Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) EmberXY válasza localhost (#2600) üzenetére


EmberXY
addikt

Árengedményt venni... :C Na, ez kész. :DDD

Up the Irons!

(#2602) localhost válasza EmberXY (#2601) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Tudod, az olyan, mint a kedvezménykupon eladó.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2603) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

[link] :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2604) EmberXY válasza Bjørgersson (#2603) üzenetére


EmberXY
addikt

[link] Én nyertem. ;]

Up the Irons!

(#2605) Bjørgersson válasza EmberXY (#2604) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Sikerült az egyetlen nem magyar szót helyesen írnia, tehetséges. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2606) EmberXY válasza Bjørgersson (#2605) üzenetére


EmberXY
addikt

Valamiben biztosan... :DDD

Up the Irons!

(#2608) EmberXY válasza #40993792 (#2607) üzenetére


EmberXY
addikt

Az összes kommentje ilyen, érdekes a jelenség... ;]

Up the Irons!

(#2609) kali


kali
legenda

(#2610) localhost válasza kali (#2609) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Brilllllllllliáns.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2611) zoo8800


zoo8800
veterán

Golf 3,mas,1.9.td.360000ft
eladó a képen látható volksvágen,golf ,3,mas,1.9.turbó,dizel,4,5,literres fogyasztás,,szervó kormány aluferni elektromos tukörálitás,nagyonjó motorral futóművel,uj gumikal,nem szabadna eladnom demuszáj anyagi okok miat,karbantartot autó, 5,ajtós vonóhorgos,központizár, érdeklődni uzenetben is lehet,
itt

rip and tear, until it is done

(#2612) EmberXY válasza zoo8800 (#2611) üzenetére


EmberXY
addikt

" nem szabadna eladnom demuszáj"

Rejtett őszinteség? Gyanúsan túl jó, de széthullik az első kanyarban? :DDD
(a helyesírásba alig lehet belekötni... ;])

Up the Irons!

(#2613) hucsikoi


hucsikoi
aktív tag

(#2614) EmberXY válasza hucsikoi (#2613) üzenetére


EmberXY
addikt

Eleve az ékezeteket se használja, így már nincs is értelme a helyesíráson vitázni... ( Tudom én, hogy angol billentyűzet meg hasonlók, de attól még a nyelv a magyar lenne...) :D

Up the Irons!

(#2615) hucsikoi válasza EmberXY (#2614) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Sajnos ennek nem sok köze van a magyar nyelvhez, akár angol az a billentyűzet, akár nem. Inkább nevezhető igénytelennek, némi tudatlansággal fűszerezve.

(#2616) EmberXY válasza hucsikoi (#2615) üzenetére


EmberXY
addikt

Igazad van, de én az ékezetek nélküli (magyar nyelvű) írást eleve nem is tudom egy lapon említeni a helyesírással, így számomra ugyanolyan igénytelen akkor is, ha egy művelt valaki írja azt, és egyébként nincs benne más hiba.

Up the Irons!

(#2617) Bjørgersson válasza EmberXY (#2616) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mennyi bajod van. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2618) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Lassan már egy hozzászólás-t sem látok kötőjel-es toldalék-olás nélkül. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2620) Bjørgersson válasza #40993792 (#2619) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azért, mert az eset-ek 99-enc %-alékában nem kell a kötőjel. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2621) szabogabor10 válasza Bjørgersson (#2620) üzenetére


szabogabor10
veterán

És az illetők mindig megtalálják azt az 1%-lékot, amikor kell. ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#2622) EmberXY válasza szabogabor10 (#2621) üzenetére


EmberXY
addikt

Kovy néz olyan kommenteket, amilyeneket nem kellene, ez a baj. ;]

Up the Irons!

(#2623) szabogabor10 válasza EmberXY (#2622) üzenetére


szabogabor10
veterán

Betévedt az alvilágba. ;]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#2624) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Persze, nyilván. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2625) localhost


localhost
Közösségépítő

Azt írta valaki pontosan így:

"y lon kábellel csatlakozik"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2626) szabogabor10 válasza localhost (#2625) üzenetére


szabogabor10
veterán

Csak az "ipszi" betűre gondolt. Problem? ;]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#2627) localhost válasza szabogabor10 (#2626) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Problem: az, hogy ez egy hülye.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2628) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2629) EmberXY válasza Bjørgersson (#2628) üzenetére


EmberXY
addikt

"Focistától" nem is lehet túl sokat várni... ;]

Up the Irons!

(#2630) szabogabor10 válasza EmberXY (#2629) üzenetére


szabogabor10
veterán

Trollfoci on:
Meg a profilképe miatt se... ;]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#2631) localhost


localhost
Közösségépítő

"eladó zene cuc komlet erösítö rádjó két oszlop hangfal egy nagy méj láda bene 40 cm es mély hatalmasat ütt az erősítő 2x60 watos igy együt szépen és hatalmasat szolnak a láda tökéletes a pozdorja azé van rajta mert oda kénének gyárilag a magasak meg a közepek az nincs bene csak a mély az hejet van a 2 oszlop hangfal ár 25 ezer vagy értelmes cserét meg halgatok androidos teló előnybe!!!"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2632) EmberXY válasza localhost (#2631) üzenetére


EmberXY
addikt

"értelmes cserét": -> 8 általánosra?

Up the Irons!

(#2633) localhost válasza EmberXY (#2632) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Kiszúrtad Te is, igen két hibátlan szó egymás mellett.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2634) Bjørgersson válasza EmberXY (#2632) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mukodo agyra? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2635) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

'inmár'

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2637) Bjørgersson válasza #40993792 (#2636) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ugyan dehogy. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2638) EmberXY válasza Bjørgersson (#2635) üzenetére


EmberXY
addikt

Hoztam neked ajándékba valamit. Mindig panaszkodsz, hogy a jelölőszámokat sokan rosszul írják, hát ő jól írja: 9-es... :DDD

Up the Irons!

(#2639) #21346560


#21346560
törölt tag

Kizárt dolog, hogy ennyi idióta van a földön, már 1 órája olvasgatom a kommenteket, és én kérek elnézést... :B

(#2641) Bjørgersson válasza EmberXY (#2638) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem mert tudomásom szerint forrasztótt a Sendy procik,Fórrasztva van a kupak a magra.Igy jobb a hő áttadása.Magyarán nem olyan trágya mind az Ivy hogy paszta van alatta hanem forrasztva van.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2642) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

"gépem-et"

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2643) localhost


localhost
Közösségépítő

http://www.e-arveres.hu/szm-testechnika,category,877,parent_id,categories

Számítestechnika és a többi.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2644) devil-k válasza localhost (#2643) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nem jó a link. :(

- mozi bolondéria -

(#2646) localhost válasza devil-k (#2644) üzenetére


localhost
Közösségépítő

De, a link jó, bizonyára az oldalt heggesztik, ez egy vateraszerű oldal, HEMZSEGŐ elütésekkel, magyartalanságokkal, hibákkal, felesleges kis-és nagybetűkkel, etc.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2647) L_YKing


L_YKing
addikt

Kellemes húsvétet

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#2648) #21346560 válasza L_YKing (#2647) üzenetére


#21346560
törölt tag

Biztos a "hús vásárlására" gondolt :D

(#2650) devil-k válasza #40993792 (#2649) üzenetére


devil-k
nagyúr

Retro feelinghez retro írás dukál. :D

- mozi bolondéria -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.