Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:01:23

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24901) at11 válasza MaCS_70 (#24886) üzenetére


at11
tag

Nem tűntek azok el szerintem, van bőven olyan, csak nem a tesco gazdaságos kategóriában.

(#24902) at11 válasza BBéci (#24874) üzenetére


at11
tag

Mindenhol van kamera, a voltban, a buszon, a benzinkúton, nem meglepő, ha taxiban is van, nem értem, ha valakit ez meglep, hogy vannak biztonsági kamerák, amik őt is látják.

(#24903) at11 válasza Cunaja (#24890) üzenetére


at11
tag

Viofo Plus Duót nem nézted? Annak nagyon dicsérik a képét, 2K-s. Van hozzá minden extra, mint a búcsúban, cpl, távirányító gomb, bekötő, stb. SD kártya az nincs.

(#24904) BBéci válasza MaCS_70 (#24898) üzenetére


BBéci
titán

Amit a szaporodó kétségekről szabad közzé tenned, azt kérlek, tedd meg, bizonyára nagyon sokunk számára hasznos lenne!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24905) Jeffi válasza Upo (#24873) üzenetére


Jeffi
aktív tag

Kössz mindenkinek a segítséget. Mire láttam hogy te mit írtál addigra már megrendeltem a kártyát. :/ De egyenlőre szerencsére tökéletesen működik. Remélem így is marad. ;)

X1X

(#24906) MaCS_70 válasza BBéci (#24904) üzenetére


MaCS_70
félisten

Szabadni szabad, és nem is nagy újdonság: deep faking.

A képi (én hang) információk bizonyító erejét egyre komolyabb reális veszély fenyegeti. Fedélzeti kamera felvételével kapcsolatosan egy esetről tudok: az polgári jogi vonalon (biztosítás) egy határozott figyelmeztetés hatására megoldódott. Valahogy az index villogása tűn el a felvételről, de annyira amatőr módon csinálták, hogy nem is próbáltak erősködni.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#24907) Cunaja válasza MaCS_70 (#24906) üzenetére


Cunaja
addikt

Maximálisan igazad van.
Bármilyen média módosítható, manipulálható.
Viszont, van ujjlenyomat szakértő, írásszakértő , illetve médiaszakértő is.
Egy médiáról ( fénykép, hangfelvétel, videó) megtudja állapítani, hogy módosítva lett-e.
Hiába tüntetjük el pl az összes bináris adatát, ami már ugye alapból gyanús, tudni fogják, hogy manipulálva volt és akkor kuka a bizonyító erő.
Egy fénykép, hanganyag és videó megváltoztatásakor is a binerális adatok változnak, amit a szakértő észrevesz. Nem beszélve az amatőr képi illetve egyébb feldolgozásról.
Egyszóval, ha valami nagyon komoly az ügy, akkor igenis igazságügyi szakértő is megvizsgálja a felvételt. Ha nem, akkor azért van bizonyító ereje, mert a vétkes fél, bevallja bűnösségét. Mondjuk erre is van ellenkező pl. a BPI autósok videóiban.
A GPS koordináta is ilyen. Van aki kéri, van aki nem. Viszont ha kérik és nincsen, vagy nem pontos, akkor semmit nem ér a felvétel.

at11: :R Két kiszemelt volt. Amit linkeltél Viofo és a MiVue™ 818 - Kamerák - Mio
Ugye a Mio nem dual, de kap egy MiVue™ A50 - Hátsó Kamera - Mio -t Azért ez győzött, hiába jobbak a videói a Viofonak, mert van átlag sebesség mérés is, illetve egyéb extrák.. Járok olyan úton, ahol jól jöhet. Fordítható a kamera és nem fix. Igaz nincs CPL szűrő, de majd fabrikálok elé egyet. Kit érdekel, hogy néz ki. Viofo előnye, hogy a hátsó kamera is levehető, illetve a nem sokkal szebb kép. A Mio előnye, hogy a kamera és az Android illetve a Windows alkalmazás is magyar. Amúgy a Mio mindennel együtt 119K. ( Kamera + hátsó + Samartbox + memkari). A 70mai nekem nem tetszik. Akárki akármit mond. Mondjuk az A800S abból is mindenestől 95.000 lenne. Csak magyar üzletekben vásárlok ilyen dolgokat.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#24908) sambenez válasza Cunaja (#24907) üzenetére


sambenez
Topikgazda

" Mondjuk az A800S abból is mindenestől 95.000 lenne."

Mennyi? :Y
A800S 40e
RC06 6,5e
HW kit 4,5e
128gb high endurance 10e
Ez hol 95000?
Azért ne terjesszünk már valótlanságot.

(#24909) Cunaja válasza sambenez (#24908) üzenetére


Cunaja
addikt

[Szett] 63630e Persze a te verziód olcsóbb
Memókar 10e
HWkit 5000
Plusz CPL szűrő Aliról 10.000
Jó, legyen 89.000 + bekötés 5000. Vadonatúj autóban nem fogok kötözgetni, mikor simán megtudnám csinálni, akkor sem.
Persze külön is megvehetem az első és hátsó kamerát, de 1-év garival.
:R azért, hogy próbáltál segíteni az olcsóbb vételben.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#24910) sambenez válasza Cunaja (#24909) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Ez a bolt amit linkeltél egyáltalán nem magyar üzlet. Amiket meg én írtam mind magyar boltban elérhető árak. Te írtad csak magyar boltban vásárolsz ilyeneket.
Ez a bolt ráadásul drága is.
A magyar hivatalos xiaomi shopban is kijön az A800S+RC06 56e ft-ból.
De persze ha mindenáron azt akarod bizonyítani, hogy a Mivue alig drágább mint az A800S szet akkor jó ha a legdrágább lehetőséget linkeled még ha az pont az általad támasztott feltételeknek nem felel meg.
Egyébként nem az A800S, hanem az A500S lenne a mivue 818 párja, ha mindenáron árakat akarunk hasonlítani.

(#24911) Cunaja válasza sambenez (#24910) üzenetére


Cunaja
addikt

hm, :R tényleg nem magyar.
Nem is figyeltem.
Úgy persze más a leányzó fekvése. Így már azért érezhetően olcsóbb. Egyszerűen tetszik a Mio tudása, de lehet aztán nem jön be.
Az ár miatt, már megint kétségeim vannak, hogy kell-e nekem a MIO. :F
Azért + 40000 az + 40.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#24912) Cunaja válasza Cunaja (#24911) üzenetére


Cunaja
addikt

Lejárt a szerk.idő
Azért itt elég sok dolgot leírnak. Egyszóval ár ide, vagy oda, az A800S felejtős.
Ezzel el is dőlt, tovább nem kívánok vele foglalkozni. Legfeljebb, ha nem jön be a MIO visszaviszem. Az a500s nem érdekel. :R mindent.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#24913) WaterWave válasza Cunaja (#24912) üzenetére


WaterWave
veterán

Veled sem lehet egyszerű az élet:DD
Legdrágább boltot linkeled, és már el van döntve a kérdés előtt, hogy mit akarsz vásárolni... Mint a nők :DD

De pár szösszenet:
"Viofo előnye, hogy a hátsó kamera is levehető, illetve a nem sokkal szebb kép."

Ha te ezt állandóan majd le és fel fogod rakni az autódban akkor meghívlak egy sörre, mert kizárt. Talán az első két/három alkalomnál, utána konkrétan leszharod.

"A Mio előnye, hogy a kamera és az Android illetve a Windows alkalmazás is magyar."
Ilyen programokhoz nem kell középfokú nyelvvizsga, sima nulla tudással is le tudod menteni a felvételt.

Nekem a 800s azért felejtős, mert a 4k számomra hülyeség egy menetrögzítő kamerában, és számtalan összehasonlító felvétel készült, ahol az 500s jobban teljesít.
Onnantól, hogy te ezt a szerkezetet felrakod a belső visszapillantó mögé teljesen mindegy hogy néz ki, mert nem látod...
Az ilyen eszközöknek nem az a feladata, hogy a nappali dísze legyen. Ergo kit érdekel hogy néz ki...
Fény és hangjelzésektől mentesen indítasz, ugyanígy jársz el megállásnál és akkor jó ha elfelejted azt a tényt is, hogy menetrögzítő kamera van az autódban.. Az a lényeg ha gond van, akkor legyen mihez nyúlni legyen bizonyíték, ne kelljen fáraó rajzokat eszközölni a betétlapra hanem világossá válik mi volt és mikor, hol, milyen körülmények között!!!

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#24914) Cunaja válasza WaterWave (#24913) üzenetére


Cunaja
addikt

Jól leírtad. :C
Nem ismersz. Ha a Viofo lenne, hidd el, mindig leszedném, de mivel nem az lesz, így nincs ilyen gondom. Nem iszom alkoholt, a kóla is jó lett volna.
Nem a 4K a bajom, neked sem kell. Az elcseszett konstrukció. A 70mai nagyon mellé nyúlt az A800S-el. Jöhetne egy + verzió és jól megcsinálva. Angolul tudok, de mivel velem is nehéz, így azt szeretem, ha valami magyar. Azt utálom az egész társadalomban, hogy 60 féle nyelvre lefordítanak valamit, de nem képesek magyarra. No, meg nem is hajlandóak közreműködni. Nehéz nyelv a miénk , de ha valaki segít, azt miért nem fogadják el. Miért nem teszik a program fordítását fel valahová projekt formájában, hogy lehessen honosítani?
Nem a Mio a legdrágább, illetve abból is van olcsóbb, de azt szidják. Ha találsz olyan oldalt, ahol a Mio 818-at (812) szidják nagyon, ne tartsd magadban és akkor a Mio is kuka. Az A500s képei is tetszenek, de lehetne jobb is. A Viofo A19 V3-at dicsérik nagyon, de nem támogatja a hátsó kamerát ( persze ez sem magyar).

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#24915) WaterWave válasza Cunaja (#24914) üzenetére


WaterWave
veterán

"Az elcseszett konstrukció. A 70mai nagyon mellé nyúlt az A800S-el. Jöhetne egy + verzió és jól megcsinálva"

Ezt fejtsd ki kérlek, mi számodra a rossz benne, és mitől lehetne jobb?

Magyar nyelvre fordítás hiánya sajnos sok terméknél igaz. Az elmúlt években azért történtek előrelépések, de el kell fogadni, hogy a világon a magyart 15 millió ember beszéli.

"Miért nem teszik a program fordítását fel valahová projekt formájában, hogy lehessen honosítani?"
Ezt adom! Jó ötlet.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#24916) WaterWave


WaterWave
veterán

Feltöltöttem egy videót... Még barátkozom a NAS videószerkesztőjével.
500s szerintem éjszaka sem vall szégyent de mindenki döntse el maga.

Video

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#24917) dethroner


dethroner
veterán

Tudnátok mondani olyan programot, amivel a hanggal készült videóból el lehet tűntetni a hangot és a videó hosszát lehetne vágni? Semmi plusz szerkesztés nem érdekel, ja, és a 4K videó minőségváltoztatás nélkül menjen be és jöjjön ki belőle :)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#24918) sambenez válasza dethroner (#24917) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Hiába nem érdekel semmi plusz, ami ezt szerintem tudja abban lesz plusz is.
Neked is a Camtasia-t ajánlom.

(#24919) Cunaja válasza WaterWave (#24916) üzenetére


Cunaja
addikt

:R a videót.
Nem szeretem ezt a kereszteződést, mert mindenki megy mindenfelé. Itt is láthattunk egy profi sofőrt. Ráadásul amikor a Soroksári útra balra akarok fordulni, rendesen ilyesztő a szembe jövő forgalom, amíg állok a lámpánál.
Azért jobbak ezek a videók, mert a Youtuberek akik tesztelik a kamerákat, néha nem a rendes felbontásban teszik fel. Értem itt azt, hogy pl. 4K-ban rögzit és 1080P-ben látható. A 60FPS FHD is néhol 30-ban. Te felraktad rendesen.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#24920) WaterWave válasza Cunaja (#24919) üzenetére


WaterWave
veterán

Pedig nagyon egyszerű kereszteződés... Kettő megy balra, kettő egyenesen abból egy jobbra.
Záróvonallal természetesen.
Minőségromlás nélkül vágtam meg.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#24921) dethroner válasza sambenez (#24918) üzenetére


dethroner
veterán

Köszi, ránézek.
Amúgy erről mi a véleményetek? Most raktam fel, ez az utolsó fw-vel készült, 70mai A800 kamera. Valami nagyon nincs a helyén, de én vagyok az ökör, mert 15 hónapja megvan, rögzít, de csak mostanában kezdett annyira bosszantani, hogy csinálnék is már valamit. De az alis eladó 12 hónap garit adott, szval ez a vonat már elment.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#24922) WaterWave válasza dethroner (#24921) üzenetére


WaterWave
veterán

Mit kell nézni?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#24923) BBéci


BBéci
titán

Amikor a telefonomon nézem a kamerában lévő rögzített anyagot, WiFi kapcsolattal, 10-15 másodpercenként megáll a lejátszás, középen forog egy biányos karika. Ennek mi az oka?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24924) dethroner válasza WaterWave (#24922) üzenetére


dethroner
veterán

Bocs, lemaradt :D [link]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#24925) at11 válasza WaterWave (#24916) üzenetére


at11
tag

Hát nem győzött meg ez e rendszám olvashatóság. Áttettem 4K-ba youtube-on természetesen. A méteres söröző felirat azért olvasható a távolban, az is valami :)

De ez nekem pl. nem elfogadható minőség.


[kép]

(#24926) sambenez válasza at11 (#24925) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Akkor neked nem lesz dashcam ami elfogadható. A mio-n sem fog látszani. Egyszerű fizika miért nem látszik ilyen fényviszonyok között a rendszám.

(#24927) Cunaja válasza sambenez (#24926) üzenetére


Cunaja
addikt

Tekerj 4:16-ig. :) Az eső is ott volt.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#24928) at11 válasza Cunaja (#24907) üzenetére


at11
tag

Én a Viofot (többek között) ismerem, azt tudom, hogy profi cucc, autós kamera cég, a legjobb kínai márka, ahogy mondani szokták. ( T130 az új kamerájuk, nagyon baba, ki lehet oldalra fordítani. Felette a dél-kóreaiak vannak csak.) A 70mai csak próbából volt a kezemben, de az anyaga is olyan, mint egy tejfölös doboz újrahasznosítva a Viofohoz képest, nem beszélve a súlyáról, a Viofo kb 3x olyan nehéz valamiért, bizalomgerjesztőbb, gombok kialakítása, kidolgozása, stb. Majd írd le, milyen amit vettél, főleg kép ügyileg, abban a Viofo nagyon penge.

(#24929) at11 válasza sambenez (#24926) üzenetére


at11
tag

Ne mondd már, hogy két méterről nem látszik.
Gagyi A119 V3 képe, nem is négy K, olvasható a rendszám, ha nagyítod, főleg.

[ Szerkesztve ]

(#24930) PeterPH válasza BBéci (#24923) üzenetére


PeterPH
senior tag

Jellemzően elég lassú wifi kapcsolat van ezeken, nem tudja tartani a lépést a stream-mel.

(#24931) at11 válasza at11 (#24929) üzenetére


at11
tag

Nagyítva

[ Szerkesztve ]

(#24932) Dr.NX válasza BBéci (#24923) üzenetére


Dr.NX
addikt

Kapcsold ki a Bluetooth-t, bezavarhat.

Elfogadom a sütiket.

(#24933) sambenez válasza at11 (#24929) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Persze álló autónál, a szemből érkező sárga autónak mi a rendszáma?

(#24934) sambenez válasza Cunaja (#24927) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Sárga alapon fekete betű, nem ugyanaz mint fehér alapon fekete betű.
Sajnos most nem érek rá képet csinálni A800 éjjeli minőségről, de fogok feltenni képet kicsit később.

(#24935) sambenez válasza sambenez (#24934) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Nem hiszem, hogy szégyenkeznie kellene az A800-nak.
Álló helyzet:

Menet közben:

És amiért nem látszanak a rendszámok legtöbbször éjjel:

Kénytelen voltam kivágni az eredeti felvételből mert a PH átméretezi különben a képet.

(#24936) Cunaja válasza sambenez (#24935) üzenetére


Cunaja
addikt

:C Egész jók!
Mivel én drágákat lesek mindig, :) így tessék egy 100K-s készülék. 0.38-nál a szemből jövő rendszáma is látszódik. Itt az ára.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#24937) sambenez válasza Cunaja (#24936) üzenetére


sambenez
Topikgazda

38-nál látszik, de szerintem ott az egy szerencsés pillanat.
Mert amikor meg nem látszik:
19,24,26,33,36,39,50

Én megértem ha valaki azt gondolja hogy a 70mai kamerái nem tetszenek neki, de ezek a 100k körüli Mio-k nem igazán készítenek jobb felvételeket, annyival biztos nem mint amennyivel drágábbak.

De ha ennyire a drága kamerák érdekelnek itt van egy javaslatom:
DDPai X5 pro

[ Szerkesztve ]

(#24938) Cunaja válasza sambenez (#24937) üzenetére


Cunaja
addikt

:R Ez már valami.
Nem szeretem a drága dolgokat, de azt sem, ha valami nem tudja azt, amire valójában tervezték.
Az arany középutat szeretem. A drágább, közel sem biztos, hogy jobb, de az olcsóbb se biztos, hogy rosszabb.
Mivel vannak elvárásaim, ezért a Mio, amit fent is írtam.
Persze, igazad van a többi másodpercben. Ez amúgy csak egyre rosszabb lesz a sok LED fényszóró miatt.
Feltünt valami a drágább készülékben.
Sony IMX 415, milyen érdekes.
Az A800S -ben is ez van. Jó kamera lenne, ha, és ott a ha.
Viszont a képi anyagok nem győztek meg, illetve a külföldi fórum vélemények.
Amúgy ami neked van A800 az is sokkal jobb, a s- verziónál.
Nézd meg, megvettem a telefonom, egy alsó felsőbb réteg, de naponta földhöz vágnám szívesen.
A másikat nem tudtam megvenni, mert nincs Google, pedig azt akartam.
Nos, úgy döntöttem, azt fogom megvenni amit szeretnék, nem azt amire azt mondják, hogy jó és később mégis megbánom. A telefonra is azt írták jó. Semmi baj vele, csak a közelségérzékelő + bejövő híváskor néma módban, nem mutatja, hogy ki hív.
Térjünk vissza a kamerákhoz.
70mai A800S és nem is kell tovább gondolkodni.
Milyen jó lett volna.
Ha valamire mindenki azt mondja, hogy nagyon jó, az megfontolandó, (ne legyen régi konstrukció) de amikor páran lehúzzák, az is.
Ezért kértem fentebb azt is, ha olyat talál valaki, hogy a MiVue 818 ( 812)-t szidják, ne tartsa magában.
Nem szeretnék úgy járni, mint a telefonnal, amire még megy a részlet.
Van idő, még azt sem kaptam meg hírnek, hogy esetleg elkezdődött volna az autó gyártási menete.
Bocsi, hogy a fele nem off, de az idióta telefonom kijelölni sem engedi a szöveget. Váltottam már böngészőt és billentyűzetet is.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#24939) sambenez válasza Cunaja (#24938) üzenetére


sambenez
Topikgazda

A ddpai nagyon jó kamerákat csinál. De amilyen most a helyzet mire kész lesz az autód lehet kijön még 1-2 generáció a kamerákból is. :D

(#24940) dethroner


dethroner
veterán

És az én kamerám miért csinál olyan minőséget, amit láttok? Van tipp mi ment félre benne, vagy mit lehet csinálni?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#24941) BBéci válasza Dr.NX (#24932) üzenetére


BBéci
titán

Ki fogom próbálni, köszi!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24942) Cunaja válasza at11 (#24931) üzenetére


Cunaja
addikt

Azért ez már valami.
Viszont, mindenestől már súrolja a 130-140K-s értéket. Minőség az van. :Y

sambenez: Lehet addigra az árak is csökkennek, mert jönnek az új darabok.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#24943) WaterWave válasza at11 (#24931) üzenetére


WaterWave
veterán

Ez engem is érdekelne, hogy a mozgó sárga taxinak mi a rendszáma?
Mert ha nem látod te sem akkor miről beszélünk...?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#24944) pakfong válasza dethroner (#24940) üzenetére


pakfong
tag

Mi nem tetszik rajta, vagy mit kéne látni, ami szerinted nem jó?

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#24945) zsolt19900 válasza Cunaja (#24938) üzenetére


zsolt19900
őstag

semmi hari, de tényleg túlgondolod na :)

én pl. a Passátomba is úgy vettem kamerát még a régebbi mi dascamról van szó.... szürke előlap, téglatest forma, világ egyszerű dolog.

feltettem, bekötöttem oszt' ott vót! :D kb. ennyi

én most megvettem az a400at, hátsó kamerával, kezembefogtam majd egyszer beteszem a kocsiba, oszt az is ott lesz'

szóval ne gondoldó túl.... azt inkább ne is említsem, hogy okés, el van rejtve a kamera stb. stb. de ha valami olyan szemet szúrót tesz ki az ember hallottam már róla, hogy bekoccintották a szélvédőt

szóval szerintem és ez tényleg magánvélemény, úgysem az a pár pixel vagy miegymás fog dönteni.... sokszor elég egy balesetnél ha rámutatsz a kamerára, hogy igen ott van.... és máris együttműködőbb a másik fél

persze most nem tudom mondani, hogy vedd az a400at, mert az is kifogyott a speedshopnál

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#24946) WaterWave válasza dethroner (#24924) üzenetére


WaterWave
veterán

És ezzel mi a problémád?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#24947) Cunaja válasza zsolt19900 (#24945) üzenetére


Cunaja
addikt

:)
Az asszonykám előbb keltett fel a székben, elaludtam a kamerák tesztje alatt. Ennyire érdekel valójában.
Jó, a végére elárulom a titkot.
Ezért már leszoltak itt, hogy GoPro kell, de nekem igenis a táj minősége is számít. Itt bukik ki a minőség. Az A500S + R06 mindenestől meglenne most olyan 60-ból, de többre vágyom. Ha meg felidegesítem magam, akkor ez lesz. :K
A Mio-val az bajom, itt az összefoglalóban van több kamera oldal és egyik sem foglalkozik a Mio kamerákkal. Sőt, tovább megyek, alig találok róluk valamit. Ja meg ha nem veszem meg a Mio-t, akkor a Vifo-t sem. Ha nem magyar valami, akkor elég az A500S +R06 kombi. Már kezd idegesíteni az egész.
:R mindenkinek a segítséget, de innentől nem kívánom a fórumot fárasztani a témával.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#24948) zsolt19900 válasza Cunaja (#24947) üzenetére


zsolt19900
őstag

ja, hát ha nézelődni szeretnél a felvételekből, akkor persze érthető :D az más

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#24949) WaterWave válasza Cunaja (#24947) üzenetére


WaterWave
veterán

De könyörgöm mit nézel a táj minőségén egy menetrögzítő kamerán?
Nem arra való...

Hogy képzeljem el?
SD kártyát kiszeded minden nap, lemented és leülsz a 4k tv elé és végignézed a 3 perces felvételeket egyesével:
"Jajj milyen szépen ki van világítva az Auschan"
"Nézd életem, milyen szépen forog a rendőrautó ninója"
"De szépek a fák a váci út mellett, csodálatosan nyílnak majd ki tavasszal a kis rügyek"

Ne idegesíts már fel!!!

Azért szóltak le a GOPRO miatt mert az erre való... Az akciókamera, az azért van, hogy egy történést felvegyek vele és visszanézzem
A menetrögzítő kamera arra való hogy fogom azt az átkozott kamerát, felrakom egy olyan helyre ahol nem látom, és teszi a dolgát ha kell arab nyelven vagy maugli nyelven, kit érdekel. Vegye fel azt az útszakaszt ahol vezetek, mert annyi a majom az utakon hogy hihetetlen.

És ha már téged idegesít ez az egész akkor én mit szóljak mikor olvaslak?:D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#24950) Cunaja válasza WaterWave (#24949) üzenetére


Cunaja
addikt

Az utolsó mondat baromi jó. :C Jót nevettem.
A Váci út is stimmel, mert azon szoktunk járni.
Az Auchan, mindegyik kamerán jól mutat, mert nagy a fénye. ;]
Ja és nem fogom kivenni a memória kártyát, mert összeköthető a PC-vel. :P

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.