Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4951) cafat válasza ABE (#4950) üzenetére


cafat
tag

Rendben köszi, azt hiszem akkor inkább busszal megyek el a zuglói állomásig. Még annyi kérdésem lenne, hogy a buszon is lehet jegyet váltani ugye?

(#4952) ABE válasza cafat (#4951) üzenetére


ABE
őstag

Jah, bocsi, ha Zugló fele mész, akkor nem szemben van vele, hanem a bejárat oldalán (ahogy kijössz, kicsit balra kell menned, nem lehet eltéveszteni). :) Amelyik megálló szemben van (az út túloldalán), az megy be a városba. Buszon nem tudsz váltani jegyet, hanem előre kell venned. Pl. a megálló végében a sarkon van egy kék konténer, ott tudsz venni, talán az újságosnál is van, vagy a metró aluljáróban. A lényeg, hogy előre vedd meg. :) Ha pirosra szállsz (7E vagy 173E), akkor csak egy megállót kell menned, ha sima 7-es, 173-as vagy 5-ös buszra, akkor a 4. megállónál kell leszállnod.

[ Szerkesztve ]

(#4953) Grisu


Grisu
csendes tag

Nem tudom, hol kérdezzem, mert nem teljesen ebay...

Egy német művésznő weboldaláról rendelnék valamit, és 3 féle fizetési módot ajánl fel.
1. PayPal
2. Überweisung
3. Nemzetközi átutalás

A 2. az nálam ugye kiesik, a kérdés, hogy a másik 2 közül melyik éri meg jobban?
Nem utaltam még külföldre, nem tudom mennyi járulékos költséggel jár.

Köszi

(#4954) Winner_hun válasza Grisu (#4953) üzenetére


Winner_hun
félisten

Csakis PayPal. Ingyenes, szemben a nemzetközi átutalással, az 3 000 Ft körül van.
Ha nem tudsz PayPal-lel fizetni akkor tudok segíteni: [KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4955) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy érzem le kell vezetnem a dühömet.
Felhívott valaki egy pénzbehajtó cégtől hogy nem egyenlítettem ki a tartozásomat a teszvesz felé. (4 ezer vszáz ftról elkezdett hablatyolni, mondom ezer forintos tartozásom van. - De hogy nem fizetem a havidíjat stb. felment a pumpa kinyomtam a telefonom. Nézem postám -
4711 forint mert egy pénzbehajtó céget bíztak meg a beszedéssel. Mocskos világ, semmi figyelmeztetés, csak egyből a nyakadba varnak mindent. Ebbe a rendszerbe mikor ingyen adják a kredit kártyákat meg megdobálnak hitellel, el tudom képzelni hogy az öngyilkosságba kergetik a népet...)
Most fogom magam és befizetem a szutykos 1812 forintjukat!

(#4956) gery dee


gery dee
aktív tag

Heló. Nem tudom hová kellene írni ezért ide írom ha nem baj .

Tudnátok segíteni mert már felrobbanok .
Szóval hugom csinált számomra egy fészbuk adatlapot az én megbízásomból, valószínűleg elütötte a jelszót mert nem tudtunk belépni a profilomba , ezért kértem egy új jelszót de ez a szerencsétlen fészbuk csinált egy új profilt ugyanarra az email címre és megvan a másik is amibe nem tudok belépni csak az újba . ilyenkor mivan? mitlehet tenni ?

Abban a pillanatban aláírás.

(#4957) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Gyors kérdés:
Akarok csinálni egy apróhirdetést és rengeteg újság köztük sok pc-s konzolos.
Hova tegyem szerintetek a hirdetés ahol a legjobba helye van és észre is veszik?
Egyéb/bármi egyéb? :R

(#4958) 3.Aragorn válasza Bencus88 (#4957) üzenetére


3.Aragorn
addikt

egyéb/bármi egyéb :R

Nem minden vándorút céltalan...

(#4959) Bencus88 válasza 3.Aragorn (#4958) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:C :R

(#4960) LadyLorien


LadyLorien
tag

Sziasztok!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy egy kb. 3 kilós csomagot (kicsit törékeny és kényes, valamint elég nagy), mindenképpen elsőbbségivel és 50 e. Ft-os értékbiztosítással, ajánlottan mennyibe kerül feladni a postán utánvéttel? És utánvét nélkül?

Vagy szerintetek mi az ideális megoldás?

:R

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#4961) 5teve válasza LadyLorien (#4960) üzenetére


5teve
senior tag

1980Ft --- 50k-ig biztosítva, törékeny, 50k-ig utánvétel, max 30kg. (PC-ket szoktam így postázni, eddig mind sértetlenül célbaért)
úgy hívják, hogy START Favorit
utánvét nélkül kb 2-300Ft-al olcsóbb.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#4962) Zewa


Zewa
senior tag

Sziasztok!

Nem tud esetleg valaki segíteni abban hogy hol találom meg a neten Kettesy féle táblát (betűset) amin az összes karakter ovlasható? (gugli nems egített...:( )

:R

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#4963) Dylen


Dylen
aktív tag

Gmailben el van mentve a jelszavam, ahogy megnyitom az oldalt, már be van írva a név és a jelszó, csak a bejelentkezés gombot kell megnyomni... Hogyan lehetne ezt a dolgot törölni? Kösz

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#4964) FehérHolló válasza Dylen (#4963) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ha Firefox, akkor Eszközök - Beállítások - Biztonság - Mentett jelszavak. Innét viszonylag egyértelmű.
Netscape-ben is valami hasonló volt. IE-ről és Chrome-ról fogalmam nincs.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#4965) Winner_hun válasza Dylen (#4963) üzenetére


Winner_hun
félisten

A böngésződ topikjában kérdezd meg.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4966) Dylen válasza FehérHolló (#4964) üzenetére


Dylen
aktív tag

Köszi, rájöttem magamtól végül.
egyébként chrome.

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#4967) dangerzone


dangerzone
addikt

Sziasztok.
Ma olvastam az origon egy cikket, hogy az iksz faktor nézettsége magasabb volt mint a megaszaré.
Na már most a műsor nem is lényeg. Itt csak az érdekelne, hogy a fenében határozzák meg a műsor nézettségét? Honnan tudják ezek, hogy én most pont mit nézek?
Látszik a központban, hogy én épp minek a jelét fogom, vagy mi?

(#4968) Shadowfax válasza dangerzone (#4967) üzenetére


Shadowfax
addikt

(#4969) dangerzone válasza Shadowfax (#4968) üzenetére


dangerzone
addikt

köszi :R

(#4970) Zsom!


Zsom!
tag

Sziasztok!

Esetleg tudja valaki honnan ered az olasz ristorante (étterem) szó? Google-lel semmit nem találtam, nagy segítség lenne, köszönöm előre is.
:R

(#4971) #65675776 válasza Zsom! (#4970) üzenetére


#65675776
törölt tag

"Il termine ristorante (dal francese restaurer, ristorare) comparve per la prima volta nel XVI secolo, con il significato di "un cibo che ristora", e si riferiva specialmente ad una minestra ricca e di gusto raffinato." (wikipedia)

Fordítsd le magyarra.

(#4972) Zsom! válasza #65675776 (#4971) üzenetére


Zsom!
tag

Köszönöm szépen!
Wikipedia eszembe sem jutott. :B

(#4973) wolfman


wolfman
veterán

Szerintetek melyek a jelenleg legkeresettebb műszaki termékek Magyarországon?

Laptop, nettop, konzolok, HDTVk, erősítők, fényképezők, hangfalak, DVD lejátszók, PC alkatrészek, háztartási gépek, mobil telefonok vagy amit még én se említettem?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#4974) ABE


ABE
őstag

Szereztem egy Asus netbookot, alján van XP Home kulcs, viszont nem kaptam hozzá lemezt, az eredeti rendszer meg le van már gyalulva róla. Van lehetőség magyar telepítőlemezt keríteni valahonnan? :F

(#4975) anonim80


anonim80
csendes tag

Vki tudja ennek a szintinek a tipusát, márkáját? Bocs a homályos képért, nem én csináltam...

[ Szerkesztve ]

-spicc-

(#4976) Jofi81


Jofi81
őstag

Egy üveglapnak mivel lehet lecsiszolni a széleit?

(#4977) Winner_hun válasza Jofi81 (#4976) üzenetére


Winner_hun
félisten

Gyémánttal.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4978) Armahun válasza Jofi81 (#4976) üzenetére


Armahun
addikt

Ha csak az élét akarod letörni, hogy ne vágjon akkor jó a fenőhő, vagy akár a sima csiszolóvászon.
Mindenképpen vizesen csináld, hogy ne poroljon.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#4979) Jofi81 válasza Armahun (#4978) üzenetére


Jofi81
őstag

Igen, pontosan ezt szeretném, köszi!

Winner_hun: Gyémántra sajnos nem futja.

(#4980) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Tényleg vérvizsgálat leleténél ha nagyon rosz az eredmény,kettő illetve 3csillagot raknak oda?

(#4981) glutamin


glutamin
őstag

Sziasztok!

Az idei (2010/11-es) középsulis diákmatrica az milyen színű? Valaki nézze már meg az övén!

Köszi!

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#4982) Integra


Integra
titán

tudtok bp-en valóban profi öltönytisztítót?
nem ahol a néni hátul sikálja, hanem tényleg komoly, minőségi tisztítót, ahova lemerem adni az öltönyöm és tisztán vissza is kapom egyben.
help:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4983) grabber válasza glutamin (#4981) üzenetére


grabber
addikt

estis vagyok,de narancssárga

(#4984) timigida


timigida
újonc

Sziasztok! Megtudná valaki írni nekem, hogy hogyan tudom észrevenni, ha valaki keylogger-t tett fel a gépemre? Gyanakszom, de mivel számtech terén jóval előttem jár, így nem tudom mit tegyek... És hogyan tudom LESZEDNI????? Köszönöm! :(

(#4985) glutamin válasza grabber (#4983) üzenetére


glutamin
őstag

Köszi! (Közben más forrásból is kaptam infót.)

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#4986) Rivaul válasza timigida (#4984) üzenetére


Rivaul
addikt

[link] <-- szedd ezt le s telepítsd. Ha van valami a gépen ez felfedi s letakarítja.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#4987) Rivaul válasza ABE (#4974) üzenetére


Rivaul
addikt

Ha szereznél is egy telepítőt nem menne a kulcsoddal. Azt vagy kérd el az eredeti tulajtól vagy marad a jól bevált tört rendszer.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#4988) Psychonaut válasza Rivaul (#4987) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hogyne menne, ha legális az XP kulcs, a megfelelő verziójú rendszer (Home/Professional) gond nélkül menni fog vele.

(#4989) Rivaul válasza Psychonaut (#4988) üzenetére


Rivaul
addikt

Nem tudom én már próbáltam ilyesmit s nem ment az adott cd a kulccsal.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#4990) #65675776 válasza Rivaul (#4989) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mert lehet az a kulcs már letiltásra került valamilyen okból.

(#4991) Rivaul válasza #65675776 (#4990) üzenetére


Rivaul
addikt

Lehetséges. :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#4992) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Mi annak az ízének a neve,ami a versenybringákon van a pedálnál amibe bedugja az ember a lábát?Kengyel?Lehet ilyesmit venni külön?

(#4993) Rivaul válasza ToBeY (#4992) üzenetére


Rivaul
addikt

Van stopli is amivel hozzá rögzítheted a cipőd a bringához s van az a kengyel is (pontos nevét én sem tom) de azt is lehet biciklis boltban kapni. Előző albérletem egy ilyen mellett volt s láttam jó párat. Besétálsz s segítenek nem kell tudnod a pontos nevét.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#4994) concret_hp


concret_hp
addikt

hol tudom megnézni, hogy egy adott weboldalnak hány látogatója van naponta?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4995) Tompo92 válasza Rivaul (#4993) üzenetére


Tompo92
senior tag

A stoplist SPD-nek hívják inkább azzal próbálkozzon mint a kengyeles félével..azzal aztán akkorát lehet esni hogy az hihetetlen:) tapasztaltam már ilyet , nem kellemes mikor esel és nem tudod letenni a lábad:)

(#4996) Arpee78


Arpee78
senior tag

Üdv! A hardverapro-s topikokba miért írják hogy "ment pü" vagy "UP"?

[ Szerkesztve ]

(#4997) NoX


NoX
senior tag

Olyan napszemüveget keresek, amit hordhatnék a rendes szemüvegem levétele nélkül.
Nem dioptriás napszemüvegre gondolok, és nem is a csíptethető változatra.

Talán kicsit olyan, mint egy ilyen repülős pilóta szemüveg, vagy mint egy úszószemüveg, vagy mint ennek az animációs filmnek a lényein lévő. :) Természetesen ergonomikusabb kivitelezésben:)
Egyáltalán hogy hívják az ilyen típusú szemüveget?

Köszönöm, ha valakinek van ötlete, hol találhatnék ilyet. Sokat gugliztam már, de nem nagyon találtam :(

(#4998) Psychonaut válasza Arpee78 (#4996) üzenetére


Psychonaut
addikt

A "ment pü" jelzés, hogy privát üzenetet küldött az eladónak az érdeklődő, mert valamelyik eladó alapvetően csak a hirdetés topikját nézi, a privátjait nem.

Az UP pedig régi szokás, ma már nincs jelentősége, jelentése általában a jó eladó cuccnak, vagy a szimpatikus árnak, esetleg eladónak szól, többi érdeklődőnek jelzi, hogy jó ajánlatról van szó.

(#4999) Thusor


Thusor
őstag

Valaki nem tudja véletlenül hogy a pizzahut-ban mekkora méretűek a pizzák? Csak annyit találtam a honlapjukon, hogy normál, nagy és családi...de hogy ezek mekkorák azt nem.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#5000) Tompo92 válasza Thusor (#4999) üzenetére


Tompo92
senior tag

Általában a normál méret olyan 26-32cm szokott lenni átlagban
a nagy 44cm körül , a családi meg 55-60cm-ig megy.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.