Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#162) Vistaboy válasza prokxy (#16) üzenetére


Vistaboy
veterán

"...meg az az ásó, kertet kell majd művelni vele?" :D

Fogadjunk, hogy nem voltál katona. Máskülönben nem kérdeznél ilyesmit. Az egy gyalogsági ásó, azzal ástak maguknak fedezéket a katonák a harctéren. 1992-ben voltam katona, és mi is elég sokat használtuk a gyakorlótéren. Gondolj bele, hogy hason fekve, egy kézzel kell kiásnod - a másikban a gépfegyvert kell fognod és éberen figyelned az ellenséget - egy akkora mélyedést, amiben a teljes tested elfér. Laza földben még csak-csak, de amikor köves, agyagos a talaj, na, akkor kemény edzés. Tapasztalatból mondom. :) Persze, nekik az életük múlt rajta, az ad némi testi- és lelkierőt hozzá.

Hogy ON is legyek:

Engem a multi totálisan hidegen hagy, ezért eddig nem sok CoD és BF játékkal játszottam, mert az a pár órás offline hadjárat nem éri meg a teljes játék árát. Majd ha minimum egy 20 órás egyjátékos rész is lesz benne, akkor szóljanak. Nagyon rég játszottam már jó világháborús FPS-el. Addig vegyék csak a multis huszárok. :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.