Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) zzola válasza daveoff (#750) üzenetére


zzola
félisten

Egyesek"látnak" a jövőbe... ;]

(#752) kisza25 válasza eugabesz (#749) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

remélem nem lesz igazad és rohadt jó lesz:D

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 29,9eFt, posta van

(#753) marilllyo válasza Xaels (#747) üzenetére


marilllyo
veterán

Tény, nagyon lesarkítottam....de az az igazság, hogy maga a "szimuláció" részét azért elfelejthetjük szerintem. Azért ez a sok szuper kütyü annyira nem volt pörgős mint amilyen nyilván a játékban lesz. Én úgy gondolom, hogy egy Battlefront szerű játékstílus várható. Maradnak ezen a casual vonalon.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#754) Balika23hun válasza eugabesz (#749) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Én nem hinném, sokan ki vannak éhezve a változásra a battlefield terén is. És nem olyanra mint a hardline.
Az 1 vh. volt az első komolyabb modern hadieszközökkel vívott háború. A téma választás elsőre nekem is fura de inkább ez mint egy újabb modernkori Battlefield. Szóval én várom a fejleményeket meg majd a beta aztán meglátjuk hogy a polcomon landol e.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#756) CptAdamica válasza eugabesz (#749) üzenetére


CptAdamica
veterán

Megint végig fogod sírni a játékot, miközben beletolsz 2000 órát? :U

Megyen!

(#757) TaaT válasza Dogengar (#755) üzenetére


TaaT
veterán

:C

Give them hell Ukraine!

(#758) k-adi válasza CptAdamica (#756) üzenetére


k-adi
nagyúr

lol :DD

(#759) sittes79 válasza CptAdamica (#756) üzenetére


sittes79
addikt

:C :DDD

(#760) eugabesz válasza CptAdamica (#756) üzenetére


eugabesz
őstag

Természetesen vélemény nuku,kötekedés ezerrel.Mi a túrónak fórumozik az ilyen?Leírtam a véleményem.Pont.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#761) Bjørgersson válasza eugabesz (#760) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Természetesen értelmes válasz nuku, butthurtködés ezerrel. Mi a túrónak fórumozunk az ilyen? Feltett egy egyszerű kérdést. Pont.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#762) regener válasza Bjørgersson (#761) üzenetére


regener
veterán

Mi a túrónak fórumozunk az ilyen?

Már megint skizofrén vagy :P

(#763) Bjørgersson válasza regener (#762) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Fejben máshol jártam, de azért egy-két ember kivételével remélhetőleg mindenki meg fogja érteni. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#764) eugabesz válasza Bjørgersson (#761) üzenetére


eugabesz
őstag

Én leírtam a véleményem a játékról.Neked és neki rólam van véleménye.
Szóljatok,ha ez az eugabesz topik.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#765) daveoff válasza eugabesz (#764) üzenetére


daveoff
veterán

Te nem a véleményedet írtad le, hanem minősítettél egy még meg sem jelent játékot, hogy mi alapján, azt nem tudom, illetve előre megmondtad mekkora népszerűsége lesz....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#766) zzola válasza daveoff (#765) üzenetére


zzola
félisten

Nem mindegy, hogy mit mondott? Ne legyen igaza, ennyi !

(#767) Bjørgersson válasza eugabesz (#764) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerencsere nem az, most pedig faradj at legy szives az iram forumra.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#768) lofagi válasza eugabesz (#760) üzenetére


lofagi
addikt

Semmi baj azzal,hogy véleményt nyilvánítasz, mert azért van a fórum. Csak ahogy teszed az valószínűleg nem megfelelő. :F Nyilván nem azért ugrik rád mindenki, mert olyan szépen fogalmaztál. Illetve úgy mondasz véleményt, hogy még nem is láttad a játékot. Azért így nem kell csodálkozni, hogy néhánynak nem tetszik a negatívitásod. :F

Amúgy valóban én is azok közé tartozom, akik nem értik,hogy egy nagyszerű trailer után, hogy lehet levonni a konzekvenciát, hogy nem lesz benne elég potenciál. :(

Azért annyira nem hülyék ülnek ott,hogy két casual játék után kiadjanak egy harmadikat is ami csak a környezetben különbözik majd a többitől. Nyilván látják ők is, hogy azok az ágak valamiért nem sikerültek olyan jól. Valami másra vágyik a nép. :C

Persze nem kétlem,hogy megy a HYPE, mert miért ne menne, el kell adni már most a játékot. Viszont kétlem,hogy annyira mellényúlnának ezzel. Legalábbis én nagyon bízom,hogy megint egy nagyszerű játékot fogunk kapni, remek tartalommal és rengeteg játékórával. :R

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#770) Chrys_ válasza gyilok82 (#622) üzenetére


Chrys_
addikt

Az lesz az igazi, amikor a csapattárs teszi fel a dinamitot a lóra, nekivezeted egy tanknak, a tank felrobban, te meg ellovagolsz sértetlenül...

(#772) marilllyo válasza Chrys_ (#770) üzenetére


marilllyo
veterán

Volt már ilyen a Far Cry 4-ben elefánttal. Ott is volt durcizás emiatt. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#774) eugabesz válasza lofagi (#768) üzenetére


eugabesz
őstag

De most komolyan,szerinted mi lesz benne akkora potenciál,hogy hosszú estékre leültet a gép elé?A bf4 adott 80 különböző kiegészítőt,felszerelést,amire természetesen semmi szükséged,de látszott,hogy próbálnak a 10 éves amerikai kiskölyöknek IS megfelelni,hogy milyen faszagyerek,mert mindene megvan az adott fegyverre.Aki úgy gondolja,hogy a ténylegesen vérbeli játékosnak készítik ezt a játékot,az sajna nagyon el van tájolva.A vevőnek készítik,ahogy írtad is,sok-sok hype,a tartalom nem lényeg.
Sejtésem szerint van a fejlesztő csapatnak azon része,akik hozzáteszik a testüket és szeretnének egy valóban jó,játszható,élménydús játékot készíteni.Aztán van azon része,akinek csak sima munkahely,ahová muszáj bejárni és van a kiadó,akinek oly mind1 mit csinálnak,csak jó sok pénzt hozzon,mert az vonzza a befektetőt.
Nos az elsőből vannak itt nagyon kevesen,szerény véleményem szerint.

Az,hogy egy adott játékba beletolok x órát,csak is kizárólag annak köszönhető,hogy nagyon jó csapatunk van,akikkel még a sz@r is ehető,ha megfelelően tálalják.Meg nem igazán lehet a napi robot után egy 400 lelkes porfészekben más olcsó,esetenként még szórakoztató elfoglaltságot találni...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#775) CptAdamica válasza eugabesz (#774) üzenetére


CptAdamica
veterán

Áh, inkább nem írok semmit...

Megyen!

(#776) eugabesz válasza CptAdamica (#775) üzenetére


eugabesz
őstag

És hidd el így járunk jobban,egy fórum nem alkalmas tartalmas viták lefolytatására,mert nincs lehetőség az aktív párbeszédre.Mindig csak az adott gondolat kerül előtérbe,de nem ismered azonnal a vitapartnered reakcióját,így nagyon sok sületlenség is születik,amire semmi szükség nincs.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#777) FollowTheORI válasza eugabesz (#774) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem még ne írjuk le előre... egyrészt teljesen más lesz a játékmenet... sokkal több és változatosabb közelharc, szuronyos roham és egyéb játék-mechanika várható (remélhetőleg counter knife nélkül, de az is benne lehet).
Egészen máshogy fognak viselkedni a fegyverek szerintem.
Meg hát maguk a térképek is mások lesznek... lövészárok, stb. :)

Szerintem lesz annyira más, hogy bevonzhatja az embereket... akár újakat is... pár régi meg nem jön át. Ennyi. :)

A Hardline-al szerintem az volt a fő baj hogy nem nyújtott túl sok újdonságot, persze van pár részlet ami más és máshogy működik. Cserébe leszűkült a változatosság picit a inf harcra... és valószínűleg ez tartotta távol a BF játékosok nagyrészét.

BF1-ben is persze jóval kevesebb jármű lesz elvileg, de majd meglátjuk... de emellett is annyira más lesz a játékmenet, hogy lehet sikeres is, ha bejön a népnek.

Hosszú estékre meg biztos nem azért ültet le egy játék mert sok kieg van és változatos... mert az 1001-ik Golmud/Zavod (tetszés szerint behelyettesíthető) kör tuti nem sokkal másabb, mint a 10-ik volt. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#778) kisza25 válasza Chrys_ (#770) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ugyanez c4-el és quad, motor, jeep -el kivitelezve mennyivel áll közelebb a valósághoz?:P

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 29,9eFt, posta van

(#779) Chrys_ válasza marilllyo (#772) üzenetére


Chrys_
addikt

Battlefield Friends - M2 SLAM ;]

Kisza, erről jutott eszembe :)

[ Szerkesztve ]

(#780) k-adi


k-adi
nagyúr

Jajj gyerekek, mi lenne ha az első TÉNYLEGES multi-player gameplay után ugranátok egymás torkának? Így is poén olvasni a kommenteket, de na, azért mégis... :R

(#781) Gyula84 válasza k-adi (#780) üzenetére


Gyula84
veterán

áhh addig kihull a férgese :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#782) kisza25 válasza FollowTheORI (#777) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Hosszú estékre meg biztos nem azért ültet le egy játék mert sok kieg van és változatos... mert az 1001-ik Golmud/Zavod (tetszés szerint behelyettesíthető) kör tuti nem sokkal másabb, mint a 10-ik volt. :D

Ami miatt még ma is játszom a játékkal az a közösség, már 4x teljesen letettem, mert olyan szinten untam meg. 1x GTA5 megjelenésénél, egyszer diablo3 miatt, 1x hardline miatt, 1x battlefront miatt.

Ami miatt még is mindig visszatértem az a tartalom, sokszínűség, ennyi jármű és ennyi kaszt+ fegyver egy játékban sincsen és 64 ember aki minden kört változatossá tud tenni.

A másik, hogy az oly sokat szidott IRAM csapat, bevett tagnak, indultunk a magyar kupán és nagyon jól szórakoztunk.
Minden este felüdülés felmenni TS-re, van, hogy nem is játszom komolyan, csak játszogatok és közben hallgatom a hülyeséget, ökörködést:D
Gabesz megérkezik TS-re mindig egy vicc a beugrója, kevés olyan jó kedélyű embert ismerek, mint ő, ez itt fórumon nem jön át.

BFH legnagyobb baja:
1 akkor jelent meg PC-re amikor a GTA5
2 kevés a jármű, innentől BF név visszatetszést kelt a címében
3 drágán jelent meg

Amúgy már abban egy csomó dolgot "javítottak" ami nekem bf4-ben nem tetszett, vagy hiányzott:
- kivették a visszakéselést
- lőszer, vagy élet kell, elég a megfelelő csapattárshoz menni és nyomni egy E betűt és ad
- szinte HC szintű a sebzés
- sokkal jobb a hitreg
- fegyvereknek komoly recoilja van
- nagyon jók a DLC-k csak sajnos kevés rá a szerver, mert PC-n kevesen játszák

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 29,9eFt, posta van

(#783) Gyula84 válasza kisza25 (#782) üzenetére


Gyula84
veterán

ja csak mihozzánk nem akartál feljönni TS-re na nem mintha én olyan sokat lennék

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#784) kisza25 válasza Gyula84 (#783) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én sehova sem szerettem felmenni TS-re, mert 1szobában laktunk Ausztriában és párom ott aludt mikor játszottam.
1 éve itthon vagyok, de igazán a WAR miatt kezdtem el feljárni
Amúgy kovyék pont akkor léptek le BF4-ből GTA5-öt/diablo3-at játszani, amikor elkezdtem feljárogatni TS-re
IRAM-ra feljöttök veletek szoktam lenni 1 squadba, pedig TS-en vagyok a többiekkel;)
amúgy free a TS nyugodtan feljöhetsz, nem eszünk meg, csak kicsit megrágunk és kiköpünk:D

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 29,9eFt, posta van

(#785) Németh Péter válasza FollowTheORI (#777) üzenetére

Nekem bejönne, ha maradna valamilyen formában az infantry dolog a BF1-ben is. Valamikor a jövő héten mutatnak gameplay videót, addig nem tudok sok mindent mondani arról, hogy mennyire fog tetszeni a játék. Én az a fajta játékos vagyok, aki a lövöldözést szereti. Ráviszem a célkeresztet, netán követem a célkereszttel és click, win. Közben azt is szeretem, hogy érezzem a veszélyt közben, tehát nem egy tankban vagyok vagy valami. Ezért nekem pont bejött a Hardline vonal, vagy BF4-ben az op locker. Remélem BF1-ben is lesznek hasonló inf only pályák, esetleg infantry, no explo szerverek. Ha real time strategy-t szeretnék, akkor vehetnék Ashes of the Singularity-t vagy más RTS-t. Nekem az a dolog tetszik, hogy szememmel észlelek, utána kezemmel mozgatom az egeret, billentyűzetet és van gyors visszajelzés. Ezért nekem utóbbi miatt a rövid time to kill jön be. Ha sokat kell pumpálni az ellenfélbe, az unalmassá változtatja a játékmenetet nekem.

(#786) juve600


juve600
nagyúr

üdv

gépigényről nem tudni még valamit ??

i7 4710hq+gtx860m 4gb ( noti) elég lesz hozzá ?

(#787) FollowTheORI válasza juve600 (#786) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Valamilyen szinten biztos elég... 4GB az a videó memória gondolom, mert ha nem akkor azt sürgősen bőviteni kell 8-12-16GB-ra (ha rendszer).

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#788) juve600 válasza FollowTheORI (#787) üzenetére


juve600
nagyúr

8gb ram, gtx 860m 4gb-osű
de majd kap még 8gb ramot

[ Szerkesztve ]

(#789) gyiku válasza kisza25 (#784) üzenetére


gyiku
nagyúr

azert vagy velunk egy squadban, mert legbelul te is fos vagy :)

hüllő

(#790) marilllyo válasza juve600 (#786) üzenetére


marilllyo
veterán

Az attól függ. Én a BF4-et ilyen laptoppal toltam az tökéletes volt. FHD med-high ~70-80 fps. De a Battlefronthoz már kevéske volt. Nem hiszem, hogy kisebb lesz a gépigénye. De biztos lesz majd demo belőle és akkor letesztelheted.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#791) Enton


Enton
addikt

Majd tankban a teamplay:

;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#792) gyiku válasza Enton (#791) üzenetére


gyiku
nagyúr


BF2142

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#793) kisza25 válasza juve600 (#788) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ha 1db RAM van a gépben akkor mindenképpen vegyél bele még 1-et, hogy DC-ben menjen, nekem 40 FPS-t hozott :Y gtx 960m-van ami ugyanaz mint a gtx 860m csak átnevezték, talán az órajel magasabb

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 29,9eFt, posta van

(#794) juve600 válasza kisza25 (#793) üzenetére


juve600
nagyúr

1x8gb van benne

Majd megy bele még 8 gb meg egy 240-es ssd

(#795) kisza25 válasza juve600 (#794) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

1x8Gb volt nekem is, 60-80 FPS-el ment a bf4 fullhd lowon, beraktam még 8GB-ot és most 90-130 ugyanazon a felbontáson, na nem a 8GB vs 16GB miatt, hanem a 64bit vs 128bit miatt

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 29,9eFt, posta van

(#796) juve600 válasza kisza25 (#795) üzenetére


juve600
nagyúr

Ok

[ Szerkesztve ]

(#797) Csabroncka válasza juve600 (#794) üzenetére


Csabroncka
addikt

vagy cseréld ki 2x4-re :)

"in medias res"

(#798) CsonkaImo válasza Csabroncka (#797) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ha a Battlefortnak 16GB volt az ajánlott, akkor a Battlefield 1-nek is ennyi lesz. Jobban jár, ha +8GB-ot vesz.

(#799) k-adi válasza Csabroncka (#797) üzenetére


k-adi
nagyúr

na és annak mi értelme te IT-sok gyöngye? :) vagy csak trollkodsz? mert akkor oké :D

(#800) Popes válasza k-adi (#799) üzenetére


Popes
őstag

Nem vágod hogy mi értelme, vagy csak trollkodsz? :F

Deus ex machina

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.