Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33051) nixx-21 válasza - = Zk = - (#33050) üzenetére


nixx-21
senior tag

én vagyok bár aludni kéne mert 8kor kelek és meló..:D utolsó nap *-*
fujj de elegem van már belőle : D ez a hajtás...ha nem lustultam volan ennyire tök laza lett volna : D : DD

amugy durva h ugyananynit keresek mint ZK...: DD
50K / hét ....igaz ez cska időszakos meló de akkoris...:D ő szétdolgozza az agyát én meg partyzgatok :DDD

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#33052) pckownz


pckownz
senior tag

Zk, ez a havi adósságod ez hogy jön/jött össze?
Ha gondolod akár pü, vagy sehogy ;] :R :R

(#33053) - = Zk = - válasza pckownz (#33052) üzenetére


- = Zk = -
félisten

havi adósság....
list:C by muther. from otthon:R
kb lista lesz...
t mobile szeptemberig 30-35k
citi bank közel 60 hónapig 25k
otp detto, csak ők megelégednek a fél vesémmel...havonta. amúgy 20k
3k decemberig a win7-em.
..ennyi asszem
jah, ez nem 100k...csak 80k....
bocsánat, tényleg :R

2 hét alatt kerestem össz 367 fontocskát. amit ha beszorzunk 340-nel, mert kb akörül váltják...az annyi mint közel 125k-t. ami igencsak jó. nem is kicsit...
de a küldésnél levonnak 20 fontot, merthát semmi nincs ingyen, cimen..de még akkor is jó.
mivelhogy eredetileg 3 hetente szoktam küldeni. ebben a pénzben mondjuk része van a jattnak, és a spórolásnak.
remélem marad is igy...a jattot nem veszem fixnek, merthát.... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33054) - = Zk = - válasza nixx-21 (#33051) üzenetére


- = Zk = -
félisten

koma, azért ne szállj el magadtól;)
dont forget:
magas lóról nagyot lehet esni ;)

jah, és ha én kidolgoznám a belem, 3x ennyit keresnék. hetente...:C ;)
a másik:
nekem HETI ~60k a fizum(font függő). mostmár:C és a jattot nem vettem bele, ami...khm :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33055) nixx-21 válasza - = Zk = - (#33054) üzenetére


nixx-21
senior tag

tudom tudom nem szállok el de így diákként ez nekem durván jó fizetés.... ;) :K becsülöm is majd amit ebből veszek jóérzés saját pénzből gazdálkodni ^^

hát azért te alig vagy itt PH-n én meg szinten minden nap itt nyomom az ipart...:Dés kb napi 2-4 órát dolgozom ahogy kedvem tartja...:D így mindjárt más a gyerek fekvése =)))

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#33056) - = Zk = - válasza nixx-21 (#33055) üzenetére


- = Zk = -
félisten

más biza
én melózom, igy van:C:R...
de tudod nekem nem ad(ott) az élet semmit. nekem MINDENÉRT meg kellett dolgozni. és ez benne a szépség...:))
mire te feleszmélsz az telód mögül, nekem már saját lakásom lesz, autóval. hitelmentesen..ami azért nagy szó odahaza.. pláne most.
jah, és nem öröklöm senkitől..... ;)
nah ezért más annak a gyereknek a fekvése:C

jah, és pls egy diákmunkát ne hasonlitsunk ahoz a keresethez, amit én kapok. egészen más. csak az összeg same:C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33057) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nah megyek gurulok párat mwben :C
persze gtr m3-mal:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33058) WesTM válasza - = Zk = - (#33049) üzenetére


WesTM
senior tag

(L) végre egy igazán jó híír! :C :C :C

Már nagyon várunk haza. Remélem én is faszán meg tudom majd oldalni, hogy hazakerüljek. De meg fogom tudni! :C

(L)

MÁS: Amerikai szépség. Sokadszorra látom. de még mindig szájon vágott. Hihetetlen film, nálam a tökéletes kategória. Most megint csak bambán nézek ki a fejemből.

Miért vannak olyan filmek, amikben annyira tökéletesre sikeredik a narrálás, mintha tényleg magát az életnek a törvényét fogalmazná meg? Az biztos hogy megint elgondolkodtatott.

Ma van hátralévő életed első napja.

Most tényleg megyek, megpróbálok elaludni.

Szép Álmokat! :R

(#33059) nixx-21 válasza - = Zk = - (#33056) üzenetére


nixx-21
senior tag

nemnem....tévedésben tetsizk lenni ez nem diák munka....én sem saját néven dolgozom hanem bátyám alatt :U :K :K az meg a másikfele h lehetne ezt napi 8 órában is csinálni de ha ráérez az ember és már nem laikusként tekint a munkára JÓVAL gyorsabban pörög az egész.. :K
és 17 évesen meg nehogy már ilyeneket kelljen tervezzek...
ilyenkorban még suli, kapcsolatépítés:K
(és persze bulizás mert miről is szólna atinédzser kor?:) )
majd annyi idősem mint te rárek saját lakást tervezni.:K

másik nem tehetek arról amit az élet ad...jó időben kell lenni jó helyen ennyi a titok nyitja :)
és áldom az eget h jómódu családba születtem és nem KELL dolgozzak (fakultatív nyári program -egyenlőre- a munka) emiatt nem itélhetsz el =)

amugy enyhén apple-rasszizmus ez a mondat...
"...mire te feleszmélsz az telód mögül..."
most baj h szülinapi ajándéknak örülök? :DD és hogy folyton ezzel basztatni na... :o

szerk:
am a kis HD4200-as nagyon komoly.....HAWX DX9-ben 1280*1024-ben 24FPS-t dob....SIMÁN játszható :Y:Y még ha tuningolni is tudnám a kicsitkét....komolyság lenne:C:C

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#33060) - = Zk = - válasza nixx-21 (#33059) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nemnem....tévedésben tetsizk lenni ez nem diák munka....én sem saját néven dolgozom hanem bátyám alatt
áhá..:U...igy méég másabb a lány fekvése, nem gondolod?:C

és áldom az eget h jómódu családba születtem és nem KELL dolgozzak (fakultatív nyári program -egyenlőre- a munka) emiatt nem itélhetsz el =)
jah, csak gondold bele magad, hogy rajtad kivül ki az aki ilyen jómódú családban nő/tt fel?... ;)
értem ezt a jelenlevő topikra... ;)

és 17 évesen meg nehogy már ilyeneket kelljen tervezzek...
akkor egy testvér neve alatt futó munkát NE hasonlitsunk már az én munkámhoz(gürcölésemhez). :C..

szóval:
hálás lennék, ha nem lennék LENÉZVE, csak azért, mert nekem a "napi 12 órás gürcölés" jutott.
lehet nem néztél le, de ez per pill meglepett. ez van. IJ kártyát kaptam.
bocsánatkérést nem várok el, nem is fogadnám el.
részemről a téma lezárva. :R

vonulok aludni, riszpekt all :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33061) - = Zk = - válasza WesTM (#33058) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egyeztetünk komám :C:R....
összehozzuk azt... is :C:))

love & like :C:DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33062) No-kia


No-kia
őstag

baszod ZK ez a Drop it isteni, naygon eltaláltad most :Y meg a brancrackingel is :Y :Y

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#33063) No-kia


No-kia
őstag

nah már télleg lépek workolni, remélem nem crashelek össze , pedig még egyszer a drop itot megakartam halgatni

were fly high, rigth up to the sky.. :B

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#33064) pckownz


pckownz
senior tag

Reggelt komák! :))

(#33065) #19617792 válasza - = Zk = - (#33060) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ha engem kérdezel, én nem nézek le senkit azért, mert napi 12 órát gürizik. Ha a munkája ilyen, nincs mit tenni, vagy megszoksz, vagy megszöksz. Apám olykor akár 14 órát is bent dolgozik pesten, bátyám anno a gödi Samsung gyárban dolgozott három műszakban, heti 6 napon át, én azért tudom, hogy milyen az, ha gürizik valaki a pénzéért, ami sokszor kevesebb, mint kéne. :R nixx szerencsés figura, örüljön is neki, 1000 másiknak nem jutott ilyen kártya.

Nővérem is részben azért ment ki 10+ éve hajóra, mert itthon nem voltak jó lehetőségei neki, kevés munka, kevés pénzzel. Fogta magát, kiment hajóra, azóta azt csinálja és nem bánta meg. :)

[ Szerkesztve ]

(#33066) pckownz


pckownz
senior tag

Nem szoktam rajzolni, soha nem is tudtam és nem is tanitottak.
Most viszont nekiálltam mert unatkoztam :DD

Kritikára lennék kíváncsi, főleg Nixx-ére :R
Mai
Tegnapi /ezt nem sikerült befejezni/

(#33067) #19617792 válasza pckownz (#33066) üzenetére


#19617792
törölt tag

Régebben én is sokat rajzoltam. :)

Jók lettek a rajzok, itt-ott látni, hogy beleradíroztál, azok nyomait kellene eltüntetni tiszta radírral.

(#33068) pckownz válasza #19617792 (#33067) üzenetére


pckownz
senior tag

Nem kiállításra készült, hanem unalom űzésből :))
A radír nyom engem pl nem zavar :P
Köszi! :) :R

(#33069) WesTM válasza - = Zk = - (#33061) üzenetére


WesTM
senior tag

Szép Jó reggelt!

Össze drága barátom! :R :R

Másik témához. Tudod hogy hatalmas dolgot vittél végbe, és nagyon tisztellek azért amin keresztül mentél! De ezt te is nagyon jól tudod! :R (L)

MÁS: Reggel megjöttek a papírok az egyetemrűűű, 22-27-ig lesz a gólyatábor, már alig várom. Érzem teljes máj megsemmisülés előtt állok. :DD

(#33070) westcoastog válasza pckownz (#33066) üzenetére


westcoastog
veterán

dragonballt rajzolgatsz te is? :Y :C :C
nekem is van egy jópár dragonballos képem, amit én rajzoltam. :C

(#33071) #19617792 válasza WesTM (#33069) üzenetére


#19617792
törölt tag

Akárhova is mentek, az biztos, hogy már az indulás előtt a megállóban, vagy pályaudvaron megkezdődik az ipari mennyiségű alkohol manifesztálása a szervezetbe. :DDD

(#33072) pckownz válasza #19617792 (#33071) üzenetére


pckownz
senior tag

EarL ez alap dolog.
Az baszná ki a biztosítékot, ha ez nem így lenne... :DD :DD

(#33073) WesTM válasza #19617792 (#33071) üzenetére


WesTM
senior tag

Lehet életem eddigi legnagyobb alkohol megpróbáltatása előtt állok. :DD

(#33074) pckownz válasza WesTM (#33073) üzenetére


pckownz
senior tag

Irigyellek faszikám... :U :R

(#33075) nixx-21 válasza - = Zk = - (#33060) üzenetére


nixx-21
senior tag

csöppet sem vagy lenézve :Y:Y nem is értem honnan vetted csupán megemlítettem h kb ugyanannyit kerestünk ezene a héten...és maximális tisztelet van a topik legidősebb és ha nem is te lennél a legidősebb akkor a legnagyobb élettapasztalattal rendelkező embernek:R
nem hasonlíthatgatok én semmit sehova és dolgoznék én a saját nevemen is ha lehetne...de mivel nem vagyok 18 ezert.. ettől függetlenül a melóm nem változott semennyit ugyanazt kell elvégezzem:U

jah, csak gondold bele magad, hogy rajtad kivül ki az aki ilyen jómódú családban nő/tt fel?... :K
értem ezt a jelenlevő topikra... :K

én ezt értem de ezért engem sem lehet lenézni..:) mert szavadiból úgyveszem h ezáltall erősen megkülönböztetsz..:)
és ahogy az mindenhol megvan én nekem is sikerütl átélni durva dolgokat családi téren :U

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#33076) nixx-21 válasza pckownz (#33066) üzenetére


nixx-21
senior tag

nagyon jók.:Y bár biztos el lehetne velük még bíbelődni megrajzolni több részletet arnyákot...etc. de ígyis tetszetős :K

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#33077) - = Zk = - válasza WesTM (#33069) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egyetem?:Y....
ajha:C:R...hát ez nagy respekt koma :R
ezt is megünnepeljük? ;)
én ezért vok rád büszke, mert egy egyetem nem nekem való. :U
ezt már szki-ban tudtam :R

earl:
igy van :R

nokia:
:C:R....
keresek még valamit majd :C:R
jó munkát, nekem van még egy napom a világot jelentő 1 egész nap szabiig:C..hehh:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33078) #19617792 válasza pckownz (#33072) üzenetére


#19617792
törölt tag

Persze, hogy alap, csak nem árt felkészülni előtte.. :DD

(#33079) pckownz válasza nixx-21 (#33076) üzenetére


pckownz
senior tag

:)) :R

(#33080) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ezt a napot kell átvészelnem, aztán pihi:C....
most wanted, toy story stb:C....már nagyon kell a pihi;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33081) #19617792


#19617792
törölt tag

Pepecseltem egy sort a Rainmeterrel, ez lett az eredmény. [link]

(#33082) westcoastog válasza #19617792 (#33081) üzenetére


westcoastog
veterán

Szép. :) Nekem úgy tetszik mintha ceruzával lenne odafirkálva a desktopra az információ. :)
Kéne valami jó vga-hűtő lassacskán, játék alatt kellemesen föltud hangosodni.
Sosem lehet ezt a gépreköltést abbahagyni. :D

[ Szerkesztve ]

(#33083) #19617792 válasza westcoastog (#33082) üzenetére


#19617792
törölt tag

Danke! :R

Hát, az 5770-re nem sok hűtő fér fel. AC S2, S1 kizárva, L2 Pro rámegy (olcsó is), az elég egy 4850-hez is, szóval egy 5770-hez is elégnek kell lennie. Aztán Thermalright HR03-GT, az is talán rámegy (kétféleképpen szerelhető fel), más nem hiszem. Auras Fridge kilőve, Zalman meg drága, de nem is túl jó.

(#33084) westcoastog válasza #19617792 (#33083) üzenetére


westcoastog
veterán

L2pro-t nézegettem én is, olvastam róla logoutos írást, elvileg max 4850-ig ajánlják, de viszont lehet a vga vezérlésére kötni ami jó, viszont nem tudom képes e úgy fölhangosodni mint az alap hűtő. :))

[ Szerkesztve ]

(#33085) No-kia


No-kia
őstag

work ended for today, 3,5 órán át kérdeztem a fuckin' peaopleket, a volánnal kapcsolatban, 2 megálló között ingáztam gyalog, mert mindig csak 1-2 ember volt, vagy 100 emberrel beszéltem ebből 3 jócsaj volt, a többi mind öreg :W de benéztem ezt a munkát, merta felét megcsináltam, aztán most mondták hog ynem holnaprakll befejezni, hanem a héten, mondom az good, szerdára végzek, bruttó 18K~9 óra melő(lehet csak 7 lesz) anyni h levonják a zadót az menyni lehet erre? 2-3 ezerf orint?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#33086) #19617792 válasza westcoastog (#33084) üzenetére


#19617792
törölt tag

Az L2 Pro is fel fog hangosodni, ha a VGA vezérlésére kötöd, de (szerintem messze) nem annyira, mivel a venti nagyobb és lassabb, mint a gyárié. Amúgy az L2 Prot nem tudod rákötni 2 pines csatlakozóra és az 5770-en ez van. Így csak tápról hajtás megy, ahhoz adnak adaptert.

(#33087) westcoastog válasza #19617792 (#33086) üzenetére


westcoastog
veterán

az íz egye meg ezeket a vga-hűtőket, hogy senki nemtud nekem megfelelőt gyártani, cöhh. :D

(#33088) No-kia válasza westcoastog (#33087) üzenetére


No-kia
őstag

én se tudom miéért olyan bonyolult vmi egyesített szabványt találni, hogy minden, mindenhova jó legyen :C

+ jövhéten akkor jöön a sharkoon, Earl majd beszámolok , hog ymilyen is valójában, de ha nem jó pofán váglak :(( :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#33089) #19617792 válasza No-kia (#33088) üzenetére


#19617792
törölt tag

"én se tudom miéért olyan bonyolult vmi egyesített szabványt találni, hogy minden, mindenhova jó legyen"

És szerinted miből fognak megélni a gyártók? :DDD

"+ jövhéten akkor jöön a sharkoon, Earl majd beszámolok , hog ymilyen is valójában, de ha nem jó pofán váglak"

Jó lesz az, ~13k-ért pláne, ha nem tetszik, te bajod. ;]

(#33090) No-kia


No-kia
őstag

gyerekek, menyni az esélye h a win7emben frissültek a hangok, tegnap előtt óta, minden hang teljesen más, sőt sokkal szebbek mint az eddigi hangok(mappa nyitás, bejelentkezés, log out stb) pedig semmit se telepítettem :Y

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#33091) #19617792 válasza No-kia (#33090) üzenetére


#19617792
törölt tag

Többféle hangtéma van alapból a Win7-ben. Valszeg egy téma váltással átraktad a hangokat is.

[ Szerkesztve ]

(#33092) westcoastog válasza No-kia (#33090) üzenetére


westcoastog
veterán

jaja, témákhoz új hangok vannak.
Haver xp-jén sokkal másabbak a hangok, az indítás zenéje, meg minden, pedig egy alap xp. :K

(#33093) No-kia válasza westcoastog (#33092) üzenetére


No-kia
őstag

hát témát éppen séggel válthattam xD ááááááá aurast akarok, meg új házat :W :W :W :W :DDD nagyon pörgök, mintha besózták volna seggem

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#33094) westcoastog válasza No-kia (#33093) üzenetére


westcoastog
veterán

Nekem is kell még sokminden, csak keret nncs rá. :))

(#33095) No-kia válasza westcoastog (#33094) üzenetére


No-kia
őstag

nekem ezek már kb megvannak:D csak várom z érkezésüket, ez a legnehezebb :O

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#33096) westcoastog válasza No-kia (#33095) üzenetére


westcoastog
veterán

ja nekem két venti, egy dvd író, egy normális táp (kevés a csatlakozóm, na meg ez egy átmeneti megoldás), egy jó vga-hűtő, kb ennyi, ja meg gumiszegély a kivágott ventirácsok helyére.. :D

[ Szerkesztve ]

(#33097) #19617792 válasza westcoastog (#33096) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nekem egy négymagos proci (egy Q8400 ~26k, Q9400 ~30k elég jó), néhány venti, S1, táp, ennyi (szigorúan Coolink), esetleg 1TB F3.

[ Szerkesztve ]

(#33098) westcoastog válasza #19617792 (#33097) üzenetére


westcoastog
veterán

csak az a baj hogy nem valósíthatom meg akkor sem ha a seggemet a földhöz verem. Pedig milyen jó lenne egy csendes gép. Kb most leszarom mert úgysem tudok mitcsinálni, ha hangos akkor ez van, kikell bírnom. :O
Ja igen, és a +500gb-s vinyót meg egy 1680-as monitort ki is hagytam a felsorolásból. :))

[ Szerkesztve ]

(#33099) westcoastog


westcoastog
veterán

dell xps730 ház de jól néz ki, ebay-en leeht kapni, csakhát nem olcsó, meg 1000-es táp van hozzá.

(#33100) pckownz válasza No-kia (#33093) üzenetére


pckownz
senior tag

Én meg szeretnék egy működő lapot egy 4890vapor-x -szel, új tápot, hűtést, házat és még 2*2giga ramot, még egy terrás vinyót, lightscribe-os dvd írót és egy 24" -os full HD led monitort/tv-t. :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.