Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) spanglee001 válasza KYZRR (#699) üzenetére


spanglee001
addikt

és nem is rossz :DDD :C
na ez az igazi gameplay version lehet vótmá gyanus de tetszik

azé még ez a best :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#702) kpal


kpal
veterán

(#703) Gyula84 válasza kpal (#702) üzenetére


Gyula84
veterán

aztán majd többet adnak el mint valaha...

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#704) k-adi válasza Gyula84 (#703) üzenetére


k-adi
nagyúr

na igen, akármilyen szar valahogy mégis milliók fogynak belőle évente..

(#705) fornettisuti válasza kpal (#702) üzenetére


fornettisuti
veterán

👌🏿

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#706) Rony949 válasza k-adi (#704) üzenetére


Rony949
őstag

Több millió légy nem tévedhet...

(#707) 5381 válasza spanglee001 (#701) üzenetére


5381
aktív tag

(#708) oriic válasza Rony949 (#706) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ugyanez elmondható BF-re is. :U

Live-Die-Respawn

(#709) Def26 válasza oriic (#708) üzenetére


Def26
félisten

Maga a légy sem mindegy. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#710) k-adi válasza Def26 (#709) üzenetére


k-adi
nagyúr

Mindkét társaságban van jó pár díszpinty (sajnos), úgyhogy ebbe kár is belemenni :)

(#711) @rglaaf


@rglaaf
veterán

So, here is another “leak”, which does not seem very plausible, and refers to multiplayer of the Battlefield 1.

Asiago Offensive – a place of action may be the Italian Alps Gaza Sands – Sands, Israel. Siege of Damascus – probably a direct reproduction of the real Siege of Damascus in 1918, the last year of the war. Stalemate – no versions. ANZAC Cove – perhaps a reference to the Battle of Gallipoli, where the ANZAC (Australian and New Zealand Army Corps) suffered heavy losses in a poorly-planned offensive against Osman. Garden Twilight – no versions. Argonne Shade – most likely, the battle of the Argonne forest. Operation Castlewick – no versions. Scorched Earth – may refer generally to any of the fronts. /

lehet hogy fake majd meglátjuk legalább nincs OP metro ver.1918 ;]

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#712) fornettisuti válasza @rglaaf (#711) üzenetére


fornettisuti
veterán

OP metro ver.1918 😸

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#713) Ellia válasza @rglaaf (#711) üzenetére


Ellia
addikt

1896 óta megy a földalattink ;]

(#714) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Tulajdonképp kicsit vicc, hogy reklámozzák ma ezt az origin30 cuccot, de bezzeg BF1-re nem érvényes. :D
Se Deluxe se sima. :(

Pedig nálam a mindenbe beletartozna ez is, ha már azt írják. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#715) SkyS1gn válasza laceszgamer (#714) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ja énis beakartam rá váltani... :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#716) FollowTheORI válasza laceszgamer (#714) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mindig az apróbetűs szövegben vannak a részletek. :D

Amugy preorderre nem rémlik hogy valaha is működött volna ilyen kód.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#717) laceszgamer válasza FollowTheORI (#716) üzenetére


laceszgamer
addikt

Kora reggel kv nélkül apró betűkig el se jutottam. :D :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#718) sixpak válasza laceszgamer (#714) üzenetére


sixpak
nagyúr

Miről van szó, nem vágom.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#719) laceszgamer válasza sixpak (#718) üzenetére


laceszgamer
addikt

Originen van mától egy akció, hogy majdnem minden 30%-al olcsóbb az origin30 kuponkódot beíva, kivéve az előrendelések és az SW TOR, csak persze az aprobetűs részen említik ez utóbbit.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#720) sixpak válasza laceszgamer (#719) üzenetére


sixpak
nagyúr

Naccerű!
Megnéznéd, hogy az Unravel-t is leakciózták-e?
Meg szeretném venni a gyerekeknek.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#721) laceszgamer válasza sixpak (#720) üzenetére


laceszgamer
addikt

Persze, annyi az egész, beteszed kosárba, checkout, és ott a jobb felső részen az Order Summary alatt a Promo code-ra katt oda beírod hogy origin30 és apply, máris 14euro lesz 20 helyett. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#722) sixpak válasza laceszgamer (#721) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszönöm. :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#723) laceszgamer válasza sixpak (#722) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nincs mit. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#724) pohár


pohár
félisten

vissza is került a PC-s Collectors Edition, árak nemsoká jönnek, azt mondták...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#725) CptAdamica válasza pohár (#724) üzenetére


CptAdamica
veterán

Tippem szerint: 69.990 Ft :D

Megyen!

(#726) Espla


Espla
aktív tag

:) de még egy gameplay-t se láttunk róla

(#727) k-adi válasza Espla (#726) üzenetére


k-adi
nagyúr

na ja.... CE és dlc tervek már most vannak, de gameplay még sehol :D hát. ok.

(#728) CsonkaImo válasza k-adi (#727) üzenetére


CsonkaImo
addikt

15 nap múlva remélhetőleg lesz gameplay. Bármennyire is próbálják majd jó fényben mutatni a játékot, egy multi player játékmenetből le lehet vonni, hogy milyen lesz valóban. Utána pedig el lehet dönteni az előrendelést.

[ Szerkesztve ]

(#729) k-adi válasza CsonkaImo (#728) üzenetére


k-adi
nagyúr

Amit mutatni fognak E3-on abból kb. gyököt vonhatsz :K igazi multiplayer gameplay videóra még sokat kell várni szerintem.

(#730) pohár válasza CsonkaImo (#728) üzenetére


pohár
félisten

EA Playen játszható lesz a játék már

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#731) CsonkaImo válasza pohár (#730) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Igen, tudom. Ezért is írtam, hogy reális képet kaphatunk a játékról kb. 15 nap múlva.

(#732) pohár válasza CsonkaImo (#731) üzenetére


pohár
félisten

már csak arra mondom, hogy szerinted remélhetőleg, nem csak remélhetőleg lesz az :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#733) CsonkaImo válasza pohár (#732) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ja, már értem! :DDD Nem tudom miért írtam, hogy remélhetőleg. :B Egyértelmű, hogy kiviszik az EA Play-re.

(#734) lofagi


lofagi
addikt

Akkor 15 nap múlva kiderül,hogy kérek-e szabit a megjelenési hétre vagy nem. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#735) Xaels


Xaels
félisten

Nagyon várom ezt a részt. Összeraktam a gépem és elkezdtem BF4-el megint játszani, de hiába hagytam ki 2évet, semmit nem változott és a pályáktól sem vágtam hanyatt magam, még mindig nem jönnek be.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#736) blaca83 válasza lofagi (#734) üzenetére


blaca83
őstag

"A régi szép idők"!! :DDD :C :))

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#737) zzola válasza lofagi (#734) üzenetére


zzola
félisten

5 napot készülsz rá? :DD

(#738) aAron_ válasza Xaels (#735) üzenetére


aAron_
őstag

Furcsa, mert én is nem olyan rég kezdtem el újra bf4-gyel játszani hasonlóan hosszú kihagyás után. Sok változást éreztem, új pályák többsége is tetszik, pláne az éjszakaiak.

What is your ikigai?

(#739) Xaels válasza aAron_ (#738) üzenetére


Xaels
félisten

Nem a kinézetükkel van bajom nekem sem hanem a felépítésükkel és ahogy egyes játékmódokban bánnak velük. Azt inkább nem részletezem, hogy még mindig tele van zombikkal.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#740) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Possible map

(#741) TcK_Marco Szerintem SP

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#741) KYZRR válasza SkyS1gn (#740) üzenetére


KYZRR
őstag

Érdekes lesz, első nézésre légierőre lett kihegyezve ez a térkép, megfűszerezve pár hajóval. Kérdés, hogy multi, vagy szingli map lesz...

You can only die once, make sure it is worth it...

(#742) sheep válasza KYZRR (#741) üzenetére


sheep
addikt

Ha tényleg a Dardanellák akkor az a Gallipoli csata lesz, az meg elég nagy szárazföldi mészárlás volt, Churchill jól elqrta. Persze ettől még lehet hogy másképp dolgozzák fel, de ez elég fura lenne szerintem.
Mondjuk szárazföldi+tengeri ütközet, az kb. reális.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#744) aerosmith válasza guftabi96 (#743) üzenetére


aerosmith
őstag

Uramatyám StoneMountain64 lesz az egyik leader, kjó hangulat lesz ott érzem. :C

(#746) marilllyo


marilllyo
veterán

Gamestar cikk.

A sikerhez be kellett bizonyítani, hogy tényleg hatalmas lehetőség rejlik ebben a korszakban, főleg azért, mert rengetegféle hadi technológiát használtak a háború alatt:

Igen mert a második vh-ban botokkal ütötték egymást a katonák.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#747) Xaels válasza marilllyo (#746) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem ezt nagyon rosszul értelmezted... Pont arról szól, hogy sokan abban a hitben vannak, hogy az 1. VH-t vívták botokkal közben sokkal több minden volt benne. Ezt kifejtik a folytatásban is...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#748) Gyula84


Gyula84
veterán

fegyver is volt jó néhány viszont mortar is de utálom azt [link]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#749) eugabesz


eugabesz
őstag

Nagyjából annyira lesz népszerű,mint a Hardline...még ha mentes lesz mindenféle DICE szokásos hibától,(amir erősen kétlek) annyira kevés pontenciál van benne,hogy hamar rá fognak unni a játékosok.Pláne mikor a csicskák nyivákolása miatt elkezdik nerfelgetni a fegyvereket.(Lásd bf4 tank,helikopter nerf,kb. vicc kategória.)

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#750) daveoff válasza eugabesz (#749) üzenetére


daveoff
veterán

Ezt valamiféle jósgömbből olvastad ki, vagy honnan ezek a kijelentések?

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.