Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Róth válasza Bordoi (#1000) üzenetére


Róth
aktív tag

Ebből hiányzik 12 vessző.
Lássuk csak:

Elcserélném ps2 es konzolomat, amit pár hónapja vettem, alig használtam a gépet, van hozzá egy eredeti játékom is, NFS carbon, 9900ft a bolti ára, magyar menüs a játék, +16 megás memoriakarit adok mellé, doboz, papirok minden megvan! Nokiára cserélném, drágábbra ráfizetek!!!pl:n80,n81,n95,e51,e65,n73... stb ezek érdekelnek, de kérdezz bátran, szivessen válaszolok!!!"

Ezen kívül lehetne még alakítani rajta :DDD

Tényleg: ezen kívül vagy ezenkívül a helyes? :U

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#1002) nemma válasza Róth (#1001) üzenetére


nemma
addikt

ezen kívül :)

(#1003) shtml válasza Róth (#1001) üzenetére


shtml
őstag

Ez tipikusan olyan, hogy nem is érdemes foglalkozni vele. Nemcsak a helyesírási, hanem a fogalmazási hibáktól is hemzseg, de nevezhetjük stílushibának is.

ezen kívül

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#1004) Bordoi válasza Róth (#1001) üzenetére


Bordoi
őstag

Én sem vagyok hibátlan, de az ilyenektől, már nekem is áll a hátamon a szőr. :)

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#1005) Bordoi


Bordoi
őstag

Ismét egy gyöngyszem. :)

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#1006) Bordoi


Bordoi
őstag

Feladom :)

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#1007) hucsikoi válasza Bordoi (#1006) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Ez a kis zseni egész véletlenül nem rokona az én kedvencemnek , zizókának? :O

[ Szerkesztve ]

(#1008) Bordoi válasza hucsikoi (#1007) üzenetére


Bordoi
őstag

Még az is lehet. :)

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#1009) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

"sztem meka ... kiállításra" - e-mailben kaptam (tankörös "körlevél"), valaki válaszolt valakinek

Aki nem értené, "szerintem megyek a ... kiállításra" akart lenni, de trendibb rövidíteni. :U

Lyally!

Harrrr!!!!

(#1010) localhost


localhost
Közösségépítő

Húha!

Van még hová fejlődni, látom: http://holdrablo.blog.hu/2008/10/03/halasz_lyanos_lyavulo_honlaplya

Bocs, ha kicsit OFF voltam.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1011) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Ma akkorát égtem.
Cyber néven kértek számlát, de hozzátett valami olyasmit a srác, hogy ly-al írjam. Furcsának tűnt, de már annyi féle néven, formában kértek számlát, hogy simán leírtam szályber-nek. Miután kiröhögte magát én eloltottam magam és kijavítottam a számlát. Nem akartam magyarázkodni, ekkorát még nem égtem. :O

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1012) localhost válasza BITBOYS (#1011) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Baj, ha nem értem? :(
Ypszilonnal vagy "elipszilonnal" ("hogy ly-al írjam") kérte?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1013) BITBOYS válasza localhost (#1012) üzenetére


BITBOYS
addikt

Mint utólag kiderült ipszilonnal kérte, alapból is így írtam volna. De valamiért félrehallottam és azt hittem elipszilonnal kéri. Így mindjárt szályberre fordítottam magamban.
Mindegy, azon a napon csak testileg voltam jelen a munkahelyemen, hosszúra nyúlt a Péntek éjszaka :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1014) fatal` válasza Bordoi (#1006) üzenetére


fatal`
titán

Ez borzalmas, nagyon irritáló mikor valaki ennyire helytelenül ír. Nem mondom, hogy minden szót le tudok írni helyesen, sőt vétek hibát elég sokszor, bár általában elgépelésről van szó. :) Fórumokon általában az írásjeleket felejtem el kitenni, és a mondat elején lévő nagybetűről feledkezem meg. :)

Szerintem az emberek helyesírása nagyrészt azért ilyen csapnivaló, mert az oktatásunk olyan, amilyen. Sem általános, sem pedig középiskolában nem fordítanak kellő figyelmet a helyesírásra. Általában véve ez a tanárok hibája, irodalomból többnyire lemaradnak az osztály a tananyaggal ezért nyelvtan óra helyett is irodalomat tart a tanár. És attól tartok sok-sok évig nem is lesz változás...

[ Szerkesztve ]

(#1015) fatal` válasza BITBOYS (#1011) üzenetére


fatal`
titán

:DD

(#1016) hucsikoi


hucsikoi
aktív tag

(#1017) fekeandras válasza hucsikoi (#1016) üzenetére


fekeandras
őstag

Azért én is szoktam néha olyanokat írni, hogy a képem majd le sül mikor visszaolvasom.De amiket itt láttam...Apám... :U :C
Nagyon durva. :(((

(#1018) Gambit válasza hucsikoi (#1016) üzenetére


Gambit
őstag

Stipistopi, én már jóval korábban felfedeztem őt. Abban is egyetértek, hogy az összes hsz-e jöhetne ide, felesleges is válogatni. Hihetetlen fokú igénytelenség.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1019) hucsikoi válasza Gambit (#1018) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Bocsi figyelmetlen voltam,Tiéd a pont. :R

(#1020) hucsikoi válasza fekeandras (#1017) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Ettől már durvábbal is találkoztam,de az úriember privátban követte el,így sajnos nem oszthatom meg veletek. :O

(#1021) Bub0rek válasza Gambit (#1018) üzenetére


Bub0rek
tag

Örülök, hogy ekkora örömöt okozhattam nektek!Nem gondoltam hogy a helyesírási hibáim ekkora örömöt okoz nektek.Ígérem legközelebb jobban figyelek,de a háztartás miatt kissé figyelmetlen vagyok. :B

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#1022) Gambit válasza Bub0rek (#1021) üzenetére


Gambit
őstag

Ez sajnos nem öröm, valamit csúnyán félreértettél. Éppen ellenkezőleg, mi éppen kesergünk azon, hogy egyesek milyen hihetetlen fokú igénytelenséget mutatnak fel a helyesírás terén. Ha háztartást vezetsz, akkor ráadásul nem is vagy annyira fiatal, hogy ezt felhozhasd a mentségedre. Ráadásul ez a mostani hsz-ed egészen jó. (Eltekintve attól, hogy az írásjelek után space kéne minden esetben, nem csak ötletszerűen.) Szóval esetedben nem arról van szó, hogy nem tudsz írni, csak éppen leszarod, hogy mit sikerül bepötyögni. Erről beszéltem igénytelenség alatt. De annak örülök, ha önkritikát gyakorolsz, és odafigyelsz. Ezért respect. ;)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1023) Bordoi válasza Bub0rek (#1021) üzenetére


Bordoi
őstag

Az viszont mindenképpen dicséretes, hogy viccesen fogod fel és nem sértődtél meg. :) :R

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#1024) Bub0rek válasza Bordoi (#1023) üzenetére


Bub0rek
tag

Nem is sértődhetnék meg, hisz igaza van!Csak épp tényleg nem folalkozom a helyesírással. :B De ígérem ezentúl próbálok odafigyelni. :K

[ Szerkesztve ]

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#1025) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Ez fájt...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1026) Gambit


Gambit
őstag

Fénypisztoj

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1027) fekeandras


fekeandras
őstag

kiskokó fórumtárs (őstag): [link],[link],[link].
Engem ezért az elemi 4.osztályában simán megbuktattak volna. :K

[ Szerkesztve ]

(#1028) Gambit válasza fekeandras (#1027) üzenetére


Gambit
őstag

A legnagyobb poén, hogy közben ez az aláírása:

"Hagyuk már a helyesírásom semmi gond azzal,sikeresen le is éretsségiztem. Köszönöm az aggodalmat. Éppen csak gépelni nem géplelek helyesen. Attól tudom a helyesírást szabályait stb köszi. Bárminemű ehhez fűződő HSZ-t kéretik mellőzni."

Szóval neki amúgy jó a helyesírása, csak gépelni nem tud jól. Úgy látszik, még az aláírását sem volt ideje rendesen legépelni... :U

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1029) fatal` válasza Gambit (#1028) üzenetére


fatal`
titán

Jézusom! :W

Ezen már csak sírni lehet. :(

(#1030) Xelo


Xelo
addikt

átlapozva a témát felmerült bennem egy kérdés: zavar titeket hogy a mondatokat kisbetűvel kezdem? :F

(#1031) Eagl3 válasza fekeandras (#1027) üzenetére


Eagl3
veterán

Eszméletlen égés a srác.
Egy dolog néha elírni valamit, én sem vagyok nyelvtanár, nem túl jó a helyesírásom, nem is olvasom át ált. amit leírok makszimum OK után, de ez már minősíthetetlen szerintem.
Pláne, hogy nem egy ember van PH! -án aki nem magyar származású és 3x helyesebben ír mint kiskokó.

Bár lehet, h. erősen diszlexiás, akkor me kezelni kéne...

(#1032) fatal` válasza Xelo (#1030) üzenetére


fatal`
titán

Engem az nem zavar, sokszor úgy kezdem én is. Nem láttam egy HSZ-t sem, ami csak ebbe kötne bele.

(#1033) fatal` válasza Eagl3 (#1031) üzenetére


fatal`
titán

Annyira nem lehet valaki diszlexiás, hogy ennyire összekeverje a betűket. Ha pedig ennyire bénán írok, akkor OK után szerkesztem a HSZ-t.

(#1034) fekeandras válasza Eagl3 (#1031) üzenetére


fekeandras
őstag

Lehet, hogy egyszerűen csak baromi gyorsan gépeli be a mondandóját azért sikerül félre mindíg :U .Nemtudom.De ilyen szintű helyesírási zavar elég cikis.
És az aláírás ...
Anyám ... :O
LOL! :D

(#1035) localhost válasza Xelo (#1030) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Őszintén? Igen, de ez a legkisebb baj!
Miért is teszel így? Direkt? Szándékosan? Mert akkor nagyon zavar!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1036) localhost válasza fekeandras (#1034) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Az elgépelés, a szándékos elferdítés, a tudatlanság és a pongyolaság= 4 eltérő dolog!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1037) Xelo válasza localhost (#1035) üzenetére


Xelo
addikt

nem, megszokásból. még kiskölök voltam amikor kezdtem fórumozni, akkoriban talán lustaság volt.. de rám ragadt. online környezetben mindenhol így írok. DE: ember vagyok, tudok változtatni. ezért kérdeztem: ha sokaknak szúrja a szemét(?) jobban figyelek.

(#1038) spieler


spieler
csendes tag

Sziasztok! Egy gyors kérdés. Miért szokás valakinek a megszólítása után kettőspontot rakni? Mindenhol ezt látom... Vagy tévesek az ismereteim, és azért bántja a szememet, vagy van valami oka, amiről nem tudok. Ezért kérek egy kis felvilágosítást valakitől. :R

(#1039) localhost válasza spieler (#1038) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ez nem helyesírás, hanem igénytelenség, ugye?

--- idézem ---
A ti véleményetek a A gazdasági válságról .

Szerző: juhi07 | Dátum: 2008-10-30 19:48 | juhi07 oldala | Hozzászólások (6)
kulcsszavak: nincsenek

Üdv mindenkinek.

ahogy ti is tudjátok sajna ez a A gazdasági válság a számitástechikában is beletaposott rendesen. Ez jol mutatja hogy julius elején vettem egy HD4850-es vgát 33 ezer ft ért msot meg a legolcsob helyeke 37-39 ezer ft. Jó tudom most mindenki felteszi magában 3-4 ezer ft az mi ,de ha valaki már venni akar egy procit mellé ami 29 röl 35 re ugrot fel az már azért tetemes összeg(Ez csak egy példa) .....

Egy szóval mi a véleményetek,tapasztalatok a válságról.
Meddig tarthat ?

Minden komentett szivesen várok
--- idéztem ---

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1040) nemma válasza localhost (#1039) üzenetére


nemma
addikt

Szerintem is-is :)

(#1041) localhost válasza spieler (#1038) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Hogyan? Mondd spieler: erre gondolsz? Mert én így nem láttam, de biztosan nem helyes.

Ellenben ha azt látod, hogy egy hozzászólás végén ennyit írnak csak, hogy:

spieler: példát hozz!

... akkor ott szerintem a kettőspont a -nek megfelelője és ha nem is helyénvaló, elfogadható.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1042) Bordoi


Bordoi
őstag

Ez sem gyenge. :O

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#1043) localhost válasza localhost (#1039) üzenetére


localhost
Közösségépítő

De legalább megpróbálta, nem sikerült... :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1044) spieler válasza localhost (#1041) üzenetére


spieler
csendes tag

Localhost! Az utóbbira gondolok. Nekem nem logikus. A két lehetséges rag mindössze három karakter, ha meg elhagyom, semmivel sem bonyolultabb felkiáltójelet rakni, mint kettőspontot. Nem vagyok helyesírásbajnok, és mivel szőrszálhasogató sem akarok lenni, ezért elfogadom az okfejtésed. A lényeget végülis leírtad.

localhost: "...ha nem is helyénvaló, elfogadható." :R

(#1045) localhost válasza spieler (#1044) üzenetére


localhost
Közösségépítő

{gonosz on} Megtennéd, hogy a localhost nevet legközelebb kis l-lel írod, ahogyan azt hagyományosan illik ? {gonosz off}

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1046) spieler válasza localhost (#1045) üzenetére


spieler
csendes tag

Megtenném én, de... Persze. Megteszem. Sőt! Már meg is tettem.

(#1047) South Velen


South Velen
addikt

Ez brutális.

publikállni akartam 1 cikket mekkora sebesség növekedés a váltás után de ezzel elkéstem mivel nagyon rohantak a dolgok ugyhoyg a kövi cikkem nem lesz más mint 7800 GT---HDx8xx ugyanis még nem tom hoyg 3850 vagy 4850 legyen ugyanis ez money függő

[ Szerkesztve ]

(#1048) spieler válasza South Velen (#1047) üzenetére


spieler
csendes tag

Legalább van némi önkritikája. Az is valami.

(#1049) South Velen


South Velen
addikt

(#1050) nemma válasza South Velen (#1047) üzenetére


nemma
addikt

Ennél azért sokkal rosszabbak is vannak, tulajdonképpen csak kisebb stilisztikai hibák vannak benne, és pár vessző hiányzik. Ehhez képest a másik áhúú... :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.