Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43151) Girmin93 válasza Girmin93 (#43150) üzenetére


Girmin93
tag

(ez kimaradt, lehet, hogy fontos)
Bármilyen drivert rakok fel, újraindítás után a boot logó után első indulásnál kb 1percig fekete képernyő fogad, utána betölt a windows, majd ahogy belépek sárga felkiátójel és nem működik)

(#43152) Papooo válasza ricsi99 (#43146) üzenetére


Papooo
senior tag

Az akksi és a töltő is le lett tesztelve másik gépben.
(Anyósnak is 8460p-je van)
Az akksit feltöltötte a gép, és most is tölti, ha beteszek egy merült akksit.

Használt, kisker árusítás, az eladó tett rá egy szép nagy garimatricát az aljára, úgy, hogy ne lehessen levenni az alsó szervízajtót.

Tavaly angliából beszereztem 4 HP-t (6360b, 6470b, 6475b, 8460p-) azoknak is ugyanígy le volt garancia matricázva az alja, pedig mind más kereskedőtől jött, csak a matrica és az elhelyezés tért el.

Volt már pár üzleti HP gép a kezemben, azért nyugodt szívvel kaptam szét miután minden lehetséges módon leteszteltem.

Amúgy, elég stabil gép, mert egész éjjel futott rajta az aida stressz tesz. :DDD

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#43153) Aethel válasza Pyttawrx (#43149) üzenetére


Aethel
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a segítést, sajna mindegyik opciót kizongoráztam már. Eleinte az nvidia USB-C eszköz ébresztette fel, azt teljesen letiltva megszűnt a hiba. Egy ideje viszont újra elkezdte, most viszont az Intel usb-re hivatkozik a log.
Bios, energiabeállítások, frissítések, ütemezések, amiket találtam google-ban illetve amiket említettetek, azokat megcsináltam de semmi, ugyanúgy felkel.
A gond az hogy néha kikapcsolt állapotból is, nem csak alvásból. Bár ezt én úgy tudom hogy csak a frissítések képesek win alatt csinálni, viszont a "gépház"-ban az erre vonatkozó részeknél minden tiltva. Nincs semmi rádugva egyébként a gépre kikapcsolt állaptoban.
A gép egy ASUS ROG Strix Scar II.
Futok egy kört a win topikban is, hátha. Köszönet még egyszer! Ha rájövök mi az, jelentkezem. :R

[ Szerkesztve ]

(#43154) Girmin93 válasza Girmin93 (#43151) üzenetére


Girmin93
tag

Vissza raktam a windows 8.1-et kínomban, de ezzel sem akar már működni, sárga felkiátójel mindenféle driverrel, van amikor kiírja a 43-as hibakódot, van amikor nincs felkiátójel a videokártyánál hibakód sem, de szimplán nem akar működni. Bárkinek bármilyen ötlet? Nem szeretnék új laptopot venni, ha valakinek van bármilyen ötlete azt szívesen meghallgatom.

(#43155) @TOM


@TOM
csendes tag

Hello
Találkozott már valaki olyannal, hogy a bios látja a meghajtót de nem engedi beállítani bootolhatóvá? Asus K55VD laptop, bios frissítve. Megoldható valahogy?

TDI - Turbós Drága Igényes

(#43156) ricsi99 válasza Girmin93 (#43154) üzenetére


ricsi99
addikt

Nem lehet hogy "meghibásodott" a gpu?

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#43157) ricsi99 válasza @TOM (#43155) üzenetére


ricsi99
addikt

Nem "uefi" be van rakva az inditás? Az olvasó amugy biztos jó? A lemezt is leellenőriztet ,hogy biztos bootolható?

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#43158) @TOM válasza ricsi99 (#43157) üzenetére


@TOM
csendes tag

Uefi-t nem lehet állítani, 2. gen i3, ebbe a gépbe még nem volt, win telepítő látja az ssd-t, felmásolja amit kell, újraindul, de mivel nem lehet boot-ra állítani a meghajtót nem tud folytatódni a telepítés.

TDI - Turbós Drága Igényes

(#43159) Girmin93 válasza ricsi99 (#43156) üzenetére


Girmin93
tag

Őszintén szólva nemtudom. Eddig kifogástalanül működött 8.1-en. Amikor frissítettem 8.1-ről 10-re akkor kezdődtek a gondok.. Utána próbáltam sima 10 telepítést, utána meg vissza a 8.1-et

(#43160) Pyttawrx válasza @TOM (#43158) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

de mivel nem lehet boot-ra állítani a meghajtót nem tud folytatódni a telepítés. Ez nem így van. Küldtem a másik topikba linket megcsináltad?

(#43161) Papooo válasza Papooo (#43152) üzenetére


Papooo
senior tag

Feltettem a legújabb biost.
A hiba ugyanúgy megvan, és jött még egy újabb: pár másodpercenként váltogatja az akksis és a töltős üzemmódot...

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#43162) ricsi99 válasza @TOM (#43158) üzenetére


ricsi99
addikt

Szóval akkor az ssd-ről nem indul? Nem a cd-röl?
Update: most látom csak hogy félreolvastam a problémát

[ Szerkesztve ]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#43163) ricsi99 válasza Girmin93 (#43159) üzenetére


ricsi99
addikt

Nemrég volt nálam egy Hp gép... az is jól ment csak "néha fagyott"
Szintén 8.1 volt rajta de az ügyfél ssd-t +win 10 et kért.... már telpítéskor dobta a tdr-hibát a win 10
Egy reflow helyrehozta....
Nem csinál neked olyat a noti ,hogy hidegen nem indul elsőre , vagy csak a boot képernyőig jut el?
Amúgy alapból ha hozzápakol valamit a win10 azzal működnie kell...
Nálad felismerte vagy neked kellett valamit hozzá telepítened?

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#43164) Girmin93 válasza ricsi99 (#43163) üzenetére


Girmin93
tag

Frissítettem biost, ez 8.1nél megoldotta a problémát mert legutóbb már itt sem működött. Utána megint fel a 10 és a videokártya probléma továbbra is fenn áll.
Alapból nekem nem rak fel drivert hozzá, hanem 3D videovezérlőként mutatja az eszközkezelő. Bármivel próbálkozok, ott a felkiátójel és a hibakód.
Amikor próbálkozok egy-egy driver telepítéssel utána újraindítás után boot logó után 1percig fekete képernyő utána betölt a windows.

(#43165) féldekás válasza Girmin93 (#43164) üzenetére


féldekás
senior tag

Nem válasz akart lenni, külön kérdésről van szó.
Egy felújított Dell 5570-ről van szó, artic mx-4-el újrapasztázva, takarítva.
Nyilván meleg amit kifúj, de nem annyira durva.
A HDSentinel írta, hogy 55-56°C az Nvme SSD, erre szeretnék hűtőbordát tenni, ezt intézem, de ha valaki tud jó áron, akkor szívesen veszem: Dell 1X2MT hűtőborda, találtam aliexpressen is. Itt van két beszerzési hely: [link] [link]
A többi alkatrész hőfokát mivel tudom mérni?
Milyen ingyenes benchmark program van, ami megizzasztja az egész gépet?
így látnám értelmét a hőfokok feltérképezésének.
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#43166) Daert


Daert
őstag

Jó reggelt!
Segítsèget szeretnèk kèrni,kolègám gyermeke figyelmetlen volt ès üdítőt borított a laptoojára.A gèp bekapcsol de nem bootol,csak memoria ès hdd tesztet lehet futtatni.A gyorstesztek lefutnak.Sajnos szètszerelve mindenhol megtalálható a ragacsos szirup.Akku,hdd,ram,ssd,ramok alatt,alaplap.A kèrdèsem az lenne,ki lehet valamivel tisztítani?Ha esetleg a hdd-t kivennènk ès csak egy ssd-t cserèlnènk nagyobbra,mèg menthető lenne?Sehol nem láttam zárlatra vagy ègèsre utaló nyomot.Előre is köszi a segítsèget.

fèldekás: AIDA,Prime95,ezekkel meg tudod izzasztani a gèpet.Az aida mindent monitoroz.

[ Szerkesztve ]

(#43167) SeniorTilla válasza Girmin93 (#43154) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Töltsd le a GPU-hoz tartozó drivert az nvidia oldaláról

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#43168) SeniorTilla válasza @TOM (#43158) üzenetére


SeniorTilla
veterán

próbáld meg másik usb portban is

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#43169) SeniorTilla válasza Daert (#43166) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Előbb-utóbb szét fog marni valamit az üdítő maradványa. Régen, amikor még szervizeltem, az ilyen alaplapokból kivettünk mindent, bios elemet főleg, és lemostuk tiszta csapvízzel, majd rá a radiátorra és gyorsan megszárítani. Erre hajszárító is jó lehet :) Az üdítő ragacs semmiképp ne maradjon benne, mert azt tuti tönkre fogja vágni.

Ja, és lesz majd itt olyan hsz, hogy alkohollal mosd le, az hülyeség, a víz a legjobb.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#43170) féldekás válasza Daert (#43166) üzenetére


féldekás
senior tag

Köszi, megnézem. :R

(#43171) Girmin93 válasza SeniorTilla (#43167) üzenetére


Girmin93
tag

Próbáltam ezt is, de semmi. Viszont ugyanannak a biosnak az újra felrakása megoldotta a problémát.

(#43172) Daert válasza SeniorTilla (#43169) üzenetére


Daert
őstag

Èrtem.Szóval szerencse kèrdèse.Az alkoholra èn is gondoltam,de leteszek róla.Az isopropil alkohol ès benzint alapból elvetem mert az egyik oldja a műanyagot.
Köszönöm. :R

(#43173) ricsi99 válasza Daert (#43166) üzenetére


ricsi99
addikt

Vizzel eszedbe ne jusson takaritani! Lehet kapni elektronikai tisztító sprayt.. olyat vegyél ami nem marja meg a muanyagot és folt nélkûl elpárolog. Na azzal kiveszed az alaplapot és rendesen lemosod. Amig úszik a ragacsban addig vedd ki az akkut /elemet ha lehet ,és kapcsold ki! A folyadék rövidzárlatot okozhat és pillanatokon belūl kinyíthatod az alaplapot ami nem 10fillér lessz. Ha nem vagy profi benne ,tudok ajánlani szervizt ahol aránylag olcsón de profin megpucolják. Aranyszabály.. ha nem vahy 100% ig biztos benne hogy csináld akkor inkább szakember... kibontva az alaplap borzasztó sérülékeny

Update: az akkut tedd valami meleg helyre és hagyd kiszáradni csontra.. és amikor visszarakod " kézrátétellel" ellenørizd az alaplapon hogy nem e izzik valami alkatrész "vrm" a kornyékén.. ha azt is beáztatták és ott kap zárlatot akkor pillanatok alatt eléget mindend a tobb amperes akku

[ Szerkesztve ]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#43174) Daert válasza ricsi99 (#43173) üzenetére


Daert
őstag

Köszi.Tekintve hogy nem az enyèm,nem fogok szakbarbárkodni vele. :R

(#43175) kmarci25


kmarci25
veterán

Acer topikban nem kaptam választ (akku- és SSD csere kapcsán), talán itt hamarabb sikerrel járok. ;)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#43176) Pyttawrx válasza kmarci25 (#43175) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. Elvileg m.2 sata jó bele a 2280-as. Pl wd blue 3d m2.sata sdd-t vegyél bele. Akksit meg ami belevaló. Jobb lenne ha leszednéd a palmrestet, és a típus alapján rendelnéd. Marmint akksi típusa

[ Szerkesztve ]

(#43177) kmarci25 válasza Pyttawrx (#43176) üzenetére


kmarci25
veterán

Az megtörtént, megvan a pontos típus, de abból is több féle utángyártottat találtam. (Eredetit már nem.) Nem tudom, hogy van-e valami bevált cég vagy márka.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#43178) ricsi99 válasza kmarci25 (#43177) üzenetére


ricsi99
addikt

Nem kell félni az utángyártott aksitól... bepakolod és ha nem jó akkor élből visszaküldöd... persze azt ne várd el hogy 5 év mulva is akku lessz
az egész meghajtót át lehet cakli pakli másolni ,csak az a hátulütő hogy másik gépben kényelmes csinálni amibe be tudod rakni a régi és az uj ssd-t.

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#43179) Pyttawrx válasza kmarci25 (#43177) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Én pl írni szoktam az acernek, és jó áron van eredeti. Kb 1-2 hét, de eredeti.

(#43180) kmarci25 válasza Pyttawrx (#43179) üzenetére


kmarci25
veterán

Na, ez jó ötlet, megpróbálom. :R

Ricsi: erre sajnos nincs lehetőség, mármint a klónozásra, csak új telepítés jöhet szóba.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#43181) Pyttawrx válasza kmarci25 (#43180) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

service.hu@acer.com emailre szoktam írni. Elvileg Rebecca Szorad fog válaszolni. Munkanapokon aznap vagy másnap válaszolnak. Készségesek

(#43182) féldekás válasza féldekás (#43165) üzenetére


féldekás
senior tag

Nos, megcsináltam az AIDA tesztet.
4 percig futtattam, mindent stresszeltettem 100%-on kihasználtsággal.
CPU: Overheating detected 27%-on állt, mivel csapkodta a 100 fokot.
Videókártyát elnéztem, és az integráltnak a hőmérsékeletét figyeltem, a dedikált értékeit nem tudom pontosan ez miatt.
M.2 SSD: 59 fokig ment
RAM: 53 fokig ment fel.
Az SSD 55-56 fok volt egy nagyobb win 10 frissítés után is, ezért rendeltem most egy hűtőbordát hozzá.
Egyértelműen minden értéket sikerült a nem optimális tartományba elvinnem 4 perc alatt. Alap használatban nincs melegedési gond, kivéve az ssd-t, aminél szükségesnek tartom továbbiakban egy borda beszerelését.
A gépet nemrég vettem, minőségi pasztával karbantartva, és kitisztított állapotban, tehát a gond nem ez.
Specifikáció:
Dell 5570: i7-6820hq, radeon r7 370m, 256GB SSD, 16GB Ram.
Mit tanácsoltok? Vegyek egy notebook hűtőt, ha igen milyen típust javasoltok egy ilyen combosabb géphez?

(#43183) ricsi99 válasza féldekás (#43182) üzenetére


ricsi99
addikt

Én ilyen papaméterek alapján vennék:
Elég nagy legyen hogy stabilan áljon rajta a gép.
2db nagy 12-es venti legyen rajta.

Az összes többi meg ahogy neked szimpatikus...szín /gyártó /rgb stb

Alapjáratom ha csak a cpu-t terheled ,szerintem azért le kellene hűtse... nem tudom ki ,és hogy pasztázta eddig.

[ Szerkesztve ]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#43184) féldekás válasza ricsi99 (#43183) üzenetére


féldekás
senior tag

Köszi!
Ránézek Aidában, hogy mi történik csak CPU terhelésnél.
Amikor ezt csináltam, akkor 100%-on ment minden.

(#43185) Kbali válasza féldekás (#43182) üzenetére


Kbali
nagyúr

Felesleges a hűtőpad. Alig fogsz nyerni vele pár fokot, ha egyáltalán.
Amúgy simán lehet rosszul is pasztázni, amitől inkább melegedhet a cpu. Szintetikus teszt sem jelent semmit. Monitorozd a gépet valós használat közben.

(#43186) féldekás válasza Kbali (#43185) üzenetére


féldekás
senior tag

Nem lenne komolyabb dolgokra használva, adminisztráció, böngészés, videó, filmnézés, de szeretném látni, ha jobban meg van hajtva akkor mit produkál. Egy Win frissítéskor érződött a melegedés, de ott sztem csak az ssd volt a ludas, a ventilátorok sem pörögtek akkor fel.
Ha GTA 5-tel kipróbálnám 1 órát, akkor kiderül, ha valami nem okés?

[ Szerkesztve ]

(#43187) Kbali válasza féldekás (#43186) üzenetére


Kbali
nagyúr

Na erre a felhasználásra, tök felesleges padot venni.

(#43188) ricsi99 válasza Kbali (#43187) üzenetére


ricsi99
addikt

Sosem felesleges hűtőpadit vennei ha játszol a notival...

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#43189) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Olyan gépet kell venni, aminek jó a hűtése pad nélkül is ;]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#43190) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

Hello adott egy acer aspine 5742-pew71 laptop, nemtusom feltelpiteni friss winnel, ha bekapcsolom es bejon hogy minden alkatresz ok, cpu, ram, stb., elkezd hangosan sipolni, 1-2x sikerult a nyelv kivalasztasig eljutni, de tovabb nem megy.
neha neha bekapcsol egy masik hddvel. Be is bootol a windows. Mi lehet a baj? Vagy hogy hol kellene keresni a hibat?
tegnap stressz tesztelve is volt a gep, mukodott rendesen. Erthetetlen hogy mi lett vele

(#43191) ricsi99 válasza BUZZLGHTYR (#43190) üzenetére


ricsi99
addikt

Lehet memória hibás: usb-s pen drive ről indithato/bootolható memória trsztelő programot futtas le.
Lehet a billentyűzet: itt az ideális ha kiveszed a helyéről.. kihuzod a szalagkábelt a csatlakozóbol.

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#43192) BUZZLGHTYR válasza ricsi99 (#43191) üzenetére


BUZZLGHTYR
senior tag

Igen, Ugynezki a billentyuzet a ludas, le lett huzva es mar tudom is telepiteni a laptopot, draga ezekhez egy hasznalt esetleg utangyartott billentyuzet?

(#43193) Andralin válasza Andralin (#43000) üzenetére


Andralin
aktív tag

Sziasztok!

Vannak feljemények a kijelzőcsere ügyben.
A nem működő LP156WHB (TP) (A1) típust visszaküldtem a cseh webshopba és korrekten visszautalták nekem az árát is.

Szétszedtem újra a laptopot és megnéztem az eredeti, eltört kijelző pontos típusát: N156BGE-L41 REV.C1

Pontosan ezt a típust megtaláltam egy magyar oldalon is, itt: [link]

Megrendeltem tőlük, de előtte még rákérdeztem az ügyfélszolgálaton, hogy ez jó lesz-e nekem, elküldtem a csatolt képet is nekik, hogy ez az eredeti típus. Azt írták, hogy ez tutira jó lesz, meg is rendeltem.

Megérkezett tőlük a csomag és leesett az állam! Ugyanazt küldték, amit a csehek is!
Magán a kijelzőn lévő matrica szerint LP156WH3-TL-T1, míg a védőcsomagolás külsején lévő matrica szerint LP156WHB-TL-A1. :W

Ez most mi lehet szerintetek? Ugyanannak a típusnak lenne két külön jelzése is? Vagy csak egyszerűen tévedett a webshop és nem azt küldték, amit rendeltem?

Ezt még nem bontottam ki a védőcsomagolásból.
Szerintetek érdemes lehet kicsomagolni nagyon óvatosan és kipróbálni, hátha működik? Vagy legjobb egyenesen visszaküldeni nekik? :(

A most kapott kijelzőn ezek a címkék vannak:

[ Szerkesztve ]

(#43194) zsolti75 válasza Andralin (#43193) üzenetére


zsolti75
senior tag

A LP156WH3-TLT1 elvileg kompatibilis a N156BGE-L41-el, mindkettő LVDS 40pin, a LP156WHB viszont eDP 30pin.
A csatlakozó más gyártmány, hasonlítsd össze őket szemre ill legyél óvatos csatlakoztatáskor! Semmi áram ne legyen a gépbe, akksi se!!
A webshopos LCD vásárlások sajnos ilyenek, páran már túl vagyunk rajta és regényt lehetne írni róla.
30eFt egy ilyen vacakért :Y miért nem volt jó a használt?

[ Szerkesztve ]

(#43195) ricsi99 válasza BUZZLGHTYR (#43192) üzenetére


ricsi99
addikt

Szerintem filléres..
Gondolum ugy néz ki mint a linken... ha igen akkor meg több tipusé jó..

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#43196) ricsi99 válasza Andralin (#43193) üzenetére


ricsi99
addikt

Figy... ha már a 2. kijelző sem megy ,szerintem akkor ha pesti vagy küld el az én cégemnek ha meg vidéki vagy akkor "Pyttawrx" -nak
Ez egy mezei fapados 40-pin es lcd.. ha nem megy a csere lehet van valami más turpisság is

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#43197) Andralin válasza zsolti75 (#43194) üzenetére


Andralin
aktív tag

Ránézésre ugyanolyan lesz a csatlakozó, 40 pines, szinte biztos.

A laptop ismerősé, HDMI kimenettel használja jelenleg, újra oda kell adja nekem, ha bele akarom próbálni.
Szerinted akkor próbáljam ki nagyon óvatosan?

Hát jó drága, de kerestem Vaterán, Jófogáson is ezt a típust, nem találtam ilyet. De így legalább van visszavételi garancia, ha nem jó bele akkor elállok a vásárlástól.

(#43198) Andralin válasza ricsi99 (#43196) üzenetére


Andralin
aktív tag

Ezt a másodikat még nem próbáltam ki! Épp ezen dilemmázok, hogy kibontsam-e a gyári csomagolásból és kipróbáljam-e így is, hogy teljesen más a típusa.
Szerinted akkor ennek illene működie vele?

A felajánlást egyenlőre köszönöm, észben tartom.

(#43199) akerbis


akerbis
aktív tag

Sziasztok! Nagy meló laptopon kijelzőt cserélni? Okostelefonokat szervízeltem pár hónapig és van műszerészcsavarhúzó készletem + Youtube. Megy házilag os ugye? Egyébként még pár kérdésem van itt

IT Phone :) Gábor

(#43200) Pyttawrx válasza akerbis (#43199) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Ez típus függő: 5 perces művelettől kezdve 30-60 is lehet 1-1 típusnál. De vann trükkök is pl
az lx 502 a könnyűek közé tartozik

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.