Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Mr.Csizmás válasza techpor (#399) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vízhűtéses maxim géppuskát várom, egy tár után várj, mert különben felforr a víz, és szétveti a köpenyt ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#402) @rglaaf válasza gyiku (#390) üzenetére


@rglaaf
veterán

ha olyan lesz mint a matrac hogy nem lőhet a sofőr akkor felejtős a tank, akkor megtanulunk repkedni abban is kell a gunner

PSN:BiZzare_0 ️

(#403) gyiku válasza @rglaaf (#402) üzenetére


gyiku
nagyúr

majd a beta utan kiderul, akarok-e kavedaraloval repkedni.

hüllő

(#404) AGE-T válasza daveoff (#400) üzenetére


AGE-T
senior tag

Nem értem ezt a NOSKILL kifejezést. Minden jöhet szembe, te is használhatod a "NOSKILL" fegyvereket. Egy olyan fegyver nem volt a BF-ben, amivel megálltam a pálya szélén rálockoltam a páyla másik végében álló ellenfélre és lelőttem volna.
Akkor vagyok tökös legény, ha bajonettes puskával rohanok a géppuskatűzben, és remélem, hogy nem lőnek le a "noskill" géppuskával? :U
Benne lennék egy 1v1-ben jöhetnétek ilyen "noskill" fegyverekkel, kíváncsi lennék meddig húznátok...

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#405) marilllyo válasza kisza25 (#396) üzenetére


marilllyo
veterán

Attól függetlenül, hogy jövőben játszódik szerintem még nem kell bemérős fegyvernek lennie benne. Ha azt nézed itt a Battlefront...jövőbeli (igen tudom réges-régen)... bemérős fegyver 2 van benne ugye a Homing missile meg az Ion torpedo. Ebből utóbbi repcsire használhatatlan. Homing elől meg az első szikla mögé el lehet bújni.
Bf4-ben is szerintem az Active radar volt a dolog rákfenéje. De ha jól emlékszem BF3-ban az elhárító cucc hamarabb újratöltött mint a stinger úgyhogy igazából 1 engi le se tudta lőni a helit/repcsit? Ott mintha jobban meg lett volna oldva.

De tényleg a repcsik meg minden miatt muszáj átmenniük kicsit casual-abb vonalba mert anélkül eléggé lassú meg nyögvenyelős lesz. Valahogy nehezen hiszem el, hogy ebből egy "háborúszimulátor" lesz. Én egy valószínűbbnek tartom ezt a Battlefront féle casualabb vonalat.

Egyébként jah. 2vh-ban kicsit több lett volna a lehetőség. Talán ott lehet a legjobb balansz minden téren.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#406) daveoff válasza AGE-T (#404) üzenetére


daveoff
veterán

Én sosem használtam ezeket a fegyvereket, mert nem érdekel, igen akkor is megyek a sima puskával, ha mindenki noskill szarral jön szembe, mert igenis vannak ilyen fegyverek, és szentségelek, de nem érdekel akkor sem. Én általában egy fegyvert megszokok és azt használom többszáz órán át, nem szeretek variálni. 1v1-ben szemtől-szemben már más a szitu...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#407) gali777 válasza AGE-T (#404) üzenetére


gali777
őstag

Mert a bf az 1v1ről szól... Pl, amikor mész tankkal vagy lavval, jön 1-2 mbt lowos, esélyed nincs ellőni, mert csak egy félpillanatra néz ki amíg csak úgy körülbelül feléd ellövi a szarját, de legalább újratáraznia se tart addig, mint egy rpg-t vagy smawot amivel célozni kell (és mellesleg elhanyagolható a sebzés különbség...), és már megint lőheti. És ha ebből van már 2 is, vagy épp egy másik tankkal harcolsz akkor igen idegesítő az ilyen skilles inas. Vagy ugyanez ha tankkal mész előre tuti, hogy mérni fog a jet, a bird, és akkor hátul ül egy staff shell hero és csak úgy körülbelül kell feléd lőnie és tuti betalál, de arányaiban meg nem sebez kevesebbet, mint egy olyan amihez célozni kell. Az active radart meg már meg se említem... Amúgy meg igazad van, mert ezekkel lockolni se kell, még annyi teher sincs a vállukon, hogy legalább 2-3 mp-ig rajta tartsák a célon, mert az milyen megerőltető már...

(#408) Xaels válasza daveoff (#400) üzenetére


Xaels
félisten

És ki dönti el ki az ügyesebb/intelligensebb? És mi alapján? Te vagy Jóskapista?

Egy kis sztori hozzá. FPS játék, van egy mod ami a kompetitív játékhoz kell. Abban valaki a saját szájíze alapján eldöntötte mi a "Skilles" és mi nem. Kivett fegyvert, mert szerinte ahhoz nem kell tudás, a távcsöves puska eredetileg mozgott célzásnál és levegőt kellett venni, de ezt is kivette és ehelyett stabil maradt a célkereszt akármeddig néztél bele. Ez is "Skilles" csak mert valaki azt mondta...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#409) daveoff válasza Xaels (#408) üzenetére


daveoff
veterán

Mit kell ezen eldönteni? Komolyan nem értem miről beszélsz...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#410) kisza25 válasza AGE-T (#404) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

staff shell, mbt law, active radar, passive radar, smart rockets......?
Xaels: te tényleg nem érted mi az a skill....

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#411) Xaels válasza kisza25 (#410) üzenetére


Xaels
félisten

Miért mi az a Skill? X elkeni a szádat állandóan tankkal(igaz mellette van 3 engi), de ha nincs alatta tank fordítva van. Akkor mi alapján is lesz Skilles? ez egy csapat alapú játék, ha nincs csapat akkor lehetsz akármilyen ügyes alul fogsz maradni. Kitörölheted a segged a Skilleddel...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#412) Gyula84 válasza daveoff (#409) üzenetére


Gyula84
veterán

én se értem már az egészet

(#411) Xaels
szerinted melyik a skillesebb mbt law vagy rpg?

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#413) Xaels válasza Gyula84 (#412) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem az amelyikkel sikerül a csapatom feje fölül leszednem az átkot... Leszarom, hogy valaki azt mondja rám önérzetesen, hogy noskill fegyver. Azért van, hogy használjam. A csapatom kell támogatnom és nem önös érdekből játszani. Szórakozom, játszom és akinek ezen jár az agya, hogy mi skilles és mi nem az elfelejti a játékot élvezni.

A focit is gólra játszák. Azt, hogy az a gól 11-esből van vagy egy bomba gólból senkit sem fog utólag érdekelni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#414) AGE-T válasza kisza25 (#410) üzenetére


AGE-T
senior tag

Mint feljebb írtam ezeket TE is használhatod, és onnantól az esélyek ugyanazok.
De megjegyezném, pro szervereken ezekből szinte semmit nem látsz. Mert mindegyik gyengébb mint a "skillt" igénylő verzió. Amivel egyet kell értsek, és valóban zavaró tud lenni, az az active radaros rakéta. BF4-ben valóban kemény az élet a levegőben főleg, ha még van mellette valamilyen homing cucc, vagy automata AA. De a BF3-ban mindenki azért sírt, hogy milyen OP a légi erő, BF4-ben most meg azért sírnak, mert xarrá van nerfelve a légierő...

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#415) gyiku válasza Xaels (#411) üzenetére


gyiku
nagyúr

az a skill, ahol a kedves jatekosnak kicsivel tobb dolga van, mint megnyomni egy kibaszott gombot a tuti talalathoz. esetleg celoznia is kell. capishe?

hüllő

(#416) spanglee001


spanglee001
addikt

na akkó: a skill jelentése

tehát vigyük tovább a szálat, beültetek 2 nagymuttert egy tankba azt egyiknek odateszem a repair toolt a kezébe mami gyalogolj a tank mögött a w betüvel és nyomjad azt a kattintót a jobb kezedben, a másik vezeti a tankot staff shellel lövöldöz mindenre ami mozog nem kell eltalálni, mert ugyis odakanyarodik a lőszer ahová kell, 5 éves vérpistike AA val a kezdőről aktív radarral keménykedik és még netalán valaki az AA fölött száldogál az attak helivel és tv raksizik és lehozzák a meccset, :F kivéve, ha másik oldal nem ugyanezt csinálja. de annak meg mi értelme lenne? ennyi erővel betölt a map és aki hamarabb megnyomja a piros gombot nyert, kb ennyi élvezet lenne benne. :F

ui: és még netalán, ha mi is elővennék a noskill cuccokat, akkor az enemy a kezdőről nem tud kijönni, és sírnak, hogy csíterek vagyunk :(((

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#417) Prosector válasza AGE-T (#392) üzenetére


Prosector
addikt

Meg szabad kerdezni kit tisztelhetunk benned?

(#418) kisza25 válasza Xaels (#413) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na pont ez az, hogy a noskill szarok miatt nem lehet élvezni, bármennyit gyakorolhatsz, ha jön 2-3 engeener MBT LAW-al és szétszed, meg elindulsz kezdőről és staffshellel lövöldöz rád egy tank a pálya túlvégéről, egy jet+ egy heli meg guideddel mér :W
Ezért kezdtem WAR-ozni is, mert ott egyenlőek a feltételek, tiltva vannak ezek a fegyverek/kiegészítők és kell a csapatjáték is

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#419) gyiku válasza kisza25 (#418) üzenetére


gyiku
nagyúr

na meg mert pro vagy :D

hüllő

(#420) Mr.Csizmás válasza spanglee001 (#416) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+1

1. eset: golmudon az első flag vonalánál beljebb nem jött az AA-val, commanderként kiszúrtam, kapott egy felderítést, majd elsőre két tankot, majd folytatta a kempelgetését, kapott high targetet, meg mindenkit ráuszítottam... le is lépett a szerverről. Hainanon egyszer összefutottam vele, akkor pár cirkálórakéta meggyőzte, hogy nem kéne :DD

2. metro, sok AEK, G36, shoti, xm25 noob: sírnak hogy mekkora kemper vagyok, hogy mk11+4x-el szedegetem le őket, mert bele vannak bambulva a spammelésbe :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#421) fuvi válasza kisza25 (#418) üzenetére


fuvi
senior tag

igazából ehez nem is WAR kell hanem csak egy jól beállított szerver
például az IRAM WAR szerver annyira szuperül volt szombaton beállítva h nem is tudtál ilyeneket használni, nagyon ügyesek ott az adminok! meg szépek, és okosak is ám!
nos megvolt a nyalcsi-szörcsi a hétre, aloha :D

(#422) gyiku


gyiku
nagyúr

fater, latod ezt a pedalozast? :DDD

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#423) Prosector


Prosector
addikt

Az ugye megvan mindenkinek, hogy a skill nem csak azt jelenti, hogy vki jol lo vmivel(akar mindennel), vagy jol hasznal jarmuvet/jarmuveket.

(#424) marilllyo


marilllyo
veterán

Emlékszem még anno CS:S-ben is ez a vita ment folyton. Ha nem M4-gyel voltál eredményes akkor egy noskill noob vagy. Pedig ott csak kb. 20 fegyver van. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#425) k-adi


k-adi
nagyúr

Én komolyan nem értem ezt a skill vitát. :D

Ugyanis vannak könnyebben használható fegyverek (pl. lock-on cuccok) és kevésbé könnyebben használható fegyverek (játékos általi nem automatikus célzású).

Viszont aki "jártas" a játékban az (általában) ismeri már a dolgokat benne (hiszen ezért "jártas" benne), azaz nehéz-kezelésű fegyverrel is ügyes lesz, mert tudja mit kell csinálnia, merre mozogjon.

Tehát az, hogy valaki skilles, azt a személyre, játékosra értjük elsősorban.

Hiába van a kis jancsikánál a szuper lézer (<random epic weapon>) ha hülye használni azt. Tehát nem elég "jó" fegyverrel menni, "jól" is kell használni azt, és itt jön be a "skill" (jártasság, ügyesség, stb). :))

(#426) FollowTheORI válasza @rglaaf (#384) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mi az hogy a squad megmarad szerverről szerverre? Wááá... remélem nem matchmaking. :D :o

Ahogy látom nem úsztuk meg az automata/félautomata fegyvereket akkor... pedig az külön kuriózum lett volna, ha bolt-action a legtöbb fegyver. :B
Na az lett volna a skilles. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#427) AGE-T válasza Prosector (#417) üzenetére


AGE-T
senior tag

Ha ez mond valamit, három éve nem létezik a klán... :(

BF3: http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/IlAGE-TlI/stats/251602888/pc/
BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/IlAGE-TlI/stats/251602888/pc/

[ Szerkesztve ]

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#428) lofagi válasza k-adi (#425) üzenetére


lofagi
addikt

Igen épp ezaz, hogy Jancsika nem erőlteti meg magát, hogy erősítse a skilljét, mert ott vannak neki a lock-on fegyverek amikkel bárkit lelőhet. S hiába egyet ki is védessz, a többit már nem tudod és Jancsika boldog lesz. Te meg nem.

Nagyon remélem,hogy visszajön ez a BF1-ben, ne lőjjön már le mindki csak mert egy easy fegyvert használ. Ott van a Battlefront ha valaki casual gémet akar. Adjanak ki egy HC játékot. Bár ezt biztos nem fogják, mert akkor nagyon sok játékostól elesnének.

Nagyon kíváncsi vagyok a gémigényre. Ha ingame is ilyen lesz akkor nem tudom milyen erőmű kell majd hozzá.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#429) FollowTheORI válasza lofagi (#428) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

60+ fps a GTX1080-on majd ultrán... szerintem arra lesz belőve. :)

Ami azt jelenti hogy sok fps-hez majd butítani kell mindenen hardveren (vagy SLI/CF).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#430) @rglaaf válasza spanglee001 (#416) üzenetére


@rglaaf
veterán

pontosan jártasság, tapasztalat ezért nem szednek ki sokszor már golmudon:D pedig veretem a sűrűjébe rendesen ha van gunner ha nincs, előtted van 4-5 célpont gyorsan kell dönteni mi legyen a sorrend hogy meg úszd
lock on sz@rságok már egyre kevésbé idegesitenek inkább a töketlen team ami jobban bosszant,hogy küzdünk mint diszno a jégen hogy behuzzunk 1 2 pontot amit persze nem tud megtartani a csapat ha elmegyünk onnan

PSN:BiZzare_0 ️

(#431) Xaels válasza lofagi (#428) üzenetére


Xaels
félisten

Azért a Lock-On cuccok nem alap felszerelések. Addig el kell jutni, tehát ha nem is sok, de valamennyi tapasztalat ragad az emberre.

Ha meg már itt vagyunk, pubon annyi minden tényező van. Igen arcon tolom RPG-vel a másikat akármilyen noobnak is hisz, nem fogok a puszta közepén lőszer után keresgélni vagy újratárazni ha nincs nálam más, vagy ha felveszek egy másik kitet mert az enyém csutkára kiürült akkor azzal tolom ami a kezemben van. Ha lock-on szar akkor azzal fogok lőni amire lehet. A különböző assigmentekről nem is beszélve, sok olyan van amit a noskill fegyverekkel kell teljesíteni...

HC játékra is vannak lehetőségek, de valamiért azok nem túl népszerűek...

(#430) VAN der BOSS pontosan. Nem azzal kell foglalkozni, hogy a másik mivel lő le és akkor nem fog frusztrálni. Mindig meg vannak az aktuális "szuperfegyverek" amik folyamatosan váltogatják egymást. Amíg mindenki azzal foglalkozik, hogy jajj a KD-m, jajj a pontjaim addig a játék agyatlan rohangálás lesz. Nem mondok neveket, van aki 2-szer annyi játékidővel a háta mögött jobb KD-t tud felvirítani, de amikor az Objektívákat nézzük akkor elbukik mert fele annyit sem ment rá... A játékmódokat is lehet tiltanám stat alapján. Tehát ha egy mediknek nem jut mondjuk 2-3 percre egy Heal vagy revive akkor mehessen csak DM meg TDM-re. Ha eléri a szintet akkor jöhetnének a sokkal csapatorientáltabb módok.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#432) sixpak válasza lofagi (#428) üzenetére


sixpak
nagyúr

Remélem olyasmi lesz a gépigény mint a Battlefrontnál...az még a régebbi kártyákkal is játszható ultrán és nagyon jól néz ki.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#433) pohár válasza sixpak (#432) üzenetére


pohár
félisten

biztos nem, ott sok fizikát nem kellett számolni, itt pedig lesz bőven, egy erősebb proci elkélhet majd

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#434) kisza25 válasza Xaels (#431) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja a lényeg a FLAGE!!!44!!négy:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#435) marilllyo válasza kisza25 (#434) üzenetére


marilllyo
veterán

Odafotosoppoltad a végére azt a 79-et? :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#436) fuvi válasza kisza25 (#434) üzenetére


fuvi
senior tag

flagrunner noob :DDD

(#437) Xaels válasza kisza25 (#434) üzenetére


Xaels
félisten

BF4-ben nincs 100órám xD Valahogy a térképek nem jöttek be, azon a 2-3-on meg nem igazán volt kedvem játszani, így inkább mentem vissza a 3-ba amíg volt gépem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#438) sixpak válasza pohár (#433) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ja, igaz.
Mindegy, nekem csak 60fps kell, vsync always on...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#439) kisza25 válasza fuvi (#436) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

van 123000 killem is, szóval nem biztos:D
lassacskán 100.000.000 pontom :B
sixpak: nekem most laptop van, megpróbálkoztam a fix 60 FPS-el, de nekem játszhatatlan :(
inkább hagyom tolja ki magából amit tud, kicsit hangosabb így, de legalább játszható

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#440) SkyS1gn válasza kisza25 (#434) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:K

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#441) mettek válasza kisza25 (#439) üzenetére


mettek
addikt

Ez az én statom. Bár én a 3-at sokkal többet toltam de ez is pörgött rendesen...

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#442) beers válasza kisza25 (#434) üzenetére


beers
addikt

Hihetetlen, hogy van ennyi időd játszani!? :C

M&N

(#443) gyiku válasza beers (#442) üzenetére


gyiku
nagyúr

nolifer flagrunner késes noob :DDD

hüllő

(#444) kisza25 válasza gyiku (#443) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a repairtoolt ki ne hagyd:D
beers: minden este 3-4 óra, könnyen összejön:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#445) stoon válasza beers (#442) üzenetére


stoon
őstag

lassan +lesz a 2000 órám :DDD

(#422) gyiku:

(#434) kisza25: 102 :DDD

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#446) Dave567 válasza AGE-T (#414) üzenetére


Dave567
addikt

Pontosan. Amit meg csinálnak jól, azt a másikban elbasszák, mert a játékosok sírnak.

(#447) techpor válasza AGE-T (#404) üzenetére


techpor
tag

Aranyos volt az irományod, kár, hogy semmi értelme. ;)

(#408) Xaels: bolt rifle-re gondolsz?
1. 8x scope felett mozog a célkereszt, játszani kellene a játékkal és tudnád miről beszélsz
2. közép-hosszú távon egy lmg-s is le tud tunkolni állva főleg ha mozog miközben te nem biztos, hogy be tudod lőni, mert mozog, a célkereszt is mozog, lassú a töltény, szupresszálva vagy, kapod a találatot már mozog a célkereszt.. (persze kivitelezhető, de közel sem annyira jelentős egy bolt rifle, mint a valóságban ellenben ha a másik csak túrja a gombot tuti eltalál vele és meg is öl akár.)

(#413) Xaels: tipikus új generációs bf player. 1. játéka egy bf3 és azt hiszi már ő a sztár a hs jettel meg az active radar AA-vel. felesleges a skillen vitázni, azt se tudod miről szólna a vita.

(#420) Mr.Csizmás: mondjuk a g36c-vel nem értek egyet miért unskilled, de az aek, famas autosoti (fire rate miatt) xm25, m320 splash miatt érthető, DE a g36c-t azért kifejthetnéd :DDD

(#421) fuvi: iramon mondjuk ha egy picit jobb vagy, mint egy halott molylepke már nem tudsz játszani, mert kidob vagy fel sem enged :DDD

(#425) k-adi: egy 48 fős szerveren ha 24ből van 5 ilyen már baszhatod a skilled ha tolatás közben kapod folyton az áldást fentről, mert csak rajtad tartja a célzót és kapsz 2 guidedet (60 damage) meg szemből 4 mbt lawot (80 damage) ja várj 100nál megpusztultál, mert nem tudsz megállni és javítani folyamatosan akárhány pocket engid van ;) de hát igen. neki nincs egyszerűbb dolga a könnyebben használható fegyverrel.. (a, hogy az nem könnyebben használható hanem egyenesen az is tudja használni aki 3 perce játszik amiből 2,5 perc az options meg a loadout beállítása volt :C na ez a nem mindegy, amíg én beleölök kocka módjára 100 órát, hogy megtanuljak játszani meg úgy játszani, hogy érdemi fejlődés is legyen ő jön és ugyanúgy le tud lőni, mert ő nem tol bele 100 órát csak 88at és én nolifer kocka vagyok ő meg a nagy partiarc akinek előre köszönnek a politikusok is nem? Hagyjuk már kérlek.. Normális érveket hozzatok fel legalább ha már védenétek azt amivel toljátok

(#427) AGE-T:
- 1. wep dao
- 10% körüli lmg accu

már mindent értek miért kell az mbt low :R

(#431) Xaels: 10 perc multi :)

(#446) Dave567: mint pl. az AA-t ?

[ Szerkesztve ]

(#448) Deftyyy


Deftyyy
tag

(#449) zzola válasza Deftyyy (#448) üzenetére


zzola
félisten

Nem tetszik a feka a képen! A 4-nek sokkal jobb volt a borítója!

(#450) pohár válasza zzola (#449) üzenetére


pohár
félisten

takard ki

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.