Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15151) Tutyimutyi2 válasza Franky74 (#15150) üzenetére


Tutyimutyi2
kezdő

Ha a Leclerekre és az Abramsekre gondolsz akkor azoknál visszaadták a modulok kredit és xp beli árát.

(#15152) Franky74 válasza Tutyimutyi2 (#15151) üzenetére


Franky74
tag

Igen, kezdhetem újra húzni őket...

(#15153) ughhh válasza Franky74 (#15152) üzenetére


ughhh
senior tag

Szabad XP-ben megkaptad, de én is inkább vissza grindelem, jó lesz a szabad xp az [object 195] -re (szovjet CATTB) ha egyszer végre bekerül a játékba.

(#15154) Franky74 válasza ughhh (#15153) üzenetére


Franky74
tag

Már elköltöttem, vissza vásároltam a tankokra a kütyüket... :DDD

(#15155) ritkaság


ritkaság
tag

Sziasztok!

Na sok kérdés következik.

1. Nem prémium tankokkal, melyekkel lehet farmolni PvE-ben (alacsony-magas tier)?
2. Wot-ban heavy-s és páncélvadászos voltam. Mely tankágakat ajánljátok?
3. Van olyan ág amit csak egy bizonyos tankig érdemes kifejleszteni?
4. Hol tudok utána nézni, hogy melyik tankra mit érdemes kifejleszteni(extra felszerelés)?
5. Véletlen elfogadtam egy klán meghívót, hogyan lehet kilépni a klánból?
6. Miért van az, hogy inkább a PvE-vel játszanak az emberek és nem PvP?

Akik megadták az ingame nevüket, kérem fogadják el a barátfelkérést (hogy zaklathassam öket hülye kérdésekkel). Van valaki aki látta már, hogy írtam neki, csak nem válaszolt? Ha nincs ilyen, akkor a barátlistások miért nem látják, hogy írtam nekik?

:R :R :R

(#15156) villamos válasza ritkaság (#15155) üzenetére


villamos
őstag

Mert a PvE vel akkor is jut némi sikerélmény, ha egy kicsit bénább vagy (mint pl. én), nem lőnek ki két perc alatt... :DDD

ui: már rég óta nem játszok a játékkal...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#15157) Tutyimutyi2 válasza ritkaság (#15155) üzenetére


Tutyimutyi2
kezdő

Igazándiból ez a drága játék olyan kedves hogy még csak véletlenül se lenne képes jelezni(villogjon vagy legyen felkiáltójel vagy dobja be a friend requestet a log-ba mint ahogy azt a wot is csinálja vagy valami...) hogy valaki megjelölt barátnak, csak akkor amikor megnyitom a barátlistát :P
Ezek után már meg se lepődnék hogyha nem is látná az ember hogy írsz neki amíg nincsen a barátlistádon.

[ Szerkesztve ]

(#15158) gubabela válasza ritkaság (#15155) üzenetére


gubabela
senior tag

Üdv!
1. Igazából mindegy, minddel lehet, artykkal felderítés miatt kicsit kevésbé. Ha farmolsz akkor lődd el a prémiumot meg a boostokat, jobban jön az xp és kredit. Ráadásul most eventre is ad 20% kreditet
2. Szerintem a challenger2 felé indulj először, kezdőknek jó a jó védettség miatt
(kb wot német maus ág)
3 Nincs, mindet érdemes húzni (már csak az extra modulok miatt is), vannak mindenhol jók, rosszabbak
5. Passz
6. Sokaknak szórakoztatóbb, nem annyira csapat függő a dolog és így is lehet fejlődni
ingame felvettelek, de még nem írtál rám, láttalak párszor fent

(#15159) ritkaság válasza Tutyimutyi2 (#15157) üzenetére


ritkaság
tag

Csak olyanoknak írtam, akik rajta vannak, de nem jött válasz.

Kösz a válaszokat mindenkinek. :R Azért még írhattok. :C

(#15160) Tutyimutyi2 válasza gubabela (#15158) üzenetére


Tutyimutyi2
kezdő

"Sokaknak szórakoztatóbb, nem annyira csapat függő a dolog és így is lehet fejlődni"
Azé sajnos itt is akadnak csoda csapatok ahol csoda hogy megnyerjük. Itt pl a VCAC kb 2-szer előrerohant mintha lenne bármi páncélja(kb 5 másodperc alatt megdöglött), a 2 MBT meg olyan beszari volt mintha nem lenne semmi páncéljuk és a 2 papír mögött kempeltek(a leclerc legalább képes volt lőni is valamit ha már kempel). Jah meg a 2 papír még viszonylag az elején az alagútnál beálltak keresztbe hogy tudjanak rakétázni mi meg ne tudjunk előre menni MBT-vel(habár a VCAC-ot egész könnyű volt arrébb lökni 20-al menve is). :DD

(#15161) gubabela válasza Tutyimutyi2 (#15160) üzenetére


gubabela
senior tag

Pve- ről volt szó, (bár az igaz, hogy a s.o. is az) spec ophoz (legnehezebb )már kell egy jó csapat. Pve hardot le lehet hozni egyedül is akár( persze pálya függő), volt már rá pèlda.

[ Szerkesztve ]

(#15162) vv5204


vv5204
senior tag

Néztem videót a K2 Black Panther-ről, ahogy 0.33 PTS-en játszik vele egy forma. 11,47 másodperc alatt töltött be a tank 5 lőszert és a lövések között körülbelül 1,8 másodperc telt. Akinek van ilyen masinája attól kérdezném, hogy ez így maradt a végleges 0.33-ban is, tudja még ezt a teljesítményt a K2 ágyúja?

(#15163) Franky74 válasza ritkaság (#15159) üzenetére


Franky74
tag

Szia! Sztem ha vki nem online, hiába írsz rá. Nem kapja meg.

(#15164) ritkaság válasza Franky74 (#15163) üzenetére


ritkaság
tag

Szia, olyanoknak írtam akiknél azt írta "hangárban".

(#15165) Tutyimutyi2 válasza ritkaság (#15155) üzenetére


Tutyimutyi2
kezdő

"5. Véletlen elfogadtam egy klán meghívót, hogyan lehet kilépni a klánból?"
Ezen a képernyőn bal alul található halványan a Leave gomb.

(#15166) Sunsetjoy válasza Tutyimutyi2 (#15165) üzenetére


Sunsetjoy
tag

Jól eldugták, talán ennél jobban úgy lehetett volna, ha a sötét háttéren sötétszürke feliratot használnak :D

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#15167) ritkaság válasza Tutyimutyi2 (#15165) üzenetére


ritkaság
tag

Nagyon köszönöm, holnap megnézem.

Más: a Discordon van magyar AW szoba :C nem használjátok? Szakaszozáskor jó lenne megbeszélni, hogy mit, miért csináltok, merre kell menni. :R

[ Szerkesztve ]

(#15168) Tutyimutyi2


Tutyimutyi2
kezdő

Hát a mai nap megkaptam az első 5 darab ZTQ-15 ládámat és hát nem csalódtam a játékban/ládanyitási szerencsémben, 5 ládából kaptam 6 darabot a tankhoz. Kötve hiszem hogy az 50 ládából és a +5 ami összejön a láda darabokból abból megszerezném magát a tankot vagy annak darabjaiból a 100 darabot :(((

(#15169) scyllarus válasza Tutyimutyi2 (#15168) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem 5 ládadarab +15 tankdarab jött össze, szerintem az sem lesz elég.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#15170) ritkaság válasza Tutyimutyi2 (#15165) üzenetére


ritkaság
tag

Kösz, siker!

Más:
Nekem az 5 ládából 4 db 1 napos prém tank, 5 tank töredék, 6 láda töredék. Így nem lesz meg a 100! :O

(#15171) Tutyimutyi2 válasza ritkaság (#15170) üzenetére


Tutyimutyi2
kezdő

Amikor láttam hogy küldtél szakaszmeghívót akkor rád írtam de ahogy látom eme csodás játék baszik rá hogy valamien módon jelezze a másik fél felé hogy valaki írt neki...

(#15172) SpazzMaticus válasza ritkaság (#15170) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Ja, én meg nem tudom elfogadni a meghívót amit küldesz, fingom sincs miért...
Először amikor hívtál szakaszba akkor írtam hogy most pont nem jó, azt sem tudom hogy azt megkaptad -e, mert semmi visszajelzés nem érkezett, de azóta már kétszer próbáltam elfogadni a meghívódat, de az "elfogad" -ra rányomva nem történik semmi...
Jól működik a game...XD

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#15173) ritkaság válasza SpazzMaticus (#15172) üzenetére


ritkaság
tag

@Tutyimutyi
Egyikőtöktől sem kaptam semmit. Vazze ez így sz@r! :W

(#15174) ughhh válasza ritkaság (#15173) üzenetére


ughhh
senior tag

Itt [link] kaptál álcafestést, vedd át és fesd le a chieftain-t, jobb felül a festőhengerrel.
Alul klikk a cammo ikonra, nyári, sivatagi, téli és bal fölül pipáld be, hogy csak az látszódjon ami készleten van.

(#15175) ritkaság válasza ughhh (#15174) üzenetére


ritkaság
tag

Kösz! :C :R

(#15176) ughhh válasza ritkaság (#15175) üzenetére


ughhh
senior tag

Nézegesd a launcher mert kb 2 hetente van valami ajándék.

(#15177) ughhh


ughhh
senior tag

Az Armored Warfare októberben megemlékezik országunkról egy Leopard 2A4HU ajándék [
álcafestéssel.]

[ Szerkesztve ]

(#15178) AssAssynn válasza ughhh (#15177) üzenetére


AssAssynn
őstag

Ez igen! :C

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#15179) ritkaság válasza ughhh (#15176) üzenetére


ritkaság
tag

Szia!
Kösz.
Neked nincs kedved szakaszozni? Igaz még csak 5-ös a legnagyobb tankom.

(#15180) ughhh válasza ritkaság (#15179) üzenetére


ughhh
senior tag

Szia!
Velem szoktál szakaszozni :) GO -ban csúnyán kikaptunk a 8-asokkal Tier 10ben :)

(#15181) ritkaság válasza ughhh (#15180) üzenetére


ritkaság
tag

Szia!

Oksa köszi. Csak nem vagy benne a listában és így nem tudtalak azonosítani. Mármint itt az összefoglalóban. Téged, akkor a facén vettelek fel. :R :C

(#15182) ughhh válasza ritkaság (#15181) üzenetére


ughhh
senior tag

Szeretsz messziről lövöldözni, de itt mbt-vel nem lehet.
Inkább ezt az ágat célozd meg: [M1128 Stryker]

[ Szerkesztve ]

(#15183) villamos válasza ughhh (#15177) üzenetére


villamos
őstag

Muszáj volt ide ezt berakni? :F Most így birtoklási vágyam lett! Kénytelen leszek tényleg megkeresni valahol a három ével ezelőtt magára hagyott accountomat, ha egyáltalán még megvan, letölteni ezt a vacak játékot...
Még jó hogy éppen ráérek...

:D

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#15184) ughhh válasza villamos (#15183) üzenetére


ughhh
senior tag

Figyelmeztetlek, a 0.33 patch óta a játék túl jó lett, 2x is gondold meg mielőtt belépsz megint :D

(#15185) Tutyimutyi2 válasza ughhh (#15184) üzenetére


Tutyimutyi2
kezdő

A túl jó az azért egy kicsit túlzás tekintve a kevés játékos miatti elbaszott PvE mm-et. :P

(#15186) ritkaság válasza ughhh (#15182) üzenetére


ritkaság
tag

Tudod ez nekem a WOT-ból van. Ott főleg heavy és TD volt a kedvencem. A kerekes "vackokkal" nem tudtam játszani az nem az én világom. Maus volt a fő kedvenc, főleg nerf elött.

(#15187) ritkaság


ritkaság
tag

Ti találkoztok olyannal, hogy kifagynak ellenséges és saját tankok is? Mert én is fagytam már ki. A tank nem mozdul, de a torony igen Elég furcsa jelenség, már többször tapasztaltam, de csak PvP-ben.

(#15188) SpazzMaticus válasza ritkaság (#15187) üzenetére


SpazzMaticus
tag

PvE-ben is csinálja ezt mostanában. Én csak abban játszom, és a 0.33-óta vannak érdekes dolgok.
Eltűnő lövések, láthatatlan fedezékek, talajba ragadás...
Úgy, hogy eddig nekem semmi technikai problémám nem volt soha a játékkal...

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#15189) SpazzMaticus válasza ritkaság (#15186) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Az MBT-k is jól használhatóak most PvE-ben, a "kerekes szarok"-al meg csak annyi a baj, hogy azok fizikája még mindíg egy fos a játekban.
De egyébkent is jobban ajánlanám az "Olasz vonalat" mint a Stryker-t, a Draco 9-es tierben egy brutál szerkezet, azon kevés 9-ek egyike, amivel kifullozás után is játszom.
Egyébként a top T10-es light-ok mint a PL-01 meg a K21 XC-8-as "érzetre" inkább TD-k, érdemes elmenni feléjük is ha azt a stílust szereted...

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#15190) villamos


villamos
őstag

Nos...
Megtaláltam nagy nehezen, fél nap ráment, kérdés megérte e. Letöltöttem a játékot, és megvannak a régi gépeim (meg még egy pár amire nem is emlészem). Kinyitogattam egy csomó ládát. Az a fura, hogy a régi játékbeli nevemet nem engedte használni, egy újat kellett megadni...
Most már csak az a kérdés, hogy hogyan juthatok hozzá eme gyönyörű festéshez? :F

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#15191) ughhh válasza villamos (#15190) üzenetére


ughhh
senior tag

Október 23.-a környékén szerintem, figyeld a launchert.

(#15192) ughhh


ughhh
senior tag

Ajándék 2 hét prémium előfizetés, plusz 2db 8as és 1db 9es tank kölcsönbe: [STAY HOME, STAY SAFE!]

[ Szerkesztve ]

(#15193) Tutyimutyi2 válasza ughhh (#15191) üzenetére


Tutyimutyi2
kezdő

Miért pont október 23? Tudom állami ünnep de csak nekünk az oroszok nem hiszem hogy csinálnának belőle eventet vagy ajándékot nekünk.

Más, elérhető egy újabb ingyen COVID-19 láda melynek tartalma: 7 napra a VT-5 Tier 9 Prémium LT, K21 Tier 8 Prémium AFV, Type 96B Tier 8 Prémium MBT, 14 nap prémium és 5db 12 órás Platina Battlefield Glory booster.

(#15194) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Azért vicc, hogy még külföldi játékok is elismerően beszélnek az új haderő fejlesztésről, és még egy orosz(!) játék is valahogy kapcsolódik a nemzeti ünnepünkhöz.
Mindeközben itthon, egyes személyek lekicsinylően, lekezelően beszélnek ugyanerről a két dolgokról. :F
Ilyenkor látja az ember, hogy mennyire nincsenek rendjén a dolgok itthon.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#15195) scyllarus válasza AssAssynn (#15194) üzenetére


scyllarus
veterán

Az egyszeri embernek nincs fogalma a NATO tagsággal járó kötelezettségekről.
Viszont azt látja ,mennyi sürgős-fontos kellene költeni, és mekkora költség, míg neki a haderőfejlesztésből nincs közvetlen haszna.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#15196) AssAssynn válasza scyllarus (#15195) üzenetére


AssAssynn
őstag

Abba már bele sem megyek, hogy a legtöbb ember a feltétel nélküli alapbért, meg a minden is járjon nekem alanyi jogon elvét követeli magának.... ez már nagyon messzire vezet.
Pusztán arra céloztam a példa kapcsán, hogy ilyen súlyos gondolkodásbéli problémákkal küzdünk jelenleg, és nem az egészségügy, a politika, vagy bármi egyéb népünk elsődleges problémája, hanem az, ami a fejekben van. De ez nyilván nem csak nálunk megy így...

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#15197) villamos válasza AssAssynn (#15196) üzenetére


villamos
őstag

Ez a téma elég messzire vezet, ez pedig erre nem megfelelő hely.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#15198) SpazzMaticus válasza AssAssynn (#15194) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Azon kívül hogy termeszetesen az elvakult pacifistákon túl minden reálisan gondolkodó ember megérti hogy a jelenlegi világpolitikai helyzetben + a szövetségi kötelezettségeink miatt szügségünk van egy modern hadseregre, azért tudod nem mindegy, hogy valós fejlesztésről, vagy kurva nagy összegek eltapsolásáról van e szó...
Sok minden nem tiszta ezen beszerzésekben, főleg hogy ezen valóban korszerű felszerelések logisztikai háttere, működtető személyzetének kiképzése, egyáltalán toborzása, és a fenntartási és működési költségek költségvetésbe építése miként történik, főleg hogy jobb helyeken már az ilyen beszerzések előtt évekkel, akár évtizeddel ezen folyamatok megkezdődnek. Már csak azért is, mert ezen költségek hosszú távon többszörösen meghaladják a beszerzés összegét...
Mert ezek nélkül ezen ultramodern eszközök néhány éven belül a " milliárdos porfogó" szerepet fogják betölteni, nem a honvédelemét. Volt már ilyenre egynehány példa az elmúlt években...
Nálunk ilyeneknek nyoma sincs, magukat a katonákat is meglepte ezen beszerzesek sora.
Itt egy cikk pl. a Lynx beszerzésről : https://www.google.com/amp/s/lemil.blog.hu/%3flayout=5
Ez egy igen korrekt cikk, amit ha figyelmesen végigolvasol igen sok kérdés merülhet fel benned hogy mennyire szakmaiak is ezen döntések, és mennyire a politikai és/vagy gazdasági lobbiké.
És érdemes a szerző által linkelt Lengyel fórumot is elolvasni amiben az ottani Leopard-ok Német fél által "biztosított" műszaki támogatásáról szól. Igen tanulságos...

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#15199) AssAssynn válasza SpazzMaticus (#15198) üzenetére


AssAssynn
őstag

Az a helyzet, hogy mi laikus emberek annyira látunk ebbe bele, mint hogy miként programozták le téma címét adó játékot. :)
Ezen túl azt látjuk/halljuk, amit egyik, vagy másik fél láttatni, hallatni akar velünk. Ebbe az irányba végképp nem akarok elmenni.
A burkot lehántva ami biztos, hogy valami új, jó fejlesztés történik éppen, és ennek szabad örülni. Az meg, ha valamit elrontanak, az nem teszi az egész történést rosszá, csak javítandóvá.
De azért feltételezem ül annyi ember ott, aki ezeket elintézi (mindkét oldalról), hogy nem olyan egyszerű itt az eltapsolás, mint a kocsmában fizetés után. Ráadásul itt nemzetközi, nyílt alkukról van szó.
De mondom, nem szeretnék elmenni ilyen irányba, sem bárkit védeni. Én, mint mondtam, "laikus" vagyok.
Amit én pusztán állítani akartam, az az, hogy egy hazai haderőfejlesztést, és egy nemzeti ünnepet bizony van, hogy külföldiek jobban megbecsülnek, mint mi, és ebben látok óriási problémát.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#15200) SpazzMaticus válasza AssAssynn (#15199) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Először : Ez hogy egy magyar ünnepet "külföldiek jobban megbecsülnek, mint mi" szerintem hülyeség. Ez a Magyar festés itt is pusztán udvariasság, +annyi játékos az adott nemzetben hogy foglalkozzanak vele, +tankos téma. Ennyi.
Minden más nemzetnél is megcsinálták ezt már, volt Lengyel, Francia, Német stb. stb. ünnepi festés, ez szép dolog, de ne lássunk bele többet. :)

Másodszor : Jó, ne menjünk bele, látom besz@rtál hogy "politizálni" akarok, nem erről van szó... :)
Csak először is ezeket az ellenvetéseket én meg katonáktól, katonák által kommentelt fórumokról hallottam, számodra az nem fura, hogy a nyilvánosság előtt ezeket nem (mert merik) vetik fel ?
És oké, laikus vagy, de azok a te, az én, meg a mi adóforintjaink amikből most milliárdokat költenek esetleg (nem állítom hogy biztosan, de nagy eséllyel) szarul, de "ül annyi ember ott, aki ezeket elintézi" ?
Ó, hát itthon soha sem erre példa hogy azok az "ott ülő emberek" nem voltak a helyzet magaslatán ugye? - Kérdem én ezt most finoman... - :)
Egyébként abban igazad van hogy : "Ráadásul itt nemzetközi, nyílt alkukról van szó", aminek a dokumentumai Németországban hozzáférhetőek, itthon meg nem....
Ez pártállástól függetlenül vethet fel kérdéseket mondjuk egy normál öntudatossággal rendelkező emberben nem ? :)

De oké, Off részemről is, ez más fórum témája.... :)

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.