem futkozok körbe mint egy hülye....tdm, domination meg ilyen módok meg meh.....

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#35248) blue01song válasza pucz (#35223) üzenetére


blue01song
aktív tag

Annak én személy szerint örülnék és szerintem még sokan mások is! Várjuk :)

(#35249) sixpak


sixpak
nagyúr

Az utolsó dlc zenéje elérhető valahol publikusan valami tömörítetlen formátumban?
Tudom yt-on fent van, de le szeretném tölteni és normális minőségben hallgatni, nem a pc-n.

Szerk.: komolyan, le vagyok nyűgözve, valami hihetetlenül jól sikerült, megkockáztatom, hogy az egyik legjobb játék zene, amit valaha is hallottam.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#35250) zzola válasza sixpak (#35249) üzenetére


zzola
félisten

?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.