Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) #21346560


#21346560
törölt tag

A célját elérte, hiszen sokkal többen néztük meg, mint egyébként tettük volna :DDD

(#2702) jpm


jpm
senior tag

(#2703) #21346560 válasza jpm (#2702) üzenetére


#21346560
törölt tag

Lyúly :DDD

(#2704) localhost


localhost
Közösségépítő

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2705) #21346560


#21346560
törölt tag

(#2706) MarciB


MarciB
csendes tag

Miért gondolja, hogy minden vessző elé szóköz kell?

"Smartwach m26 okos óra ,Dobozával , Fehér szinü ,foliával ,tőltövel."

És: "cserélném ujj tambletem"

Igen, hivatásos grammarnazi vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#2707) Bjørgersson válasza MarciB (#2706) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Még mindig jobb, mint ha egyáltalán nem rakna. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2708) MarciB válasza Bjørgersson (#2707) üzenetére


MarciB
csendes tag

Igaz, el vagyok kényeztetve vesszőügyileg ;]

(#2709) zoo8800


zoo8800
veterán

"A két Gripen-baleset után újabbak "veszélyek leselkedhetnek" a magyar vadászpilótákra, írta a Magyar Nemzet. A lap szerint a probléma, hogy közeleg a baltikumi bevetés, aminek sikeres teljesítéséhez nem minden feltétel adott. Közben arról is hallani, hogy a múlt heti balesetben jól működött a katapultülés, aminek az akkori körülmények között hibátlanul kellett volna mentenie a pilótát. Ehhez képest az ülés nyolcvan kilós pluszt jelentette az ejtőernyő alatt himbálózva, ez is hozzájárulhatott a katona csigolyatöréséhez. "

[link]

Tegye fel a kezét, aki érti ezt a cikket.

rip and tear, until it is done

(#2710) EmberXY válasza zoo8800 (#2709) üzenetére


EmberXY
addikt

Ez a copy/paste újságírás, több helyről összelopjákollózzák, de az összeillesztés nem mindig tökéletes, ezt tetézi, ha olyan témáról "írnak", amiről egyébként halvány fingjuk nincs.
Nem egyszer találkoztam már olyannal, hogy két bekezdés egymásnak teljesen ellentmondott, ez a linkelt portálon nem újdonság. Amit te hoztál, ott az egymást követő mondatok se függnek össze, ez mindenképpen fejlődés. :DDD

Up the Irons!

(#2711) localhost válasza EmberXY (#2710) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Aztán volna még az esetben, amikoris újságírógyakornokok próbál ötvözni a saját szabad beszédének stílusából, a szaknyelvnek gondolt hivataloskodó fontoskodássá lényegült kifejezőeszközökkel operáló zsargont azzal az átlényegült modatfűzéssel, hogy a szavak minél inkább tükrözzék az inteligenciahányadosomat, különösen azok vonatkozásban, akiket megcélozni kívánunk, mint potenciális céközönséggé válik, vagy nem ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2712) moonlight115 válasza Bjørgersson (#2689) üzenetére


moonlight115
tag

"lükfec" :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2713) EmberXY válasza localhost (#2711) üzenetére


EmberXY
addikt

De igen, de viszont mivel azonban hogy ám ezért pénzt is kapnak, így még borzasztóbb olvasni, nem csak Magyarországon, hanem a Dunán túl is.

Up the Irons!

(#2714) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

[link]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2715) localhost


localhost
Közösségépítő

El ado alkat rèsznek valo vidafonos felete telefon.
7000 ft ért.
70 es.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2716) szabogabor10 válasza localhost (#2715) üzenetére


szabogabor10
veterán

"Vidafonos" :DDD

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#2717) #22743424 válasza szabogabor10 (#2716) üzenetére


#22743424
törölt tag

Vidrafonos akart lenni ! :DD

(#2718) localhost válasza #22743424 (#2717) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Komp akart lenni, de nem komplett.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2719) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

nekem ijenem van 7 bijenvéj 30- millioért vetem enyiért vetem buda pesten

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2720) MarciB válasza Bjørgersson (#2719) üzenetére


MarciB
csendes tag

"Magyari Home felhasználok"
"Számvitel-Könnyvitel"

(Nem válasz akart lenni)

[ Szerkesztve ]

(#2721) EmberXY válasza MarciB (#2720) üzenetére


EmberXY
addikt

Ezt hol fogtad? :DDD
Nagyon emlékeztet egy itteni fórumozó stílusára...

Up the Irons!

(#2723) localhost


localhost
Közösségépítő

...elcserélném telomat repett plegszides... "

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2724) #21346560


#21346560
törölt tag

(#2725) localhost


localhost
Közösségépítő

Idézem:
számito gép alkatrézeket váársárolnék roszakat árban kiloja 100 ft ért csak ami belőltalálhatok heves megyében eger kőrnyékin ha tőb kiló lene kiszálási meg ólható l

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2726) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

[link]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2727) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Konkrét hsz.-t másik topicból nem szoktatok itt linkelni, ugye? Személyiségi jogok gondolom...
Mindegy, bringás topic, csak a lényeg: "a 9-ces gond nélkül szétjön. 10-zes nevcesebb". Egyszerűen imádom, ahogy megoldják egyesek a számnevek toldalékolását.

[ Szerkesztve ]

(#2728) Bjørgersson válasza ígyvanferi (#2727) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Milyen személyiségi jogokra gondolsz?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2729) zoo8800 válasza ígyvanferi (#2727) üzenetére


zoo8800
veterán

De, lehet linkelni, van rá pár példa.

rip and tear, until it is done

(#2730) ígyvanferi válasza Bjørgersson (#2728) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Arra gondolok, hogy nem feltétlen szükséges nevet társítani a helyesírási hibához, ne az emberen röhögjünk, csak a konkrét íráson. Esetleg rosszul esne az érintettnek.

(#2731) EmberXY válasza ígyvanferi (#2730) üzenetére


EmberXY
addikt

Egy nyilvános fórumon bárki olvashat bármilyen bejegyzést, (itt) akár regisztráció nélkül is, és aki ír, az ennek tudatában teszi azt (privát üzenet nyilván kivétel). Mivel minden postnak van saját linkje, miért ne lehetne linkelni? És a "név" is csak egy nick, ami mögé mindannyian bújunk, szóval nincs itt semmi probléma szerintem, pláne úgy, hogy nem feltétlenül röhögni szoktunk, hanem csak meglepődni, és soha nem az emberen, hanem az íráson. (Ha van kivétel, akkor az nem én voltam meg senki se. :DDD)

Up the Irons!

(#2732) hucsikoi válasza ígyvanferi (#2730) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Talán még jót is teszünk vele. Előfordulhat, hogy valaki itt akad rá egy hozzászólására, elszégyelli magát és legközelebb már hibátlanul fog írni. Na jó! Tudom, hogy ilyenkor már nem ártana felébredni. :D

(#2733) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

[link] :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2734) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2735) szabogabor10 válasza Bjørgersson (#2734) üzenetére


szabogabor10
veterán

:N

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#2736) zoo8800 válasza Bjørgersson (#2734) üzenetére


zoo8800
veterán

Nem rossz :D

rip and tear, until it is done

(#2737) EmberXY válasza Bjørgersson (#2734) üzenetére


EmberXY
addikt

Zseniális. :DDD
Ahogy random módon használja a "ly", "j", "y" betűket, az valami szuper. ;]

Up the Irons!

(#2738) 3shae


3shae
aktív tag

Pár hónapja unokaöcsém feltöltött egy képet a Facebookra, és miközben olvasgattam a hozzászólásokat, az egyiken megakadt a szemem.

"Jo let" fordítok, ez annyit jelent, jó lett.. :D

Megnéztem a hölgy profilját, és azt írta, hogy ő bizony az élet iskolályában!! végzett :DDD

[ Szerkesztve ]

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#2739) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

[link]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2740) EmberXY válasza Bjørgersson (#2739) üzenetére


EmberXY
addikt

Nem is tudom, melyiken sírjam el magam, a "hadjunk"-on, vagy azon, hogy egyeseknek ez a legnagyobb problémája az életben, amiről a komment szól... :D

Up the Irons!

(#2741) Bjørgersson válasza EmberXY (#2740) üzenetére


Bjørgersson
félisten

"ez a legnagyobb problémája az életben, amiről a komment szól"

[link]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2742) EmberXY válasza Bjørgersson (#2741) üzenetére


EmberXY
addikt

Ez valami rejtvény, vagy csak arra akartál célozni, hogy rohadjak meg? :D

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#2743) Bjørgersson válasza EmberXY (#2742) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Arra akartam célozni, hogy never go full retard. :D Játék topikba beírt egy - eddig számára ismeretlen - játékkal kapcsolatos tapasztalatot, erre egyből szakértesz, hogy ez a legnagyobb problémája az életben. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2744) EmberXY válasza Bjørgersson (#2743) üzenetére


EmberXY
addikt

De lássuk be, azzal a "hadjunk"-kal együtt jogosan merülhetett fel bennem némi kritika... ;]

Up the Irons!

(#2745) looser


looser
addikt

Egy játékos oldal chat ablakából:

"call of duty black ops 3 most fog kilyöni"

S az angollal nincs semmi gond, ez az igazán megrázó :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#2746) EmberXY válasza looser (#2745) üzenetére


EmberXY
addikt

Lehet, hogy bevándorló... :D

Up the Irons!

(#2747) Bjørgersson válasza EmberXY (#2744) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hiszen azért (is) linkeltem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2748) looser válasza EmberXY (#2746) üzenetére


looser
addikt

Erre nem is gondoltam :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#2749) EmberXY válasza Bjørgersson (#2747) üzenetére


EmberXY
addikt

De az "együtt" szót nem vetted figyelembe, arra gondoltam, hogy ha ilyen szar a helyesírása, inkább az iskolapadban üldögéljen, mint a PC előtt. #nevergofullretard, hiszen tudod. ;]

looser: De ez még nem mentség neki... :D

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#2750) Bjørgersson válasza EmberXY (#2749) üzenetére


Bjørgersson
félisten

És ha már mondjuk veled egyidős, vagy idősebb? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.