Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36301) pckownz válasza #19617792 (#36299) üzenetére


pckownz
senior tag

Nekem sincs csilli-villi nevem, de jobb latni a karaktertabla legeldugottabb betujet is, mint a 28ezer [c=purplebluegraydarkred] tag-eket :DDD

Az official nevek meg olyan kommerszek... :D

(#36302) WesTM válasza #19617792 (#36299) üzenetére


WesTM
senior tag

Hát én ennyire nem merülök bele. Megszoktam, így bevált, olyan dolgok meg nem zavarnak, hogy kinek milyen színű a neve. :N

Ha bejelentkezek msn-re, át tudnád küldeni az arckép terveket? -múltkor notin voltam, azzal meg most kisöcsém játszik lent, viszont lassan szeretném elindítani a procedúrát. :)

(#36303) subaruwrc válasza westcoastog (#36295) üzenetére


subaruwrc
félisten

köszike feltalálom magam
de hogy ne maradhasson a nevem [ subaru ] mert nem szabványos karakter az kabbeafaszom
meg jelentkezzek már be live id be ha nevet akarok változtatni :W

(#36304) westcoastog válasza pckownz (#36301) üzenetére


westcoastog
veterán

Jobbgomb/becenév felvétele, arra nevezed amire akarod a partnert. :)
(#36303) subaruwrc
ez az amiért én is tudnék most írni egy szépet a kedves fejlesztő csapatnak. :U

[ Szerkesztve ]

(#36305) pckownz válasza westcoastog (#36304) üzenetére


pckownz
senior tag

Igen, es ez a kommersz :)
Ha mar win7 meg aero meg kurvaanyam villogva, akkor mar hadd legyenek szines nevek ;)

(#36306) westcoastog válasza pckownz (#36305) üzenetére


westcoastog
veterán

Majd csak lesz plusz hozzá, egyik új msn-hez sem volt rögtön plus, max 1-2 hónap után. :))

(#36307) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

riszpekt...

új msn? láttam, de annyira nem vonz, hogy rögvest le is try-oljam:C...
jó ez igy:C....

valaki lézeng még errefelé?:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36308) nixx-21 válasza - = Zk = - (#36307) üzenetére


nixx-21
senior tag

én igen...:K:R

nagyon ritkán járok erre srácok mostanság..anyi midnen történikh PH-ra sincs időm:Y

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#36309) #19617792


#19617792
törölt tag

Na, prog zh megvolt, nagyját tudtam, csak az érték- és ref. típusok közti különbséget rontottam el, nem ugrott be... :W Aztán szintaktikai hibák keresése volt, egyszerű volt. Aztán egy folyamatábrát kellett rajzolni egy progihoz. Ezt tudtam, majd kiderül jó lesz-e vagy sem.

(#36310) No-kia


No-kia
őstag

helllo!!!!

nah kurva jó , diáknapokat szervezzük , de nagyon jó :D:D igaz h napi 50 kilométert megyek ezzel a vacakkal :D szervo olajam már nincs( jövőhéten kerül bele az új kormánymű, mondta a szerelő amostanit már szarjam le) jönnek az új futóművek ha mindenigaz. kocsi kipiálva, lehet tudok venni egy DC pulcsit, ruh kipipálva :D tegnap éjfélre értünk visz"film forgatásról" koliba, felse tünt a tanároknak, az elmúl 1 és elkövetkező 1 hét folyton party, buli kipipálva, aug óta nem ittam alkoholt, ma elméletileg csapunk valamit akikkel még sose buliztam :D albérlet is lesz ha úgy van :D
ivás kipipálva

bocsi h hosszú lett, de ez eg ynagyon jó korszaka az életemnek, megosztottam veletek :D:D

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#36311) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

reggelt

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36312) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

reggelt

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36313) pckownz válasza No-kia (#36310) üzenetére


pckownz
senior tag

The Wheelman.

(#36314) I'm Jocc válasza killer1203 (#36262) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Ugyan ez van itt is... Érjen már ide az a rohadt B:D

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#36315) westcoastog


westcoastog
veterán

Hello emberek, lassan megyünk ki haverékkal elfogyasztani egy másfél liter borocskát, mellé elfüstölünk 1-2 szivart, egészséges életmód mindenek felett. :DDD

(#36316) No-kia


No-kia
őstag

uhh egy 350Z vel milyet köttem szerpentinen :Y :Y bár neki csak játék lehetett de én ismeretlen úton azért tekertem azt akormányt, de a szervóm már majdnem elment, meg a futóműse tart semmit , szval fostam rendesen, de a héten belesz szerelve minden :D:D aztán revans :D

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#36317) pckownz válasza westcoastog (#36315) üzenetére


pckownz
senior tag

Helyes, helyes :DDD

En is megyek nemsokara, lesz pialas meg gitarozgatok havernal, aztan elmeletileg ki a nagyvilagba egy pinara nott eloskodovel :DDD

(#36318) westcoastog


westcoastog
veterán

Huh telefonomon tudok netezni, teszek operát, még csak nem is kerül sokba szerintem. :C

(#36319) westcoastog válasza westcoastog (#36318) üzenetére


westcoastog
veterán

buzik elhúztakn avyg 400 forintot, rohadékok. :D
jóvolt, máűsfél liter sangria vegyes gyümölcsbor, emg egy üveg egri bikavér, elment 5szál szivar is, én mára jóvagyokm tejjesen. :DD

[ Szerkesztve ]

(#36320) westcoastog


westcoastog
veterán

holvanmindenki, nincs élet a topikba. :)

(#36321) - = Zk = - válasza westcoastog (#36320) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát az bizony már jó régóta nincs :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36322) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ACHTUNG!!! WARNING!!!!

WESTM, Péterem.
ipon jelentkezett. rájuk kérdeztem a biztonság kedvéért, szal várom a válaszukat
jöhet priviben, vagy msn-en a cim, ahova küldhetem a 4870-et :R

pusza:R

szerk:
jólennem tudni, mit sikerült intéznijük. cserélték, vagy nem találtak hibát...hmm.
ez volt az X2-vel is annó.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36323) WesTM válasza - = Zk = - (#36322) üzenetére


WesTM
senior tag

:R :R :R

Szia Zk barátom! :R :R :R :R :R Még soha nem voltam így berúgva mint most, de az egyik címet küldöm. :)

Mucsinyi Péter, 5100, Jászberény, Aprítógépgyár u. 11sz. tel:+3630-398-7792 (ez a cím akkor ha postával jön.)

A futáros címet majd délelőtt adnám meg, de ahhoz most kicsit kómás vagyok. lénygegében ez a mondat majdnem 3 percet vett igénybe. :)

(#36324) WesTM


WesTM
senior tag

Na jó reggelt! Most már kicsit tisztábban vagyok... Soha nem rúgtam még be ennyire, mint éjjel. Azt se tudom hogy kerültem haza, sőt gőzöm sincs mikor írtam ide... :DD szétrobban a fejem.

Drága Zk barátom. Amit megadtam az az otthoni címem. Ide csak akkor jó, ha postával jön. Ha futárral, akkor viszont és'anyámnak a céghez kéne küldeni.

Mucsinyi Árpádné
5100 Jászberény, Sportpálya út 1. Jászberény Acélöntöde KFT. Labor, Mucsinyi Árpádné
06 20/479-9574

:R :R :R

(#36325) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

rendben cimbora :R
majd szólok, melyikre küldettem :R (L)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36326) WesTM válasza - = Zk = - (#36325) üzenetére


WesTM
senior tag

(L)(L)(L) :B :R

(#36327) WesTM


WesTM
senior tag

A tegnap este himnusza: Takács Tamás - Pocsolyába Léptem

Én nem tudom mikor rúgtam be ennyire... De azt tudom, hogy valami nagy nedvességtartalmú sáros gödrön keresztülmásztam. :DD Imádtam az egészet. :))

És a koccintós bor, még mindig szar. :DD

(#36328) WesTM


WesTM
senior tag

A Betyársereg ütős videóval lépett ki a homályból

Sorry, hogy sok a poszt, de ezt meg kellett osztanom. Mi erről a véleményetek? Szerintem elmennek a büdös picsába. Rózsa Sándor ha ezt látná...
Undorító kigyúrt férgek, mit tesznek a hazáért? Hangemberek, cigányokhoz véletlen sem nyúlnak, ellenben majd verik a magyarokat. Mocskos férgek. Ezek a jövőért? Persze ez csak az én véleményem, de nagyon érdekel a ti meglátásotok is. :K

(#36329) pckownz válasza WesTM (#36328) üzenetére


pckownz
senior tag

35masodpercig 100%-ban igaz...

(#36330) No-kia


No-kia
őstag

tegnap este emmlékére egy kis veretős muzsika

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#36331) pckownz válasza No-kia (#36330) üzenetére


pckownz
senior tag

En most Eminem ujabb szamaira kattantam ra :))
[link] :R

(#36332) No-kia válasza pckownz (#36331) üzenetére


No-kia
őstag

igen nálam is akocsiban vannak eminem újabb számai, de csak ha magmba megyek akkor hallgatom, mert általában akocsiban mindenki partizós aztán oda kella gyors muzsika :D

++ a héten 500 kilométert mentem, 1 hónap alatt pedig több mint 1000-et, és jóval 100 liter feletti benzint égettem el :D nem gondoltam volna, hogy ennyit használom akocsit majd, ráadásul úgy h nem is kerül sok pénzbe a közlekedés

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#36333) pckownz


pckownz
senior tag

Velemeny errol?
LG KS360 - QWERTY :DDD

(#36334) westcoastog válasza pckownz (#36333) üzenetére


westcoastog
veterán

Csúnya :DDD

(#36335) No-kia válasza pckownz (#36333) üzenetére


No-kia
őstag

elmegy

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#36336) pckownz válasza westcoastog (#36334) üzenetére


pckownz
senior tag

Szerintem meg gemci szep :DDD
U135 mellett jol fog mutatni :)) :))
Remelem az is ideer mar hetfon *.*

(#36337) westcoastog válasza pckownz (#36336) üzenetére


westcoastog
veterán

Tudod mit? Vedd meg a kp500-amat, én egy sony w100 spiro-ra vágyom. :U :))

(#36338) pckownz válasza westcoastog (#36337) üzenetére


pckownz
senior tag

Nem en veszem... Szinten angliabol kapom :DDD
Most meglesz mar a telo is vegre, akkor keszen leszek. Kovetkezo elektronikai ujitas majd erettsegi utan lesz egy laptop ha feljutok BME-re. :DDD
...es szulinapomra, vagy mar akar karacsonyra meg is tudom varratni a kezem :))

(#36339) No-kia válasza pckownz (#36338) üzenetére


No-kia
őstag

tetkón énis gondolkozom :D lehet h nekem s lesz valami driftes őrültség a karomon pl a csuklóm belsőrészénél, vmi kis jelképes szöveg :U

vagy eg ynagy dc jel ahomlokomra xD

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#36340) westcoastog


westcoastog
veterán

hm, remélem összejön a karácsony, aztán veszek egy monitort, nagyon komoly hogy 40 alatt van fullhd, dvi, meg minden. :C AOC 2236Vwa

[ Szerkesztve ]

(#36341) pckownz válasza westcoastog (#36340) üzenetére


pckownz
senior tag

Motort olvastam eloszor, kezdtem rad hulyen nezni, aztan latom fullHD, meg DVI.... Mondom oke monitor, megnyugodtam, tenyleg WestC vagy :DDD :C

Nokia, en felso karos tetkot akarok. Jobb karra egy indian fejet :)) :K

(#36342) No-kia válasza pckownz (#36341) üzenetére


No-kia
őstag

nekem nincs nagy karom, nem tudom rászánni magam gyúrásra xD szval nekem csukló marad , az olyan szolid

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#36343) westcoastog válasza pckownz (#36341) üzenetére


westcoastog
veterán

Motort max kasztnival és 4 kerékkel vennék, amit autónak hívnak. :DDD

(#36344) Varoz válasza pckownz (#36333) üzenetére


Varoz
őstag

Zsöszpidonpa'paa! :C

Nem akarod te azt tudni. ;]
Jut eszembe, beszéltem tesómmal és ő csak sima laptop táskát tud, netbook-ot nem nagyon. :(

WesTM
Nekem tetszik a videó. Aztán, hogy ők maguk mit érnek az jó kérdés. :R
Képet kérhetek arról a bizonyos estéről? :R

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#36345) #19617792


#19617792
törölt tag

Hejj de jó világban él itt mindenki. :DDD Egyiknek netbook, majd mobil, laptop, stb. másiknak monitor. Na menjetek a fenébe. :DDD :P

Nah, ennek is eljött az ideje, bátyám a barátnőjével együtt elköltöztek, Dunakeszire, albérletbe (ami 90 + rezsi lenne, de mivel az albérlet a bátyám főnökéé, a nagyon bírja a bátyámat, ezért 50+ rezsi, sőt, ha majd arra kerül a sor, akár némi kedvezménnyel, hitelre is megveheti a lakást... de ahhoz még sok víznek kell lefolynia a Dunán), de új építésű (nappali + amerikai konyha, fürdő, külön WC, hálószoba, kellemesen nagy lakás), 1-2 hete lett készen, ma sok bútort, konyhabútor, fotelek, asztalok, szekrényeket, hűtőt, mikrosütőt, kávéfőzőt, mosógépet felvittünk. A bútorok mindegyike használt, itthon megmaradtakból lett megoldva. Régi, ókorból ránk maradt, masszív, de egész szép, egyszerű bútorok, pont passzolnak a lakásba, meg nem is volna pénz mindenből újat venni. Még holnap is sok meló lesz, hajaj. Hűtőt, mikrót, kávéfőzőt venniük kellett, minden másból volt itthon...

(#36346) Varoz válasza #19617792 (#36345) üzenetére


Varoz
őstag

A harmadiknak meg gép, monitor, mobil, ja meg bőrfotel (illetve forgószék). :P

amerikai konyha
ezmiez? :U

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#36347) westcoastog válasza Varoz (#36346) üzenetére


westcoastog
veterán

hamburgeren élnek nap mint nap. :D
bocs earl. :) :D

[ Szerkesztve ]

(#36348) #19617792 válasza Varoz (#36346) üzenetére


#19617792
törölt tag

Na, akkor az a harmadik is menjen a búsba. :DDD Még hogy gazdasági válság, meg rosszabbul élünk, mint négy éve, meg megszorítások, trütykölt ratyliját neki, micsoda jólét van itten kérem szépen. :DDD

Nappali integrált konyhával. [link]

westcoastog: Na tessék, ha még emellett még Monster is literszámra vedelsz, akkor kérem kapcsojja ki. :DDD Én meg szívok megállás nélkül, mindennel, és még pénzem se sok van, a semmire épp elég. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36349) westcoastog válasza #19617792 (#36348) üzenetére


westcoastog
veterán

nem vedelek monstert, drága. :DDD helyette van 100 forintos x-act. :D
am a monitorrol vélemény májsztró? ;] Karácsonykor jó volna magam meglepni egy ilyennel. :D

(#36350) Varoz válasza #19617792 (#36348) üzenetére


Varoz
őstag

Én ezt az amerikai formát nem szeretem. Lakjunk a konyhában, együnk gyors kajákat. Nem az én világom. :(

Az neked szólt (nem ő él hambin), de mindegy. :D

westc
Miért nem nézel egy jó BenQ-t?
G2220HD?

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.