Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#33201) syckaloz válasza thyrpacia (#33200) üzenetére


syckaloz
aktív tag

Szia! csinltál azóta bármit is a gépeddel, amióta ez a probléma van?

(#33202) I_Am válasza laca000 (#33197) üzenetére


I_Am
veterán

Valóban van mod gomb amit illik is használni, ha már van.

Kérlek ne külön postokban reagálj mindenre, hanem a többiekhez hasonlóan, ha egy időben több embernek címzel, akkor kiemeled melyik kinek szól, egy hozzászóláson belül.

Köszönöm előre is.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#33203) thyrpacia válasza syckaloz (#33201) üzenetére


thyrpacia
csendes tag

Ujrarakrtam a driver-t hátha az ATI Catalyst VPU recovery je volt de semmi változás

(#33204) Racecam válasza laca000 (#33197) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Pff..., I_Am közben megelőzött, amíg "elbóbiskoltam" egy picit. :U :D

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#33205) Varesz_86


Varesz_86
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem van nekem egy Ati Radeon HD 3850 es videókártya egy Samsung SyncMaster 920 N monitor és egy Sharp Lcd tv a gond ott kezdődik hogy a lcd tv neki az elsödleges monitor ez HDMI kábellal van a géphez kötve még a rendes monitor a második ,hiába állítom a rendes monitort alapértelmezettnek addig jó még be vagy ki nem kapcsolom a tvt mert abba a pillanatba a tv megy átt alapértelmezetbe és ott jelennek meg a programok és a tálca míg a monitoron marad az asztal képe, mindkettő csatlakozó DVI megcseréltem őket ugysem jó szóval nem értem miért nem jegyzi meg a beállításokat, xpn nem volt vele gond, vistán van pedig a legfrisebb drivert használom a Catalystbe is állíottam amit tudtam, de semmi :( mi lehet a gond? előre is köszönöm a segitséget!

(#33206) butcher eu


butcher eu
senior tag

R.E.S.P.E.K.T mindenkinek

játszotta valaki mostanában a S.T.A.L.K.E.R Shadow of Chernobyl-t?
Ha igen jelenkezzen legyen szíves, mert szeretnék kérdezni valamit.

Előre is THX

(#33207) katt777 válasza thyrpacia (#33200) üzenetére


katt777
félisten

Én nem értem ezt a leszabájozást... :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#33208) katt777 válasza Varesz_86 (#33205) üzenetére


katt777
félisten

Amit tudtál? :F A legbiztosabb egyszerű módban beállítani a képernyőket varázslóval, illetve az elsődleges monitort az alsó, míg a másodlagost a felső csatira kötni.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#33209) cowboy_bebop


cowboy_bebop
őstag

Azt kérdezném h. egy 3850-es kártyának szoftveresen mekkora a max. fesz. ami adható?

(#33210) whiz


whiz
aktív tag

Sziasztok! Érdekes gondom van nékem. Kíváncsi vagyok egyáltalán találkozott-e már valaki ilyennel. Tehát. Adott egy zafír HD3850-es kártya. Zsírúj (mmint telepítés szempontjából) xp-n és Vistán is hasít mint az állat, 8.6 és 8.7 driverrel is. Sz'al effektíve semmi gond nincs vele, eddig egy játék se "fogta" meg.
És akkor nekiálltam a kedvenc kis f2p mmorpg-mmel játszani, ami a Perfect World. Tulképp a hangsúly most nem is ezen van, hanem azon, hogy a játék akad időnként, de mint a szemét (és elvileg mindössze dx8-as vga igénye van). Kissebb utánajárás után kiderült, hogy mellesleg játék közben mindössze 30% terhelésen van a gpu. Na hát így jó, hogy akad, ha nem pörgeti... Ez miért lehet? Minden más játékban minden tökéletes. Ismerősöm HD2600-asa simán viszi ugyanezt a gamet, ami ugye felépítést tekintve elég közel áll a 3850-hez. Így aztán értetlenül állok a probléma előtt...
Valami ötlet?

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#33211) ollie válasza butcher eu (#33206) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Betűzd le légy szíves, mit is jelent ez a rövidítés, amit előszeretettel használsz. :U

***

(#33212) ollie válasza whiz (#33210) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Több oka lehet a problémának.

1. lehet, hogy nem bírja többmagos procikat a játék, ezt kipróbálhatod, ha letíltod biosból az egyik magot, vagy a folyamatkezelőben beállítod, hogy csak az egyik magon fusson
2. valami driver nem tetszik a játéknak, ez - tapasztalatom szerint - gyakran a hangkártya drivere, amit érdemes újratelepíteni (egyébként is mindenből tedd fel a legújabbat)
3. lehet valami catalyst bug is, talán régebbi driverrel is érdemes kipróbálni

most hirtelen ennyi jutott eszembe

***

(#33213) whiz válasza ollie (#33212) üzenetére


whiz
aktív tag

Köszönöm a gyors választ! A hk driver az tényleg a gyári (na azt tényleg nem gondoltam volna, hogy pl. bezavarhat), akkor abból leszedek újat, a többi mind friss, amennyire csak lehet. Meg akkor kipróbálok régebbi vga drivert, hátha...

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#33214) butcher eu válasza ollie (#33211) üzenetére


butcher eu
senior tag

melyik rövidítésre gondolsz?
THX? tudtommal a thank you rovidítése, mert a sleng-ben thanks-nek mondják, amit ha fonetikusan írunk, THenksz--->THenX--->THX

de lehet hogy rosszul tudom.

[ Szerkesztve ]

(#33215) katt777 válasza butcher eu (#33214) üzenetére


katt777
félisten

Sztem a RESPEKT-re gondol. :U

cowboy_bebop: Bármely videokártyának bármekkora feszültség adható. ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#33216) cowboy_bebop válasza katt777 (#33215) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

"Azt kérdezném h. egy 3850-es kártyának szoftveresen mekkora a max. fesz. ami adható?"

(#33217) katt777 válasza cowboy_bebop (#33216) üzenetére


katt777
félisten

Úgy is. :P ATT-ban módosíthatod a határértékeket (azért, gondolom, max csak 12V-ig). Persze a kari nem feltétlenül fogja ezt kibírni. :DDD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#33218) FeRRaR1 válasza cowboy_bebop (#33216) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Akkorát adj, h ne süljön szét, ez példány és hűtés függő, de ha nincs valami extreem hűtésed 1,4 fölé semmiképpen se menj, és apó lépésekben haladj felfelé :K

és az tök mind1 h softwaresen v hardwaresen adod neki, mert ha nem bír többet akkor így se úgyse fog menni normálisan

[ Szerkesztve ]

(#33219) WesTM


WesTM
senior tag

KAtt mester. LEhet nem a kártyád volt a hibás. Másik fórumba slobinak 1 napon belül döglött meg mindkét 4870e az új ASUS lapjában,ugyanúgy ahogy neked. Szóval ennyit az asusról.
Már tényleg arra vagyok kíváncsi az én lapom mikor száll el... :(

(#33220) FeRRaR1 válasza WesTM (#33219) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Az azért dúrva lenne 1 ilyen presztízsű gyártótól mint az asus, h a deszkáik gyilkolásszák a VGA kat, sztem ha így lenne akkor már hírbe lenne, mint az nV mag hasadások Pl...

8-9 éve only asus deszkák, 1 VGA m se csinált még ilyet!

Nem engedhetik meg maguknak az ilyet :(

:R

[ Szerkesztve ]

(#33221) WesTM válasza FeRRaR1 (#33220) üzenetére


WesTM
senior tag

Nem azért írtam,csak gyanus hogy már többe felhasználónál előfordult. Nekem is asus lapom van (félek is mint a tűztől),de sajnos nekem is vannak már rossz tapasztalataim. :(
CSAk katt mester figylemét szerettem volna felhívni,hogy lehet megvan a hiba.

Forza FERRARI :R :R :R

(#33222) ollie válasza WesTM (#33219) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak nem a lap az oka. Szerintem inkább a táppal lehetnek gondok.

***

(#33223) laca000


laca000
őstag

Sziasztok!
Nem mentem szervízbe,megoldottam a problémát!Gyanítottam a procihűtőt,lecseréltem és az is volt a ludas-az EVEREST ULTIMATE meg egy rakás szerencsétlenség mert nem láttam benne túlhevülést-minden megy frankón!Nincs fagyás.Egy biztos,ennyi szívás után beruházok egy űberbrutál-heavy metal coolerrre az biztos!
Socket 939-re tudtok ajánlani valamit?

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#33224) laca000 válasza WesTM (#33221) üzenetére


laca000
őstag

Kizárt,hogy egy alaplap "gyilkolássza a videókártyákat"!Ha pedig igen,akkor is csak a foglalattal lehet baj,de nem minden ASUS rossz!Nem?
8 éve csak ASUS mainboard-okat használok és eddig tökéletesen fütyült mindegyik!

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#33225) FeRRaR1 válasza laca000 (#33223) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Asus Silent Knight a neve, csendes nagyon, és a zalman 9700 CU t is le veri.... ill a többi 120 ast is..... pedig 92 es ventui van benne, nálam is, nagy fesz emelés, + 1 Ghz magonként, régebbi 65 nm es C2D n és gond nélkül tartja 66 fok alatt, prime alatt is! (nyári melegben)

:R

Sztem is inkább a Táp nyirbálhatja a VGA t, de én is only asus vok mondom már 8-9 éve...

Vagy a sok bios csere, és tuning kattnál, v a chilla :))

(#33226) katt777 válasza ollie (#33222) üzenetére


katt777
félisten

Nehogy már az 550W-os Ct tápom legyen az oka, amely már a K9AP-ban is vitt 2db 3870-et gond nélkül, vazze!
2 db 4870-esnél már lehet táp, ha valami gagyira kötötték, de aki elég hülye 4870CF-t építeni, az nem olyan hülye, hogy szar táppal tegye. Talán... :F
Azért megkérdezem a lapom topicjában, de az AMD-től (ATI) is kitelhet ilyen szemétség, ahogy secperc elavultatták az 580X chipsetet is 1-ik Catalyst verzióról a másikra.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#33227) katt777 válasza FeRRaR1 (#33225) üzenetére


katt777
félisten

Beszélsz hüléket, te... :(( Rég alapon ment már a karim, anno is csak tesztekig volt tuning, és egy bios-cserétől sem lesz semmi baja, már ha hasonló (pl. ref) bios-t teszel rá. A Chilla alatt meg főleg nem főhetett meg.

Ha CPU hűtő, akkor Xigmatek Achilles, aztán a réz Ninja is bekaphatja, hóóó! :P
Zalmant a HTX2 is leveri, az nem nagy száj. :DDD Ráadásul hangos is.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#33228) FeRRaR1 válasza katt777 (#33227) üzenetére


FeRRaR1
őstag

sokallom az árát, és jobban tetszik az olyan hőcsöves felépítés, ami az elve alapján épül fel logikusan.....

1 ik végéből a másikba a meleget....

Asus Silent Knight is le verte a ninját....

de nem rossz az se amit te ajánlottál természetesen

:R

(#33229) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

[link]

:)) :C :)) :C :))

[link]

:K :C :Y :K :C :Y :K

Coolermaster Hyper Z 600 ennyiből le veri a Xigmatech et is, mind hangba, mind hűtésbe, de én a 10 E alatti Silent knightot ajánlom továbbra is, a legjobbak között van :K

:R

(#33230) Sdi válasza FeRRaR1 (#33229) üzenetére


Sdi
addikt

A Z 600 az Achillest hőmérsékletben leveri, de hangban nem. Az S1283-nál pedig hangban jobb, de teljesítményben nem. Ráadásul az S1283 árban is jobb / igaz csak kicsivel /.

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#33231) - = Zk = - válasza FeRRaR1 (#33225) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az én 3,2es Athlonomat a CNPS 9700-as hűtőm 30fokon tartja.....terhelés mellett 35-40! :U

nem szidni a zalmant,mert berugunk...de nagyon ;]

a két linkedre reagálnék:mindkettőnek idelye volt már bekövetkeznie...! :K

:R:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33232) FeRRaR1 válasza - = Zk = - (#33231) üzenetére


FeRRaR1
őstag

eszem ágába sincsen szidni a zalmant!

Nagyon jó és minőségi termékeik vannak, de ha van ami kicsit is jobban hűt.... :)

Nekem is zalmanom volt az előző CPU hűtőm, asszem

CNPS7000B Cu

és ezzel meg kezdődött a léghűtéseknél a lamellásodás :DDD

Na de ez már történelem :))

:R

(#33233) WesTM válasza laca000 (#33224) üzenetére


WesTM
senior tag

Nem feltétlen rosszak az asusok,én is kattnak köszönhetően mertem megvenni a haveromnak a p5q-t,sőt akaratomon kívül nekem is asus lapom van,bár voltak már a márkával problémáim nekem is,és a haveromnak is kb. 1 hónapja szállt ez az asus lapja. Attől függetlenül még NAGYON JÓ lapokat gyártanak,csak a megbízhatóság lehet nem topp mostanság. :)

Csak nekem ez lett a gyanus hogy 2 emberkénél is ugyanúgy halt meg a kártya,hasonló,vadiúj alaplapban. A másik fórumban is talán ha 3 napja meg van a srácnak a lap.

(#33234) FeRRaR1 válasza WesTM (#33233) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Hááát, ha zsír új gép akkor sok minden lehet ám, haver is akkor jött rá h táp, mikor már mindent ki cserélt :))

meg ölte a winyókat, VGA ramokat, alaplapokat, memóriálat...

nem mentek tönkre, csak a winyó 5-10 percenként le állt, össze vissza fagyott, pixelesedett....

Mercury PoooWaaa :DDD

Azóta 1 Chieftech figyel nála is, bár én erősen gondolkozom 1 szünetmentesen, a túlfeszvédő helyett csak nincs nagyon kedvem :( $$$

(#33235) WesTM válasza FeRRaR1 (#33234) üzenetére


WesTM
senior tag

Nekem a régi PPPC (PÍÍÍT POWER PC)-ben 7 évig szolgált mercury táp,ami most öcsém gépét hajtja,hiba nélkül!!!!! Igaz nálam egy szénné húzott 1.7 es cerka volt,öcsémnél 2.be szól ugyanez. De volt olyan perverzió hogy a geforce 88 ultrát is vitte 2 hétig. ;]

(#33236) FeRRaR1 válasza WesTM (#33235) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Az 3 éves aritákból, havernak is 100 ból 10-11 még vissza olvasható volt

:))

De a lényeget sztem te is érted, nem mindig kifizetődő az olcsóság :K

:R

(#33237) WesTM válasza FeRRaR1 (#33236) üzenetére


WesTM
senior tag

Így van. Tudod nem hülye vagyok én,csak kommunista :DD Mondjuk ez erős volt. ;]

Én nekem viszont ha valaki szidni meri az asrockot azzal megetetek egy asus-t :D
Bár asus lapok,de megfordult a kezem alatt néhány,hiba nélkül.

Offolást abbahagyom mert pucán leszek billentve.

FORZA FERRARI :C

(#33238) FeRRaR1 válasza WesTM (#33237) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Látom te is találkoztál ResidentEvillel :))

Hogy az mekkora gyökér lol :DDD

[link]

mindenki nézze meg akinek fent van a Physx Driver, h hogy megy atin, van ilyen Tech demoja.... Játékok jó része fel teszi..... :))

:R

(#33239) WesTM válasza FeRRaR1 (#33238) üzenetére


WesTM
senior tag

Sikerült összefutni....

Várom már hogy kiadják a spec. hd-kre kreált physix drivert,csak valami olyat olvastam hogy még tesztelik más hd karikon hogy stabil legyen,és utána elérhetővé teszik.

(#33240) FeRRaR1 válasza WesTM (#33239) üzenetére


FeRRaR1
őstag

JaJa, de ott a Havock, addig is, meg most Vantage miatt? :DDD

addig is kis infó

[link]

:R

(#33241) katt777 válasza WesTM (#33235) üzenetére


katt777
félisten

Az a baj ezekkel az elvisi tápokkal (elviszi, érted :Y ), hogy miközben működik vele a VGA, szépen szétqrja a nem megfelelő tápellátás miatt.

FeRRaR1: Akkor az a sok-sok 38xx tulaj, aki itt hirdette fennen, hogy az ATI-t támogatja a VGA-vásárlással, segítendő a céget a kliábalásban, most húzzon gyorsan nV karikat venni, legalább SLI-ben! :P :D

nV Physics-ben az a jó, hogy 8.08-as AGEI driver kell hozzá, ami sehol sincs! :F nV oldalán még 8.04 van, és nekem is csak 8.06... :U

zk: Az nem szidás, ha valamiről bizonyíthatóan megállapítható a minősége. Ilyesmi miatt szoktak beszólni nekem, ha lehúzok egy vacak játékot, és ezért csak megalapozottan nyilvánítok véleményt. Legalábbis igyexem. :R

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#33242) FeRRaR1 válasza katt777 (#33241) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Az aztán megalapozott vélemény h nics FPS nézet 0 pont, van 8 pont :))

Ez amiket mondtál 50% ban igaz rád, és ezt nem kötekedésből mondom :K

Csak Atit vegyen mindenki :))

:R

(#33243) katt777 válasza FeRRaR1 (#33242) üzenetére


katt777
félisten

Nono, semminek nem adtam pusztán azért 0 pontot, mert nincs belső nézete! (Viszont adtam belső nézetes játéknak is 0-t. :DDD ) Autós játéknál az még mindig lehet akár 1-es is. :P Stratégiánál meg főleg nem számít, ugyebár. :DDD
Mellesleg a véleményem részemről, és az én szempontjaim alapján (amelyek között egy belső nézetet igénylő játéknál legalább -5 pont e belső nézet hiánya, amit ritka esetben tud valami feljebb húzni), mindig teljesen megalapozott. Másnak meg a saját véleménye lehet szintúgy megalapozott (szerinte), de engem az én véleményem érdekel, mert egyrészt rohadt önző lehetek :P , másrészt meg attól, hogy valakinek, más szempontok alapján, tetszik egy szerintem vacak játék, az számomra még nem lesz szórakoztató, még ha megfeszülök sem. :R
De kukkants át a blogomba a játékokról írt bejegyzéshez, oda gyűlt pár igényes gamer. Némely esetben egyáltalán nem egyezik a véleményünk, ugyanakkor mindannyian be tudjuk bizonyítani, hogy saját magunknak mitől jó vagy rossz egy játék. Viszont nagyjából közös, hogy az igényeinket illetően maximalisták vagyunk, ami megkülönböztet minket az igénytelen, agymosott konzolidiótáktól. Ezt magára ne vegye senki, azokra célzok, akik ész nélkül warezolnak minden szemetet, végignyomják god módban, aztán nagy hangon harsogják a beléjük itatódott reklámszövegeket, milyen ász a szar. :((

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#33244) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

FeRRaR1,WesTM:demarhajól elbeszélgettek kettesben :C

nagyon tetszenek a 4870 X2 eredményei...... :K sajnos nemsikerült monitort vennem,de remélhetőleg ha az Úr kegyeslesz hozzám,akk jövőhónapban....

"Csak Atit vegyen mindenki " ...Megyünk!Veszünk! ;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33245) mert_csokis


mert_csokis
senior tag

Sziasztok!

Akadt egy kis gondom. Egy HD3870 X2-ről van szó. Akármelyik driver csomagot pakolom fel hozzá,nem hajlandó a szerencsétlent X2-nek látni. Így gyakorlatilag norma 3870-esként üzemel
A CCC vagy eddig bármelyik monitorozó progi is csak 512 mega vram-ot érzékel,nem 2x512-őt
Teszteltem GRID alatt is,de a régi 8800GT-mhez képest siralmas fps-eket produkált.
Eddig alaplap gebaszra gondolok,mert minden egyes win indításnál újra kirak egy pci device-ra vonatkozó szart,amit persze sehonnan sem tud telepíteni
Szal remélem csak deszka inkompatibilitás lesz. Úgyis terveztem cserét. Más ötletem nincs
Kíváncsi vagyok ti mire gondoltok...

Air Jordan 1 Low G (DD9315-101) 42-es méretben eladó

(#33246) katt777 válasza - = Zk = - (#33244) üzenetére


katt777
félisten

Aztán mivel akarod kihajtani? :F Mert ha az a 4870 meglátja, mibe készülsz beletenni, kiugrik a kezedből, aztán sírva és kapálózva fog rohanni Kanadáig! :P Persze ez is a kihajtás egy formája... ;]

mert_csokis: Nagyobb a valószínűsége, hogy nem jól telepítetted a drivert, ill. a procid jobban kihajt egy 8800GT-t, mint egy 3870X2-t, szóval a teljesítménycsökkenés nem véletlen.
Először nézd meg, hogy a CrossFire opció egyáltalán aktív, és be van-e kapcsolva, aztán az AI-t kapcsold ki. Ha ez rendben van, és mégsem jó, pucolj le minden ATI cuccot, és telepítsd újra a drivereket. Amúgy a legtöbb tesztprogi nem képes normálisan érzékelni a multigpu-t.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#33247) - = Zk = - válasza katt777 (#33246) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a legalapabb amd procival fogom kihajtani...decsak h téged bosszantsalak ;] :P

valamint megjegyezném h,nem irtam oda h amd-vel akarom kihajtani...vagy de?odairtam a HSZembe? ;)

"nagyon tetszenek a 4870 X2 eredményei......" nameg ha szted ez egyértelműen azt jelenti,hogy vásárolni fogok ilyen kártyát...akkor érdekes nézeteid vannak! :F

mert_csokis:igazat adok kattnak....!de nekem eddig semmi gondom nemvolt a multigpuval...!ennyi!

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33248) katt777 válasza - = Zk = - (#33247) üzenetére


katt777
félisten

Mivel nem írtál semmit, megnéztem az adatlapodat. De én nem bosszankodnék rajta, inkább nevetnék. :P :R

Ki mondta, hogy szerintem azt fogsz venni (főleg egyértelműen)? (Már ha Te akarsz belekötni a szövegértelmezésbe. :P Velem szemben, ember! :Y :C ) Én csak kérdeztem, hogy mivel hajtanád ki, és utána is csak feltételes módban szóltam a lehetőségről. :U Másrészt a fentiekhez aztán semmi köze bármiféle "nézet"-nek. ;)

mert_csokis: Gondom nekem sem volt multiGPU-val, egyszerűen csak nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#33249) - = Zk = - válasza katt777 (#33248) üzenetére


- = Zk = -
félisten

;]
"Mivel nem írtál semmit, megnéztem az adatlapodat."..mikövetkezik ebből?...tisztába vok vele,hogy ez a rendszer azt a VGA-t már nem hajtaná ki az adatlapomban szereplő processzorral!!ezért nem irtam oda h vásárlás lesz ;) és ujfent ismételném önmagam:nem jeleztem sehol,hogy nem cserélek platformot ;) deha cserélet,teleszel az első,aki megtuddja :R sztem előbb fogod tudni,mint én.... :))

dehamár itt tartunk,katt...érdekelne a véleményed az új Phenomokrol....!a deneb magosdokról...! :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33250) katt777 válasza - = Zk = - (#33249) üzenetére


katt777
félisten

Az én válaszom logikus volt, és nekem ugyan nem tudod bebeszélni, hogy más írtam, mint amit (azaz sehol nem véleményeztem azt sem, hogy platformot váltasz, bármekkora is rá az esély.).
Az új Phenomokról az a véleményem, hogy AMD procik. No meg, hogy még mindig nem kell semmire 4 magos, amelyből a 3. magot simán pótolja egy Intel és némi tuning, erős tuning meg még többet.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.