Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23951) joi29 válasza OddMan (#23950) üzenetére


joi29
őstag

-Nem a 7900GTX annak ellenére hogy elavult technológiát képvisel,
nyers erejével felülmúlja a 9500GT-t shader számolás ide vagy oda.

(#23952) OddMan válasza joi29 (#23951) üzenetére


OddMan
őstag

Régebben volt egy 7800 GT 512MB kártyám is, de azon már egy kicsit akadozott a "The Witcher".
A kérdésem a fentiekből következik, a 9500 GT a 7800 GT-nél is lassabb? :U
joi29: Köszi a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#23953) joi29 válasza OddMan (#23952) üzenetére


joi29
őstag

-Hát határeset de azzal kb egy szinten van.

(#23954) Ace Ventura válasza Qru (#23949) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Alapba egy MSI OC verziót veszek, de egy kis tuning még belefér majd.A 9800 gt-m is ment szépen, de remélem a GTS erősebb lesz.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#23955) dave93 válasza z0d1AK (#23943) üzenetére


dave93
őstag

dmvt mode, vagy fix 128mb, vagy max dmvt memory ami 224mb. De akkor ezek szerint ennyit tud :)

(#23956) nahalem


nahalem
csendes tag

Sziasztok!

Légyszíves mondjatok valamit erről a VGA-ról!

Mobile Intel® Graphics Media Accelerator 4500M
max. 1759 MB megosztott rendszermemória
3D Benchmark 2006: 600 pont
DirectX® 10 támogatás

Ez a VGA Fujitsu Siemens notebook-ban van.

Nagyon fontos!

Köszi

(#23957) jaja1981 válasza nahalem (#23956) üzenetére


jaja1981
addikt

Mit mondjunk róla.
HD támogatása van, ergo videókat gyorsít.
DX 10-et támogat, de minek, mert megjeleníteni nem tudja folyamatos képen.
Jó ez, de játszani nem fogsz vele, csak régi játékokkal.

(#23958) Flan válasza joi29 (#23940) üzenetére


Flan
csendes tag

köszi utánajárok.
Volt fent sp3-as xp most sp2es van fent és feltettem a 3.0-as NET-et.
Kell a 3.5-ös?
Az xp-k hekkelt verziók voltak az utolsó valami Blades volt.

(#23959) Qru válasza Ace Ventura (#23954) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

GTS 512-nek jó hűtése van, nekem BFG OC volt, és még szénné húzva is rendesn hűtött. Nem véletlen, hogy ezekből a GTS-ekből egy gyártó sem adott ki nem refhűtőset.
9800GT-nél kb 8-10% gyorsulást hoz a GTS, de gondolom ezt láttad a tesztekből, amúgy egy 3GHz-re húzott Core2 Duo már elég ahhoz kihajtsd rendesen. Néztem 3,5GHz-re húzottal is azonos körülmények között nem volt sokkal gyorsabb úgy sem.
Teszt

#nincsbennetarcsi

(#23960) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Hali!

Laptopos VGA-ról lenne szó:
Melyiket tartjátok "jobb" integrált videokártyának, az "Intel GMA X3100"-at vagy a "SiS Mirage 3+"-t?
Normális tesztet még nem igazán találtam.
(Konkrétan ez a kettő érdekelne, tudom, hogy az ATI vagy nVidia kártyák jobbak.)

Nagyjából szerintetek milyen asztali videokártyának felelnek meg teljesítményben?

Sk8erPeter

(#23961) joi29 válasza Sk8erPeter (#23960) üzenetére


joi29
őstag

-Olyan sok mindenre sem az egyik sem a másik nem való... :(
-Az Intel X3100 még csak csak mert valahol a Radeon x1200 és a Geforce
GO 6200 között evickél, vagyis az asztali vga-k között is ebbe
a kategóriába lehet beilleszteni.
-A Mirage 3+ 672MX viszont még ennyire sem jó mert ez valahol a GMA 500
teljesítményéhez mérhető, ami meg aztán 3D-s alkalmazásokkal szinte
mérhetetlen teljesítménnyel rendelkezik. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23962) bazsee83


bazsee83
tag

Sziasztok

Lenne egy olyan kérdésem, hogy el akarom inditani a winflash progit és egy pár másodpercig gondolkodik a gép aztán semmi. Az lehet a probléma, hogy 64-bites vistat használok? Vagy mi a gond?

(#23963) Sk8erPeter válasza joi29 (#23961) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Köszi, gondoltam, hogy egyik sem csúcskategória :DDD
Mondjuk az nem túl jó hír, hogy haverom pont olyan laptopot kapott, amiben Mirage 3+ van. Ő kérdezte, hogy mit "tud". Mondtam neki, hogy sz@rt se :DDD , de azért reménykedtem, hogy egy-két játék azért elfutkorászik rajta (mondjuk Fifa 2008-hoz hasonló gépigénnyel rendelkező játékok).
Szóval ezek szerint játékoknál is csapnivaló a Mirage 3+? :F

Sk8erPeter

(#23964) diablo1984 válasza Sk8erPeter (#23963) üzenetére


diablo1984
veterán

a sis-es sz@rral még az is csoda, ha valami megy vele, az inteles x3100-as még hagyjám, de tényleg inkább az ati és nvidia a jobbak, eleve azért, mert vga gyártókról van szó, míg az intel inkább csak "képmegjelenítőket" csinál, a sis meg.....hát.......maradjunk annyiban, hogy nem véletlenül hitték már sokan, hogy kihaltak..... :U

(#23965) joi29 válasza Sk8erPeter (#23963) üzenetére


joi29
őstag

-Igen na mondjuk azért a 2004 előti játékokkal 800x600 medium-on lehet
hogy elprütyög de a Fifa 2008-at szerintem meg sem mozdítja, még annak
ellenére sem hogy DX9-es chip. :N

(#23966) Sk8erPeter válasza diablo1984 (#23964) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

:DDD
Oké, teljesen meggyőztetek, hogy szart kapott a "téhómtól" a srác - konkrétan egy Fujitsu Siemens V5555 laptopról van szó. (ami viszont jó benne, hogy szinte egyáltalán nem lehet hallani a hangját)
Egy teljesen láma kérdésem lenne: lehet ebben cserélni a VGA-t? :B :B

(#23965) joi29: megy a FIFA 2008, csak akadozva. De az is valami. :K Láttam, hogy megy rajta, kb. 2 percre próbáltuk ki, többre nem volt idő, amikor a srácnál voltam. Azért annyira nem gázos a helyzet, bár persze élvezhetetlen azzal az akadással, de majd legfeljebb visszavesz a beállításokból.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#23967) joi29 válasza Sk8erPeter (#23966) üzenetére


joi29
őstag

-Ó hát játszottam én NFS Carbont 9250LE Radeon-nal... :DDD
...tudom én azt hogy nincs az a játék amit megfelelően vissza fojtva,
ne lehetne élvezhető sebességgel játszani bármilyen vga-n
. :D

(#23968) diablo1984 válasza Sk8erPeter (#23966) üzenetére


diablo1984
veterán

nekem is FuSi notim van, csak full amd vonal, x2-es amd procival+ati chipset+ati vga(x1200), teszi a dolgát oszt jóccakát! bár játékot anno a hp notimon próbáltam,(ugyanez a chipset, csak x1100-as vga, szinte ugyanez), na kicsit laggolva, de a Pro Street hasított rajta, tökbután meg hasított mint állat! :K

vga-t nem lehet belerakni, attól azért olcsóbb modell ez! azokba lehet, amelyikben amúgy is külsős vga van, nem integrált, azt a luxust nem csinálják meg a notiknál, hogy a csatit rárakják, és integráltat is hagynak rajta.... :N

amúgy ettől is szarabbat kaphatott volna még, a via féle cucc pl még ennyire sem jó, az tényleg csak színes fényeket csal a kijelző képére.... :DDD

(#23969) Sk8erPeter válasza diablo1984 (#23968) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Szerencsére mondjuk csak alapvető célokra (netezés, szövegszerkesztés és hasonlók) vették, a játszhatóság kérdése csak utólag merült fel, hogy ha már... :D
Kár, hogy nem lehet cserélni, pedig az könnyített volna a helyzeten, mondjuk akkor nyilván drágább is lenne.
És mi a helyzet ezzel: Asus External Graphics Card?
Bár fogalmam sincs, lehet-e kapni, és mennyibe kerül, és hogyan lehet használni, meg ilyen apróságok, csak kérdezem... :B

Egyébként köszi mindkettőtöknek (joi29, diablo1984), sokat segítettetek! :R :R :R

Sk8erPeter

(#23970) diablo1984 válasza Sk8erPeter (#23969) üzenetére


diablo1984
veterán

na ilyen jár az olyan notikba, amelyikekben külön cserélhető vga van! :B

mármint ami a felső képen van! a cikk valamiérdekes dologról szól, amiről még nem hallottam, de valami külsős megoldés, ami nem a grafikai porton csatlakozik, hanem ExpressCard sloton keresztül vagy mi...

[ Szerkesztve ]

(#23971) jaja1981 válasza Sk8erPeter (#23969) üzenetére


jaja1981
addikt

Így van.
Ez egy külső VGA ami Express Card foglalatba csatlakozik és egy teljes értékű VGA-t ad.
A gond ott van, hogy nem minden laptopon van Express Card foglalat és kurva drága, meg csak külső megjelenítőre köthető.

(#23972) bazsee83


bazsee83
tag

Sziasztok

Mi van olyankor ha flash-elni akarom a karit és ezt irja ki a progi?

(#23973) fagy53 válasza bazsee83 (#23972) üzenetére


fagy53
nagyúr

A WinFlash talán nem szereti a 64-es Vista-t, vagy a win 7-et ,keress egy másik verziót!

[ Szerkesztve ]

(#23974) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

512 8800 GTS-nek mennyi a normális maghője full terhelés alatt?

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#23975) Apone33 válasza Ace Ventura (#23974) üzenetére


Apone33
őstag

Hát az enyém 65-70 fok között volt, a tied nagyon meleg?

Play Hard!!!

(#23976) bazsee83 válasza fagy53 (#23973) üzenetére


bazsee83
tag

Próbáltam ATIflash-t is de az sem indul el. Nincs valami más progi?

(#23977) Ace Ventura válasza Apone33 (#23975) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Az enyém alapon 62 fok, de terhelve 85 ig is felmegy.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#23978) Apone33 válasza Ace Ventura (#23977) üzenetére


Apone33
őstag

Sztem nem olyan vészes az. nagyon zárt a házad, igaz hogy nekem van mellette + 2 rendszerhűtős is

Play Hard!!!

(#23979) Ace Ventura válasza Apone33 (#23978) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Majd rádobom a jó kis Accelero S1-et turbo modullal :K

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#23980) Apone33 válasza Ace Ventura (#23979) üzenetére


Apone33
őstag

Jó is lesz neki majd lehűti a forró fejét :B

Play Hard!!!

(#23981) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Nálam valami gebasz lehet, mert passziv S1-el venti nélkül is csak 74 fok volt a 3dmark 06

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#23982) Apone33 válasza Ace Ventura (#23981) üzenetére


Apone33
őstag

Mivel nézed a hőfokot?

Play Hard!!!

(#23983) Ace Ventura válasza Apone33 (#23982) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Everest, és rivatuner

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#23984) Apone33 válasza Ace Ventura (#23983) üzenetére


Apone33
őstag

Értem, próbáld meg talán még a gpuz-t hátha az jól fogja mutatni, mellesleg melyik everestet használod? 5.0?

Play Hard!!!

(#23985) Ace Ventura válasza Apone33 (#23984) üzenetére


Ace Ventura
addikt

everest 4.5 öt használok
gpu-z is ugyanezt méri.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#23986) sby75


sby75
tag

Sziasztok!
Segítséget kérek hozzáértőktől. Kicsit hosszú leszek de megpróbálom a legtöbb infót adni. Vettem itt a ph-n egy eVGA 9800 gtx ko-t. Eladó reggel kiveszi a gépből a kártyát délután találka: hiányzik egy kábel, sebaj postán elküldi addig is akklimatizálódik a kártya :D . Másnap 6 tüs pci-e kábelt postás hozza, nekiugrok berakom a karit pár perc után merev kép, se num lock se semmi csak reset gomb. Gondoltam biztos én vagyok a tudatlan ezért elvittem a közeli számtech szervízbe: 2 óra múlva hív a szervízes hogy a kártya halott, gariztassam le. Nem tetszett hogy túl gyorsan lerázott (bár nem kért érte pénzt) ezért irány egy megbízhatóbb szervíz. Itt már 1 napig volt a gép kicseréltek benne "állítólag" mindent (más táp,ram,deszka) de a jelenség megmaradt. Na mondom ezek után irány garizni. Neves újpesti üzlet szervízében 2 hét múlva azt mondják hogy a kártyát tesztelték E8400-el húzták-vonták nekik jó. Tegnap elhozom bízva a csodában, de persze ugyanúgy megdöglik. Megpróbáltam én is cserélgetni itthon néhány összetevőt de nem nagyon jutottam semerre. 2*512 667-es rammal 25 perc után fagyott. A saját konfiggal minél többször próbálkoztam annál előbb halt meg. A 15. próba után már a win se töltődött be. Bocsi hogy ennyire hosszú post lett de már lassan 3 hónapja küzdök a karival, és már nincs több ötletem. Köszönöm mindenkinek aki tud segíteni.

Gigabyte EP45-DS3R, C2Q Q6600 G0, Nanya 4x2Gb 800Mhz, Chieftec GPS-450AA-101 A, HIS 5570 1Gb, Adata SU800 SSD 256Gb, Hitachi 500Gb, WD Blue 1Tb, Pioneer DVR-111D, Samsung SyncMaster940N.

(#23987) Apone33 válasza Ace Ventura (#23985) üzenetére


Apone33
őstag

Hát ez érdekes talán próbáld meg az új everestel más most hirtelen nem jut az eszembe :N

Play Hard!!!

(#23988) Sk8erPeter válasza jaja1981 (#23971) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Na, hát akkor a kérdés el is dőlt, gondoltam, hogy jó drága lehet, bár még konkrét árat nem találtam rá.
Mondjuk az említett laptopban ahogy elnézem egy Express Card slot van is.
Egyébként elég komoly cuccnak tűnik, azért kíváncsi lennék konkrét tapasztalatokra... :K

Sk8erPeter

(#23989) gabesz82


gabesz82
senior tag

Sziasztok!

Tud valaki valami ötletet arra, hogy miért csinálja azt a gépem, hogy csak minden második indításra kap jelet a monitor? A Windows bebootol, csak kép nincs... (Vista64 Ultimate, legújabb ATI driver). A gép adataimnál.

Próbáljam esetleg betenni a VGA-t egy másik slotba?

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#23990) jaja1981 válasza sby75 (#23986) üzenetére


jaja1981
addikt

Sok tanácsot nem tudok adni.
Ha több gépben is csinálja, akkor valszeg a kari a rossz.
Vidd vissza gariba, és kérd meg őket, hogy előtted csinálják, mert lehet, hogy csak így akarnak lepattintani.
Vagy vidd be a komplett konfigod.

(#23991) Qru válasza sby75 (#23986) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ugyan így jártam egy Asus Gefroce karival. Eladónál ment, nálam csíkozott postnál, aztán kifagyott win betöltéskor. Visszavittem az eladóhoz, nála pöpecül ment. Végül eladtam a karit, egyszerűen nem szerette a Giga lapomat vagy nem tudom. :( :W Pedig jó kártya volt nagyon amúgy.

#nincsbennetarcsi

(#23992) diablo1984 válasza Sk8erPeter (#23988) üzenetére


diablo1984
veterán

lehet, csak egyrészt szerintem kb egy 2/3-ad laptop ára lehet a kütyü, másrészt csak monitorra lehet rátolni, a kijelzőre nem....

(#23993) TTomax válasza fagy53 (#23973) üzenetére


TTomax
nagyúr

Söt semmi sem szereti ha 64 bites OS alól akarják bios flashelni... (beh szép magyar szó)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#23994) Qru válasza gabesz82 (#23989) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha másik kimenetre kötöd a monitort akkor is csinálja? Bios-ban a pci-e frekvencia 100-on van és a vga-t is elősször nem a pci sloton keresi, hanem PEG-re van állítva?

#nincsbennetarcsi

(#23995) sby75 válasza jaja1981 (#23990) üzenetére


sby75
tag

Most teszteltem egy 1800-as sempronnal, vígan megy vele :F

Qru: Ha így van akkor bukok rajta nem keveset, így majdnem 3 hónap küzdelem után :O

[ Szerkesztve ]

Gigabyte EP45-DS3R, C2Q Q6600 G0, Nanya 4x2Gb 800Mhz, Chieftec GPS-450AA-101 A, HIS 5570 1Gb, Adata SU800 SSD 256Gb, Hitachi 500Gb, WD Blue 1Tb, Pioneer DVR-111D, Samsung SyncMaster940N.

(#23996) gabesz82 válasza Qru (#23994) üzenetére


gabesz82
senior tag

Igen, bármelyik bemenetre kötöm ugyanezt csinálja. PCI-E frekit nem néztem, megnézem akkor, PCI-E slot van elsődleges VGA-nak beállítva.

Ifjú Sátán... mekkora DBZ rajongó voltam... :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#23997) jaja1981 válasza sby75 (#23995) üzenetére


jaja1981
addikt

Ezek után elképzelhető, hogy inkompatibilitás ténye áll fenn!

(#23998) TTomax válasza sby75 (#23995) üzenetére


TTomax
nagyúr

Egy biost frissítenék azért abban a giga lapban...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#23999) Paladin007


Paladin007
csendes tag

szerintetek melyiket válasszam?
MSI VR630X-042HU
Nyomtatóbarát verzió
119.999,+áfa

(143.999,-Ft.)
képernyő méret
i
1440x800 Wide kijelző: A noteszgépek ma már szinte kivétel nélkül TFT-LCD (thin film transistor, liquid crystal display) megjelenítővel vannak felszerelve. A kijelző legfontosabb paramétere a képátló és felbontás, előbbi 12,1 hüvelyktől 17 hüvelykig, utóbbi pedig 1024x768-tól egészen akár 1600x1200-ig, vagy még tovább is terjedhet. Az utóbbi időben egyre terjednek a "szélesvásznú", 16:10 képarányú kijelzők, amelyek főképp filmnézésre alkalmasak. Alapigazság, hogy a kijelző a noteszgépek egyik legtöbbet fogyasztó alkatrésze, így minél nagyobb a mérete és a felbontása, a gép annál rövidebb ideig használható akkumulátorról.
16.0" WXGA 16:9 GlareType
képernyő felbontás
i
Képernyő felbontás magyarázat

Grafikai munkára, mozinézésre, játékra ajánlott! Továbbfejlesztett képminőség (2004.09.)
1280x800
processzor
i
Processzor magyarázat

Az AMD vállalat legújabb fejlesztése az Athlon 64, amely mobil változatban is készül. A chip jellegzetessége, hogy utasításkészlete tartalmaz 64 bites kiterjesztéseket, ezért egyes alkalmazások futtatása gyorsabb, a közvetlenül megcímezhető memória pedig 4 Gbyte-nál nagyobb. A 64 bites felépítésből fakadó előnyök kihasználásához szükséges egy 64 bites operációs rendszer is. Az Athlon 64 a processzorba integrált memóriavezérlőt tartalmaz, ami alacsony késleltetést és összességében nagyobb teljesíyményt jelent. Az Athlon 64-re épülő noteszek elsősorban akkor tehetnek jó szolgálatot, ha a felhasználó nagy számítási teljesítményt igénylő alkalmazásokat akar futtatni, például műszaki tervezőprogramokat, videoszerkesztőt, vagy szoftverfejlesztő eszközöket. Az AMD régebbi modellje az Athlon XP, a cég olcsó processzora pedig a Duron és a Sempron.

AMD Athlon 64 X2 Mobile Technology Processor QL-62 (2.0-GHz, 1024MB L2 cache).
Mobile AMD Athlon 64 X2 QL62 (2mag, 64bit)
processzor frekvencia
i
Processzor frekvencia magyarázat
2000 MHz
chipkészlet
i
Chipkészlet magyarázat
nVIDIA MCP77 MV
memória
i
Memória magyarázat

A memória méretét megabájtban, sebességét pedig megahertzben adják meg. Mindkét esetben a magasabb érték a "jobb". A mai noteszgépekben használatos memóriák 64 bitesek, azaz ilyen széles az adatút a memória felé. A DDR SDRAM sajátossága, hogy órajelenkét kétszer több, azaz 128 bit adatot tud átvinni. A DDR2 SDRAM a DDR SDRAM-nál újabb fejlesztésű, alacsonyabb feszültségen működő, kevesebbet fogyasztó memóriatípus. A memória típusát és órajelét így szokták megadni: DDR333, DDR400, DDR2-400, DDR2-533, DDR2-667.
3072MB DDR2/667-PC5400
merevlemezes meghajtó
i
Merevlemez meghajtó magyarázat
250GB 5400 RPM
floppy meghajtó
i
Floppy meghajtó magyarázat

A gép nem tartalmaz belső floppyt, de opcióként vásárolható!
USB vásárolható
optikai meghajtó
i
Optikai meghajtó magyarázat

8x-os sebességű "pluszminuszos" DVD író/újraíró egység. Kétrétegű írást is támogat (double layer).
8x DVD+-RW DL drive
grafikus vezérlő
i
Grafikus vezérlő magyarázat

A legjobb NVIDIA mobil videóchip, 256MB DDR memóriával. Verhetetlen teljesítmény!
NVIDIA® GeForce Go 9100M-GS
Tulajdonságok
billentyűzet
i
Billentyűzet magyarázat
magyar
operációs rendszer
i
Operációs rendszer magyarázat
FreeDOS
audio
i
Audio magyarázat
AC' 97 sztereo 16 bit
üzemidő
i
Akkumulátor magyarázat
4400 mAh (Lithium-ion)
kiterjedés
i
Kiterjedés magyarázat
374 X 246 X 27/35mm
súly
i
Súly magyarázat
2.8 kg
interfészek
i
Interfészek magyarázat

4in1 Card reader: Négy az egyben kártyaolvasó.
56K modem: Az 56k modem telefonos fax/internet kapcsolatra alkalmas.
Bluetooth: Bluetooth rádió antenna, 2.4 GHz-en GSM GPRS és egyéb Bluetooth kapcsolatokra alkalmas. (mobiltelefon, nyomtató, headset, stb...)
ExpressCard slot: Az ExpressCard slot ExpressCard formátumú bővítőkártyákat fogad. A PCMCIA kártyahely továbbfejlesztett változata.
Gigabit LAN: Gigabites (10/100/1000) UTP hálózati csatoló adatátviteli sebessége - a villámnál is gyorsabb!
USB 2.0: Universal Serial Bus 2. szabvány. (USB1.1 kompatibilis) pl: Egér, billentyű, nyomtató, pendrive, link, scanner, digitális fényképező, és egyéb USB2 szabványon alapuló eszközök csatlakoztatásáért, pl: Videó editálás, külső meghajtók ellátására is alkalmas, mivel átviteli sebessége meghaladja a firewire-ét (480 megabit/sec).
VGA monitor: CRT kimenet, Kiválóan alkalmas külső monitor és/vagy projektor csatlakoztatására.
Wireless 802.11b/g: Vezetéknélküli hálózati vezérlő. Elméleti sebessége 54 Mbit/sec.
4in1 Card reader, 56K modem, Bluetooth, ExpressCard slot, Gigabit LAN, USB 2.0 (4db), VGA monitor, Webcamera(beépített), Wireless 802.11b/g,
garancia
i
Garancia magyarázat
24 hónap garancia

vagy
MSI Glare EX600X-444HU Notebook Webshop ár: (bruttó)
146 155,-

Processzor típusa : Intel Core Duo
Processzor órajele: 1.86 GHz
Képernyő méret : 15.4"
Képernyő típusa: Amazing Crystal Vision
Képernyő felbontása: 1280 x 800 (WXGA)
Memória mérete : 3 GB
Memória típusa: DDR2
Memória órajele: 667 MHz
Memória modulok: 1x2 GB + 1x1 GB
Merevlemez mérete : 160 GB
Merevlemez típusa: S-ATA
Merevlemez fordulatszáma: 5400 rpm
Optikai meghajtó : DVD Super Multi
Grafikus vezérlő : nVidia GF 8600M-GS 256MB
TV-Tuner : -
LAN: 10/100 LAN
Modem: 56K
Bluetooth : Van
WLAN : 54 Mb/s (802.11b/g)
Web kamera : 1,3 Mpixel
Operációs rendszer : Free DOS
Akkumulátor : Li-Ion akkumulátor
Akkumulátor cellaszám: 6 cellás
Tömeg : 2.8 Kg
USB csatlakozó: 4 db
FireWire csatlakozó: Van
VGA csatlakozó: Van
S-Video: Van

(#24000) TTomax válasza Paladin007 (#23999) üzenetére


TTomax
nagyúr

Szerintem ezt MSI Glare EX600X-444HU

de ez nem az a topic :B

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.