Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#40573) kriszbon válasza westcoastog (#40569) üzenetére


kriszbon
őstag

Szia! Nekem is ugyan ilyen van, alapon 42-43 a net megy 4-5 oldal megnyitva az asztalon az MSI Live fut állandóan. Terhelés alatt Pl. FurMark Frame-based 60-ig megy fel, ilyenkor már a venti is felkapcsol! 3DMark alatt még ennyire sem melegszik, nem is kapcsol fel a venti! Én addíg nem pasztázom át amig fel nem megy tartósan 70 fölé terhelten(ezt nem egy két alkalomra értem hanem már ha mindíg ilyen) akkor is inkább rákérdezek ott ahol vettem hogy mi van a garival ha átpasztázom(már ha garis)! Lehet sokan úgy vélik túl óvatos vagyok, de ismerve a forgalmazókat az ördög nem alszik! Nem szeretnék 3 év garit veszteni! A lesarkazásról annyit hogy ha nincs a GPU körül keret akkor nagyon óvatosnak kell lenni! A paszták közül nekem a szilikonos jobban bejött, de lehet hogy gagyi volt az ezüstnek eladott akármi, mert sokszor csak hasonlít rá! :K Persze ez csak az én véleményem :B

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.