Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34501) Butcher82


Butcher82
senior tag

Sziasztok!

Singleplayer résszel kapcsolatban szeretném kérdezni, hogy egy Fx6300, 12Gb Ram, GTX 1050 2Gb OC-s konfiggal 1680x1050-es felbontáson high/ultra beállításokkal játszható lenne?

***Go Ahead, Make My Day.*** Clint Eastwood óta szabadon.¯\_(ツ)_/¯

(#34502) Snooker


Snooker
senior tag

Na az előbb miután lelőttek Amiensen csontig fagyott a játék. Ilyen még egyszer sem történt velem.

(#34503) Gery9112 válasza Snooker (#34500) üzenetére


Gery9112
őstag

De igen, elvileg jön hozzá a hot fix, ha jól emlékszem. Van még egy bug vagyis velem eddig még sose történt, hogy a tankról lepattan az anti tank gránát 😀

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#34504) Marmonkanna


Marmonkanna
tag

az már reload! :Y

[link]

(#34505) voodoo98 válasza Snooker (#34500) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Mint az állat, de szerintem ez már known-issue. Remélem javítják asap.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#34506) Snooker válasza voodoo98 (#34505) üzenetére


Snooker
senior tag

Röhej...

Egyébként nektek mennyi idő a betöltése egy pályának? Nekem 2 perc simán megvan szerintem, de nem mértem még le ...

(#34507) sixpak válasza Snooker (#34500) üzenetére


sixpak
nagyúr

De.
Meg ilyen érdekes cpu/vga hasznalat játék közben:


[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#34508) Lendova válasza Snooker (#34506) üzenetére


Lendova
őstag

50 sec az első betöltés a menüből. 7200-as HDD-n van.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#34509) Zso Ro


Zso Ro
senior tag

Néha olyan klassz tengeri csaták alakulnak ki a két új mapon,hogy öröm nézni.
A hangulata így nem rossz,bár szárazon már más a felállás a full sniper csapatok miatt

(#34510) SyMbioTe válasza Snooker (#34492) üzenetére

Hát szerintem akkor már inkább a Season Pass. Ahogyan monda valaki az a jobbik rossz.
Nekem egyetlen egy bajom van vele, hogy a multis pályákat szerintem minden játékos megérdemelné, aki az alapjátékot megvette. Szvsz. azt pofátlanság DLC-ben adni, mert így aki megvette csak az alapot, az kapott egy fél játékot. Fele pályával, fele fegyverrel, de utóbbi az még kibírható.
A fegyvereket én még úgy ahogy nem zavar ha DLC-ben vannak, mert BF1-nél is vannak kicsit OP-k a DLC-s fegyverek között, de az alap fegyverek is nagyon jók.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#34511) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Sziasztok!

Mi a frászkarikáért dobál le állandóan 'server disconnected' hibával?

Az érdekes az egészben az, hogy a kör elején a karakterválasztóban időzhetek akár több percig is.

DE miután elkezdek érdemben játszani, kb. 5-10 perc után (változó) kidob 'server disconnected' hibával!

UPC 30/3 megás net.

Gépem simán megvan a játékhoz.

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#34512) FollowTheORI válasza D1L1ZS (#34511) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

UPC... ennyi... :)

Szar a netjük erre a játékra valamiért.

(#34513) D1L1ZS

Van akinek a kezdetek óta ilyen... szóval nem tudni mitől függ.
Csak azt hogy a UPC hálózata talpig sáros benne. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#34513) D1L1ZS válasza FollowTheORI (#34512) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Az király... :( Hát csak ezért nem fogok szolgáltatót váltani...

Egyébként a játék megjelenésekor ritkán volt ilyen, kb soha, de a legelső DLC megjelenése után egyre többször, majd javították, most megint xar...

A beta alatt sem volt ilyen gond...

Illetve akkor a karakterválasztóban miért rudok perceket lenni?

A menü meg laggolni kezdett?! WTF? Komolyan elbaxtam 11.5 k + 4.5 k Season Pass a nagy semmire!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#34514) whitezo88 válasza D1L1ZS (#34511) üzenetére


whitezo88
nagyúr

A másik kérdés hogy miért nincs reconnect mód, sok server tele van és ha ledob nem tudsz visszamenni, várhatna 1 percet mondjuk.

(#34515) STC Speed válasza D1L1ZS (#34513) üzenetére


STC Speed
őstag

összefoglalóba a megoldás!

(#34516) sixpak válasza FollowTheORI (#34512) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem volt disconnected senkinek az elején, az első patch hozta ezt a feature-t.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#34517) D1L1ZS válasza STC Speed (#34515) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Ez a VPN dolog megoldható más VPN programmal is? Vagy konkrétan az AVAST féle Secure Line kell hozzá?

Előre is köszi a választ!

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#34518) bul07


bul07
nagyúr

Ma reggel nálam úgy fagyott le hogy pálya betöltéskor elkezdte betölteni a pályát majd töltötte töltötte de sose ért a végére, de közben kurzor élt, medálokhoz is meg a ládákhoz is be tudtam lépni

Végén Alt+F4 lett a vége mert máshogy nem tudtam kilépni

Két új pálya meg hát, mentem pár kört elég is volt

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#34519) zzola


zzola
félisten

(#34520) D1L1ZS válasza D1L1ZS (#34517) üzenetére


D1L1ZS
őstag

A Cyber Ghost 6 programmal próbáltam, de mikor csatlakozok CG6 programban egy másik serverre (Amsterdam) az Origin Offline-ba vált! Természetesen a BF1 sem műxik Onlineba így...Mit ronthattam el?

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#34521) Tegla80 válasza zzola (#34519) üzenetére


Tegla80
addikt

Klafa ,jol leapritottad a nepet vele :C ...plusz kozben szerencsed is volt,h ennyi ideig tudtal 1helyben szotyizni es nem kapta le senki a nyakeked . :B :DDD

Nalad vannak nemet szerverek boxon?(ha jol sejtem ujra atigazoltal mert nem lattalak mostanaban )Vagy ott is ir zaszlo alatt tudsz jelenleg olyan pinget,mint elotte nemetnel? Nalam regebben 50-60 volt az ir,de most azon mutat 32korul,mint elotte nemetnel....

Jah, es azt a "ribbon of justice"-t a pecs utan nekem beadta,igy teljes a lista....(asszem irtad regebben ide ,h neked sincs meg....)

Sony® & PlayStation®

(#34522) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

Ma reggel véletlenül a YT feldobta, hogy van egy új easter egg-es morse-s játék BF1-hez!

Jackfrags - SECRET WEAPON SKIN - Battlefield 1 How to Unlock!

Készítettem a videó és saját tapasztalatok alapján egy leírást, hátha valaki így jobban kedvet kap: link
(berakom az Összefoglalóba is!)

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#34523) STC Speed válasza D1L1ZS (#34517) üzenetére


STC Speed
őstag

Megoldja más is szerintem, ha találsz. lényeg,hogy más útvonalon menjen a upc jel:D
Még nem próbáltam, de nekem már fél éve nem volt disconnect, lehet ujra nyomhatom be az avastot:D

(#34524) Tegla80 válasza voodoo98 (#34522) üzenetére


Tegla80
addikt

Mivel irtad,h neked +van minden ilyen kieg feladat utani "ajandek" igy megkerdem.Letezik olyan amit konzolon is +tudok csinalni?(szval a faek 1szeru kene ha van ilyen belole 1altalan,mert ez vagy amit a napokban mutattal nekem mar...... :B )
Koszi

Sony® & PlayStation®

(#34525) Madn!ght válasza voodoo98 (#34522) üzenetére


Madn!ght
addikt

Most nem azért, de ezek a morze kód felvevés, normalizálás, lefordítás, stb. (külső programokat feltételez), tényleg muszáj volt belerakniuk?! :D
Még pár miatyánk'-at féllábon állva bal kézzel kevergetett kávé ivása közben azért még hiányzik számomra, hogy ne legyen ilyen egyszerű. :DDD

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#34526) voodoo98 válasza Tegla80 (#34524) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Elvileg ezek konzolon is vannak!
Az összefoglalóban vannak leírás. pl.: beginning dog tag ez elég nehéz. Itt 1 db (nagyon pontos) morzésés kell, de ott meg 7-8! :D

(#34525) Madn!ght
Külső progik kellenek igen. Mondjuk annyi lehet, h nem csak hallani lehetne a morzét, hanem írná ki a kijelzőre és arra kéne nyomni egy screenshotot és utána begépelni egy adott oldalra.
Ez a hallgatás sem rossz amúgy, csak a hattérzajjal van gond. Ha ez nem lenne, ez lenne.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#34527) Tegla80 válasza voodoo98 (#34526) üzenetére


Tegla80
addikt

Koszi,de akkor sajna nem lesz egyedi(bb) nyakekem vagy egyebem......Sajna ha mindhez kell "kulso progi" akkor nalam az mar ott +bukik,h nincs pc-m amire rakjam oket. :DD

Sony® & PlayStation®

(#34528) voodoo98 válasza Tegla80 (#34527) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

3 dog tag és 1 weapon skin van egyelőre ilyen morse-s easter egg játék. PC kell hozzá, a felvette videót valamivel konvertálni és analizálni kell.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#34529) zzola válasza Tegla80 (#34521) üzenetére


zzola
félisten

Azt nem tudom, hogy vannak-e német szerverek. Zászlók alapján nem látom, viszont a ping az egész jó, 30 körül szokott lenni!
Jah, végül maradt a box, mert érezhetően gördülékenyebben futnak rajta a játékok...

Nehogy azt mondd, hogy a véletlen műve, tessék még egy behemot destroy, dupla kill + a kiugró csírák is levadászva... :DDD

(#34530) FollowTheORI válasza zzola (#34529) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A második csak destroyer... nagy szívás hogy nem te kaptad a killt... :P

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#34531) zzola válasza FollowTheORI (#34530) üzenetére


zzola
félisten

A végén a csónakra gondolsz? Az üres volt már, azért nem adta be a kill-t...

(#34532) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Hát én lassan feladom!

CyberGhost 6-ban kiválasztom pl. Amsterdam, kapcsolódik is, de ezek után az Origin offlineba kapcsol. Pedig net az van, mivel közben tudok böngészni stb.

Valaki tudna nekem érdemben segíteni?

Egyébként Win10 Pro 64 Bit (eredeti), ha ez számít bármit is.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#34533) FollowTheORI válasza zzola (#34531) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem, csak túl gyorsan tovább ugrott a killog és mást láttam annak... :)
De látom beadta, csak nem ültek benne már csak 2-en... a másik 4-es gondoltam annak... de az hajóval kill.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#34534) #13056512


#13056512
törölt tag

Nálatok megy a multi ?

(#34535) Lavar válasza D1L1ZS (#34532) üzenetére


Lavar
aktív tag

Én is UPC-s vagyok, mióta megjelent a játék sosem volt disconnect, csak ha a játékkal volt gond, de akkor mindenki másnál is előjött.

Októberben nagyobb csomagra váltottam és rá pár napra elkezdett engem is kidobálni, hol 5 perc, hol fél óra után. Mindent megnéztem, látszott hogy packet lossom van, de nem az volt a probléma... Utólag kiderült, hogy frissítették a routert csomagváltásnál tudtom nélkül és az okozta. Na, de a lényeg, ami hátha segít:
Nézd meg, hogy ipv6-on vagy-e, ezt például itt tudod: http://test-ipv6.com/
Ha igen, akkor hívd fel a upc-t, és kérj váltást ipv4-re, tudják mi az, frissítik és ha ez volt a gond, akkor jó lesz, nekem legalábbis azóta megint stabil ilyen téren.
Ha már alapból ipv4-ed van, akkor többet nem tudok tanácsolni sajnos. Az sem mindegy, hogy hol laksz, és ott hogy működik, tehát ha nekem jó, attól még lehet neked nem.

szerk. Ez független a vpn-es megoldástól, tehát ha ez volt a gond, csak indítsd el normálisan a játékot ahogy szoktad.

[ Szerkesztve ]

(#34536) steele80


steele80
senior tag

Látom, hogy a full screen homályt még mindig nem sikerült javítani. Már nem is fogják. Kinyomják a maradék fos DLC-ket aztán viszlát. Ennyire pofánszarni egy cég sem szokta azokat, akikből él.

(#34537) D1L1ZS válasza Lavar (#34535) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Köszönöm szépen! Amint gépközelbe kerülök megnézem!

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#34538) Madn!ght válasza Lavar (#34535) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nem akarom elkeseriteni, de engem ipv4-gyel is ugyanugy kidobált. Pontosan ugy, ahogy a kolléga irta. Az első patchig minden okés volt (még akkor is, mikor dave itt leirta, milyen tortúrán ment keresztül), aztán egyee gyakoribb lett. Néha csak az első pár meccs egyikén kidobott, majd órájig játszható volt, néha egymás után több meccsen is vacakolt. Sajnos nem oldotta meg nálam semmi, egyedül a szolgáltató váltás. Mióta digim van, egyszer sem volt disconnect.
De legyen szerencséje! ;)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#34539) #13056512 válasza #13056512 (#34534) üzenetére


#13056512
törölt tag

Na ez a nem semmi felvettem a kapcsolatot velük hogy helyre állitsák a hibát. Fél óra bohóckodás után kiderült hogy a profil adataim "elszálltak" és nem lehetséges a visszaállitásuk. :)) Ennyi elég is volt ebből a játékból.

[ Szerkesztve ]

(#34540) Madn!ght válasza #13056512 (#34539) üzenetére


Madn!ght
addikt

A gépre mentett profiladatokkal nem lehet felülírni? (Vagy nem egy profiladatokról beszélünk?)

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#34541) D1L1ZS válasza Lavar (#34535) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Szia!

Lefuttattam a linken lévő tesztet. Ez alapján IPv4 van aktiválva, IPv6 "not detected"

Asszem megy az game uninstall...

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#34542) #13056512 válasza Madn!ght (#34540) üzenetére


#13056512
törölt tag

De a profiladatok a support azt javasolta hogy töröljük a gépről utána majd szinkronizálják a szerverről. Aztán mondták hogy nem hivhatóak elő profil mentéseim.
A mottójuk jutott eszembe "Only in Battlefield" :C

[ Szerkesztve ]

(#34543) D1L1ZS válasza D1L1ZS (#34541) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Még utoljára megpróbáltam, 4 próbálkozásból 4-szer kidobott kb 5-10 perc után. Negyedszerre még mielőtt a pálya betöltődött volna...

Mind1, megy az uninstall, csak a kb 15k-t sájnálom...eddigi "gamer" pályafutásom legrosszabb vétele eddig...

Illetve az így is kevés szabadidőmből már sokat elvett az utánajárás, próbálkozás, agyalás. Még szerencse, hogy van más, amivel jól el lehet játszadozni...

A következő BF játékot valszeg csak valami nagyon nagy leárazás után fogom beszerezni...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#34544) zzola válasza D1L1ZS (#34543) üzenetére


zzola
félisten

De miért a játékban keresed a hibát? Csak a UPC-nek probléma a játék, a többieknek jó?

(#34545) D1L1ZS válasza zzola (#34544) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Én elhiszem, hogy valszeg a UPC-nek is van valami köze a dologhoz. DE pl. egy R6 Siege, CS:GO, TC The Division vagy bármely más online játék hibamentesen teszi a dolgát!?

Valszeg a játékban is van valmi hiba valahol, nem igaz?

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#34546) feco70 válasza D1L1ZS (#34543) üzenetére


feco70
senior tag

A havernak is upc van, és kínlódik vele rendesen.

(#34547) feco70 válasza D1L1ZS (#34545) üzenetére


feco70
senior tag

Nekem semmi probléma, telekom.

(#34548) zzola válasza D1L1ZS (#34545) üzenetére


zzola
félisten

A felsorolt játékokat nem az EA kezeli, azok-ezek szerint-működnek! Sajnálom, hogy szopás van vele és átérzem a problémát!
De én nem tudok ilyenről beszámolni, itt Invitel van és sosem szakad meg. Tudom, ez téged nem vigasztal...

(#34549) D1L1ZS válasza zzola (#34548) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Ok rossz példák voltak. A BF 3 és 4 is hiba nélkül futnak multiban (is).

Sajnos ez van. Szolgáltatót meg csak ezért nem fogok váltani.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#34550) Zso Ro válasza D1L1ZS (#34545) üzenetére


Zso Ro
senior tag

Anno sajnáltam Dave-t,hogy kínlódik a upc-vel,mert nekem semmi gondom nem volt vele.Majd jött az akárhanyadik patch és onnantól nem tudtam játszani hónapokig.A telefonom kötöttem a gépre és osztottam meg a netet,amíg volt rajta addig volt játék abban a hónapban.Kövi patchnél minden helyreállt.
Egyszer csak ismét szar lett egy frissítés után,csak a holland szerverek mentek,majd a kövinél csak a németek.
Bocs a szóismétlésekért,próbáltam kerülni,de ekkora szopórollert nehéz leírni mások számára szofisztikált hangvételben,és mindenféle idegroham nélkül.
Lehetőségem csak Telekomra váltással lenne,vagy mobilnet,de mivel most megy minden,így nincs tervben egyik sem.

Szóval f@sz tudja (megtaláltam a megfelelő végszót)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.