Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) mettek válasza bul07 (#147) üzenetére


mettek
addikt

Sajnos nekem most is scripteltnek tűnik a rombolás, pl: amikor a repülő beleszáll a bástyába annak az omlása nem random de az is scriptelt szerintem amikor mustárgáz irànyába rohan és a háttérben ömlik egy fal. Egyszerűen nem tudja a motor vagy a hardverek nem bírják nem tudom de az látszik hogy nem olyan lesz hogy ott omlik ahol belelősz.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#152) front3r válasza mettek (#151) üzenetére


front3r
őstag

Ez direkt beállított trailer, így én ebből nem vonnék le semmit. Majd a gameplay megmutat mindent.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#153) Csabroncka


Csabroncka
addikt

Témától függetlenül senki ne gondolja, hogy bármi változás lenne a hitbox és a csalók terén! Én továbbra is tartok a sok pályába illesztett grafikus elemtől (kőben elakad a tank vagy a gyalogos..stb), aki eddig no recoil volt az ez után is így foglya csinálni! Aki eddig is kihasználta a nyomorult hitbox tehetetlenségét ide-oda ugrálással (nem fárad el a katona) az ez után is így foglya csinálni mert ezen biztosan nem változtatnak (minek?)

Amit biztos kapsz:
-Egy csili vili játékot, ami alá bepakolhatsz egy vaskos hardvert!
-Megint kapsz több száz fegyvert és kiegészítőt
-Akadály ugrás animáció (percekig tart) közben tuti nem fogod lelőni ismét az ellent
-XP boost
-késelés és visszakéselés

Amit el lehet felejteni:
-helikopter
-elvileg kevés volt az automata , félautomata fegyver. Számomra ez kérdés hogyan oldják meg, mert az 1 lövés/ töltés kicsit gáz lenne.
-bármiféle radar
-C4, Claymore, jip, repülőgépet (irányítottan) biztosan csak telepített fegyverből tudsz leszedni, commander.

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#154) atteee


atteee
tag

A Battlefieldnél végre meg merték lépni azt a lépést hogy megnézték a közönség nagy többsége mit akarna milyen játékot milyen játék menetet. És meg csinálták. Kedves többi multicég mi a F**ért nem merik ugyan ezt a lépést megcsinálni. Igaz nem tudjuk hogy siker vagy bukás lesz, de Ők megmerték lépni. Igaz én sem vagyok híve a WW gameknek épp eleget játszottam ps2-n MOH-al vagy COD-al anno de ez eddig mégis tetszik amit eddig láttam belőle.

[ Szerkesztve ]

Samsung S7 Edge 32GB

(#155) Xaels válasza Csabroncka (#153) üzenetére


Xaels
félisten

Ez egy játék. Kompromisszumokat kell tudni kötni, ha neked ezek a dolgok nem férnek bele akkor nem kell BF-et játszani. Ott lesz a Battalion 1944 még VH témában esetleg egy próbát megér ha kész lesz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#156) techpor válasza Csabroncka (#153) üzenetére


techpor
tag

No offense, de kinek a foglya? ;]
a 2ben sem volt más szinte csak rögzített aztán odaszórt a légi osztag és már nem volt ellenfél, kivéve ha tudtál repülni és lepirítottad a másikat. Itt valószínűleg ha használható lesz a légi része akkor a rögzítettek kb. pillanatok alatt lekapják az égről ezeket (mint pl. a bc2-ben a rögzített állások. önmagában jók voltak a járművek, viszont a rögzítettekkel kb. 2 mp alatt kicsináltad.. ezen kellene figurázni kicsit, hogy ne legyen szarrá balanszolva, mert páran lent sírnak amiért meghaltak 2 claymore pakolás közben)

apropó claymore 1-2 gyalogsági aknára kíváncsi leszek megoldják-e és hogyan, mert ami a 4ben volt, hogy kb. a szemed szúrta ki az "ittvagyok claymore" az egy vicc kategória.

(#154) atteee: persze, hogy meg merik lépni, mert nincs érdemi konkurencia ezen a téren így még ha bukás is lesz a project a bevétel miatt simán kijönnek szépen belőle.. ezzel nem buknak semmit, max. 2 év múlva kiadnak egy közeli jövőben játszódó valamit aztán kész. ott visszacsábítják azokat akiket itt "elvesztettek" a staff shell, guided és mbt low hiánya miatt. Én azért annyira nem sajnálom és nem is becsülöm őket, mert ezt meg merték lépni.
De szerintem DLC formájában inkább időutazásnak nézhetünk majd elébe én úgy vélem. akár a 50-60as évekig elnyújtva az időt.

[ Szerkesztve ]

(#157) STC Speed


STC Speed
őstag

Remélem akkor harcolhatunk az Osztrák–Magyar Monarchia oldalán :C

(#158) Bjørgersson válasza AGE-T (#123) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#159) CsonkaImo válasza STC Speed (#157) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Erre én is gondoltam, mivel szinte az egész fronton jelen volt a magyar haderő is. De szerintem nem leszünk megemlítve.

(#160) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Egy valami jó lenne, ha nem lenne benne "hero" pickup mint a SWBF-ben, mert már ezt is pedzegették (a páncélos géppuskás faszi a trailerben).
Viszont úgy néz ki, hogy ha tankkal akarsz lenni, abba születsz bele, és nincs ki-be mászkálás. Ez megint Battlefrontos marhaság, remélem nem így lesz. Ott sem tudtál soha járműhez jutni a marha pickup rendszer miatt.

(#161) psq


psq
tag

Nem kérdés megveszem :K
Kérdés, mennyibe is kerül majd összesen.

System Requirements : Coming Soon.... :U

(#162) Vistaboy válasza prokxy (#16) üzenetére


Vistaboy
veterán

"...meg az az ásó, kertet kell majd művelni vele?" :D

Fogadjunk, hogy nem voltál katona. Máskülönben nem kérdeznél ilyesmit. Az egy gyalogsági ásó, azzal ástak maguknak fedezéket a katonák a harctéren. 1992-ben voltam katona, és mi is elég sokat használtuk a gyakorlótéren. Gondolj bele, hogy hason fekve, egy kézzel kell kiásnod - a másikban a gépfegyvert kell fognod és éberen figyelned az ellenséget - egy akkora mélyedést, amiben a teljes tested elfér. Laza földben még csak-csak, de amikor köves, agyagos a talaj, na, akkor kemény edzés. Tapasztalatból mondom. :) Persze, nekik az életük múlt rajta, az ad némi testi- és lelkierőt hozzá.

Hogy ON is legyek:

Engem a multi totálisan hidegen hagy, ezért eddig nem sok CoD és BF játékkal játszottam, mert az a pár órás offline hadjárat nem éri meg a teljes játék árát. Majd ha minimum egy 20 órás egyjátékos rész is lesz benne, akkor szóljanak. Nagyon rég játszottam már jó világháborús FPS-el. Addig vegyék csak a multis huszárok. :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#163) Vistaboy válasza STC Speed (#157) üzenetére


Vistaboy
veterán

-semmi-

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#164) techpor válasza Vistaboy (#162) üzenetére


techpor
tag

Fogadjunk nem jártál nyelvtan órákra. Tudod mi az a szarkazmus?

[ Szerkesztve ]

(#165) kisza25 válasza Vistaboy (#162) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

30 éves koromig én is így voltam, aztán kipróbáltam a multit és azóta sem értem, hogy lehettem ekkora hüle, hogy korábban nem tettem, azóta a single játékok le sem tudnak kötni pár óránál tovább :N
kis ismertető addig is:
Az első világháború tíz leghalálosabb fegyvere
kézi fegyverek:
a lewis gun belekerült a BFH-ba lehet vele aprítani rendesen
Chauchat golyószóró
az m1911-et szerintem nem kell bemutatnom senkinek
Flammenwerfer M.16 (lángszóró, na erre kíváncsi leszek)
M1917 revolver, szerintem ez is tutira bekerül a játékba
Winchester M1897 amerikai gyártmányú sörétes puska
Webley Revolver
a filmekből jól ismert Luger P08 (parabellum) német pisztoly
Ross-puska ismétlőpuska

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#166) mettek


mettek
addikt

Ha le battlefrontosítják akkor kuka a játék. Pont az a lényege a Bf-nek hogy kicsit realisztikusabb akar lenni. Szerintem követik az eddigi BF vonalat játékmechanikában. Amúgy az lesz a durva ezekben a tankokban hogy csak arra tudsz lőni amerre nézel, nincs lövegtorony forgás. Ez egy skillesebb játék lesz, legalábbis remélem. 😊

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#167) Vistaboy válasza techpor (#164) üzenetére


Vistaboy
veterán

Jártam és tudom, láttam a smiley-t a végén. Nem kötekedni akartam, de ha valaki nem ismeri fel a gyalogsági ásót, az általában azért van, mert nem volt katona. Márpedig elég sokan vannak itt olyanok, akik nem voltak. Ezért írtam le, hogy mi a szerepe és hogy mi hogyan használtuk.

Viszont azt nem értem, hogy ez téged miért zavar?

Na de hagyjuk. Részemről OFF a téma. Úgysem értik azok, akik csak a gép előtt játszanak katonásdit.

(#165) kisza25: Én pont fordítva vagyok. A multival nem tudnék egy percig sem játszani. De hát ez a jó, ha mindenkit ugyanaz érdekelné, nem lennének jó játékok.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#168) ergepard


ergepard
tag

Ez a játék valami eszméletlen lesz,alig várom!

(#169) Edem05


Edem05
őstag

(#170) techpor válasza Vistaboy (#167) üzenetére


techpor
tag

Mindenki tudja mi az a gyalogsági ásó... ez nem köthető ahhoz, hogy ki volt katona meg ki nem. Ez műveltség és nem katonai ki mit tud. Szóval nem zavar csak hülyeséget beszélsz ennyi. Sokan úgy fogják fel, hogy aki nem volt katona az nem tudja meg hülye. Hát kár, hogy ez kibaszottul nem így van ;) Meg aki volt katona azok lenézik azokat akik nem.. közben meg.. lehet fele annyira sem értelmesek csak ugye voltak katonák és az már mekkora dolog.
Ne vedd magadra, kivéve ha igaz rád.

[ Szerkesztve ]

(#171) SkyS1gn válasza kriszpontaz (#160) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ezeket hallottam én is, remélem nem mert akkor huzzák a faszukra!

Vehicle class rendszert mondták hogy kiválasztod h pilóta, tank driver vagy mi vagy és nincs akkor az h váltasz, de csak kilehet szállni vagy vmi.. nemááár!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#172) v!ct0y válasza Vistaboy (#167) üzenetére


v!ct0y
veterán

Te melyik háborúban ástad be magad vele?

(#173) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Látom, vannak páran, akik szeretnek kötekedni. :U Melyik háborúban... :F Jézusom, hová jutottunk. Jól van, részemről végeztem, szórakozzatok csak rajta, ha tetszik. Segíteni akartam, erre mindenki kioktat, meg hülyének néz. Köszönöm szépen, akkor ha ennyire tudjátok, mi micsoda, akkor vegyétek úgy, hogy nem szóltam. További jó szórakozást mindenkinek.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#174) pendre54 válasza kisza25 (#165) üzenetére


pendre54
addikt

A Kövér Berta már smafu, kellene ez is. ;] 420 mm-es mozsár volt, 3 ezer birodalmi márkába került egy lövés vele.

Apai nagyapám házi könyvtára tele volt I. vh-s témájú könyvekkel, újságokkal, a hatvanas években a nyári szünetben ezeken nőttem fel. Az öreg 1881-ben született, így bőven szolgálta Ferencjóskát. A kedvencem volt, a Tolnai kiadásban megjelent könyv, meg persze a Magyar Cserkész újságok évfolyamonként bekötött példányai.

Azon kevés könyvek egyike volt Somogyváry: Virágzik a mandula című könyve, amit nem tudtam letenni, egy ültőben végigolvastam.[link]

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#175) mettek válasza SkyS1gn (#171) üzenetére


mettek
addikt

Én ezt úgy tudom elképzelni hogy a járművekben egy ember vezet egy ember fegyvert kezel mert akkoriban így működött,nem úgy mint a mai bf-ben hogy vezeted is a tankot és közben első és másodlagos fegyverekkel tüzelsz, de ki szállni ki lehetne. Ha nem akkor RIP Bf1 😆

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#176) kriszpontaz válasza mettek (#175) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A Battlefrontban sem lehet kiszállni, úgyhogy esélyes hogy itt sem lehet.

(#177) techpor válasza mettek (#175) üzenetére


techpor
tag

Ööööö bár nem voltam katona tény és manó, de ez a mai világban is így van, hogy nem 1 ember bassza a rezet a tankban, hanem hárman vannak :DDD

(#176) Godlike79: hát ha el akarják baszni az egészet akkor hajrá :( pont ezeket a hülyeségeket kellene levetkőzniük és lehetne 1 jó játék..

[ Szerkesztve ]

(#179) Xaels válasza kriszpontaz (#176) üzenetére


Xaels
félisten

Mondjuk azért megnézném egy Tie vadászból, hogy ugrik ki valaki menet közben vagy egy AT-ST-ből. Az előbbiben nincs katapult rendszer, az utóbbiból meg a nyakát törné ha leugrana.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#180) v!ct0y válasza techpor (#177) üzenetére


v!ct0y
veterán

Majd ezt egy katona megmondja. Ne szóljál már bele olyan dolgokba amihez nem értesz :DDD ;]

Godlike79: At-st ből ki lehetett szállni. Meg a gépekből is. At-At ben meg időre ment. Remélem itt nem ilyen lesz.

(#181) mettek válasza kriszpontaz (#176) üzenetére


mettek
addikt

A battlefront egy filmes sci-fi amolyan lovagoljuk meg a hypeot. Single része se volt. Ez nem egy bf. Ezért remélem hogy ezek a megoldások visszatérnek a korábbi mederbe.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#182) techpor válasza v!ct0y (#180) üzenetére


techpor
tag

Megyek és elásom magam akkor. Csak valaki mutassa mán meg, hogy kell azt a telibe tekert ásót kihajtogatni egyáltalán, mert az sem megy nem még, hogy ássak is vele :DDD

(#181) KnockOut87: vagy egy tökéletes próba volt, hogy mi a reakció ezekre

[ Szerkesztve ]

(#183) FollowTheORI válasza kriszpontaz (#176) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem ki lehet majd... Olyasmi lesz mint most egy APC.
Max az van, hogy ugye elvileg speciális kaszt a "gépész", tehát milyen fegyverrel mész majd amikor kiszállsz... mármint az a kérdés. :)

(#110) laceszgamer

Énis remélem a következő 2. VH lesz majd... :K

Nekem akkor is hiányzik egy jó kis Omaha beach meg Sztálingrád romos utcáin harcolni. <3 :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#184) laceszgamer válasza FollowTheORI (#183) üzenetére


laceszgamer
addikt

A sok remastered meg hasonlók mellé bőven beférne már pár játék a témában, mai technikát használva. :D

Ha EA vezetőségében lennék például egy Allied Assaultot tuti összehoznák Frostbite engine-el. Szerintem instant kasszasiker lenne. :D

[ Szerkesztve ]

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#185) k-adi válasza atteee (#154) üzenetére


k-adi
nagyúr

A Battlefieldnél végre meg merték lépni azt a lépést hogy megnézték a közönség nagy többsége mit akarna milyen játékot milyen játék menetet.
És meg csinálták.

Nos, a többség 2. világháborús témát akart, nem 1. VH-t, úgyhogy ez nem jött be :DDD vagy mondjuk úgy, hogy "félig"

És nem, még nem csinálták meg. Jött egy nyálcsurgató trailer, semmi több. Ez még nem gameplay videó... korai még az öröm. :)

(#186) Giovan!


Giovan!
addikt

Én nem szoktam modiért kiáltani, de ide azért elkelne egy...

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#187) mettek válasza k-adi (#185) üzenetére


mettek
addikt

"Korai az öröm" ez igaz! Ezekből a jelenetekből lehetett sok single is. A multi mindig sivárabb. Plusz most újra megnéztem a bf4 első trailereit és ott is ment a beszabehu fíling, a nagy robbanásos akciók, a levolution, meg a kiugratunk quaddal a felhőkarcoló tetejéről.....stb 😂. Ilyenkor elkapja az embert a hype de ha leülök elé játszani pikk pakk megunom mert sivár, egysíkú a multija.

Sok kis innováció kéne bele hogy ez az új rész jó legyen. Na meg sok ilyen vizuális effekt ahol robbanások történnek, omlik az árok, fal, robbanás általi időleges süketség de én egy jó kis stamina (fittség) elemet is beletennék, nehogy már rohangáljon mindenki mint a mérgezett egér.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#188) k-adi válasza mettek (#187) üzenetére


k-adi
nagyúr

+ sok múlik a játékos közösségen is.... ha mindenki futkároz oda-vissza mint egy mérgezett egér mindenféle koordináció nélkül, az is levesz a játékélményből elég sokat :DDD

(#189) Zanik


Zanik
addikt

Ha úgy vesszük a BF széria visszatér a gyökereihez, hisz a DICE által felvásárolt, és a BF1942 fejlesztésében később aktívan résztvevő Refraction Games készítette azt a Codename Eagle című játékot, aminek Refractor motorját később az első BF játék is használta! A Codename Eagle pedig egy alternatív idősíkban játszódik az első világháború idején (1917-1927), szóval nem ez lesz az első olyan játék ahol mustárgázt lehet bevetni az ellenfelek ellen!

Amúgy meg első világháború is elég érdekes ahhoz, hogy jó single és multiplayer FPS játékot fejlesszenek rá! Én optimista vagyok, és alig várom hogy beülhessek egy Fokker Dr.I pilótafülkéjébe!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#190) mettek válasza k-adi (#188) üzenetére


mettek
addikt

Itt nem lesz száguldozás, elég hosszú meccseknek nézünk elébe 😂😂

Ww1 tankok

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#191) sheep válasza STC Speed (#157) üzenetére


sheep
addikt

Az alpesi hadszíntér benne lesz, ott meg ugye a monarchia harcolt az olaszokkal.
Volt alkalmam élőben is megnézni a Dolomitokban a régi harcok színtereit, remélem lesz ilyesmi a játékban is.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#192) CsonkaImo válasza mettek (#190) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ezek a tankok teljesítményben és harcképességben is nagyon gyengék voltak. Nem is volt jelentős szerepük a világháborúban.

(#193) marilllyo válasza CsonkaImo (#192) üzenetére


marilllyo
veterán

Akartam is mondani, hogy nem számítok gigantikus tankcsatákra.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#194) FollowTheORI válasza CsonkaImo (#192) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nekem még úgy tanították hogy épp ezeknek köszönhetően győzött az Antant... ezzel tudták az állóháborút elmozdítani (áttrontani az árkokon pl)... úgyhogy szvsz pont hogy lehet volt nem kis szerepük. (A háború vége felé amikor megjelentek.)

(#190) KnockOut87

Nagyon babák ezek a gépek... igazi konzervdobozok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#195) mettek


mettek
addikt

Már látom magam előtt az only bicikli szervereket ahol megy majd a tekerés meg a Flag run 😂 de a conquesteken is vicces lesz ahogy 8-10 kerékpár iramodik zászlót húzni közben a mögötte ülő meg egyes lövésekkel próbálkozik. Érdekes lesz na.....🙄

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#196) CsonkaImo válasza FollowTheORI (#194) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Az állóháborúnak az amerikaiak belépése és a központi hatalmakat körülvevő front vetett véget. Ezeknek a tankoknak semmi szerepe nem volt benne.

[ Szerkesztve ]

(#197) marilllyo válasza FollowTheORI (#194) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát mert beállt a csatatér közepébe és lőtte a gyalogságot minden irányba. :)

Meg ezek a Fokkerek (ha azok) sem a szuper mandínerezésről voltak híresek.

Az biztos, hogy a járműves csata nem kap akkora szerepet. Én kb.úgy képzelem el mint a Battlefront-ot.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#198) Giovan! válasza FollowTheORI (#194) üzenetére


Giovan!
addikt

Így van, a tömeges, meglepetésszerű megjelenésük sokkoló hatású volt, és a cambra-i antant győzelem is nekik köszönhető.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#199) FollowTheORI válasza CsonkaImo (#196) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hát szerintem nem... de ezen nem veszünk össze. :)
Ráadásul ha felütöd a netet kb mindenhol ezt írják róluk...

"Tanks in WW1 played an extremely important role as they increased mobility on the Western Front and eventually broke the stalemate of trench warfare."

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#200) Giovan! válasza CsonkaImo (#196) üzenetére


Giovan!
addikt

Nem, Keleten a németek legyőzték az oroszokat, elfoglalták Lengyelországot is. A szovjet különbéke után az itteni csapatok nagy részét dobták át a nyugati frontra, és ezekkel indította meg Ludendorff az utolsó nagy német offenzívát.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.