Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3413) Oliver1982


Oliver1982
csendes tag

Sziasztok!

Eleg fura gondom van, es sehol nem talaltam megoldast :S

Config:

MB: Asus P8P67 Pro Rev 3.1
Cpu: i5 2500K
GPU: GTX580 Matrix
Mem: 16GB Ram
OS: Win 8.1 Pro

Kb 2 napja miutan lekapcsolom a gepet minden kikapcsol kiveve a ventillatorok (GPU,CASE,CPU) egyedul a tap ventije all meg. Reseteltem a BIOS-t de semmi, update is megvolt, semmi... Ezutan teljesen szetszedtem a gepet, mikor a tapra csak a ventiket rakom alaplapot nem akkor ha aramot adok a tapnak, nem mennek a ventik, de ahogy radugom az alaplapot is, egybol elindul minden. VGA venti, CPU huto, haz ventik, minden, kiveve a tapban levo. A gep mukodik rendesen, nincs teljesitmeny ingadozas vagy akarmi, egyszeruen csak nem kapcsol le. En a tapot kizarnam, mert akkor a ventik is mennenek alaplap nelkul is. Sok forumon irtak, hogy Asus "glitch" sok alaplapnal, es a CMOS reset segit, de en esetemben nem. Masik amit talatam amit az asus oldal is ir:

http://www.asus.com/support/FAQ/1005498/

Az a IEEE 1394 controller power managmentbe be kellene allitani, hogy a computer kikapcsolhatja. Ezzel csak az a baj, hogy win8.1-ben nincs power managment ful, ennel a controllernel.
Legyszi segitsetek, ha valaki tudna valamiben,mert mar nagyon idegesit a dolog. :W :W :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.