Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33401) No-kia válasza nixx-21 (#33399) üzenetére


No-kia
őstag

szléperedmények, ha nem haragszotok majd avsárnap gyűjtöm őket össze, a meló miatt, de azért küldjétek csak :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#33402) No-kia


No-kia
őstag

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#33403) subaruwrc válasza No-kia (#33402) üzenetére


subaruwrc
félisten

fail

vihar keltett -fail
miután felkeltem, elkussolt- fail

jó indul a nap :DDD

(#33404) No-kia válasza subaruwrc (#33403) üzenetére


No-kia
őstag

ee fail. buzi xD

én meg melózok már 2 órája xd nixx tarttta bennem alelke ahülyeségével meg a számolgatásával xd

már nekem is csak aszámolás van hátra, 10 re végzek :C :W

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#33405) nixx-21 válasza No-kia (#33404) üzenetére


nixx-21
senior tag

: DDD
köszönöm h elismered a szenvedésem de legalább el vant ervezve az egész :))

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#33406) No-kia


No-kia
őstag

itt süt a nap, ninc s vihar, nah meló 50% a teljesen kész , a maradékot is csak olvashatóvá, rendezetté kell tenni :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#33407) westcoastog


westcoastog
veterán

nah jön ide is ez a rohadék vihar, ilyen söstét reggelre sem ébred az ember sűrűn. :))
magfeloldott prociknál hőt mivel lehet mérni? :F

[ Szerkesztve ]

(#33408) No-kia


No-kia
őstag

Work DONE

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#33409) nixx-21 válasza westcoastog (#33407) üzenetére


nixx-21
senior tag

maghőt semmivel kupakot tudod...:K
meg kell nézni h magfeloldás nélkül mennyi külnöbség van a kupak és a magok között:K

nekem kupakhő-ből le kell vonni 12-14°C-ot és annyi a magokhője:))
és a fő szempont h 60-65°C alatt maradjon a maghő...addig még nem káros :K :R :R

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#33410) westcoastog válasza nixx-21 (#33409) üzenetére


westcoastog
veterán

igen azt tudom hogy maghőt nem lehet mérni, kár, nem értem, ez bug vagy feature? :DDD
rákérdeztem 04ahgy-ra a 4 magosítással kapcsolatban:
Nekem is ment ennyit (még 3800MHz-et is). Négy maggal is. Prime95 alatt sem hibázott sosem (napokig). COD MW, GTA4, FarCry alatt fagyott egy nap 1-2-szer.
Firefox 3.0 sokszor (20-25 tabon Youtube megnyitva, hogy töltögesse a videót) szimplán kilépett, vagy hibát jelzett.
Win7 eseménynaplóban (rendszernapló asszem) vannak figyelmeztetések, sárga felkiáltójelesen, hogy a Win7 kernel észlelte a javítható hibát, és javította.
Linuxok nem települltek négymagosítva.

Hát akkor hagyom a 4 magosítgatást ezzel tényleg. :K

[ Szerkesztve ]

(#33411) No-kia


No-kia
őstag

.
.
-----Eredmények rendszerezve eddig------

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#33412) pckownz


pckownz
senior tag

Bazzeg, hazaértem.
Fél éjszaka kiesett.... Várom a képeket :DD

Megható lett a jubileumi hsz, valami logoutos vonzatot kéne neki kelteni. Csak hogy lássa mindenki. :R

ps.:
Köszöntem a jókívánságokat! :)) :R

(#33413) No-kia válasza pckownz (#33412) üzenetére


No-kia
őstag

igen majd lesz egy cikk a tpikról, már nagyjából kitaláltam h h legyen, jövhéten neki is kezdek/kezdünk, csak csillapodjanak a tennivalók :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#33414) westcoastog válasza No-kia (#33413) üzenetére


westcoastog
veterán

Cikk a topikról? XD

(#33415) No-kia válasza westcoastog (#33414) üzenetére


No-kia
őstag

ahham, hogy hog yélünk, milyenek vagyunk, nicxxel beszéltük aszem itt a topikban, vagy westm el, már nem eemlékszem

EREDMÉNYEK JÖJJENEK MÁR!! ram max oc-k meg winrar xD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#33416) westcoastog válasza No-kia (#33415) üzenetére


westcoastog
veterán

engem a 3dmark 06, meg a superpi táblázatba tegyél. ja meg órajel :))

[ Szerkesztve ]

(#33417) pckownz válasza westcoastog (#33416) üzenetére


pckownz
senior tag

Ez most miez? :DD

(#33418) subaruwrc válasza nixx-21 (#33409) üzenetére


subaruwrc
félisten

nekem kupakhő-ből le kell vonni 12-14°C-ot és annyi a magokhője

érdekes procid van neked
a magok mindig melegebbek mint a cpu kupak vagy szar a szenzorod

(#33419) pckownz válasza subaruwrc (#33418) üzenetére


pckownz
senior tag

Nálam is ugyan ezt méri az x3 435 :F

(#33420) westcoastog válasza pckownz (#33417) üzenetére


westcoastog
veterán

kis össznépi tuning ati topik módra. :D

(#33421) pckownz


pckownz
senior tag

[link]

2 x 2048 = 49152 ??
Az nice... Itt se vennék gépet :DD

(#33422) No-kia válasza westcoastog (#33416) üzenetére


No-kia
őstag

ot tbentvagy, de legyél már mindehol xD nemsok kell, winrar, meg egy ram max orajel, léccilécci lécci :B

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#33423) westcoastog válasza No-kia (#33422) üzenetére


westcoastog
veterán

ő nagyon stabilitástesztet nemfogok végezni
most feldobom fsb-vel 3800@x4

(#33424) No-kia válasza westcoastog (#33423) üzenetére


No-kia
őstag

milyen stabilitás teszt? :F csak winrar kell, meg egy ramórajel

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#33425) westcoastog válasza No-kia (#33424) üzenetére


westcoastog
veterán

hát nem jutok semeddig, fingom nincs a ram meddig bír, most kitesztelgetni meg lusta vagyok, de asszem olyan 900 körül van a vége.
ő a táblázat hol található? :U :))

[ Szerkesztve ]

(#33426) WesTM


WesTM
senior tag

Vantage:

3D06:

Cpu: 3.6ghz vga: 860/1062

Egy másfél éves win7-től ez nem is rossz. :K Bár a vantage eredményt keveslem kicsit.

Érdemes lenne számolni hny% a tuning.

Nekem: 2.2ghz->3.6ghz
vga:669/829 -> 860/1060

[ Szerkesztve ]

(#33427) westcoastog válasza WesTM (#33426) üzenetére


westcoastog
veterán

Oh 06 alatt jól megy. :Y :C
az a 3850, emlékszem, az enyém is tuningos volt, igaz csak 800/1000-ig próbáltam, de ott stabil volt, még te segítettél msn-en. :D Szerintem ment volna többet az enyém is. :U

(#33428) pckownz


pckownz
senior tag

Aranyos Gamer PC

Ebben királykő ram van :C :DD
A sagatega pedig a kínai hamisitvány piac feltörekvő márkája :DDD

(#33429) WesTM válasza westcoastog (#33427) üzenetére


WesTM
senior tag

Enyém kapott már grafitot! Így használom lassan háromnegyed éve. :K 860-on betonstabil, a gyári 1!!! slotos hűtővel sem több mint 75-80 fok, 60-65%os venti fordulaton. Imádom ezt a kártyát. :C :C :C

Néztem vantage alatt vagy a memóriából futott ki, vagy nem értem, de ennél csináltam már vele sokkal jobb eredményt. Na mindegy. Meleg van most ehhez, a 06 viszont tényleg elég jó lett. :K :R

És a proci még mindig milyen szépen szalad. 3 éve technika... Ezért szeretem az Intelt. :K
Ha kicsit hideg lesz, akkor megpróbálok a cpu hq lista e4-es sorozat élére törni. Max O.C. hidegben tuti meg lesz. Csak rengeteg a fesz. 1.1V a Vid-em... Nem nagyon láttam még ennyire alacsony vides e4-et. Melegszik mint a disznó.

[ Szerkesztve ]

(#33430) I'm Jocc válasza pckownz (#33428) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Jóreggelt topiklakók! :R

Jólvan WestC, akkor énis jól láttam hogy az seagate akar lenni:D

[ Szerkesztve ]

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#33431) westcoastog válasza pckownz (#33428) üzenetére


westcoastog
veterán

Ezt nem hiszem el, az ilyennek gép, amikor a kingstont meg a seagate-et nem tudja leírni...
(#33429) WesTM
hát ha az enyémet nem kellett volna eladnom, lehet megkentem volna a száját, kapott volna valami jó hűtőt, aztán szénné húztam volna. :D
(#33430) I'm Jocc
viszont :R

[ Szerkesztve ]

(#33432) WesTM válasza westcoastog (#33431) üzenetére


WesTM
senior tag

Hát igen. Bár én ezt a kártyát soha nem fogom eladni, de így már 8800-9800gt szinten van. 1280-ba tökéletes mind a mai napig. Nagyon jól eltalált kártya szerintem. Sokkal-sokkal jobban szeretem mint anno az ultrát, vagy a gts-t. :K :K :K

I'm Jocc: Adjon isten! :R

[ Szerkesztve ]

(#33433) pckownz válasza westcoastog (#33431) üzenetére


pckownz
senior tag

DE természetesen gépház is jár hozzá!

(#33434) westcoastog válasza pckownz (#33433) üzenetére


westcoastog
veterán

biztos ledes gémer codegen

(#33435) pckownz


pckownz
senior tag

Sose fogom megérteni, hogy mi a kurvaanyjáért fenéért villog a pofámba a winfos, ha az Update nem full auto, hanem szeretném én eldönteni hogy mikor telepitsen.... :W :W :W

(#33436) westcoastog válasza pckownz (#33435) üzenetére


westcoastog
veterán

akkor tedd föl. :U

(#33437) pckownz válasza westcoastog (#33436) üzenetére


pckownz
senior tag

De van olyan ami nem kell... a biztonsági riasztás pedig úgy visong, mint ha egyáltalán nem lenne bekapcsolva... *headshotszmájli*

(#33438) No-kia


No-kia
őstag

nah megyek a találkára , csősztök, holnap re, eredményekt meg még töltsétek addigr axd táblázat ajd fellesz rakha h avan mindenkitől eredmény

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#33439) westcoastog válasza pckownz (#33437) üzenetére


westcoastog
veterán

én eddig mindent fölraktam amit le akar tölteni, sőt még az eredetiségvizsgálatos update is fentvan ha a jól tudom. :))

(#33440) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

reggelt:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33441) westcoastog válasza - = Zk = - (#33440) üzenetére


westcoastog
veterán

reggelt :R

(#33442) - = Zk = - válasza westcoastog (#33441) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nah, vonulok:W

respekt éjjelig:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33443) nixx-21 válasza subaruwrc (#33418) üzenetére


nixx-21
senior tag

Hát ez csak egy elnevezés mert ez a szenzor az alaplapi szenzor tehát lehetséges h a CPU alját méri a tüskéknél ami melegebb mint a magok lényeg h ez így helyes :K

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#33444) westcoastog


westcoastog
veterán

Bound in blood kipörgetve, ez és a coj 1 is a polcomon lesz, az olyan játéknak ami érzelmileg is megfog, megéri minden perce és fillére. :K :C

[ Szerkesztve ]

(#33445) westcoastog


westcoastog
veterán

pck, szóltam a gamer pc-s tagnak hogy javítsa ki a királykövet meg a segatagát, kijavította, a vinyót sagate-ra XD

[ Szerkesztve ]

(#33446) WesTM


WesTM
senior tag

MA este év bulija lesz szerintem. :DD :DD :DD Kb. 1000-1200 ember lesz CSAK azon a retrón ahova megyek én is. Csángó fesztivál megy 1000-el. :DD Nagyon várom már, szerintem izomból berúgok, de úgy becsületes másnap generálással. :D ÉS! illene a mai bulin is valami csajt összehozni. Mert miért is ne. Most lehet válogatni a nemzetek közül. ;]

Szidtam is ma a világot, mentem városba kocsival, le van zárva a főutak 80%-a, bedugulva az egész. De nem baj. Ma este oda fog baxni. Legalábbis remélem. :K :C

8 órakkor irány teckó, veszünk valami töményet, meg töménytelent, mire beérünk a városba, már helyzet lesz. Direkt nem busszal megyünk. ;]

[ Szerkesztve ]

(#33447) #19617792 válasza westcoastog (#33346) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ó jeee... ;]

(#33348) westcoastog: Ez leginkább a Stalkerre jellemző, más játéknál nem vettem észre.

(#33354) No-kia: Ha nagyon jó szellőzése lenne a háznak, talán nem lenne szükséges, de akkor egy alulfeszelés nem ártana. Nekem most a 4830 alapon megy, bőven elég így is, cserébe jól alulfeszeltem. 65 fokot ritkán éri el, bár hogy mennyi a valós fesz, ki kéne mérni.

(#33356) westcoastog: Nem szállok be, ezért nem fogom széthajtani a gép belét, meg nem fogok új Wint tenni. ;] E5200 teljesítményét X órajeleken mindenki ismeri, 4830-ét is... Hogy mennyi pontot kapna a gépem, nem érdekel.

(#33399) nixx-21: "és ugye a magfeloldás miatt maghőket nem kapok de mivel 12-14°C különbség van a kupak a és a magok között így a 0°C még valós számadat is lehet"

Azért ezt te sem gondoltad komolyan. Léghűtéssel nem hogy szobahő alá, de még közelébe sem érhetsz (még vízzel sem egyszerű szobahőre menni), ha ezt írja, szar a szenzor, vagy rosszul olvas ki értékeket. CPU hőt valahol a foglalat közelében elhelyezett szenzor méri, ami hűvösebb, mint a magok, foglalat felé nem túl sok hő távozik, kupak elviszi. A CPU magok melegebbek, munka lényegét ők végzik. Alacsony fesz, sok amper, melegszik rendesen. Szegen lehet kipróbálni. Magas fesz kis amperrel csak üt, szikrázik. Alacsony fesz sok ampertől vörösen izzik a szög. Peltier elemmel kb elérhető szobahő hőmérséklet, de a Peltier sokat fogyaszt és fűt (mert valahol annak is el kell vezetnie a felvett hőt).

(#33400) No-kia: Ezt azért nem nevezném teljes kihasználásnak, adminisztratív dolgok is beletartoznak. Naptár, számológép, jegyzetek, stb. Consumer szinten használod a telót, ennyi.

(#33409) nixx-21: "maghőt semmivel kupakot tudod..."

Dehogynem! ;] Benyomsz egy szenzor a kupak alá, magok fölé, magok pozícióját die-shot alapján be lehet lőni. ;] Mindent lehet, csak akarni és feltalálni kell.

(#33410) westcoastog: Azt tudom elképzelni, hogy letiltott magnál egyszerűen a szenzort lelőhették, deaktiválhatták.

(#33425) westcoastog: A GeIL Value DDR2 legtöbbször mennek 1000-et is, 5-5-5-15 időzítésekkel, 2.1V-on. Haverom Asus P5B + E6550 @ 7x500 (feszt nem tudom), ugyanilyen RAM-ok az előbb írt beállításon mennek neki sok hónapja stabilan, pedig ő aztán mindenre használja a gépét.

(#33432) WesTM: Egy 3850/70 még némi kompromisszummal 1680-ban is elég, csak legfeljebb nem ultra hiper max beállításon csillió AA-val. :) Van, aki 4830-at Full HD-re használ alapon és elég neki. :K

Nah, adódott megint egy alkalmi munka, pár napos. Bátyám szólt, hogy munkahelyén (Piramis építőház @ Göd) nagyon sok viacolor (formás térkő) halmozódott fel (~32 raklap), szutykosan, kell pár ember a letakarításához és felrakodásához. Egyből lecsaptam, ma is voltam, holnap és talán még hétfőn is kell menni. Napi 3k, nem rossz az. Nap végére nyakig szutykos lettem. Reggel (7-re mentünk), délelőtt még napos idő, száraz viacolor, kalapáccsal le kellett verni a mocskot (agyagos, poros keverék), spaklival a maradékot, majd drótkefével tisztára. Aztán jött az eső, elázott mind, ragadós agyag borította be mindent. Így már könnyebb volt, mert elég volt spaklival lekapni a nagyját, majd kis drótkefélés, ennyi. Holnap 7:00-13:00-ig leszünk.

(#33448) pckownz


pckownz
senior tag

Lassan megjönnek a tegnapi képek... ááááhh :))

(#33449) #19617792 válasza pckownz (#33437) üzenetére


#19617792
törölt tag

Windows Updatenél, a frissítések listájában beállíthatod, hogy néhány frissítést rejtsen el és nem fog szólni többet. A Műveletközpontban beállíthatod, hogy az Updatetel kapcsolatban ne figyelmeztessen.

(#33450) nixx-21 válasza #19617792 (#33447) üzenetére


nixx-21
senior tag

-25C fokban miért ne lehetne 0 fok?????
Nem szoba homersekleten csináltam :U:))
Ha nem lennél write only akkor láttad volna h fagyasztoban volt a gép ;]

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.