Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33751) - = Zk = - válasza westcoastog (#33750) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pá pás...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33752) nixx-21 válasza #19617792 (#33743) üzenetére


nixx-21
senior tag

te. egy. fasz. vagy. :||

erre nem tudok mit mondani....

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#33753) - = Zk = - válasza nixx-21 (#33752) üzenetére


- = Zk = -
félisten

részben egyetértek veled....csak másképp fogalmaznék....
nem ennyire vulgárisan.. :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33754) #19617792 válasza westcoastog (#33744) üzenetére


#19617792
törölt tag

Számlaszámot meg kell adni (egy számomra idegennek), ami azért nem kicsit kockázatos.

nixx: Személyes átvétel + kp részesítettem volna előnyben. Utalás rizikós, amit inkább nem vállalok be, lévén idegennek adnám meg a számot. Utánvéttel csak pénteken tudtam volna feladni, neki meg péntekig kellett volna.

[ Szerkesztve ]

(#33755) No-kia válasza #19617792 (#33754) üzenetére


No-kia
őstag

most aeroról van szó? és ha megadod a számlaszámod? nemhiszem h sok hacker jár erre felé, és mégekevesebb érdekli a te számod, én innen a oph! már legalább 100 embernek atam meg a számlaszámomés semi gond... nem tom mit kell túllihegni, meg enyni idősen nyugodtan mondhatsz nemet anyudnak, plánee ha a saját dolgodról van szó, mert ugye nem a házat akarod eladni...

más, miben van hűtőborda? az aurashoz csak 4 et adtam, d ehaver 4850én is 8 van, ha félbevágom őket akkor meg kevesek lesznek, igaz? vmiből kikellszednem, aszse gond ha flexelni kell, egy régi p1es gépet nézem, de még abban sincs....

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#33756) pckownz


pckownz
senior tag

fakk jóreggelt, hamarosan irodalom.... :W

(#33757) No-kia válasza pckownz (#33756) üzenetére


No-kia
őstag

itt meg hamarosan utazás, összesen vagy 7 órát fogok buszozni... pofátlan leszek , ha megkérdezi menynivel tartozik 1 ezrest ezért elkérek, mert mondtam h talizzunk egerben, de azt mndta hogy most az a pár óra nem számít.... bár úgyse kérdezi...

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#33758) pckownz válasza No-kia (#33757) üzenetére


pckownz
senior tag

Mit boltolsz??

(#33759) I'm Jocc


I'm Jocc
csendes tag

Jóreggelt! :R

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#33760) No-kia válasza pckownz (#33758) üzenetére


No-kia
őstag

az S1-emet felrakom haver 4850-ére( igen, ős is infós, csak ő nem ért hozzá..)

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#33761) pckownz válasza No-kia (#33760) üzenetére


pckownz
senior tag

...és 7órát utazol azért hogy 6csavart becsavarozz....
Ehhez nem infós kell, hanem csavarhúzó meg 2kéz baszod :W :W
Sok sete-suta idétlen gyerek... Az ilyenek lőném én bele a dunába :DD

(#33762) No-kia válasza pckownz (#33761) üzenetére


No-kia
őstag

pont a tiszamellett lakik.... nekem ne mond, ez van.. de még sörözni se lesz idő va yvmi, mert 1 órám van hog ymegcsináljam, azalatt meg hát nah...

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#33763) pckownz válasza No-kia (#33762) üzenetére


pckownz
senior tag

Én a helyedben úgy röhögtem volna ki mint a szart xDDD

(#33764) westcoastog válasza #19617792 (#33754) üzenetére


westcoastog
veterán

Most ez komoly? Aero-nak nem merted odaadni a számlaszámot? :F

(#33765) No-kia


No-kia
őstag

nah lépek skacok, poroszlóra, anynit tudtam a nap pocséklásából lefaragni, hogy beszerveztem másik haverral eg ymozit, (szupercsapat) aztán meg este egerben ligt graffiti, csak még kéne vennem egy állványt a fényképezőmhöz :D

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#33766) westcoastog


westcoastog
veterán

Nah pótvizsga 26.-án, és ami a cumi, 27.-én lesz az eredmény hirdetés 2-kor, egy nap alatt le sem bírnak vizsgázni annyian bukhattak, te jó ég..

(#33767) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

reggelt nép...egy része:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33768) subaruwrc válasza pckownz (#33761) üzenetére


subaruwrc
félisten

Ehhez nem infós kell, hanem csavarhúzó meg 2kéz baszod :DDD

you are my hero :D

(#33769) - = Zk = - válasza subaruwrc (#33768) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a srác nagyon tud valamit az utobbi időben. gondolom neked is feltünt a kis hős:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33770) subaruwrc válasza - = Zk = - (#33769) üzenetére


subaruwrc
félisten

:DDD :DD

(#33771) pckownz válasza - = Zk = - (#33769) üzenetére


pckownz
senior tag

man.... r u talkin about me? :DD

(#33772) I'm Jocc válasza subaruwrc (#33768) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Hát, igaza van!:D Winfos telepítésnek is úgy álltam neki először, hogy vagy összejön, vagy nem... ha nem állok neki, akkor szervíz, ha nekiállok, de nem jön össze, akkor is szervíz, ha összejön akkor meg megspórólta pár ezrest. Gép szédszedés ugyan így volt...

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#33773) - = Zk = - válasza subaruwrc (#33770) üzenetére


- = Zk = -
félisten

még a végén lekaszabol mindenkit a gangon, és kis "jim, a tekken hős" lesz belőle..is :C....

pck...
ahhmm..no?:DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33774) westcoastog válasza pckownz (#33771) üzenetére


westcoastog
veterán

yep :)) de hát igazad van, ezt csinálni kell, nem csináltatni :DDD

(#33775) subaruwrc


subaruwrc
félisten

(#33776) pckownz válasza westcoastog (#33774) üzenetére


pckownz
senior tag

szal informatika = szex...
Bakker EarL is a sexmaniac!!!! :Y :Y :Y

(#33777) pckownz


pckownz
senior tag

WestC, írj rám msn-en ha ráérsz pls :R :R

(#33778) #19617792 válasza pckownz (#33776) üzenetére


#19617792
törölt tag

Bassza meg, lebuktam. :DDD

(#33764) westcoastog: Komoly, nem adtam meg.

[ Szerkesztve ]

(#33779) westcoastog válasza #19617792 (#33778) üzenetére


westcoastog
veterán

Pedig nem lett volna bajod hidd el....

(#33780) #19617792 válasza No-kia (#33755) üzenetére


#19617792
törölt tag

"más, miben van hűtőborda? az aurashoz csak 4 et adtam, d ehaver 4850én is 8 van, ha félbevágom őket akkor meg kevesek lesznek, igaz? vmiből kikellszednem, aszse gond ha flexelni kell, egy régi p1es gépet nézem, de még abban sincs...."

Régi procihűtő, táp, halott erősítő, stb.

westcoastog: Lehetséges, nem tudom. Majd legközelebb. A nem létező renomémat nem hinném, hogy nagyon rontaná ez a feketepont, nem károsítottam meg, ha nem számítjuk, hogy az idejét raboltam, meg balfaszkodtam.

(#33781) westcoastog válasza #19617792 (#33780) üzenetére


westcoastog
veterán

Szerintem simán mehetett volna az üzlet, én szerencsére mindig ki tudom fogni az olyan embereket akik megbízhatóak, akik meg ilyen nagyobb nevek azoknak szó nélkül első dolgom előre utalni. Legkellemesebbet csalódtam w.daywalkerben, újoncként vettem tőle az 5770-et, olyan gördülékenyen ment minden mint annak a rendje. Szóval, szerintem ezt most hatványozottan elbasztad. :(

[ Szerkesztve ]

(#33782) pckownz válasza #19617792 (#33780) üzenetére


pckownz
senior tag

Pedig Ice kolléga napi szinten beszél vele, én ennél azért ritkábban :))

(#33783) westcoastog


westcoastog
veterán

őő nokia, az oc táblázattal mi a helyzet? :U

(#33784) westcoastog


westcoastog
veterán

amúgy nemigaz hogy milyen hülye vagyok, rakhatnék föl bármijen játékot most is, tesóm gépe itt van a szomszéd szobában XD hogy erre nem jöttem rá 3 hét alatt. :DDD

(#33785) pckownz válasza westcoastog (#33784) üzenetére


pckownz
senior tag

ezt csak én nem értem? :D

(#33786) I'm Jocc válasza pckownz (#33785) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Énse énse:DDD

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#33787) westcoastog válasza pckownz (#33785) üzenetére


westcoastog
veterán

há mivel nincs dvd íróm, itt szenvedek hogy nemtudok fölrakni semmilyen játékot, erre eszembe jut ha tesóm gépéhez oda megyek akkor csak rákell húznom a pendrivera a játékot és meg van oldva a dolog, mivel neki van dvd-je. :))
egyébként szerintem meg pina.
(#33788) EarL 007
és mennyire igaza van. :C :C

[ Szerkesztve ]

(#33788) #19617792 válasza westcoastog (#33787) üzenetére


#19617792
törölt tag

Haverom mondott egy nagyot:
- Mi az a hangszer, amit lehetetlen jól hangolni?
- Pina, mert G-t fogsz és A-t ad.

:DDD

(#33789) I'm Jocc válasza #19617792 (#33788) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Azt megadom! :R :C

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#33790) #19617792 válasza westcoastog (#33787) üzenetére


#19617792
törölt tag

Vagy az "öreg" Bandi bácsi is mondott egy jót:
Ő néha ágyba viszi a kávéját a feleségének. Hogy megdarálja. :DDD

Tudom, hogy elbasztam az üzletet, ez van, majd legközelebb talán több szerencsével járok. Okos ember más kárából, a hülye a sajátjából tanul.

[ Szerkesztve ]

(#33791) westcoastog válasza #19617792 (#33790) üzenetére


westcoastog
veterán

:D :C
am ma megint egy csajjal álmodtam, azzzal aki az első bálványom volt, nem tudom kiverni őket a fejemből. :O olyan jó volt régen, nagy barátok voltunk, mindig mentünk ki sétálni, még egy szilvesztelkor is kihívott satöbbi, csak kár hogy már nem is beszélünk soha meg ilyenek. Pedig az álomban milyen jó volt. Kár hogy ilyen dolgokat csak álmodok. :(
(#33792) pckownz
de sajnos nem azzal a két csajjal akikért úgy odavoltam, de az élet már csak ilyen. :))

[ Szerkesztve ]

(#33792) pckownz válasza #19617792 (#33790) üzenetére


pckownz
senior tag

Én úgy ismerem, hogy "a hülye még a sajátjából sem...."

(#33791) westcoastog
Csak rajtad múlik.... :))

[ Szerkesztve ]

(#33793) #19617792 válasza pckownz (#33792) üzenetére


#19617792
törölt tag

Hát, ahogy vesszük. A hülye, ha annyira mégsem hülye, csak tanul a hibájából. Legközelebb kétszer is meggondolom az üzletet és a lehetőségeket.

De jó dolgom van, nekem nincs gondom a nőkkel. ;]

[ Szerkesztve ]

(#33794) I'm Jocc válasza westcoastog (#33791) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Spanolj le vele... vagy bejön vagy nem:D Mit veszítesz vele? Max a szüzességed(ha még megvan):DDD

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#33795) westcoastog válasza I'm Jocc (#33794) üzenetére


westcoastog
veterán

Span volt, de már mindegy, amúgy nem kellettem neki. :) dehát mégis, egész általános suliban ő volt aminden, csak akkor még kis pöcs voltam és nem mertem volna kezdeményezni. :DDD amúgy egyszer haverommal elterveztük hogy összehoz vele, zseléztük a hajunkat meg minden, aztán nem tudtuk kihívni. Egyszer becsöngetnek hozzám, és hogy mondani akar nekem valamit, persze beszartam ott is és nem mertem kimenni. :DDD volt kb 5-6 éve, jó régen volt. :) Igaz haverom azt mondta csak vicc volt :O bár ha nem lett volna vicc ami lehet, valószínű akkor követtem el életem első nagy baklövését. :)
Amikor bepróbálkoztam nála, már nem kellettem..

(#33796) pckownz válasza westcoastog (#33795) üzenetére


pckownz
senior tag

Az sem mostanában volt... Egy újabb próbát megér ;) Veszíteni már nem veszíthetsz, viszont nyerni még van esély :))

(#33797) nixx-21 válasza westcoastog (#33795) üzenetére


nixx-21
senior tag

csak akkor még kis pöcs voltam és nem mertem volna kezdeményezni. :DDD

mi választ el attól a korszaktól? :DDD most mersz kezdeményezni? :))

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#33798) westcoastog válasza pckownz (#33796) üzenetére


westcoastog
veterán

Kb már egy éve nem beszéltünk, majd most odaállítok, hé cica járunk?.. nonszensz, meg szerintem van pasija most is, mert hát egy olyan csajt nem lehet nem észrevenni. Őt már hanyagolnom kell, régen jó volt, örültem hogy volt egy csaj bart aki még eszméletlen jól is nézett ki, tök jó volt hogy ilyen is van, de már nincs. Nembaj, kutidja még m(k)it hoz a jövő. :))
(#33797) nixx-21
merek hát, olvasgass csak vissza, a két imádottamnál bepróbálkoztam dehát nemjött össze. Most várok egy olyanra akit megéri megismerni. :)
(#33799) I'm Jocc
így van, egyszer úgyis jön a dolog. :K

[ Szerkesztve ]

(#33799) I'm Jocc válasza westcoastog (#33795) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Hát akkor annyit tudok mondani, hogy ne agyalj annyit egy csajon... Ha úgy vagy vele hogy bejön, próbáld meg, aztán az előbb elmondtam hogy mit veszíthetsz:DDD, beleszeretni meg ráérsz akkor ha már randik követik egymást:D Röviden: ne éld bele magad, csak ha már tényleg ott van a dolog, mert így sokkal nagyobbat lehet koppanni. Add önmagad, aztán haddszóljon, előbb-utóbb megtalálod ;)

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#33800) nixx-21 válasza westcoastog (#33798) üzenetére


nixx-21
senior tag

nem így...puhítod kloffolod rendesen és mikor már sütésre ready akkor felmelegíted a dolgot:DD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.