Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#252) maj-viktor válasza Beni2360 (#251) üzenetére


maj-viktor
őstag

Pont ma kaptam egy dobozt, ami úgy nézett ki, mintha a kutyaszájából rángatták volna elő, meg minden!
Amolyan ace venturás kezdőjelenet feeling! De mivel a belső tartalom kifogástalan, így nem "balhézok", ilyen minimális javítások nekem is előfordulnak... "kézzel visszahajlítás", stb. Hát a világ másik feléről jön... amíg "javítható ingyen" vagy minimális időráfordítással, addig "nem balhézok", persze ha valami ripityára törve jön meg... láhatóan a gondtalan csomagolás miatt, akkor persze... refund, stb.
De ez nagyon ritka.... ~több ezer csomagomból az elmúlt ~5év alatt csak pár ilyen volt... nagyon alaposan - gondosan, rengeteg tömítőanyaggal küldenek mindent a Kínaiak (sajnálni is szoktam a környezetet, ennyi pazarlás... amikor egy pár $-os cumóra eskü számomra a csomagolás ránézésre többe került, mint ami benne van... persze én pl. minden csomagolóanyagot elrakok és újrahasználok... legrosszabb esetben is szelektív gyűjtőbe megy... doboz - pufifólia, mindent próbálok újrahasznosítani... ingyen "tömítőanyag")

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.