Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- GoodSpeed: A RAM-válság és annak lehetséges hatásai
- GoodSpeed: Márkaváltás sok-sok év után
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Szólánc.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#68216320
törölt tag
Nekem i7 verzió van, át kellett pasztáznom, mert hamar throttling lett a vége. Átpasztázva már tűrhető, de igazán kidobhatták volna belőle a dvd-t és a helyére is mehetett volna egy venti+borda. i5 esetén gondolom más a helyzet.
A VGA (960m) egy asztali gtx750ti szintjét hozza kb. Nekem konkrétan elég volt, egész kellemes.
Arra még érdemes felkészülni, hogy a kijelző fekete alapon nézve magas háttérvilágítással foltos. Sajnos amikor vettem többet megnéztem és mind ilyen volt. A netet bogarászva is ezt tapasztaltam, szóval filmezésre nem túl jó, de játék/netezés esetében egyáltalán nem látszik. Amúgy viszont nagyon szép képe van. Nekem win alatt picit kalibrálni kellett a gamma értéket, de ezután kitűnő lett.
Mivel a burkolata lágy műanyag a billentyűzet erősebb lenyomásakor az egész felső burkolat behajlik picit. Nem vészesen, de valakit zavar. A billentyűzet csere esetén az egész felső résszel együtt cserélhető csak, mert csavar helyett a műanyag tiplik vége van ráolvasztva a keyboard felfogató részére, szétszedni csak roncsolással lehet. A billentyűzet amúgy egész kellemes nyomásponttal rendelkezik.
Tapipad nekem nagyon bejön, érzékeny és pontos.
Venti i7 esetén átlagosnak mondható hangerő szempontjából.
A hangja a saját hangszoróján egész kellemes a lehetőségeket tekintve, erősítőn szintén rendben van.
-
steelsec
aktív tag
Ahogy nézem a teszteket, a 1050 es verzióról, az éppen megtartja a proci erejét, gyorsan nem találtam pont erről tesztet, de ez a 960m es verziót akarja jelenteni igaz?
I5 tel még talán jó lehet de i7 az már lehet hogy sok lenne a 15 ös méretnek a 950m mellett, persze az is kérdés hogy mire kell, meg lehet hogy értelmes pasztával kevésbé melegszik, de ezek az 1 ventis megoldások ebben a kategóriában kicsit nevetségesek

Új hozzászólás Aktív témák
- Windows 11
- A Microsoft bedurvult, így a jövőben keményen odacsapnak a veszélyes drivereknek
- Okos Otthon / Smart Home
- BestBuy topik
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Azonnali fáradt gőzös kérdések órája
- PlayStation 5
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Milyen autót vegyek?
- További aktív témák...
- BLACK WEEK! Lenovo Thinkpad P15 Gen1, i7-10875H, 32GB/512GB, FHD/IPS, RTX3000 (6GB), garancia!
- IRÁNY A KARIFA! Lenovo Thinkpad P15 Gen2, i7-11850H, 32GB/512GB, FHD/IPS, RTX3000 (6GB), garancia!
- Lenovo Ideapad 3 : I3 10110U / 4GB / 256 GB SSD / Win 11
- Dell Latitude 7480, 14" FHD Érintő kijelző, I5-6300U CPU, 8GB DDR4, 256GB SSD, W11, Magyar bill, Szá
- Bomba ár! Toshiba Portege R930 - i5-3GEN I 4GB I 320GB I DVDRW I 13,3" HD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- Samsung Galaxy S24+ / GyáriFüggyetlen / 12/256GB / 12Hó Garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4077, 100% Akkumulátor
- Asus laptop E1504F Ryzen 3
- Lenovo ThinkPad L16 Gen 1 - 16" WUXGA IPS - Ultra 5 135U - 16GB - 512GB - Win11 - 2,5 év gari
- Nokia 8 Sirocco / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi

Pyttawrx
