Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36751) westcoastog válasza Varoz (#36750) üzenetére


westcoastog
veterán

hát igen, szép is lehetett az a 60-as évek, 64-ben gördült le a futószalagról a ford mustang. ;]

(#36752) Varoz válasza westcoastog (#36751) üzenetére


Varoz
őstag

Nekem inkább a Mopar részleg: Dodge Charger 1969
Kicsit később jött ki ugyan, de nekem ez a leg.
Na igen, ezek még szintiszta vasak voltak, semmi feltöltés, csak a nyers erő. :R

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#36753) sqpp válasza Varoz (#36752) üzenetére


sqpp
őstag

nekemIs:P 6999:D xd

(#36754) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hy all
végre hétfő. ez a nap is eljött. bárcsak minden napom ilyen lenne. deh áhh..
leszámitva a mai szórólapozást :W anyja **csáját :W:W...

péterem
köszönöm, a tesztet. is :R vártam nagyon a további teszteket. köszöünöm ::R

earl:
kell a CF shut up xDD

mizu all?

jah varoz, szép lányok:C kiakasztó...:P

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36755) Varoz válasza - = Zk = - (#36754) üzenetére


Varoz
őstag

Tiszteletem!

Meghiszem azt. :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#36756) - = Zk = - válasza Varoz (#36755) üzenetére


- = Zk = -
félisten

he he ....
nőt kell szereznem... minél hamarabb.:C
eme képnek köszönhetően szinte azonnal :P
ott mizujs?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36757) Varoz válasza - = Zk = - (#36756) üzenetére


Varoz
őstag

Szintén. :))

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#36758) - = Zk = - válasza Varoz (#36757) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor minden fine :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36759) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

vagyok....
mizu?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36760) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

asszem beleugrom az 5770 CF-be....
tuning nélkül is elegendő a CF teljesitménye. 3870 X2 óta sokat javult a CF (és a támogatása) az az érzésem.
remélem összejön, mire hazamegyek...hmm

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36761) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

jah, és péterem.
majd rakok ramsüniket a csupasz ramokra. :C:R...
(L)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36762) #19617792 válasza - = Zk = - (#36760) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nemcsak az érzés, hanem tény, hogy nagyon sokat javult a CFX támogatás driver és játék szinten. 5770 CFX nem is volna rossz árban, mert egy 5770 már van "ingyen", "csak" egy második kell.

(#36763) - = Zk = - válasza #19617792 (#36762) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igyvan :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36764) westcoastog


westcoastog
veterán

Ahoy pípöl :))

(#36765) WesTM válasza - = Zk = - (#36754) üzenetére


WesTM
senior tag

Adjon isten! :C

Drága Zk barátom! (L)(L)(L) :R

Ma kiakasztottam a többieket. idézem: "kva jó dolga van pesten a postásnak, nem tűnt fel, hogy minden szőke picsa ugyan úgy néz ki?"

25 percig röhögtek, nem értem mondjuk mi ütött ekkorát... :DD

Holnap csak 2 órám lesz, lehet utána megyek meglátogatom a rokonokat. :K Kis vonatozás-buszozás, és ott is vagyok. :K

(#36766) - = Zk = - válasza WesTM (#36765) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jujj bammeg :C :R (L)(L)(L)

ez de igaz...mind egyforma.. pff

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36767) Varoz


Varoz
őstag

Szép jó napot!

Rebuplic - Fényes utakon :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#36768) WesTM válasza - = Zk = - (#36766) üzenetére


WesTM
senior tag

:C :C :C :R (L)

Az élet csodaszép. ZH-t írtunk meglepiből ma 11.óra angolon. Nem volt őszinte a mosolyom... És mi a poén? 1 alkalommal voltam eddig, mégis egyedül nekem lett 5 ös a cucc. (megsúgta a tanár hogy jól tolom)

meglepődtem! :C Lekopogom eddig jól állok! :C

más: baj hogy szerelmes akarok lenni, de még véletlen se látok olyat, aki felkeltené a dolgot? :U nem kéne akarni...

[ Szerkesztve ]

(#36769) Varoz válasza WesTM (#36768) üzenetére


Varoz
őstag

Bajnak baj(nem az érzés, hanem, hogy nincs kivel), de nem vagy egyedül sajnos. :(
nem kéne akarni...
Az biztos, hogy úgy jó ha magától jön. Csak ugye valóban az a jó kérdés, hogy ugyan kivel ill. kibe.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#36770) I'm Jocc válasza WesTM (#36768) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Grat a ZH-hoz:)
Máshoz: Hát ilyesmi problémám nekem is van, csak nem nagyon kapkodnak utánam szval fail:DDD

Varoz: Akkor már 3-an vagyunk. :F

[ Szerkesztve ]

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#36771) westcoastog válasza Varoz (#36769) üzenetére


westcoastog
veterán

na meg mikor, az sem mindegy. :U
(#36770) I'm Jocc
akkor már 4? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36772) - = Zk = - válasza WesTM (#36768) üzenetére


- = Zk = -
félisten

küldöm a második 5770-et, kitartás :C
(L)(L)(L)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36773) WesTM válasza Varoz (#36769) üzenetére


WesTM
senior tag

Hát igen, már ideje lenne. F több mint 1 éve volt. Az elmúlt ~másfél hónapban 6! csajjal volt valami. Ez már koránt sem buli. Semmi nincs benne. Se kihívás, se szépség, se semmi.

Azt már szinte tutira látom, csak berényből jöhet az a valaki. Itt sajnos egyszerűek, és klasszikus műveltséget nézve is buták a lányok. Felénk legalább a nagy részük tud beszélni... Persze vannak itt is kivételek, de itt 19évesen el vannak jegyezve halomra. És ezt el is várják. Más világ.

Otthon azért van 1-2 olyan lány, akivel tudnék mit "kezdeni", de msn beszélgetős korszakról teljesen leszoktam. Nagyon keveset vagyok otthon.

Arra viszont kezdek rádöbbenni, hogy keveset vagyok otthon, alig találkozok földijeimmel, de elég sok lány vár haza, meg hogy talizzunk. De már nem 1 éjszakára keresek...

Jocc: :R :R :R
Majd fognak hidd, ebben a korban még mással vannak elfoglalva. Ugye most vagy 17 éves. A lányok nagy része meg az idősebbekre bukik. 17 éves koromban nekem is minden nőért küzdeni kellet. Most a 16-17 évesek dögivel jönnek. Nem vicc. :K :K :K NEM SZABAD FELADNI!

westcoastog: nem bizony

Zk: Ajjaj lesz nemulass! :C

20.-án kolis lanparty. Le kell majd egyeztetni miket fogunk játszani, mert ha túl újak a game-ek, akkor nem tudok menni... :(

(#36774) westcoastog válasza WesTM (#36773) üzenetére


westcoastog
veterán

idősebbekre buknak? bukjunk mi is az idősebb nőkre. :DDD
majd növesztek egy kis arcszőrzetet ami jól áll, az már eléggé idősít. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36775) WesTM válasza westcoastog (#36774) üzenetére


WesTM
senior tag

Ennyi! :D :D :D

(#36776) I'm Jocc válasza WesTM (#36773) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

:R :R :R Valakit össze kéne már küzdenem. Múltkor egyik srác elkezdi hogy túl jó csajokat akarok... -.-"

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#36777) westcoastog válasza I'm Jocc (#36776) üzenetére


westcoastog
veterán

Amit nem értek hogy minket miért nem tudnak észrevenni a csajok? Ha mi észrevesszük őket akkor náluk miért nem működik így a dolog, áh kezdem látni hogy tényleg egy külön világ. :))

(#36778) WesTM válasza I'm Jocc (#36776) üzenetére


WesTM
senior tag

:DD :DD :DD Van kihívás, ez a lényeg. :K

(#36779) #19617792 válasza - = Zk = - (#36772) üzenetére


#19617792
törölt tag

De jó dolga vagyon kendnek. :DDD :C

Más: Nekem az egyetem nem szól másról, mint szívásról, végtelenül. Se buli, se iszogatás haverokkal, semmi. Idén sem túl biztatóak a kilátások. Programozás az szerintem menni fog, a többi meg jó kérdés. Tanulok, gyakorlok, de hogy mekkora sikerrel... Kezdek idegroncs lenni. Pedig meg kellene csinálni az egyetemet, mert enélkül még annyira semmit sem érek.

[ Szerkesztve ]

(#36780) I'm Jocc válasza WesTM (#36778) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Oké oké, de kihívás nélkül mennyivel egyszerűbb lenne:D
Pl.: Odaméssz csajhoz:

Srác:-Szia! Nem tudnád megmondani mennyi idő?
Csaj:-Hozzátok megyünk, vagy hozzánk?:DDD

Na viccet félretéve, inkább valami komoly kapcsolat kéne... az valahogy nekem jobban tetszene. :U

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#36781) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

rohadt élet
csak egy nap szabi....remek:W...

qrvák vére...:D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36782) I'm Jocc válasza - = Zk = - (#36781) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

...follyon patakokba?:D

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#36783) westcoastog


westcoastog
veterán

nah gta4 végre kipörgetve, fantasztikus game(L) most töltődik a dead space, kíváncsi vagyok. :)

(#36784) #19617792


#19617792
törölt tag

Agyam ledobta az ékszíjat: Schimán - Nicole Kidman disznót vág :DDD

(#36785) - = Zk = - válasza I'm Jocc (#36782) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akár xD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36786) I'm Jocc válasza #19617792 (#36784) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Ha már Schimán!:DDD
2 homár beszléget:"milyen a víz? fasza! akkor ugrok egy seggest":DDD

[ Szerkesztve ]

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#36787) - = Zk = - válasza I'm Jocc (#36786) üzenetére


- = Zk = -
félisten

látom új ökörség ütötte fel a fejét :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36788) #19617792 válasza - = Zk = - (#36787) üzenetére


#19617792
törölt tag

Schönherz Qpa rulz, alkotnak az egyetemek akkor. :DDD Schimán - Mátrix 2008, azért ehhez elég komoly technika és szoftver kellett, hogy így kapcsolódjanak a lámpák.

(#36789) I'm Jocc válasza - = Zk = - (#36787) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Ígyvan:DDD

Earl: Ja, pont ezt néztem énis most:) Durva... csak kamilláztam...

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#36790) nixx-21


nixx-21
senior tag

Azoknak akik még nem hallodták volna[link]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#36791) westcoastog válasza nixx-21 (#36790) üzenetére


westcoastog
veterán

nem rossz, de a dallamosabb im in love nekem jobban tetszik. :B olyan zenéd nincs még? :)

(#36792) I'm Jocc válasza nixx-21 (#36790) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Jól nyomjátok! :R Hajrá:)

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#36793) - = Zk = - válasza #19617792 (#36788) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egek....
remélem ide nem hódit :D

érdeklődtem 5770 topikban...
jelen állás szerint az 5770 CF 50-140%-os sebességnövekedést ér el bizonyos játékokban.
nah az már nem semmi.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36794) WesTM


WesTM
senior tag

(#36795) Varoz


Varoz
őstag

Dandog (feat. Dre & Snoop) - Kátyú Rider :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#36796) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

new like music:C
kár, az Apple klippért :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36797) nixx-21 válasza WesTM (#36794) üzenetére


nixx-21
senior tag

papa legfőképpen a te véleményed érdekel a saját zenénkkel kapcsolatban :( :))

westC: lesz még...
egyenlőre még a hétvégéig zenéket gyűjtünk, kisebb munkákat befejezünk.
aztán szombaton 3-8-ig DJ próba/edzés és vasárnap 12-3-ig lesz,
szóval akkor várhatóak új remixek , kisebb set-ek esetleg teljesen egyedi P.I.M.P.sCrew által összerakott/készített zenék :K :C
melyek folyamatosan kerülnek majd fel SoundCloud-ra (ezzel egyetemben facebookra is)
és ha van rá igény, ide is linkelgetem majd :R :R :))

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#36798) WesTM válasza nixx-21 (#36797) üzenetére


WesTM
senior tag

Jó napot!! :))

Na mára végeztem a suliban!

Nixx papi: :R Alapvetően tetszenek a számot, bár nem ez a fő műfajom, de el tudom képzelni, amint egy buliban erre őrüljek meg! Jól toljátok, észrevehető a fejlődés, csak így tovább! :C Fogtok még Berényben bulin zenélni nálunk! :C ;]

[ Szerkesztve ]

(#36799) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

reggelt...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36800) #19617792 válasza - = Zk = - (#36793) üzenetére


#19617792
törölt tag

50%-ról tudjuk, hogy többnyire NV pénzelt játék és/vagy nem jól optimalizált. A 140% meg hajmeresztő. :DDD Szerintem a 140% ott érhető tetten (bár szvsz kevés helyen, mert eléggé kiugró), ahol "kevés" az egy 5870 (mivelhogy 5770 CFX-et 5870-nel mérnek össze) háromszög előállítási sebessége. Mert ez egy db 5770-nél (alapórajelen, mert tuningnál nem tudjuk pontosan mi mennyit változik, illetve ez mennyi profitot hoz) 850Mtri/s (millió háromszög / másodperc), egy db 5870-nél is ennyi, kettő 5770-nél ez 2x850Mtri/s, azaz kereken dupla. Minden más paraméterben egyezik a két összeállítás, szóval ez a 140% szvsz csak ott érhető el, ahol kiemelten fontos a háromszög előállítási sebesség, de ott is inkább "csak" 100% plusznak kellene lennie (számok alapján), szóval valahol még van a rendszerben 40% plusz (VGASpeed cikkben említi is hol lehet még dugiban erő). Szerintem átlagosan egy 70-90% többlet érhető el (VGASpeedben 55-60%-ot írnak, de ott régiek a driverek, meg a játékokból sincs túl sok új). Az 50% ritka eset, ahogy a 140% is. A 2x x8 PCI-E meg nem sokat számít, szóval ez nem lesz gond. :)

VGASpeed elemzés, lényegre rávilágít, de mivel régi driverekkel készült a teszt, azóta a CFX javult... Meg ár/értékben tényleg a 5770 CFX a nyerő, mert egy 5770 már van mondhatni "ingyen", "csak" kell egy másik, és egy 5770 árából van egy 5770 CFX-szed. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.