Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#32601) - = Zk = - válasza Bubu maci (#32600) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pedig kellett vna :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#32602) katt777 válasza FeRRaR1 (#32588) üzenetére


katt777
félisten

Ez az "1MB" és hasonló netek Mo-on akkora parasztvakítások, hogy amellett még az újságok 3D tesztjei is eltörpülnek. Nézz meg egy letöltést, aztán sírjál, ne az F1 edzés után. Azért jó lenne, ha az idén is kiderülne, mivel csal a mercedes, mert biztos, hogy fejlesztettek a motoron, ami, ugyebár, tiltott. De még ekkor sem tartanának itt, ha nem kellett volna a balfasz Montezumának direkt olasz csapatfőnök, egy még nála is nagyobb balfasz.

Dubmaster: De hát monitorozást kérdezett...

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#32603) Bubu maci válasza - = Zk = - (#32601) üzenetére


Bubu maci
tag

Uj install utan mit kellett volna leszednem? :( Meg semmilyen mas driver nem volt fenn!

(#32604) Bali27 válasza katt777 (#32602) üzenetére


Bali27
addikt

Szia.. Nem tudom te tudsz e erre válaszolni.. ópárszor megkérdeztem ezt de sose kaptam választ..
Ha kiterjesztett vagy Clone módba van a vgam folyamatosan a TV vel, akkor van e valami hátránya? Mármint többlet energiafogyasztás vagy akármi?

(#32605) Motaba78 válasza Bubu maci (#32591) üzenetére


Motaba78
őstag

a monitort próbáltad a masik csatlakozóra átrakni ? :F

(#32606) Bubu maci válasza Motaba78 (#32605) üzenetére


Bubu maci
tag

Nem de megprobalom, kosz!

(#32607) - = Zk = - válasza Bubu maci (#32603) üzenetére


- = Zk = -
félisten

semit.régi driver uninstallja után kellett vna driverpucoloval átgázolni a gépeden.csökkentett módban!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#32608) Skizz


Skizz
addikt

Akinek van esetleg HD3850 (vagy 4850) gyári hűtése elfekvőben, attól egy jelképes összegért (sürgősen) megvenném.

Üdv.

(#32609) Bali27 válasza Skizz (#32608) üzenetére


Bali27
addikt

50.000Ft :DDD Ez jelképezi hogy neked ez mennyire fontos :))

(#32610) Tomate válasza Bali27 (#32609) üzenetére


Tomate
veterán

3850-4850 hűtő egy az egybe ugyan az?

(#32611) #TOTTI válasza Bubu maci (#32606) üzenetére


#TOTTI
őstag

Rakd fel A .NET 2.0át mielött telepited a drivert..!

(#32612) katt777 válasza Bali27 (#32604) üzenetére


katt777
félisten

A TV többet fogyaszt. :DDD Nem hiszem, hogy a VGA_nak jelentős többlet-fogyasztással járna, ha a TV-re is küld jelet.

Skizz: Mi van, elbarmoltál valamit? :F 3870 hűtésem van egy...

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#32613) katt777 válasza katt777 (#32612) üzenetére


katt777
félisten

Asszem kipróbálom az ASUS bios-t, megy-e vele az EPU-6-om, vagy tényleg ASUS VGA kell hozzá.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#32614) katt777 válasza katt777 (#32613) üzenetére


katt777
félisten

Kipróbáltam, és műxik! Most ASUS bios van a VGA-mon (top-ot modoltam is takarékos 2D módhoz), EPU-6 simán felismeri, Smartdoki /sze kellett neki.
Ráadásul 1100/1587-ig lehet(ne) tuningolni a karit.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#32615) Skizz válasza katt777 (#32612) üzenetére


Skizz
addikt

Még nem barmoltam szét semmit. :DDD A HD3870 mem és vrm hűtését nyugodtan elküldheted, ha gondolod. :) Nem bízom ezekben az öntapadós szarokban, állandóan leesnek. És ahogy elnéztem, kvázi ugyanarra a NYÁKra épülnek a karik, tehát valszeg rámenne ram és vrm hűtésed az enyímre:
4850, 3870, vrm, vram
Nálam a feteknél a lyuktáv 5-5,1 centi. Lemérnéd a tiédet, ha szépen kérlek? Tudod, hogy mennyire szeretünk. :DDD

(#32616) FeRRaR1 válasza katt777 (#32613) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Nah, ez 1 jó hír :))

Rá állhatsz az Asus Biosokra :P

Ai nap ról vélemény?

(#32617) - = Zk = - válasza FeRRaR1 (#32616) üzenetére


- = Zk = -
félisten

üdv Mester :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#32618) zozoz1 válasza - = Zk = - (#32617) üzenetére


zozoz1
aktív tag

Cső Tesóó :R
Ha monitort akarsz venni akkor szólj. A kapcsiaimon keresztül kicsit lefaragunk az árból. Úgy 10-20k-t.. :R :R

Üdv FeRRaR1 maistro... :R

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#32619) - = Zk = - válasza zozoz1 (#32618) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:Y WIlkommen...!Ezeréve nem látott Fórumtársam:R

irok gyorsan privit :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#32620) zozoz1 válasza - = Zk = - (#32619) üzenetére


zozoz1
aktív tag

Ok :R
A te x2-sedhez nem ártana egy jó monitor.... :R
Azzal kitudnád hajtani.... :R

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#32621) FeRRaR1 válasza - = Zk = - (#32619) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Nekem van 1 eladó Német o ból hozott LG 17" 1280x1024 es TFT m fullos hibátlan kábelekkel, német számlával, itt pihen, olyan összegeket mondtak érte h inkább itt rohad meg :DDD

de ZK 20 E ért viheti :K

(85E volt)

És van akkora a képe, mint 1 sima 19" CRT nek

Jah, meg azért eladó, mert itt a 22" es LG :B

De mondjuk ez se rossz h van tartalég gépem + monitorom :))

:R

[ Szerkesztve ]

(#32622) - = Zk = - válasza zozoz1 (#32620) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szeretettel teli PÜ elküldve :DDD
:R

(igen,megsugták nekemis h ne a procin akarjak tolni,hanem illőlenne egy monitor :B )

FeRRaR1:áhh...kihagynám köszi :) jelenleg 19es LCD-t hajtok...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#32623) katt777 válasza FeRRaR1 (#32616) üzenetére


katt777
félisten

Szépen süt. :DDD
SmartDokiban nem lehet órajelet állítani, és az ASUS Enhanced Display Driver Service sem műxik, értelemszerűen. De hát CCC-ben ott a lehetőség, ha valakinek jó hardvere és hűtője van. Asszem felteszem majd a moddolt biost a honlapomra. 2D-ben 300/770@1.133V, 3D-ben 850/1200@1.3V, hogy kijavítsam az ASUS bios hibáit. ;]

Skizz: A feteknél másképp, de többi lyuk ott van. Viszont FET-re egyrészt nagy az én blokkom (nálad ott a tápcsati), másrészt azt nem is távolítottam el, mert a Chillán kívül esik.
RAM-oknál a párnácskákat el kell forgatnod, vagy helyettük pasztát alkalmazni. A 4850-nél szerencsére az utolsó RAM előrébb van, mint a 3870, szóval a blokk vsz. ráfekszik.

zozoz1: 4870-ben kéne ilyen konstrukció... 4850-nel valahogy nem akarom beérni, de a 3870-et meg nem lehet épeszű áron eladni, szóval nálam lehet, hogy marad a mostani az 5870-ig, akkor legalább kihasználtam az áráért. Én amúgy ezt a monitor-dolgot már soxor mondtam zk kollégának.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#32624) katt777 válasza FeRRaR1 (#32621) üzenetére


katt777
félisten

Lehet, hogy van "akkora" képe, de a felbontás, ugye...

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#32625) zozoz1 válasza katt777 (#32623) üzenetére


zozoz1
aktív tag

Cső bátyja... :R
Ismét egyetértünk.... :R

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#32626) - = Zk = - válasza katt777 (#32623) üzenetére


- = Zk = -
félisten

valóban,te mondtad,aláírom(ezért is váltanék)...bár emlékeim szerint te mindig is a platform váltáson lovagoltál!! ;]

aztán ha tévedek,kövezz meg :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#32627) katt777 válasza - = Zk = - (#32626) üzenetére


katt777
félisten

Nem, én nem önmagában a platform-váltáson lovagoltam. Olyankor szoktam kimondottan ezt javasolni, ha valaki nem akar megválni a kis felbontású monitorjától, vagy ha az a plusz teljesítmény kell, ami AMD procival akkor sem jön ki, ha ki van hajtva a VGA. E8400-zal pl. magasabbak a kihajtott értékeim, mint 6000+-szal voltak, holott a tesztek szerint mindkét esetben elértem a VGA maximális teljesítményét az adott konfigban. De ettől nagy felbontásban még jó egy AMD proci X2 alá is (igazából 1920-tól, mert 1600-asokban csak max szűrőkkel kapod a max teljesítményt, amit a játékok többsége nem tud), legföljebb 5-7%-kal lassabb lesz a kihajtott érték, mint újabb C2D-vel (ami a régi C2D-knél is gyorsabb), tehát lényegében E8xxx és E9xxx procikra éri meg váltani, legalábbis a teljesítményt illetően, mert ha anyagilag meg van kötve a kezed, akkor nyilván nem fogsz lapot és procit is cserélni 5% VGA gyorsulásért. Az ráér, majd ha úgyis fejlesztened kell a gépet.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#32628) - = Zk = - válasza katt777 (#32627) üzenetére


- = Zk = -
félisten

rendben....!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#32629) Skizz válasza katt777 (#32623) üzenetére


Skizz
addikt

Hogyé méred a RAM blokkot? :D A vrm-eket már megoldottam, egyik fórumtárs elküldi a hűtőt, azt szétbarmolom.

[ Szerkesztve ]

(#32630) katt777 válasza Skizz (#32629) üzenetére


katt777
félisten

Külön nekem nem OK, sorry.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#32631) Bali27


Bali27
addikt

Az lehetséges hogy mióta felraktam a javitott HIS(igaz elég régi) biost, azóta max 54% ventifordulat mellett emelt órajelen 10rh0% teelés alatt 58fokos a GPU-m?
A legelsö HIS 3870es Biosnál 42%ventifordulatnál volt IDLE-ben 44fokos, 100% os terheltség alatt meg 55%os ventifordulat mellett vagy 65 - 70 fokos a gpu

(#32632) Skizz válasza katt777 (#32630) üzenetére


Skizz
addikt

Hogyhogy külön? Hűtővel együtt?

(#32633) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

:(( :(( :((

(#32634) MarioAna válasza FeRRaR1 (#32633) üzenetére


MarioAna
senior tag

Látom valaki F1-et nézett :U

(#32635) katt777 válasza MarioAna (#32634) üzenetére


katt777
félisten

A jóisten is rohadjon meg... :(((

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#32636) Skizz


Skizz
addikt

Ki nyert? Nem voltam ott...

(#32637) katt777 válasza Skizz (#32636) üzenetére


katt777
félisten

Nem is az, hogy ki, hanem hogy miképp! :W Amúgy egy lesipuskás. Szót se többet róla. :(((

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#32638) - = Zk = - válasza katt777 (#32637) üzenetére


- = Zk = -
félisten

...voltaképp ebben a játékban,ezis bennevan.nemigaz?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#32639) katt777 válasza - = Zk = - (#32638) üzenetére


katt777
félisten

Nem, amíg a McLaren leányvállalata gyártja az elektronikát mindenkinek a szövetség megbízásából, amelynek vezetője Ecstone, akinek a kedvenc versenyzője a bantu, és hogy-hogy nem, pont akkor füstöl el a Massa autója, amikor jóval lenyomná a bantut. :((( Véletlenek nincsenek.
Az egészet egy Sapphire HD3870-en néztem, mielőtt szólna valaki az OFF miatt.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#32640) WesTM válasza katt777 (#32635) üzenetére


WesTM
senior tag

Pont az orrom előtt füstölt el, de a kö@sög mclarenesek is felállva megtapsolták Massát. Ő nyerte a futamot!!! Kovalainen nyilatkozata pedig hatalmas ellenszenvet váltott ki. Még hogy az ő nyomása miatt állt meg Massa autója. Arcból lejjebb kéne venni. :(((
mod: Mikor Schumi nyert így futamot,hogy 1 körrel a vége előtt kiestek előtte mit mondott...Nem JÓ ÉRZÉS ÍGY NYERNI... De ő egy igazi ember volt.

NEM BAJ FORZA FERRARI,FORZA FELIPE MEGMUTATJUK A HURKALEVEKNEK :K ;)

[ Szerkesztve ]

(#32641) - = Zk = - válasza katt777 (#32639) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áhá..értem!
tehát ehez hasonlo az nV vs ATi?...nV megevszi a jogokat,h az Ő kártyáikra fejlesszenek játékokat,ezáltal a játékok jobban futnak nV kártyákon......tiszta sor!:R

WesTM:..:R nebosszankodj!nem ez volt az utolso verseny.aminek a legjobban örülök,h a Hungaroring híresebb lett mint valaha(és itt absz nem Massára gondolok)
jó verseny volt!...igaz a BMW sehol nem volt...de akk is!

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#32642) FeRRaR1 válasza WesTM (#32640) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Hát West báttya, ez nem a mi Race ünk volt :(

Pedig úgy indult de..............

Kovalainen, meg az anyja vagináját tartotta nyomás alatt :((

Nah, de jó VGA ez a 3870 :)

(#32643) - = Zk = - válasza FeRRaR1 (#32642) üzenetére


- = Zk = -
félisten

..pláne ha teszel rá S1-et ;) úgy mégjobb VGA lesz :C ugye?...
:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#32644) FeRRaR1 válasza - = Zk = - (#32643) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Úgy lesz a legjobb :))

:R

(#32645) - = Zk = - válasza FeRRaR1 (#32644) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megbeszéltük... :R

mod:köszönöm a linket ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#32646) Bali27


Bali27
addikt

Azt szeretném megtudni hogy van e valami zajszűrő a TV és a kábelTV antena közé???Mert ha kiteszem a TVre a gépet, és be van dugva az antenna akkor totál csikos.. A TVböl meg örökké kihuzgálni az antennát, nem tesz jót..

(#32647) katt777 válasza Bali27 (#32646) üzenetére


katt777
félisten

Ha csak be nem építesz valamit, vagy veszel egy jó elosztót.
Én olyan okos voltam, hogy tunerkártyát vettem, és így nem kell mindenféle tv-vel b@sz@kodnom, hogy csak na... ;] :P

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#32648) ollie válasza Bali27 (#32631) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen biost? Honnan szedted?

***

(#32649) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Visszavág az nV? :DDD :DDD :DDD

Ki adták még 1x a 88 Gt t meg a 86 Gt t :)) OMFG LOL

Még jó h kérdő jel van mögötte :D

Vett már valaki Gainwardos Atit?

Kiv lennék, milyen a biosa, tuning potenciálja, hűtése, program körítése....stb....

:R

Mod

[link]

Gyűlnek a szögek a koporsóban ;] :DD ;] :C

:R

[ Szerkesztve ]

(#32650) Tomate válasza FeRRaR1 (#32649) üzenetére


Tomate
veterán

Jövő héten elvileg olyanom lesz! :) lekopogom:D majd írok!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.