Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) EmberXY válasza Bjørgersson (#2750) üzenetére


EmberXY
addikt

Akkor az emberiség megérett a pusztulásra. :D

Up the Irons!

(#2752) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

8-cas

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2753) moonlight115 válasza Bjørgersson (#2752) üzenetére


moonlight115
tag

9-ces :D
Miért változott a topik címe? Az előző jobb volt.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2754) Bjørgersson válasza moonlight115 (#2753) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem tudom, szerintem is jobb volt a régi.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2755) moonlight115 válasza Bjørgersson (#2754) üzenetére


moonlight115
tag

Az annyira természetes volt. Jobban illett a Logout stílusához. Nincsen itten művészeti igazgató? :(( :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2756) ígyvanferi válasza moonlight115 (#2753) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Mi volt az eredeti címe?

(#2757) moonlight115 válasza ígyvanferi (#2756) üzenetére


moonlight115
tag

Azért legalább a helyesírásra figyelhetnének (!)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2758) Atesz 666 válasza moonlight115 (#2757) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

Üdv.

-Szerintem ezzel a cimmel sincs semmi baj. :U
-Rövidebb,tömörebb és lényegre törő. :C

Szerintem.

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#2759) moonlight115 válasza Atesz 666 (#2758) üzenetére


moonlight115
tag

Nincs vele baj, csak hiányzik belőle az előző cím bája. :)

Szerintem.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2760) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

[link] :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2761) szabogabor10 válasza Bjørgersson (#2760) üzenetére


szabogabor10
veterán

Jól megmondta :DDD :N

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#2762) EmberXY válasza szabogabor10 (#2761) üzenetére


EmberXY
addikt

Szerintem hamarabb kerül majd börtönbe, mint hogy megtanul írni. :D

Up the Irons!

(#2763) Bjørgersson válasza EmberXY (#2762) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Van aki szerint nem?... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2764) EmberXY válasza Bjørgersson (#2763) üzenetére


EmberXY
addikt

Talán ő az egyetlen, aki szerint nem.

Up the Irons!

(#2765) #21346560 válasza EmberXY (#2764) üzenetére


#21346560
törölt tag

A lényeg, hogy neki teli van a számlája :D

(#2766) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

GB-tos

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2767) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

37phl6007k/12 tévém problémája ,hogy. Nekem érintkezési gondnak tünik álványon van tápkábelt cseréltem bekapcsolt állapotban (nézés közben ) kikapcsol olyan mintha nem kapna áramot? Amikor megmozditom PHILIPS felirat bekapcsol ideig oráig van hogy egész nap megy ,aztán kikapcsolom és reggelre a piros led nem világit , megmozgatom a tv állványon PHILIPS felirat a kijelzön és megy ki tudja meddig ? amikor kikapcsoltam távirányitoval és ismét megmozgattam villogott apiros led de ugy mintha csak néha kapna áramot .kérlek segits.

36 éves felnőtt ember. :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2768) looser válasza Bjørgersson (#2767) üzenetére


looser
addikt

Vámos Miklósra emlékeztet :-))

[ Szerkesztve ]

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#2769) Bjørgersson válasza looser (#2768) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Erre nem tudok mit írni. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2770) localhost


localhost
Közösségépítő

Azt mondja:
én értem a gondodat de ha nem ismers akkor ne mondj olyan dolgokat amit nem tudol mert énse mondok rolad semmit ki hogy gondolja a dolgot neked többet ér ha megveszed nekem más ér többet...

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2771) looser


looser
addikt

Egy újabb gyöngyszem "Így írtok ti" rovatunkba:

Sajnos a végéről lemaradt a "Mekbiszhato eladotol" ajánlás :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#2772) zoo8800 válasza looser (#2771) üzenetére


zoo8800
veterán

ASUS, mint SNSV... beszarás :D

rip and tear, until it is done

(#2773) Atesz 666 válasza zoo8800 (#2772) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

"ASUS, mint SNSV... beszarás" :D

Szerintem ez az ASUS egyik leányvállalata lesz? :U :DD

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#2774) EmberXY válasza Atesz 666 (#2773) üzenetére


EmberXY
addikt

Ez már nem gyerekjáték, odáig nem jutott el, hogy milyen irányból kell kiolvasni a márkanevet. :C
Jobb is, hogy eladja...

Up the Irons!

(#2775) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Tavalyelőtti nyáron már elsütötték ezt az susv dolgot. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2776) ígyvanferi válasza EmberXY (#2774) üzenetére


ígyvanferi
addikt

A politikai korrektség jegyében igyekszem virágnyelven fogalmazni: én szinte biztos vagyok benne (a profilkép alapján pláne, már ami látszik belőle), hogy egy kicsit barnább bőrű "úriemberről" van szó, aki valahol "találta" a masinát, amit most igyekszik elpasszolni jópénzé'. Ennél fogva buta, mint a tök. De ugye ez előítélet, ilyenre még csak nem is gondolunk, sőt ilyen nem is létezik.

(#2777) EmberXY válasza ígyvanferi (#2776) üzenetére


EmberXY
addikt

"...ilyenre még csak nem is gondolunk, sőt ilyen nem is létezik."

Olyannyira nem létezik, hogy még mi követnénk el bűncselekményt, ha egyáltalán ilyesmire gondolni mernénk. :D

Up the Irons!

(#2779) MarciB


MarciB
csendes tag

Nem is kell fáradoznotok - 155 válogatottan rossz helyesírású komment: fojuzer által

(#2780) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

9370ven

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2781) zoo8800 válasza MarciB (#2779) üzenetére


zoo8800
veterán

Itt a helyesírás a kisebbik gond.

rip and tear, until it is done

(#2782) MarciB


MarciB
csendes tag

"Mennyi Rhenus HuFt-okat kell majd érte leperkálni??"

Wut?

[ Szerkesztve ]

(#2783) localhost válasza MarciB (#2779) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Üzenem MarciB-nek, hogy téved, ha azt hiszi, hogy minket megörvendeztet, ha rossz helyesírású hozzászólással találkozunk.
Nem vagyunk mazochisták, nem indítunk külön keresést ilyen posztokra és főként nem "ettől jó" nekünk.
Mi ezen bosszankodunk, nem pedig élvezkedünk.
Oké ?
:Y :C :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2784) MarciB válasza localhost (#2783) üzenetére


MarciB
csendes tag

Rendben, azt hiszem, tényleg túllőttem a célon. Elnézést kérek bárkitől is, akit megsértettem, a jövőben leállok a hasonló hozzászólásokkal.

(#2785) localhost válasza MarciB (#2784) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nesértögyé be, syeretlek megasztán mosojogtam is

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2786) moonlight115 válasza MarciB (#2782) üzenetére


moonlight115
tag

Ez a "HuFt-okat" valódi gyöngyszem, kár lett volna magadban tartani. Mázlista! :D

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2787) localhost


localhost
Közösségépítő

"Te tallàlkoztàl velle ???? Hanem mijét teszel megjegyzést honan tudod hogy roma volt vagy teis igyszoktàl űzletelni ?"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2788) #21346560 válasza localhost (#2787) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hát innét tudja...

(#2789) localhost válasza #21346560 (#2788) üzenetére


localhost
Közösségépítő

mijét = miért?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2790) #21346560 válasza localhost (#2789) üzenetére


#21346560
törölt tag

Igen jellemzően írnak... :D

(#2791) zoo8800


zoo8800
veterán

[link]

rip and tear, until it is done

(#2792) localhost válasza zoo8800 (#2791) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ilyenkor olyasmit szoktam válaszolni, hogy "igen", vagy hogy "nem", esetleg hogy talányosabb legyek egy kicsit értelmetlenebbet, pl: "bármikor", "akárhonnan", "nem annyira", "sokkal inkább" "mindenképpen", "visszafordítva" :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2793) #21346560 válasza localhost (#2792) üzenetére


#21346560
törölt tag

(#2794) localhost


localhost
Közösségépítő

eladó nokia c1 01es telefon hoz valo nokia tartózéka im

eladó nokia c1 01es telefonhoz nókia tartózéka im a kúmlátor töltö fül halgato és érdeklöd ni üzenet ben vagy telefónom 06307254829

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2795) L_YKing


L_YKing
addikt

Igaz nem helyesírás de vicces azért :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#2796) devil-k


devil-k
nagyúr

Mai gyöngyszemek:

"avval"
"lécci"
"muszály"
"lefrissít" (telefon új FW-re)

- mozi bolondéria -

(#2797) Bjørgersson válasza devil-k (#2796) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha jól tudom, az avval / evvel nyelvtanilag helyes. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2798) devil-k válasza Bjørgersson (#2797) üzenetére


devil-k
nagyúr

Igazad van! Mea culpa! :R

Ettől függetlenül szerintem szokatlan.

- mozi bolondéria -

(#2799) dobragab válasza devil-k (#2798) üzenetére


dobragab
addikt

Üdv! Még nem jártam erre, de ezért a gyönyörűségért megéri.

A 2-őt már megszoktam, bár b@ssza a csőrömet. 3-om?

Ezek után jön a 4-égy, meg az 5-öt. Rosszabb esetben lesz még 6-ghat, 7-athét, stb...

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#2800) csakb válasza dobragab (#2799) üzenetére


csakb
őstag

Én a 2-őt sem tudom megszokni. Mintha egy kombájnnal csapkodnák az agyam. :'(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.