Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15651) ughhh válasza SpazzMaticus (#15649) üzenetére


ughhh
senior tag

Itt a vég!
Ma pve (su-152 orgona skin) 4 játékost tudott az mm berakni a banshe pályára, az egyik megsértődött az elején, a rakétázást elbaszkurálta.
Hárman végigtoltuk.(természetesen kék csillag, halálfej stb... megkaptam :DDD )
Redittre tolok egy bejegyzést, hogy fizessenek az obsidiánnak tegye rendbe a játékot mint alfa béta állapotban volt.
Ez egy qrva jó játék lehetne, de mindig bevotkázva fejlesztenek mint én amikor játszom :))

(#15652) Delta91 válasza ughhh (#15651) üzenetére


Delta91
kezdő

Sajnos az Obsidian már rég kilépett a fejlesztésből, és azóta van probléma konkrétan. Csak még ott a logo nekik az oldalon, mivel ők kezdték el nagyjából. A My.com/My.Games a ludas itt, ezért tart ott a játék ahol....

(#15653) the_mad


the_mad
aktív tag

A contract mission ládák kimondottan jól szórják a cuccokat. Elsőnek kaptam Challenger 1 Falcon-t, szombaton meglett a 2. láda is. 30 nap prémiumot adott és a T72B3-at. Több mint korrekt az elég könnyű küldetésekért.

[ Szerkesztve ]

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#15654) ughhh


ughhh
senior tag

beírok, nehogy töröljék a topikot :D

(#15655) scyllarus válasza ughhh (#15654) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem törölnek topikot, akkor sem, ha évekig nem ír bele senki. 😁

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#15656) SpazzMaticus


SpazzMaticus
tag

Nincs mit írni. :)
Csinálja valaki ezt a "storyline campaign-t" ?
Én regisztráltam, de alig mentem pár kört azóta... :D Állítólag valami 80-meccset kell lejátszanod hogy teljesítsd a prológust.
Mondjuk bírom hogy totál semmilyen módon nem követhető hogy hol is tartasz benne...

Ezt meg elég érdekesnek találtam amikor átolvastam a feltételeket :
"And last but not least, this event is currently only available for aw.my.games and Steam accounts. Accounts registered via the armata.my.games game center (colloquially known as “Russian accounts”) are not eligible to enter this event. This is not the final decision; if there is enough interest to enter the event, it may become available on the armata.my.games portal as well."...

Na most vagy már a saját ruszki otthoni közösségük is ennyire érdektelen a játékkal szemben, vagy a mostanában feltünően inaktív "nyugati" játékosokat próbálják ezzel kicsit "megmozgati" a "ru playerek" nélkül, ezek jutottak erről eszembe, mindenesetre szerintem érdekes hogy pont a legnagyobb számú "russian account"-ok indulása volt esetleges, és feltételekhez kötve...

Akkor beszélhetünk erről, más úgysem történik, meg nem is fog, a "svéd" kampányt én pl. egy az egyben passzolni fogom mert nincs is 3k-aranyam, természetesen venni sem fogok, meg a hideg is kiráz az újabb grindtől...

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#15657) the_mad


the_mad
aktív tag

Gyááá :Y

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#15658) Delta91 válasza the_mad (#15657) üzenetére


Delta91
kezdő

Az igen! Grat! 8 euróért ajándék szerintem. :)

(#15659) the_mad válasza Delta91 (#15658) üzenetére


the_mad
aktív tag

Főleg ahhoz képest, hogy soha semmit nem pörgettem ezekből a ládákból csak az 5 platina ládikó és 1000 arany + smiley kombókat.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#15660) ughhh válasza the_mad (#15657) üzenetére


ughhh
senior tag

GRAT!
Nálam is csak 1000 arany + smiley kombókat ad, egyszer nyitottam Leclerc T40 et.

(#15661) the_mad válasza ughhh (#15660) üzenetére


the_mad
aktív tag

Valamikor egy laza esti lövölde? :D

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#15662) ughhh válasza the_mad (#15661) üzenetére


ughhh
senior tag

Minden este benézek discordra de pihi van a klánban, jó idő, kertészkedés, medence stb...
Télen nagyobb a részvétel és ez így helyes, persze mehet a buli írj rám itt és 20 óra után jelen vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#15663) Delta91 válasza the_mad (#15659) üzenetére


Delta91
kezdő

Szintén, 1000 arany + smiley egyfolytában.... :DD

(#15664) the_mad


the_mad
aktív tag

:C

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#15665) ughhh válasza the_mad (#15664) üzenetére


ughhh
senior tag


the_mad
aktív tag
Főleg ahhoz képest, hogy soha semmit nem pörgettem ezekből a ládákból csak az 5 platina ládikó és 1000 arany + smiley kombókat.
“God made men, but Sam Colt made them equal.”

GRAT, megtört a jég :DD

(#15666) scyllarus


scyllarus
veterán

30 nap prémet nyitottam most a platinából. Megnéztem, 693 nap prémem van a raktárban...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#15667) DVlad


DVlad
őstag

Urak!
Technikai problémám van.
Ma töltöttem le a játékot, és nincsen hangja. Rákerestem, ezt találtam összesen: [link] Pont ez a problémám nekem is. Hiába állítom be, visszaugrik.
Volna tanácsa valakinek? Előre is köszönöm!

(#15668) Kean_Sorbo válasza DVlad (#15667) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Felhasználók\<username>\Mentett játékok\armoredwarfare\<felhasználó Id>\Profiles\default\attributes.xml

fájlt megnyitod egy szerkesztőben, és ott átírod a hangerőt.

Érdemes lementeni ezt, mert időnként szereti resetelni ez a nyomorult.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15669) DVlad válasza Kean_Sorbo (#15668) üzenetére


DVlad
őstag

Van megoldás? Szuper! :D
Megírnád, hogy pontosan hol kell átírni ebben a sorban, és mennyire? (Ha egyáltalán ez az a sor.)
<Attr version="0" value="1" name="UIVolume"/>

(#15670) DVlad válasza Kean_Sorbo (#15668) üzenetére


DVlad
őstag

Mindenhol átírtam 100-ra, ahol a volume szó benne volt a sorban. Így kell? Mert nincsen változás.

<Attributes> <Attr name="AntiAliasingMode" value="1" version="0" /> <Attr name="BattleLog_bitfield" value="-1" version="0" /> <Attr name="CollisionVolume" value="100" version="0" /> <Attr name="Dynamic3DRenderResolution" value="0" version="0" /> <Attr name="EngineVolume" value="100" version="0" /> <Attr name="EnvironmentVolume" value="100" version="0" /> <Attr name="ExplosionVolume" value="100" version="0" /> <Attr name="Gamma" value="1" version="0" /> <Attr name="GammaOffset" value="0" version="0" /> <Attr name="GarageSceneReset" value="1" version="0" /> <Attr name="Height" value="1080" version="0" /> <Attr name="HeightSecondSet" value="1049" version="0" /> <Attr name="HeightUI" value="1080" version="0" /> <Attr name="ImpactVolume" value="100" version="0" /> <Attr name="MSAAHWSampleMode" value="0" version="0" /> <Attr name="MotionBlur" value="1" version="0" /> <Attr name="MotionBlurStrength" value="0" version="0" /> <Attr name="NotificationsBitfield" value="-1" version="0" /> <Attr name="OverscanBorderX" value="0" version="0" /> <Attr name="OverscanBorderY" value="0" version="0" /> <Attr name="PlayerMMPreferences" value="-1" version="0" /> <Attr name="PrimaryMonitor" value="0" version="0" /> <Attr name="Reticle_bitfield" value="-1" version="0" /> <Attr name="Ribbon_bitfield" value="-1" version="0" /> <Attr name="ShowConfirmDialogFlags" value="-1" version="0" /> <Attr name="SysSpec" value="4" version="0" /> <Attr name="SysSpecGameEffects" value="4" version="0" /> <Attr name="SysSpecLight" value="4" version="0" /> <Attr name="SysSpecObjectDetail" value="4" version="0" /> <Attr name="SysSpecParticles" value="4" version="0" /> <Attr name="SysSpecPhysics" value="4" version="0" /> <Attr name="SysSpecPostProcessing" value="4" version="0" /> <Attr name="SysSpecReset" value="1" version="0" /> <Attr name="SysSpecShading" value="4" version="0" /> <Attr name="SysSpecShadows" value="4" version="0" /> <Attr name="SysSpecSound" value="100" version="0" /> <Attr name="SysSpecTextureStreaming" value="4" version="0" /> <Attr name="SysSpecVolumetricEffects" value="100" version="0" /> <Attr name="SysSpecWater" value="4" version="0" /> <Attr name="UIVolume" value="100" version="0" /> <Attr name="VehicleTags_allyBitfield" value="-1" version="0" /> <Attr name="VehicleTags_enemyBitfield" value="-1" version="0" /> <Attr name="WeaponVolume" value="100" version="0" /> <Attr name="Width" value="1920" version="0" /> <Attr name="WidthSecondSet" value="1912" version="0" /> <Attr name="WidthUI" value="1920" version="0" /> <Attr name="resetStats" value="2" version="0" /> </Attributes>

(#15671) ughhh válasza DVlad (#15670) üzenetére


ughhh
senior tag

Vad vagy :)
Töröld C:\Users\FIOK_NEVED\Saved Games\armoredwarfare mappát és indítsd el a játékot.

(#15672) DVlad válasza ughhh (#15671) üzenetére


DVlad
őstag

Köszönöm!
De. :D
Kitöröltem a "armoredwarfare" mappát a saved games-ben. Elindítottam a játékot (amit már letöröltem ma egyszer, aztán újra telepítettem, és azóta próbálkoztam még azzal is, hogy azt az xml fájlt kidobtam), és mikor indítottam, akkor újra el kellett fogadni a feltételeket. Semmi változás. Kiléptem, és a mappa újra ott van.

(#15673) ughhh válasza DVlad (#15672) üzenetére


ughhh
senior tag

Persze mert létrehozza az alapértelmezett beállításokat. Hang volt? Hang van másik játékban?

(#15674) DVlad válasza ughhh (#15673) üzenetére


DVlad
őstag

Minden tökéletesen fut a gépen, egy Asus Rog, hibátlan.
Még ennek az indításakor is van hang az intróban, aztán semmi. A menüben hiába húzom a hangokat fel nulláról, ahol áll az összes, nem lehet apply-zni, hiába nyomom 100x.
Ez egy létező probléma, nem én találtam ki. Sajnos azt nem tudni, hogy mi az ok.

(#15675) ughhh válasza DVlad (#15674) üzenetére


ughhh
senior tag

Direct X 9 fent van? Más nem jut eszembe...

(#15676) Kean_Sorbo válasza DVlad (#15670) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Itt az én teljes listám, próbáld meg bemásolni:

<Attributes>
<Attr name="3P_HorizontalSensitivity" value="0.57" version="0" />
<Attr name="3P_VerticalSensitivity" value="0.57" version="0" />
<Attr name="AntiAliasingMode" value="9" version="0" />
<Attr name="AutoAimHint" value="0" version="0" />
<Attr name="AutoRecord" value="1" version="0" />
<Attr name="BattleLog_bitfield" value="-1" version="0" />
<Attr name="CameraShake" value="2" version="0" />
<Attr name="CameraStabilization" value="0" version="0" />
<Attr name="CameraZoomFirstPerson" value="1" version="0" />
<Attr name="CameraZoomThirdPerson" value="20" version="0" />
<Attr name="CollisionVolume" value="0.45" version="0" />
<Attr name="DialogueVolume" value="0.45" version="0" />
<Attr name="Dynamic3DRenderResolution" value="0" version="0" />
<Attr name="EngineVolume" value="1" version="0" />
<Attr name="EnvironmentVolume" value="0.45" version="0" />
<Attr name="ExplosionVolume" value="0.6" version="0" />
<Attr name="FP_HorizontalSensitivity" value="0.43" version="0" />
<Attr name="FP_VerticalSensitivity" value="0.43" version="0" />
<Attr name="GammaOffset" value="0" version="0" />
<Attr name="GarageSceneReset" value="1" version="0" />
<Attr name="Height" value="1080" version="0" />
<Attr name="HeightSecondSet" value="1011" version="0" />
<Attr name="HeightUI" value="1080" version="0" />
<Attr name="ImpactVolume" value="0.6" version="0" />
<Attr name="LegalVersion" value="7774" version="0" />
<Attr name="LensFlares" value="0" version="0" />
<Attr name="MSAAHWEnabled" value="1" version="0" />
<Attr name="MSAAHWSampleMode" value="4" version="0" />
<Attr name="MaxFPSNotInGame" value="32" version="0" />
<Attr name="MotionBlur" value="0" version="0" />
<Attr name="MotionBlurStrength" value="0" version="0" />
<Attr name="MouseWheelTransitionsView" value="0" version="0" />
<Attr name="MusicVolume" value="0.4" version="0" />
<Attr name="NotificationsBitfield" value="-1" version="0" />
<Attr name="OverscanBorderX" value="0" version="0" />
<Attr name="OverscanBorderY" value="0" version="0" />
<Attr name="PanelHiddenBitfield" value="0" version="0" />
<Attr name="PlayInBackground" value="0" version="0" />
<Attr name="PlayerMMPreferences" value="-1" version="0" />
<Attr name="PrimaryMonitor" value="0" version="0" />
<Attr name="Reticle_bitfield" value="-1" version="0" />
<Attr name="Ribbon_bitfield" value="-1" version="0" />
<Attr name="SFXVolume" value="1" version="0" />
<Attr name="ShowConfirmDialogFlags" value="-1" version="0" />
<Attr name="SkipIntro" value="1" version="0" />
<Attr name="SkippableVideoHashs" value="117799900" version="0" />
<Attr name="SysSpec" value="-1" version="0" />
<Attr name="SysSpecGameEffects" value="4" version="0" />
<Attr name="SysSpecLight" value="4" version="0" />
<Attr name="SysSpecObjectDetail" value="4" version="0" />
<Attr name="SysSpecParticles" value="4" version="0" />
<Attr name="SysSpecPhysics" value="4" version="0" />
<Attr name="SysSpecPostProcessing" value="4" version="0" />
<Attr name="SysSpecReset" value="1" version="0" />
<Attr name="SysSpecShading" value="4" version="0" />
<Attr name="SysSpecShadows" value="4" version="0" />
<Attr name="SysSpecSound" value="4" version="0" />
<Attr name="SysSpecTextureStreaming" value="4" version="0" />
<Attr name="SysSpecVolumetricEffects" value="4" version="0" />
<Attr name="SysSpecWater" value="4" version="0" />
<Attr name="UIVolume" value="0.6" version="0" />
<Attr name="VehicleTags_allyBitfield" value="-1" version="0" />
<Attr name="VehicleTags_enemyBitfield" value="-1" version="0" />
<Attr name="VehicleTags_tickStyle" value="1" version="0" />
<Attr name="WeaponVolume" value="0.6" version="0" />
<Attr name="Width" value="1920" version="0" />
<Attr name="WidthSecondSet" value="1904" version="0" />
<Attr name="WidthUI" value="1920" version="0" />
<Attr name="resetStats" value="2" version="0" />
<Attr name="tutorialsSeenFlagsOne" value="303060451" version="0" />
</Attributes>

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15677) DVlad válasza Kean_Sorbo (#15676) üzenetére


DVlad
őstag

Köszönöm!
Sajnos a helyzet változatlan.

(#15678) the_mad


the_mad
aktív tag

Lehet már uncsi a dolog, de ezt még itt hagyom. :C

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#15679) ughhh válasza the_mad (#15678) üzenetére


ughhh
senior tag

Vigyed vegyed GRATULA!
Mobilról jobban adja?
Én csak 💩 -rt nyitok :DD
Viszont BP shopban 2500-ért kaptam 25.000 BC-t az tetszett :)
2700Ft beugróból garázsban a svéd 9es, zig-zag festések és 50K BC.
Ha adja az oplotot azt viszem, ha adja a 640-es tárgyat akkor megveszem a 9k-s belépőt, a többi megvan illetve nem érdekes.

(#15680) the_mad válasza ughhh (#15679) üzenetére


the_mad
aktív tag

Szerintem a szerver oldali lottó algoritmusnak teljesen mindegy, hogy miről nyitod meg az oldalt, kötve hiszem hogy ez befolyásolná. Eleinte úgy gondoltam, hogy értékesebb dolgot első pörgetésre úgysem fog adni, mert az nem biznisz... de a Type 99A2-140 és a többi esetében ez is megdőlt. Ez színtiszta szerencse lehet, hogy éppen mit ad a ládából. Nekem iszonyatosan jól szórja ezeket. Type 99A2-140, Leclerc T40, Object 178, Marder2, VT5, Challenger 1 Falcon, T72B3, Type 90. Ezeket adta ládából, Úgy hogy max hármat szoktam pörgetni.

A Battle Shop is kimondottan korrekt. A VT5-öt ott szereztem meg elsőnek, így a mostani ládából vásároltat 14K arannyá alakította. Bedobta az Obj. 640-et és a BMPT mod. 2017-et. Bár utóbbira már aranyat kellett költeni, mert nem volt elég BC-m. Azt a kurva Type 10-et nem akarja az istenért sem bedobni.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#15681) ughhh válasza the_mad (#15680) üzenetére


ughhh
senior tag

Akinek obj 640 van az nem játszik 10es típussal :DD

(#15682) the_mad válasza ughhh (#15681) üzenetére


the_mad
aktív tag

Dehogynem :D

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#15683) SpazzMaticus válasza the_mad (#15680) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Most nem kötözködésből, de persze hogy adja, hiszen vásárolsz...
Mert mindíg " max hármat pörgetsz"...
És az nem pénz ?
Én mivel egy büdös darabot nem vásároltam mióta ez a lootboxos izé megy, "érdekes" módon mindíg ugyanazokat kapom az első kipörgetésre. A mosolygós smiley-t, meg az 1k aranyat... :D
Nézi a rendszer hogy mennyit költesz, és úgy jutalmaz, és igen is beledobáltok "némi" aprót a játékba, miért kell terelni ?
Nincs ezzel semmi gond, de ne " tudathasadjunk" már itten hogy milyen módon működik a ládanyitogatós rendszer... :D

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#15684) the_mad válasza SpazzMaticus (#15683) üzenetére


the_mad
aktív tag

Vas ládát soha az életben nem vettem amíg a Type 99A2-140-et be nem dobta első pörgetésre. És mást se nagyon, max egy-két 2 eurós ládát 1000 arannyal.. Azóta úgy vagyok vele, hogy 4 doboz cigi árát beleforgatom. De amiket ad az ennyiért ajándék, ha azt nézem, hogy egy szar Tier 7 standalone tank 20 eur körül van a shopban.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#15685) ughhh


ughhh
senior tag

Még az a szerencse, hogy ellentétben a wottal, itt "apró pénzből" lehet nyitogatni magas harcértékű vasakat. A vitát meg azzal zárjátok, hogy kamaun discord oszt basszunk oda az eneminek :D

(#15686) the_mad


the_mad
aktív tag

Asszem kimaxoltam a BP-t
:R :R :R :R :R

Nekiálltam egy "kicsit" pörgetni.

A shopból kihúztam 3x50K BC, 2x25K BC és számtalan 5k BC offert. Pontosan 152 újrapörgetés kellett, mire beadta.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#15687) ughhh válasza the_mad (#15686) üzenetére


ughhh
senior tag

Megtennéd, hogy forintosítod az eredményt és publikálod? :DD
Grat!

(#15688) the_mad válasza ughhh (#15687) üzenetére


the_mad
aktív tag

16 ojró körül volt a battle path 50k coinnal, még a csataút indulása előtt egy hónappal. A többit a battle shop adta ingyé. Még arannyal sem kellett belecsalnom.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#15689) the_mad


the_mad
aktív tag

Ez a játék minden egyes frissítéssel szarabb lesz.. Folyamatosan bebugzik a tankok textúrája és vagy szén fekete lesz az egész, vagy fehér sziluettet rajzol körbe. Ködös, homokviharos pályákon bevilágítasi gond van, egyszerűen villódzik az égbolt. Azokon az automata löveges járműveken, amiknek a töltési ideje arányosan növekszik a kilőtt lőszer darabszámával nem frissíti a töltési időt...

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#15690) SpazzMaticus válasza the_mad (#15689) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Ezen én is be szoktam rágni, mert ez az egyetlen játék, de program is, ami mióta a gépemen van, konzekvensen szarul működik. :D
Gépkövetelménye alapján ultrán is futnia kellene nálam, de állíthatom én bárhogyan akár full low-ra is, olyan fps-droppokat produkál mint a huzat. Ja, és igen, fekete textúrák, villódzó ég, talajba ragadó tank,nem működő vagy bugos trait-ek, ability-k, hibás missionok, nem megjelenő, vagy a térképen kívülről lövöldöző enemy-k, járművek tömege amit nemtörödömségből ostobán balanszolatlanul bepakolnak, és miután nehezen kihúztad kis idő múltán a ló túloldalára esve használhatatlanná nerfelnek, stb...stb...
Nem minden bug egyszerre, de peccsről peccsre ezek különféle "formációkban"...
Meg még pluszban a hozzáállásuk is felénk, amit nem akarok megint leírni...
Na ezért nem feccölök bele egy kibaszott kanyit sem már.
Itt foglalja még a helyet a gépemen, mert alapvetően szerettem ezt a game-t, hülye hibáitól függetlenül, de annyira nem fejlődik, és nem hoz semmi újat már, hogy nekem még egy-két ilyen "ötletes" és "újnak" eladott "fantáziatankgindfeszt" símán újrajasznosított pályaelemekkel megspékelve, és törlöm is a picsába.
Most ezzel a pár új sivatagi mappal enyhén javítottak, meg villantak halványat hogy akár tudnak valami újat is próbálni, nem csak ostoba prémtankokkal teleszarni a játékot, de nálam rezeg már a léc nagyon... :DD

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#15691) zolo0525


zolo0525
tag

Má' vagy három órája pörgetem...

(#15692) zolo0525 válasza zolo0525 (#15691) üzenetére


zolo0525
tag

Alisa kifigyelt,utána első pörgetés 50k

(#15693) zolo0525


zolo0525
tag

(#15694) ughhh


ughhh
senior tag

VIHAR ma 20:36-kor CATTB buff finally :) It wasn’t done at the request of the players, the reason is simple: they didn't buy the CATTB loot crates. LOL

SilentstalkerFTRma 20:38-korYes, that is totally the reason why we didn't buff it right away and waited for like five sales to pass.

(#15695) SpazzMaticus


SpazzMaticus
tag

Na kíváncsi leszek erre a CATTB buffra...
Nekem azóta van tele a t*k*m a játékkal, amikor kihúztam ezt a sz@rt fáradságos munkával, és végignéztem ahogyan a fizetősök 2-3-hétig az OP változatával letarolták az összes játékmódot, majd mire én meg a magamfajta szorgos marhák mire hozzájutottunk, egy semmire sem jó fost kaptunk a másfél hónap grindért cserébe...
Azóta pofázik egy csomó ember akit átbasztak akkor, hogy valamit tenni kellene a tankkal. Eddig leszarták, látom csak a pénztárcájuknak van füle a panaszra... :D
Remélem megint a szokásos 0-a tesztelésük miatt egy mega OP állatot csinálnak belőle egy pár hétre újra, és azután ismét nerfelik...
Úgy is mindig ezt csinálják. A Burlak-is szétb@szták már csendben...

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#15696) ughhh válasza SpazzMaticus (#15695) üzenetére


ughhh
senior tag

Nekem bedobta a napokban a shop és 3000 goldot kellet vennem, hogy meglegyen a hiányzó 25K BC. ennyit megért :)

(#15697) zolo0525


zolo0525
tag

2.5 gold beváltása koinra,első 50k hiányzik :






(#15698) the_mad válasza SpazzMaticus (#15695) üzenetére


the_mad
aktív tag

Mit basztak szét a Burlakon? Még mindig a legjobb Tier8 tank, PVP/PVE-ben egyaránt.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#15699) the_mad válasza zolo0525 (#15697) üzenetére


the_mad
aktív tag

Nah, végre. :K Egy tőlem is "szerencsésebb" ember. Ne csak én kapjam mindig az ívet a többiektől emiatt. :C

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#15700) zolo0525 válasza the_mad (#15699) üzenetére


zolo0525
tag

thx.Tegnap dobtam egy 24,5 eurós vásárlást a sok kapott koiért.Íme a mai szösszenet :D :



Sok sikert mindenkinek az utolsó 2 hétre :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.