Hirdetés

Aktív témák

  • WesTM

    senior tag

    válasz #19617792 #26576 üzenetére

    Én tökéletesen értem. De azt látom hogy nem érted, hogy a márkát amit évek óta hiba nélkül használok, azt nem fogom lecserélni egy olyanra ahol esetleg komprumisszumot kell kötni.

    Nem veszed észre, de te is folyamatosan kompromisszumot kötsz, "ne hajtsd annyin, nem számít néhány mhz, tuning nem biztosítás" stb.

    Én nem szeretnék ilyet, olyan hejj de szarul tuningolható I szériás prociról még nem hallottam, I7 ben talán volt egy nüansznyit gyengébb rev., de még 3.8ghz 8 szálon brutális.

    És kimondom, nekem megér 10-20-k t az, hogy intel proci van a gépben, mert akármit mondhatnak az AMD fanok, elég ha csak teszteket mutatok:

    Ajánlom az új PH! cikket: [link] Azt hiszem ennél jobbkor szándékosan sem jöhetett volna.

    És akkor megtámogatom amit eddig írtam:

    A Core i5-750 kiegyensúlyozottabb teljesítményt nyújtott, mint a Phenom, az első két hely egyikét mindig meg tudta szerezni, ezért szerintünk ezt a processzort kellene előtérbe helyezni, amikor egy gép totális felújításáról van szó. Természetesen az i5-750 esetében a kiegyensúlyozott teljesítmény be is árazódott, nem véletlenül drágább, mint a Phenom.

    Azt hiszem vita ezzel zárható. :K

    De itt van amit Subaru is mond. Én megszoktam, hogy gond nélkül tudom a határon használni a cuccot.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák

Hirdetés