Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15051) yodamester10 válasza ughhh (#15050) üzenetére


yodamester10
őstag

És mi a helyzet a ranglistával haladsz?Ezeket egyébként nyitogatod?

(#15052) ughhh válasza yodamester10 (#15051) üzenetére


ughhh
senior tag

Igen nyílik magától, de biztos, hogy nem leszek meg vele, 32 nap van még hátra a csataútból.
Ügy látom Neked meg lesz vagy már megvan a Type 10, brutál előre mentél a küldetésekben

[ Szerkesztve ]

(#15053) yodamester10 válasza ughhh (#15052) üzenetére


yodamester10
őstag

Még sajna nincs meg 43-nál vagyok de igyekszek,már elég sokaknak meg van mire eljutok addig majd nerfelik.Az altay tök jó volt csak sokan sírtak,hogy előre döntve nem lehet belőni megoldották.

(#15054) Franky74


Franky74
tag

Hali!
Vasládát nem lehet resetelni?
A Leclerc T40 jobban érdekelne 8€ért, mint a merkava.... :D

(#15055) ughhh válasza Franky74 (#15054) üzenetére


ughhh
senior tag

Szeva! Sajnos nem, de ha megveszed ad következő cuccot ami nekem tier 5 tank volt, na azt nem vettem meg.

(#15056) yodamester10


yodamester10
őstag

Nem hiszem el,hogy 20.-án van szerver frissítés.

(#15057) ughhh


ughhh
senior tag

K2 -re mi a legjobb gyorstüzelő setup? Rengeteg lehetőség van, de fejleszteni úgy szeretném, hogy a leghatékonyabb legyen a grind.

(#15058) SpazzMaticus


SpazzMaticus
tag

Most találtam a raktáramban két Battle Coupon-t. :)
Ezeket hogyan lehet használni ?
Csak símán "rákattintva" nem engedi, azt írja : Contracts or events required... De most épp "event" van nem ?

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#15059) scyllarus válasza SpazzMaticus (#15058) üzenetére


scyllarus
veterán

Valószínűleg a következő eventre szóló kuponok, olyat lehetett szerezni most.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#15060) SpazzMaticus válasza scyllarus (#15059) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Köszönöm szépen az infót.
Na de akkor azt nekem feleslegesen adták, mert ez volt az utolsó fizetős event amibe bevásároltam magam... :)
Alkalmi játékosként a tökömnek van kedve ehhez a "grindfeszthez" még egyszer, irreálisan soknak találom a pontmennyiségeket amiket gyűjteni kell semmiségekért....
Így is tele vagyok olyan tankokkal amikkel még alig játszottam, rohadtul nem érdekel az n+1-ik prémium MBT, pláne ha azt is nerfelik majd kétszer - háromszor egy hónap múlva...XD
A CATTB-vel is mentem eddig jó ha 20-csatát...

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#15061) ughhh válasza SpazzMaticus (#15060) üzenetére


ughhh
senior tag

Belépésekből és az event 300 gold jutalmaiból kényelmesen összejön a 3000 gold beugró a következő eventre. Az első két ajándék tank egész jó, főleg a hatos. Kényelmes játékkal lehet elérem a 30. szintet, 27.-en vagyok, akkor megkapom a katyusát :) (SBS Pindad)

[ Szerkesztve ]

(#15062) yodamester10 válasza ughhh (#15061) üzenetére


yodamester10
őstag

Nekem már megvan a type 10 ;)

(#15063) ughhh válasza yodamester10 (#15062) üzenetére


ughhh
senior tag

Grat! Munkaórák száma?

(#15064) yodamester10 válasza ughhh (#15063) üzenetére


yodamester10
őstag

Órát nem tudok de 70 nap kb.

(#15065) SpazzMaticus válasza ughhh (#15061) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Én is a 3000 arannyal vásároltam be magam.
Természetesen "kihúztam" a 6-os tankig, az tényleg nagyon jó, első két csatában 24-25K sebzés, blue star medál meg minden anyámkínja, azóta mentem vele még 2-3-kört, és annyi...
Én a Pindad-ot kipróbáltam, poénos meg minden, de nekem az MT-LB S8 sokkal jobban bejön ha "rakétázni" akarok, én inkáb a Hunter AFV-t választottam, arra gyűjtöttem a pontokat. 45-ládát nyitottam hozzá, az 57K pont, én most a 13-ik szinten vagyok mert a két 900%-os szorzóst még megszereztem tehát kb. ugyanott tartanék mint te, a 27-28-ik lvl-nél...
Ja, és kihúztam még a Seon'gun enigmás "szkinjét" is, mert ez most kivételesen jól néz ki. A múltkori CATTB-s "prémium" kinézet olyan volt kb. mintha a tízéves kisegítőiskolás Béluka álmodta volna meg, mint általában az összes ilyen "prémium bőröket" ebben a játékban...
Ettől függetlenül én mérges vagyok mert a tavalyi 3500-ról 4000-re emelték a szintlépés pontjait, az egyéb "bónuszok" elerését is durván nehezítették, szemmel láthatóan a nem vásárlókkal kibaszva, mert az öszes "paypal pistike" így is két nap múlva már a type 10-el rohangált, nekünk meg maradt (volna) a még agyatlanab grind...
Én meg azon kaptam magam, hogy: - mint mondtam -alkalmi játékosként nem élvezem a megszerzett tankjaimat, hanem munka után még farmolok itt... :)
Ezért írtam azt amit, akinek kedve van sok sikert hozzá, nekem valami nagyon-nagyon különlegeset kell(lene, de nem fognak) "villantaniuk" a következő eventre, hogy én arra befizessek.
Ezt a Type 10-et is kipróbáltam, nekem ez egy n+1-ik MBT, mint mondtam. A Leclerc, a Merkava és a K2-is van ilyen jó, ha bem jobb. És még azokkal is alig volt időm menni... :)

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#15066) keneseig válasza SpazzMaticus (#15065) üzenetére


keneseig
tag

Annyit hozzátennék azért még a type elönyeihez, hogy ha be van töltve egy teljes tár AP akkor fél sec alatt átváltható HEAT-re és fordítva.Így ha egy kornet ugrik az ember elé akkor jó eséllyel 2 lövés.A másik pedig h ha egyet lő vele az ember akkor nem a 4-es tárcserét kell megvárni újratöltéskor hanem csak azt az 1-et vagy amennyit kilő.Többi magazintárasnál nem így van.

(#15067) yodamester10 válasza SpazzMaticus (#15065) üzenetére


yodamester10
őstag

Merkavát és a k2-őt reggelire megeszi ;)

(#15068) SpazzMaticus válasza yodamester10 (#15067) üzenetére


SpazzMaticus
tag

"Merkavát és a k2-őt reggelire megeszi"....
Ugyan úgy "költői túlzással" éltél mint én az n+1-ik-kel.
Árnyalatnyiak a különbségek, meg játékstílus kérdése.
Amikor kijöttek a francia MBT-k akkor is mindenkinek az volt az isten...
Most meg ez az új és a "legfaszább" éppen.Majd elmúlik.
Kinek megéri "tekerni" érte, kinek nem... :)

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#15069) SpazzMaticus válasza yodamester10 (#15067) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Az Object 490-el legalább kaptál egy "specifikus" tankot hard PvE-re.
Ez meg a CATTB bármelyik MTB-vel helyettesíthető PvP és PvE-ben is... Egyedi tucattankok. XD
De ez csak az én véleményem. :)

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#15070) yodamester10 válasza SpazzMaticus (#15069) üzenetére


yodamester10
őstag

Én csak GO tolok,már 11 ezer csata felett vagyok a type 10-el simán lőhető 20 ezer sebzés.Minden 10 es mbt meg van, altay, object 490 is de a type a legjobb eddig.

[ Szerkesztve ]

(#15071) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Nekem cirka 4500 Forintért sikerült rövidre zárnom ezt az eventet. Jól adta a szerencsekerék. Játékra mostanában nincs időm, gondoltam egy próbát megér.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15072) ughhh válasza Kean_Sorbo (#15071) üzenetére


ughhh
senior tag

Sorbo Kapitány, ezt a képet két sor magyar írásban lesszives lefordítani!

Más, PTS -en kipróbáltam a túlárazott BP tankokat. Ez tetszik, 3000HUF-ot azonnal fizetnék érte:

(#15073) Kean_Sorbo válasza ughhh (#15072) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Az orosz szerveren kb. 440 Ft most egy láda, amiből cointokat lehet pörgetni. Ebből vettem most tíz darabot.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15074) ughhh válasza Kean_Sorbo (#15073) üzenetére


ughhh
senior tag

OK! De mit nyertél?
szerkesztve: ja látom :) grat
eu szerveren nem költök már 4 éve, volt egy ládám ha visszatekered 2500HUF Leclerc TD azt kifizettem
a 700Ft-os belépőmmel ha jóváírják a 12 csatára a teszt szerveren az 5000BC-t akkor pont megvan a 30. szint a katyusával.

[ Szerkesztve ]

(#15075) Kean_Sorbo válasza ughhh (#15074) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Én is a 30. szintnél jártam, de most, hogy külföldön dolgozok, csak akkor játszok ha otthon vagyok. Így ilyen lehetőségeket kénytelen vagyok kihasználni. Ez most szerencsés lépés volt. Megvan a Type, lehet használni.
Egyébként is nyűgnek érzem ezeket az eventeket. Ez az első, aminek eljutottam a végére.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15076) ughhh válasza Kean_Sorbo (#15075) üzenetére


ughhh
senior tag

Én még csak az ATGS végéig jutottam, a többi fizetős vagy napi 5 órában játszós volt.
PTS-en guríts egy kört a CATTB vel, a gyújtogatós Jhonson parancsnokkal. Nálllam 15 szint, minden második lövés ammo recss vagy tűzvész :)

[ Szerkesztve ]

(#15077) ughhh


ughhh
senior tag

Tűzrakó config:

[ Szerkesztve ]

(#15078) Kean_Sorbo válasza ughhh (#15076) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Az megvan nekem, de most meg nem mondom, hogyan szereztem meg.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15079) ughhh válasza Kean_Sorbo (#15078) üzenetére


ughhh
senior tag

Vágom, RU szerveren megvetted 3e huf rubelért, annyit én is adnák érte :)

(#15080) ritkaság


ritkaság
tag

Sziasztok! Most kezdtem a játékot. Valaki TS-en segítene? Nem egy konkrét kérdésem lenne, csak úgy általában a játékkal kapcsolatban. Jól jönne a barátlistára is egy két kezdő és haladó kolléga szakaszozni.

(#15081) zozyk


zozyk
addikt

Üdv régiek és újak. :B :R
EU-n játszik még valaki?

Próbaképp leszedtem megint, 1-2 kör PvE után gondoltam tolok egy kis PvP-t de 3 perc után egy 7v7 sikerült az MM-nek.
Rosszkor próbáltam, vagy ennyi az állomány? :B

(#15082) ughhh válasza zozyk (#15081) üzenetére


ughhh
senior tag

Nincs EU
Összevonták 1 szerver van, pikk pakk van csata tier 9-10 ben (18 óra után)

ritkaság:
https://aw.my.games/en/news/general/announcing-anniversary-takedown
itt össze tudsz szedni elméletileg egy t9 vasat, azzal már tudsz jönni játszani.
Sajnos low tierben kevés játékos van.

[ Szerkesztve ]

(#15083) zozyk válasza ughhh (#15082) üzenetére


zozyk
addikt

Köszi, akkor csak rosszkor voltam online... :R

Tudok menni amúgy is, akad itt pár nagyvas már... :B

(#15084) scyllarus válasza zozyk (#15083) üzenetére


scyllarus
veterán

Hát visszatértél? :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#15085) zozyk válasza scyllarus (#15084) üzenetére


zozyk
addikt

Próbálkozok, mostanában a WoT nem adja a "leakarokülnijátszani" érzést. :B

Reggel letöltöttem újra az AW-t, gondoltam gurulok 1 kört de szinte egész délelőtt elvoltam vele.
Sikerült is a gold egy jó részét elbaszni, félprémet csinaltam az XM1A3-ból véletlenül.... :DDD

(#15086) Kean_Sorbo válasza zozyk (#15085) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Öreg vagy te már ehhez a játékhoz. ;] Ide friss, üde és gyors reagálású emberek kellenek. :o
Egyébként visszagondolva, semmi nem fogja visszaadni azokat a régi jó Prohardver klános (uPh) csúszópartikat. :DDD
Már nem is emlékszem pontosan, de te jártad ki, hogy megkapjuk a hivatalos Prohardver logo-t?

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15087) zozyk válasza Kean_Sorbo (#15086) üzenetére


zozyk
addikt

Igen, én voltam. :B
Visszakerestem, jó rég volt... :)

Még weres78 kéne és összejöhet a régi brigád. :D

(#15088) Kean_Sorbo válasza zozyk (#15087) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Csabi benn van a klánban, csak nem játszik mostanában. Valahogy összerántom majd a régi csapatot egy csiribiriparty erejéig. :DDD :DDD

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15089) ughhh válasza zozyk (#15083) üzenetére


ughhh
senior tag

Az "itt össze tudsz szedni elméletileg egy t9 vasat" az nem neked ment, vágom open béta óta toljuk - győri lepattanó :)

[ Szerkesztve ]

(#15090) scyllarus


scyllarus
veterán

Ez az event a Marderrel nagyon pofátlanul könnyű. Kb. az első pár percben megvannak a killek, utána már csak lánctalpakat lövök a többieknek.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#15091) ughhh


ughhh
senior tag

21 óra utáni játékosokat keresek a LightNightGame L-N-G csapatba.
Nézem a kedves ismerőseimet különböző csapatokból, de este mindenki inaktív, én meg csak akkor érek rá. Ha valaki bagoly akkor keresse a játékban: VIHAR
Jelenleg a létszám 1 :)

(#15092) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Le a kalappal a mostani patch előtt. Nagyon jó lett a fizika, elképesztően érezni a tankok súlyát, viszont sokkal dinamikusabbak lettek, ami az MBT-knek kifejezetten jót tett.
A lőszereket is jól optimalizálták.
Régen volt már olyan érzésem a játékkal kapcsolatban, hogy nem akaram kilépni belőle. Most ismét így vagyok vele.
Már csak a klánokkal és a közösség építéssel kellene valamit kezdeni.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15093) gubabela


gubabela
senior tag

Jó lett valóban, èrdemes lesz visszatenni a tűzoltó kèszülèket, most gyakrabban gyulladnak ki a tankok mint korábban.

(#15094) Kean_Sorbo válasza gubabela (#15093) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Pedig most vették ki az üzemanyagtartályt a képletből. A HEAT lőszerek meg rakéták kaptak egy olyan tulajdonságot, hogy ha nem ütnek át, akkor HE lövedékként működnek. Valószínűleg ez lehet a háttérben.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15095) gubabela válasza Kean_Sorbo (#15094) üzenetére


gubabela
senior tag

Az lehet, nekem is sikerült mbt-t szemből gyújtani rakétával. Tegnap délután gurultam pár kört kipróbálni, viszont engem is többször gyújtottak fel, pedig a chall2 nem gyúlékony

(#15096) yodamester10 válasza Kean_Sorbo (#15092) üzenetére


yodamester10
őstag

Kinek mi,szerintem össze vissza nerfeltek egy csomó dolgot és gagyibb lett.

(#15097) Kean_Sorbo válasza yodamester10 (#15096) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Szerintem a játék leggagyibb része a Global Ops. Remélem ez elmond mindent.
A PvP részre vannak balanszolva a tankok, nem az esztelen futkározásra, és "ha megdöglök is mindegy, mert majd újraéledek" emberek felhasználási szokásaira.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15098) ughhh válasza Kean_Sorbo (#15097) üzenetére


ughhh
senior tag

Szerintem is gagyi a GO a "ha megdöglök is mindegy, mert majd újraéledek" miatt.
Go -ra én engednék egy narancssárga nagy javítót de azt is úgy, hogy ha már 0 hp van akkor ne lehessen használni.
Amúgy nagyon jó lett a game, lassan mehet rá az ver: 1.0 plecsni. Még a batallion részt kelen értelmezniük a fejlesztőknek.

(#15099) yodamester10 válasza Kean_Sorbo (#15097) üzenetére


yodamester10
őstag

Szerintem meg pont fordítva van a dolog a pvp egy sz@r ha olyan csapatban vagy hogy leigáznak 3 perc alatt azért érdemes belépni.Gondolom nem megy a go azért fikázod ;)

[ Szerkesztve ]

(#15100) Tutyimutyi2


Tutyimutyi2
kezdő

Sziasztok, a shopban lévő ládák(kínai, orosz, acél stb) amik random kipörgetnek egy ajándékot és azt megtudod venni fix összegért akár ér annyit akár nem ott ha megveszem az elsőt akkor a következőnek kipörgetett már drágább lesz?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.