Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2552) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

2-tőt

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2553) L_YKing válasza Bjørgersson (#2552) üzenetére


L_YKing
addikt

meg: 2-őt (de ezt folyton :DDD)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#2554) Bjørgersson válasza L_YKing (#2553) üzenetére


Bjørgersson
félisten

PC-én, PC-ét, stb. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2555) localhost


localhost
Közösségépítő

Borzasztó!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2557) mghltm


mghltm
addikt

Kereszek iesmi erőségű kártyát

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#2558) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

[link]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2559) EmberXY válasza Bjørgersson (#2558) üzenetére


EmberXY
addikt

Érdekes, mert a következő kommentjében már "csak" egy hiba van... :D

Up the Irons!

(#2560) #33253120 válasza EmberXY (#2559) üzenetére


#33253120
törölt tag

Hja. Mert olyan rövid, hogy nem fér bele több hiba... :D

(#2561) EmberXY válasza #33253120 (#2560) üzenetére


EmberXY
addikt

:DDD

Up the Irons!

(#2562) #33253120


#33253120
törölt tag

Hogyne, persze, rád merném bízni...

(#2563) EmberXY válasza #33253120 (#2562) üzenetére


EmberXY
addikt

Ha a hello-tól eltekintünk, minden szó helyes... :DDD

Up the Irons!

(#2564) Lauda


Lauda
félisten

futtatom ma este:)soha nem Tuningoltam a gépet.Biztos hogy nem ram probléma mivel tesztelve volt és kölcsönbe kaptam egy másik ramot és a ugyanez volt a hibakód aztán cseréltem alaplapot aztán cseréltem tápot Aztán gondoltam hogy a videókártyámmal lehet vmi baj mert előtte nem volt benne komoly kártya hanem az alaplapit használtam és hogy nem volt semmi probléma így hát kipróbáltuk három különböző gép be is mindenholTökéletesen működött így más ötletem nincs csak hogy a processzorral lehet valami gond ami érdekes hogy terhelés alatt Jönnek A hibakódok és ami még nagy szívás hogy ahol vásároltam bolt az megszűnt és leköltözött EgerbeTehát ha garanciát szeretném érvényesíteni először lekéne futároztatni meg vissza és ez kb. egy hónap amit nem bírok ki gép nélkül így hát nem játszomCsak netezek meg torrentezek csak hát ez túl erős ez a gép ehez Meg hát idegesít mert ez a probléma kb öt hónapja van.Fórumban már ajánlottam fel pénzt is hogy valaki javítsa meg Mert megőrülök:)

Nem semmi... :U

(#2565) localhost


localhost
Közösségépítő

Eladó egy jóálapotban lévö. Fehérszinű négyjúkú gáztüzhej Vasmegyeren érdeklödni privátban .ÁR 10000 ft

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2566) hucsikoi


hucsikoi
aktív tag

(#2567) #33253120 válasza hucsikoi (#2566) üzenetére


#33253120
törölt tag

Csak elírta.

"ajtok távirányitásal nyitodnak a tyukodnak,"

:D

(#2568) szabogabor10 válasza hucsikoi (#2566) üzenetére


szabogabor10
veterán

Na tőle se vennék semmit.. :W

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#2569) EmberXY válasza szabogabor10 (#2568) üzenetére


EmberXY
addikt

Pedig az autó "ful exsztrás"... ;]

Up the Irons!

(#2570) szabogabor10 válasza EmberXY (#2569) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ja..meg tyúknak kell az ajtó :Y

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#2571) EmberXY válasza szabogabor10 (#2570) üzenetére


EmberXY
addikt

Csak néhány karcolás van rajta, meg az ülések szétszakadva... Vajon hányat borultak vele? :DDD

Up the Irons!

(#2572) szabogabor10 válasza EmberXY (#2571) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem érted te ezt. Egyszerűen csak napi használatban van... ;]
Persze azt nem tudni, hogy ez mit jelent pontosan náluk. :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#2573) localhost


localhost
Közösségépítő

Hát nem :
"meg anyi se meg dob hoza az ember meg 12 ot azt 4x2,6ghz 2 gbvidi 4dbran ddr3 25ögbhdd sata3 ez 50 es garanciasan adjak szal ez vann nem mindenki huje"

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2574) EmberXY válasza localhost (#2573) üzenetére


EmberXY
addikt

"4x2,6ghz 2 gbvidi 4dbran ddr3 25ögbhdd sata3"

Ez valami programkód? :F

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#2575) #33253120 válasza EmberXY (#2574) üzenetére


#33253120
törölt tag

Proci: 4*2.6GHz
Valami 2Gb ram-al szerelt GPU
Ram: 4Gb DDR3
HDD: 250GB Sata3

Teccikérteni? :)

(#2576) EmberXY válasza #33253120 (#2575) üzenetére


EmberXY
addikt

A GPU-t honnan fejtetted vissza? A "vidi"-ből? :DDD
A többi nagyjából nálam is stimmel, bár a 25ö=?250 ;]

Up the Irons!

(#2577) localhost válasza EmberXY (#2574) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ne mindenki hüje, de én lehüjéznék valakit

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2578) EmberXY válasza localhost (#2577) üzenetére


EmberXY
addikt

Csak ne engem... ;]

Up the Irons!

(#2579) #33253120 válasza EmberXY (#2576) üzenetére


#33253120
törölt tag

Persze, hogy a vidiből. :)
A 25ö pedig azért 250, mert a 9 mellett jobbra nem nulla van a magyar billentyűzeten, hanem ö, ellenben az angol kiosztáson ott 0 van szitázva. (Tipikusan a használt pc boltban vett 500Ft-os import billentyűzetet használók hibája.).

(#2580) EmberXY válasza #33253120 (#2579) üzenetére


EmberXY
addikt

Így már világos, szakértő úr... ;]
Csak az nem világos, hogy aki leír valamit, az utána miért nem olvassa el, és az ilyenek miért nincsenek hivatalból eltiltva a billentyűzettől? :F Szépen fejlődik a társadalom: fusson a gépen a krájzisz nyóc, a fészbúkra posztoljunk percenként, ájfón nyócat a zsebbe, aztán jóidő... :DDD

Up the Irons!

(#2581) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Sziasztok,
Nem tudom kiválasztani Mogyoródot a hirdetés feladásakor most így Fót-t választom ki de ez így nem jó.
Nem raknátok bele Mogyoródot is a település listába.
Köszönöm.
Üdv

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2582) EmberXY válasza Bjørgersson (#2581) üzenetére


EmberXY
addikt

Eltévesztetted a topikot...
(Ez még szinte egyetemi szint, az a pár apróság ma már kinek tűnik fel? :DDD)

Up the Irons!

(#2583) localhost


localhost
Közösségépítő

"6ezerft ért és1 ps2slimcsipelt 1karal 2memokari mega kbelei vel mien telot adnátok fügetlen vagy 20 inkáb de bármit meg halgatok "

Hát ha "telot" nem is, de egy tockost mindenképpen! :Y

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2584) Bjørgersson válasza EmberXY (#2582) üzenetére


Bjørgersson
félisten

a gép igéyn szép jo, de az elmult idöben sok haonlo volt ami tetszet , biztosan elfogfutni és amikor kiadták hát akadt mgé a leghardabb gépen is pl: roma2 TW, AC Unity, gta4
reméljük hogy ez a gép igény ténylegesen fedi a valoságot és jtászhato a minimumnál érsd 30fps-t produkál bármiylen szituácioban nem átlagban , akkor lehet rá modnani hogy jo, de ez csak március végén fog kiderülni addig meg lehet fejleszteni akinek kell, minimum az ajánlot konfigra mert azon valoszinüleg nem fog annyira rosszul menni mint a miniumnál

:D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2585) EmberXY válasza Bjørgersson (#2584) üzenetére


EmberXY
addikt

Ez alátámasztja a "fejlődő társadalomról" alkotott véleményemet... :C

Up the Irons!

(#2586) localhost válasza EmberXY (#2585) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem fejlődés, hanem fejlövés !

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2587) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

'km-ert'

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2588) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

[link]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2589) EmberXY válasza Bjørgersson (#2588) üzenetére


EmberXY
addikt

16-17 évesen már a "sokkolo"? Én inkább a munkaeszközökkel ismertetném meg. :W .

Szerk.: A poszt idején még csak ~12 év...

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#2590) Bjørgersson válasza EmberXY (#2589) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Gondolom nyelvtanórán a sokkolót vették. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2591) EmberXY válasza Bjørgersson (#2590) üzenetére


EmberXY
addikt

Vagy nyitottak egy könyvesboltot. (feszítővassal...) :DDD

Up the Irons!

(#2592) mghltm


mghltm
addikt

Őszkerékhajtás

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#2593) zoo8800 válasza mghltm (#2592) üzenetére


zoo8800
veterán

Formás disagne

rip and tear, until it is done

(#2594) Bjørgersson válasza mghltm (#2592) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Vagyis csak ősszel ajánlott használni? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2595) mghltm


mghltm
addikt

konpjuter ellado

"ujszerü 10 éve hasz nálatban lévö konpjuteremet licitre bocsátanám ha kel vaakinek szojon hozá a komentekben a géphez tecik e nem tecikti döncsétek el kel nem szoj enyi a történetek lényege"

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#2596) EmberXY válasza mghltm (#2595) üzenetére


EmberXY
addikt

Nem kicsi a baj... ;]

Up the Irons!

(#2597) Bjørgersson válasza mghltm (#2595) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Vajon csereli altalanos iskolas nyelvtan konyvre? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2598) #33253120 válasza mghltm (#2595) üzenetére


#33253120
törölt tag

Aranyköpésbe a kommentekkel... ;]

(#2599) EmberXY válasza #33253120 (#2598) üzenetére


EmberXY
addikt

:C :DDD

Up the Irons!

(#2600) localhost


localhost
Közösségépítő

Ujjszerű árengedményt vennék!

"ÁRENGEDMÉNY ELADÓ
a fotókon látható BenQ 19" TFT monitor
Ujjszerü kifogástalan állapotban "

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.