Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) TESCO-Zsömle válasza scyllarus (#2750) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én voltam olyan hülye, hogy követtem az utasításokat és előtte letöröltem a korábbi telepítést. Az új installer meg nem kérdezi, hogy hova akarom telepíteni, egyszerűen beteszi magát App Data/Local-ba, a játékot meg feltolja a vinyóra, amin aktuálisan a legtöbb szabad helyet találja...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2752) Micsurin válasza TESCO-Zsömle (#2749) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nekem sem jelezte :N

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2753) lofagi válasza weres78 (#2748) üzenetére


lofagi
addikt

Én azt tudnám javasolni neked,h ha eddig kibírtad akkor még várd meg a holnapot. Most nagy újításokat jönnek és szerintem még lesz kulcs osztogatás, érdemes körbenézni holnap-holnapután.

Ha esetleg mégsem akkor én úgy csinálnám a helyedben,h megvenném a legkisebb csomagot,mert az jelenleg mindenre feljogosít amire a nagy is. Amennyiben megtetszik a játék akkor pedig tudod upgradelni a csomagodat nagyobbra a különbség kifizetésével.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2754) weres78 válasza lofagi (#2753) üzenetére


weres78
senior tag

Ez a kulcsosztogatás hogyan működik?

(#2755) scyllarus válasza weres78 (#2754) üzenetére


scyllarus
veterán

Figyeld a fórumokat, én pl. innen csíptem el kettőt is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2756) Angel1981 válasza weres78 (#2748) üzenetére


Angel1981
veterán

Szerintem elsőre vedd az alap csomagot, a teszt során leszűröd a következtetéseket, aztán eldöntöd, hogy upgradeled-e? (Én így teszek).

Az open béta indulásáig ezek elérhetőek lesznek, úgyhogy van idő gondolkodni. ;)

(#2757) lofagi


lofagi
addikt

EA5 információk!

Azért vannak itt jóságok! :D

Leopard 2AV now has smoke grenade launcher available - azért ezt már túlzásnak tartom viszont, így is elég op

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2758) lofagi


lofagi
addikt

Servers ON! :]

S újabb 325MB patch :D

hoppá, eddig nem tudom,hogy volt-e infó róla, de úgy látom,hogy lesznek lvl9-10es tankok is! :D zsír

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2759) lofagi


lofagi
addikt

Sajnos amire a legjobban vártam a BASE menüpont egyelőre nem elérhető. Viszont nagyon baba újításokkal van tele a játék! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2760) Telda válasza lofagi (#2757) üzenetére


Telda
addikt

Hát sajnos a Base nem került be EA5-be :(.

6 másodperc :D

[ Szerkesztve ]

(#2761) weres78 válasza Angel1981 (#2756) üzenetére


weres78
senior tag

Köszönöm szépen!
Ha esetleg látnátok valahol kódot, esetleg van nem használt accja valakinek, dobjatok már egy privátot...
Előre is köszönöm...

(#2762) lofagi válasza Telda (#2760) üzenetére


lofagi
addikt

Attól félek amúgy,hogy ha most nem tették bele a BASE-t és nem kerül bele a napokban, akkor bizony ebből lesz egy EA6 is. Még távolabb lesz az OB.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2763) Telda válasza lofagi (#2762) üzenetére


Telda
addikt

Valami nagyon el lett cseszve.
Most nagyon rosszul megy a játék, majdnem hogy szaggat bármit is állítok, pedig ez nem volt ilyen.
Illetve a hangokkal is csináltak valamit, mert olyan hangos zörejek jönnek a tankból, azt hittem kint dörömböl valaki.

(#2764) lofagi


lofagi
addikt

Amúgy a játékkal még egy komoly bajom van, mégpedig a célzási rendszer, amennyiben az ellenfél tankja akire célzol nem színeződik be (nem tudom,hogy hogy fogalmazzam :D ), abban az esetben hiába is van a célkereszt teljesen rajta, nem találja el. Ez azért nagyon nem jó, különösen megfigyelhető ez akkor amikor olyan tereptárgy van a két tank között amin simán keresztül lehet látni, ám mégis mintha egy láthatatlan fal lenne ott.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2766) TESCO-Zsömle válasza #40993792 (#2765) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor ti nem követtétek az oldal ajánlását, miszerint:

Attention: Due to the nature of the changes made in the client file structure, we do recommend the players to remove the old client version completely and to perform a clean installation in order to ensure smooth game performance.

Én letöröltem mindent, az új meg nem kérdez semmit, csak szépen telepít mindent ahova ő akar...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2767) ughhh


ughhh
senior tag

Ajándék tier 3 MBT Object 155 minden tesztelő játékosnak.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2768) mikron


mikron
tag

Mi a fenét csináltak a játékkal, olyan ocsmány lett a grafika mint a fene, kockás nagyon sok helyen, az lehet , hogy stabil 60 fps megvan de borzalmasan néz ki. :((( Nem beszélve a tankokból kijövő zajok ezt eddig soha nem tapasztaltam.

(#2769) Vitiris válasza mikron (#2768) üzenetére


Vitiris
aktív tag

nézd meg a beállításokat, egy csomó új opció van! Lehet hogy a grafikánál bekapcsolodott nállad a dynamic 3d render stb...

(#2770) lofagi


lofagi
addikt

Nem tudom ti, hogy vagytok vele,de én azt mondom,h a játék nagyon jó irányba halad. Maga a játék élménye nagyon jó, a sok tank közül megtalálhatod a hozzád passzolót ( jó ez volt a többiben is :D ). Ha esetleg már beleuntál az agyatlan csapattársakba, akkor ott a PVE. Ha pedig még abba is akkor még mindig ott lesz a bázissal való mókolás, reményeim szerint.

Pont annyit vesznek el innen-onnan a fiúk amennyi elég,h fent tartsa a játékos érdeklődését. Brilliáns!

Amúgy a TALK-on azt olvastam,h lehet,h lesz nyílt hétvége amikor is bárki kipróbálhatja a játékot, valamint a T10es Armata tankot is.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2771) #63761920


#63761920
törölt tag

Sziasztok!
Nem olvastam vissza, teszt üzembe megy még?
Mert addig nem akartam letölteni ameddig teszt üzembe megy.

(#2772) lofagi válasza #63761920 (#2771) üzenetére


lofagi
addikt

Ha úgy érted,h nem Open Beta még akkor igen,még teszt üzembe megy. S csak pletyka szinten megy,h október az OB kezdete.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2774) scyllarus válasza lofagi (#2770) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is maximálisan elégedett vagyok. Tegnap full médiumon is 60-65 fps-em volt, (eddig low-lowest beállításokkal mentem, mondjuk lowest nincs is már) nem állítgattam, mert játszani akartam már végre :)
Nekem úgy tűnik, a hard PVE könnyebb lett, a PVP sem olyan egyoldalú, mint volt.
Az ajándék tankban meg reménykedtem, a T-54-et szerettem, jobb motorral jó kis gép lesz az.
AZt az akciót hozzánk is behozhatnák, láttátok, hogy ajándék goldot is adnak ott napi 10 csatáért? :Y

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2775) jano_77 válasza lofagi (#2764) üzenetére


jano_77
nagyúr

Pont ezt írtam le vmelyik nap, hogy az olaj fúrós tornyoknál - nem tudom mi a pálya neve - rácsos szerkezet van, simán át lehet rajta látni és át is lehetne lőni, ennek ellenére, ha megpróbálod meglőni az enemyt, akkor a rácsos szerkezet leomlik, de az enemy-ig el sem jut a lövedék! Nem értem miért van ez vagy mikor egy lerombolható kerítés mögött látod a tankot, rálősz és a kerítés elnyeli a lövést, nem sebződik, el sem találja az ellenséges tankot! HOGY? Ez akkora marhaság, hogy ordít.....szerintem.

(#2767) ughhh: ez vajon csak az EA idejére ajándék vagy véglegesen? :F szerk...közben lofagi linkjéből látom, hogy marad véglegesen. Ez remek hír. :K Illetve jól látom, hogy goldot is lehet kapni a hétvégén?

Még nem tudtam letölteni és megnézni: milyen újdonságok lettek berakva? (Pl beállításokon belül)
Zsolt_72: Te ha jól tudom közel vagy a "tűzhöz", jók az információid, értesüléseid. Esetleg arról tudsz vmit, hogy a magyar nyelv várható-e és ha igen, akkor mikorra?!? Esetleg a hivatalos fórumon feltehetnétek kérdésnek. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2776) scyllarus válasza jano_77 (#2775) üzenetére


scyllarus
veterán

Az a hír az orosz szerver akciójáról szól. itt is lehet ilyen majd a jövőben, de még nem most, tehát itt nincs ingyen gold.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2777) #63761920 válasza lofagi (#2772) üzenetére


#63761920
törölt tag

Köszönöm!

(#2778) Angel1981 válasza lofagi (#2770) üzenetére


Angel1981
veterán

"Nem tudom ti, hogy vagytok vele,de én azt mondom,h a játék nagyon jó irányba halad."
Csatlakozom!

Egy dolog van, amit szerintem nem kellett volna, mégpedig kitolni a tiereket T10-ig.
A második világháború után sokkal letisztultabb lett a harckocsidoktrína, mind a hadsereg, mind a tervezők nagyon nagyon sokat tanultak a második világháborúból, ebből adódóan már egy félig meddig kitaposott ösvényen folytatták a munkát.
Mi következik ebből? Hogy 1950-től máig összesen nem volt annyi tömeg gyártott tank, de még prototípus sem, mint 1930-1950-ig.
Nézzétek meg a két T10-ig kihúzott ágat - T6-tól gyakorlatilag "ugyanazzal" játszunk, csak több a HP-ja.
(Kivéve Armata.)

Szerintem meg kellett volna hagyni T8-ig az ágakat, csak az adott tierben több legyen a kivitelezhető fejlesztés.
Félek, gondban lesznek, hogy az összes fő ágat T10-ig megtöltsék tankokkal!
(Vagy maradni a fog a "klónozás", amit a mostani 2 T10-ig kihúzott ágban láthatunk.)

[ Szerkesztve ]

(#2780) jano_77 válasza #40993792 (#2779) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez nagy szomorúsággal tölt el, mert az angolom sajnos nagyon-nagyon gyenge és ennek köszönhetően a pve küldetésekben baromira bajban vagyok. Lövésem nincs, mit is kellene csinalni. :U
Lehet emiatt fogok keveset játszani majd vele.
Amúgy van már vki akinek fent van az update és ment is vele ma? Tényleg megkapta a T55 tankot ajcsiba?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2782) octopus666


octopus666
tag

Valamit változtattak a játékon ???, belépek és totál kifagy a gépem tőle. :(( Semmit nem tudok még beállítani sem.

(#2783) lofagi


lofagi
addikt

Ezt tudja valaki,hogy mi lehet? Ha ráhúzom az egeret nem ír ki semmi infót erről.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2784) TESCO-Zsömle válasza lofagi (#2783) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szerintem parancsnok lesz.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2785) Micsurin válasza Angel1981 (#2778) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ez nem teljesen igaz , egy M1 egy M1A1 , és egy M1A2 nem LEHET egy tierben , mert az A2 nem kicsit lenne OP , ez a T90-re is igaz , a fejlesztettekre meg pláne :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2787) scyllarus válasza jano_77 (#2780) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem T-55 hanem Obj. 155 (T-55 hull T-54B toronnyal) és "csak" az EA lezárulta után kapjuk meg (az én olvasatomban ez OB kezdete)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2790) scyllarus válasza #40993792 (#2789) üzenetére


scyllarus
veterán

Biztos, hogy később, le van írva, hogy az EA után adják.
Csak az a tipp benne, hogy OB-re megkapjuk már. Azért gondolom, mert OB után nem lehet wipe, hiszen a Founder's Packok akkor mennének a levesbe, azt meg nyilván nem csinálhatják meg. Akkor meg már ideadhatják az Objektet is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2792) Angel1981 válasza Micsurin (#2785) üzenetére


Angel1981
veterán

Csakhogy mind az M1-ből lettek kifejlesztve - mint ahogy még a T90-is a T72-ből.
Ha ezt egyetlen tankon keresztül kéne grindelés formájában kivitelezni, akkor sem állnánk távolabb a valóságtól.
Más kérdés, hogy akkor a stock és a top között még nagyobb lenne a szakadék, mint a WoT-ban.

Zsolt_72: apropó T-54! Másnak nem furcsa, hogy itt 9 fokos a gun depje - orosz tankokra nagyon nem jellemző módon? :)

[ Szerkesztve ]

(#2794) scyllarus


scyllarus
veterán

Az az érzés, amikor megy az ember egy hard PVE-t, és a QF-40-nel szembejön a T-90 :O

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2795) villamos válasza scyllarus (#2794) üzenetére


villamos
őstag

Honnan van neked ilyened? :DDD

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#2796) lofagi


lofagi
addikt

S végre meg van a kicsiket! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2797) sp3cnaz


sp3cnaz
csendes tag

Ez a pálya valami hihetetlen szép :K nézelődik az ember csata helyett. :D

(#2798) lofagi


lofagi
addikt

Sajnos és nem sajnos, de ma megtapasztaltam,hogy van crash report a játékban, ha éppen összeomlik. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2800) scyllarus válasza villamos (#2795) üzenetére


scyllarus
veterán

Kicsit késő volt már, OF-40 természetesen :U

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.