Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Facebook...
Ránéztem egyik műsor oldalára (Édes Élet), mert nehezen akarom elhinni, hogy valaki még nézi. Akadt pár érdekesség, ;] aztán inkább hagytam a témát, mert amiket láttam, az már nem is nevezhető írásnak. :Y

Balogova Jenifer jol in ma medek nizdni
Molnár Olga s kulgyte vagyhoz
Jana Rigova Vorosova az apuka tele van szeretettel a kislányát imágya de a feleségét is le a kalapal elotte ,,,,
Leitheizerné Gulyás Ilona A Nati gyinyirü a KRISZTIÁN nem szimpi. Bármenyire is megteheti beképzelt öntelt, kihivó. Nem úgy itélem meg hogy Pamelár értékeli. (kihasználja)
Ágnes Dezső Szijasztok szepnapot
Krisztina Havas Jó hogy nem valoság kilát a tvbe valóságot
Anett Csinibaba cukik vagy tok
Mihályné Kocsi Szegény Pamella úgy ki van használva, hogy azt se tudja melyik mutogatós találkozóra rohanjon,közben ott a mükórmós a kondi.
Robert Szamko győzi tanuj meg angolul,mert kise tudod mondani hody solt léjk siti.-salt laik citi,a három éves lánym joban tud mint te.

(#2302) #51177472 válasza Krystal_s (#2301) üzenetére


#51177472
törölt tag

Tul sokmindent kene dekodolni. Eros ez igy hajnal 3-ra, nem gondolod? :P

(#2303) Krystal_s válasza #51177472 (#2302) üzenetére


Krystal_s
addikt

A kódolás algoritmusát még nekem sem sikerült megfejtenem. Szerintem feltörhetetlen. :) Abban reménykedem, hogy valami nagyon távoli galaxisról írtak és nem egy légtérben élnek velünk. Az első kettő és az utolsó nagyon üt. :DD

(#2304) Krystal_s válasza Krystal_s (#2303) üzenetére


Krystal_s
addikt

Jaj ne, ezek mindenhol ott vannak. Tv2...

Erik Vaszil nagyra tartya magat oszt kozbe egy szilikonal fel toltot huje
Piroska Csuka oooooooooo miljen nagy hir
Tamás Szeibert Tessék ezt kelett negtek most aztán élvezétek a tévé müsort és nem az orbán tette tőnkre ezt az országot hanem a gyurcsika idézem kell egy kis szex kell egy kis drog vagy nem igy volt minden az orbán hibájábol adodig hát nem. Hajrá magyarok hajrá fidesz
Andrea Mira Pecsenya Sok ingyen élő! Cegény gyerek ebbe a fertőbe él!
Istvánné Buha nagy hüje.
Edina Kovács A hulye igy helyes nem igy huje
Hajnalka Gruber Edina most azt hiszed okos vagy mi??????????????????????????te sose hibázol írásodba??de meg nézném külalakod
Varga Jánosné jó sok péze vantv2-nek enyit milliót kifizetni, az édes élet szereplőinek,egyre rosszab tiszta reklám.
Andrea Bene a bakok nincs semmi
Borbala Virag No kezdodik ujra az orgija , tanulni fognak a fiatalok jobbnal jobb musorok , csak a gazsit szedik nagy buzgoan !!!!!
Adorján Sándor fooj de utalom eszt a hülyeséget foooj! édes életet se nezem de az legalabb nem lehoz
Zsolt Bogdán Jo mogyába ase tugya mit csinájon ...saját magát járasa le és igy gazdagszik meg ha két kezu munkával kéne pénzt keresnie már rég éhen halt volna !!!!!!!!!!
Ollé Né Éva En nemszeretem eszt a megjacast tulluk meg nemkene Beanak ennyire jacani magat tulsagosan nagyra visszik

[ Szerkesztve ]

(#2305) localhost válasza Krystal_s (#2304) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Krystal_s! Odamegyek Te! :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2306) EmberXY válasza Krystal_s (#2304) üzenetére


EmberXY
addikt

Hát ez már algoritmus... :DDD :W
Sajnos amíg szar van, légy is van, én kötelezővé tenném a helyesírás ellenőrzést a fórummotorokban, egy bizonyos % alatt nem lehetne posztolni.
Egyébként a nevüket hogy tudták helyesen leírni? :F

Up the Irons!

(#2307) Krystal_s válasza EmberXY (#2306) üzenetére


Krystal_s
addikt

Szerintem soha nem érjük meg, hogy a Facebook bármit tegyen ez ellen és megpróbálja kiszűrni a szemetet. Minél több regisztráció legyen, az sem számít, ha többségük fake, írástudatlan, űrlény, vagy akármi. Sőt egyre rosszabb, mert régebben egy bikinis fotó miatt is képesek voltak komplett profilokat törölni, most meg már mindent engednek. Lehet csak számomra volt ekkora döbbenet, hogy az országban mennyien nem tudnak beszélni és írni, de azért büszkén interneteznek. Első reakcióm az volt, biztos ma már net is jár a segélyhez, aztán láttam teljesen normálisnak tűnő embereket is ilyen írással. :U
A nevüket ? Lehet valami rokon töltötte ki helyettük az adatlapot, vagy kimásolták a személyiből. :)

(#2308) Bjørgersson válasza Krystal_s (#2307) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem a Facebooknal és a többi weboldalnak kellene szűrni az ilyeneket, hanem az embereknek nem kellene ennyire agyhalottnak lenni és az iskoláknak kellene normálisan megtanítani őket írni, olvasni, számolni. De persze értem én, az a lényeg, hogy már óvodában elkezdjen tanulni a gyerek legalább nyolc idegennyelvet, az anyanyelvét meg le kell szarni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2309) localhost válasza Bjørgersson (#2308) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én régóta vallom, hogy a pongyola és rossz helyesírás intelligencia kérdése.
Akarat kell hozzá... és akikből az igényesség és az arra való törekvés hiányzik, azok írnak így.
De nem veszi észre, hogy a koszos ruhához és mosdatlansághoz hasonlóan ez is visszatetszést kel másokban.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2310) Bjørgersson válasza localhost (#2309) üzenetére


Bjørgersson
félisten

"es nem indul el a call of duty black ops 2! aki tugya a választ az a mkardhordo@gmail.com-ra küldje el
Nekem az a gondom hogy rakattitok a játék gombra es kilyon egy szurke ablak es kiírja hogy inditas előkészítése es eltünik mitt kell ilyenkor tenni.!
"

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2311) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Tagolásból ötös. [link]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2312) #51177472


#51177472
törölt tag

Nem itteni, egy ma megjelent horror film alatt írták:
"Én nem szereteg retekni moziba, ezért nem tudom, hogy megnézzeme. :-)"

(#2313) koshmar válasza Bjørgersson (#2311) üzenetére


koshmar
őstag

Talán mobilról? :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#2314) localhost válasza koshmar (#2313) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Az jó, hogy mindenre van mentség, régebben az, hogy azért írok így, mert nem magyar a billentyűzetem, angol windows alól írok, nincs ékezetem satöbbi. Mostanában, meg hogy mobilról.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2315) koshmar válasza localhost (#2314) üzenetére


koshmar
őstag

Nekem is angol a a W7, és amint látod, vannak ékezetek, csak a Vezérlőpultban kell a magyar billentyűzetet kiválasztani..

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#2316) EmberXY válasza Krystal_s (#2307) üzenetére


EmberXY
addikt

"Lehet csak számomra volt ekkora döbbenet, hogy az országban mennyien nem tudnak beszélni és írni, de azért büszkén interneteznek."

Ma már a közösségi oldalak teret adnak annak, hogy az ilyenek mutogathassák magukat, és meg is teszik. Régebben talán a kevésbé elterjedt internet miatt hittük, hogy kevesebben vannak. A 90-es években az általános iskolában nekem is voltak ilyen osztálytársaim, olyan helyesírással, hogy az már katasztrofális volt. Jót nevettünk az ilyesmin, de akkor még főleg csak az iskolában volt számítógép, így otthon ez már nem köszönt vissza, ma már minden percben ezzel találkozunk. :)

Up the Irons!

(#2317) Bjørgersson válasza koshmar (#2313) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mobilon is vannak ám írásjelek, de egyébként minden hozzászólása ilyen.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2318) #51177472


#51177472
törölt tag

Jajj, nem ide. :B

[ Szerkesztve ]

(#2319) koshmar válasza Bjørgersson (#2317) üzenetére


koshmar
őstag

Amúgy is csiga lassú, ha ékezeteket is keresgélek, még lassabb.
Utálok mobilról írni!!! :D

Plot twist: ő gépről írta ;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#2320) Bjørgersson válasza koshmar (#2319) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Bár az lenne a legnagyobb baj, ha egy-két hozzászólásból hiányoznának az ékezetek. :D Egyébként én sem szeretek annyira mobilról írni, de viszonylag egész gyorsan megy és még az ékezetek sem szoktak gondot okozni. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2321) localhost válasza koshmar (#2315) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Itt ugyebár nem az a kérdés, hogy van/nincs ékezet...

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2322) EmberXY válasza localhost (#2321) üzenetére


EmberXY
addikt

Biztos arra gondol, hogy néhány mobil a teljes hasonulást sem ismeri, ezért a megkettőzött mássalhangzókkal spórol.

Up the Irons!

(#2323) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Írok már mobilról is egy hozzászólás, csak hogy lássátok, itt is vannak ékezetek és írásjelek. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2324) koshmar válasza Bjørgersson (#2323) üzenetére


koshmar
őstag

Igen, ha valakit érdekel (mint téged), hogy használja őket, akkor megy az. :D

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#2325) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

bazsmek annyám mekcolal ebédd hogy hozzam haza a barátnmömet mondom meljiket xddd mondja van még 6 szék xddd mekoora deimma

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2326) Balathruin válasza Bjørgersson (#2325) üzenetére


Balathruin
veterán

Ez milyen nyelven íródott? :F

(#2327) EmberXY válasza Balathruin (#2326) üzenetére


EmberXY
addikt

Há dikkmá nemismeret fő a nyevvet tezsvirem? :DDD

kovy29: :C, ez igen, a lényeg, hogy barátnő meg legalább 3 pulya legyen, a többi nem számít. :D

Up the Irons!

(#2328) Balathruin válasza EmberXY (#2327) üzenetére


Balathruin
veterán

A barátnőt is elírta :D
barátnmömet

[ Szerkesztve ]

(#2329) Bjørgersson válasza Balathruin (#2326) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Baszkra tippelnék. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2330) EmberXY válasza Balathruin (#2328) üzenetére


EmberXY
addikt

Még talán az a legkisebb hiba, ha nagyon jószívűek vagyunk, akkor csak elgépelte... Na de a többi, az már jó anyag. :DDD

Up the Irons!

(#2331) artiny


artiny
őstag

helo
Lehet,hogy off ez a kérés ,de ezt találtam a lefmegfelelőbb topicnak. Szlovákról forditottam magyarra egy szöveget és szeretném tudni,hogy hogyan lehetne finomítani ezt, magyarosítani egy kicsit ezt a kis szöveget. (valamint hibákat esetleg javítani :)) Itt felvidéken nem annyira szép a magyar,mint MO-n)

"EXSTREAM rádió egy testreszabott és új korszakalkotó módja annak, hogyan lehet csak azt a zenét fogni amire kedve van. Az öreg rádióvevők korszak ideje lejárt, amiket még saját magunknak kellett hangolni. Ma az internet korában lehetőséges van, hogy saját zenei rádió sugárzónk legyen a saját hirdetéseinkkel. Elég csak kiválasztani a számos zenei címek közül azt amit Önek kínálunk. Az csak önön múlik, hogy milyen zenei műfaj mellett dönt, hogy milyen reklámot hoz létre a vállalkozása számára. Ön létrehoz egy testreszabott rádiót, zenét, ami változatos lesz minden nap, és mindez csak ön szerint. Köszöntse az ügyfeleit ebédidőben saját jingle, reklámmal, ajánlattal, illetve kedvezménnyel, amely csak az ön vállalkozásában van."

[ Szerkesztve ]

(#2332) koshmar válasza Bjørgersson (#2325) üzenetére


koshmar
őstag

"mekoora deimma"

Itt már azt se értem, mire gondolhatott.. :O :D

szerk: Elvileg dilemma. :D

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#2333) EmberXY válasza koshmar (#2332) üzenetére


EmberXY
addikt

Szerintem inkább "dikmá", csak egy kicsit randomizálva, ahogy a többi. :DDD

Up the Irons!

(#2334) koshmar válasza EmberXY (#2333) üzenetére


koshmar
őstag

Mi nem érhetünk fel hozzá. :P :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#2335) localhost válasza koshmar (#2332) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Trehány-magyar szótár:

""mekoora deimma"" = mekkora duma!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2336) #51177472


#51177472
törölt tag

Facebook:

"kinek irhatók:S"

[ Szerkesztve ]

(#2337) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Anikó Buckó -> ‎Mindenki velünk szórakozik.
Fb baratja a paromal ne szórakózal es jatszal mashol!!!Csaba

Anikó Buckó
Studied at Budapest University of Technology and Economics
Past: Szász Ferenc Kereskedelmi Szakközépiskola és Szakiskola

Írni, beszélni nem tud, de van képe beírni magának ilyen iskolákat ?

(#2338) EmberXY válasza Krystal_s (#2337) üzenetére


EmberXY
addikt

Most akkor ki szórakozik kivel? :F
De jó, hogy én már töröltem magam onnan, szerintem neked is ezt kéne tenned, mindekinek így lenne a legjobb. :DDD

Up the Irons!

(#2339) #51177472


#51177472
törölt tag

Ja amúgy erről beszéltem a múltkor. És nem, nem telefonról van írva.
"Valaki tud 1 jó PVP szerót mondani Hasonlo mint a Kingdooms2 PVP".
Mondjuk tagolásból is ötös. :DDD

(#2340) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Mondanom sem kell honnan van. :))
"hat nekem mindig vegem van amikor ezt halom ,amikor meg latom akor ell olvadok"
"Gáz ez a ruha. De a dakota tesvíreink biztos felkapják a fejüket, hogy dikk má, ménnyi vás. Fém váz az élő szöveten..."
"kőszőnyők nekedis nagyon jo voltál"
"nagyon jó voltá és ojan jó volt hogy felhivtá 10 táncos és az egyik én voltam"
"Nagyon szép darab de te anális szebb vagy :-D:-D"
"ANÁLIS szebb vagy,avagy ANNÁL IS ??? Nem mindegy !!!"
"Mien programal csinaltad"

(#2342) Balathruin


Balathruin
veterán

Még ha telefonról írta akkor is... [link]

(#2343) koshmar


koshmar
őstag

Egy laptopról szóló írásból vágtam ki. Nem fórumbeli, hanem külön weboldal!
Kisatíroztam a többit, nehogy sértés érjen bárkit. ;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#2344) EmberXY válasza koshmar (#2343) üzenetére


EmberXY
addikt

Mennyi ideig satíroztad? :DDD

Up the Irons!

(#2345) koshmar válasza EmberXY (#2344) üzenetére


koshmar
őstag

Pár perc, de amint látod, teljesen megérte. :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#2346) Bjørgersson válasza koshmar (#2343) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem lett volna egyszerűbb csak a "3.-ik"-at kivágni? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2347) koshmar válasza Bjørgersson (#2346) üzenetére


koshmar
őstag

Hogy berakhassak ide egy 5*5 pixeles screenshotot? :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#2348) Bjørgersson válasza koshmar (#2347) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Rosszabb biztosan nem lett volna, mint ez a piros paca. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2349) koshmar válasza Bjørgersson (#2348) üzenetére


koshmar
őstag

Nekünk most a "helyesírásán" kéne hőbörögnünk, nem az én minőségi screenshotomon. :D

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#2350) Bjørgersson válasza koshmar (#2349) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szar a helyesírás!4!44!!négy

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.